Tilmeldinger - DRC Testregatta 2019

Løb 101 LW1X Kvinder letvægt 1X - LW1x-BANEFORDELINGSLØB 2000m 8 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Marie Mørch (Bagsværd) '97

DSR II

MANGLER BETALING
  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00

Roskilde/KCR I

MANGLER BETALING
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

Hadsund I

MANGLER BETALING
  • 1. Trine Andersen (Hadsund) '95

Aarhus I

MANGLER BETALING
  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Odense/KCO I

MANGLER BETALING
  • 1. Line Katrine Olsen (Odense) '97

AFMELDT DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01
Løb 102 LM1X Mænd letvægt 1X - LM1x 2000m 18 tilmeldinger

Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Oscar Petersen (Bagsværd) '92

Roskilde/KCR I

MANGLER BETALING
  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

Aarhus I

MANGLER BETALING
  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Holstebro/KCHO II

MANGLER BETALING
  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96

AFMELDT Bagsværd IV

MANGLER BETALING
  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01

København I

MANGLER BETALING
  • 1. Fredrik Leicht (København) '94

Odense/KCO I

MANGLER BETALING
  • 1. Sebastian Terp (Odense) '95

Furesø I

MANGLER BETALING
  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99

Holstebro/KCHO I

MANGLER BETALING
  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Holstebro) '00

Sorø I

MANGLER BETALING
  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

KVIK I

MANGLER BETALING
  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93

Hadsund I

MANGLER BETALING
  • 1. Rasmus Konnerup (Hadsund) '01

Lyngby I

MANGLER BETALING
  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95

Ægir I

MANGLER BETALING
  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

Bagsværd III

MANGLER BETALING
  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Emil Espensen (DSR) '91

Lyngby II

MANGLER BETALING
  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
Løb 103 M2- Mænd 2- - M2- BANEFORDELINGSLØB 2000m 8 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

MANGLER BETALING
  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 2. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

DSR/København II

MANGLER BETALING
  • 1. Tobias Kempf (DSR) '93
  • 2. Fred Vystavel (København) '93

Holstebro/KCHO II

MANGLER BETALING
  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

AFMELDT Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Malthe Sebastian Puro (Bagsværd) '96
  • 2. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98

Roskilde/KCR I

MANGLER BETALING
  • 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 2. Bastian Secher (Roskilde) '99

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Tøger Berg Rasmussen (DSR) '91
  • 2. Frank Steffensen (DSR) '88

DSR/København I

MANGLER BETALING
  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 2. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

AFMELDT DSR/Lyngby I

MANGLER BETALING
  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95
  • 2. Emil Espensen (DSR) '91
Løb 104 W1X Kvinder 1X - W1x 2000m 10 tilmeldinger

Odense/KCO III

MANGLER BETALING
  • 1. Mia Sofie Rützou (Odense) '99

Aarhus I

MANGLER BETALING
  • 1. Mai Nielsen (Aarhus) '89

Odense/KCO II

MANGLER BETALING
  • 1. Sarah Lindberg (Odense) '98

Roskilde/KCR I

MANGLER BETALING
  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99

Fr.cia/KCHO I

MANGLER BETALING
  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

ARA I

MANGLER BETALING
  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

AFMELDT DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01

KVIK II

MANGLER BETALING
  • 1. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85

KVIK I

MANGLER BETALING
  • 1. Luise Lund Hansen (KVIK) '95

Odense/KCO I

MANGLER BETALING
  • 1. Amalie Kiær (Odense) '00
Løb 105 M1X Mænd 1X - M1x 2000m 17 tilmeldinger

KVIK I

MANGLER BETALING
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Holstebro/KCHO I

MANGLER BETALING
  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00

KVIK II

MANGLER BETALING
  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

AFMELDT København I

MANGLER BETALING
  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

DSR II

MANGLER BETALING
  • 1. Lars Fjord Garvey (DSR) '93

Hadsund II

MANGLER BETALING
  • 1. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95

DSR III

MANGLER BETALING
  • 1. Nicolai Bernsen (DSR) '98

Odense/KCO II

MANGLER BETALING
  • 1. Nick H. Larsen (Odense) '95

Hadsund III

MANGLER BETALING
  • 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

Odense/KCO I

MANGLER BETALING
  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Christoffer Kruse (DSR) '94

Roskilde/KCR III

MANGLER BETALING
  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01

Roskilde/KCR II

MANGLER BETALING
  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

Lyngby II

MANGLER BETALING
  • 1. Emil Lenzing (Lyngby) '98

Roskilde/KCR I

MANGLER BETALING
  • 1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Lyngby I

MANGLER BETALING
  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
Løb 106 W2- Kvinder 2- - W2- 2000m 9 tilmeldinger

DSR/Odense I

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Marta Kempf (DSR) '98

DSR/Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
  • 2. Nikoline Laidlaw (DSR) '95

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99
  • 2. Cecilie Girke (DSR) '00

Bagsværd/DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

Aarhus/Holstebro/KCHO

MANGLER BETALING
  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 2. Nina Hollensen (Aarhus) '92

Bagsværd/København I

MANGLER BETALING
  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 2. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

Holstebro/KCHO I

MANGLER BETALING
  • 1. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

AFMELDT KVIK I

MANGLER BETALING
  • 1. Luise Lund Hansen (KVIK) '95
  • 2. Tanja Spring Ehlers (KVIK) '81
Løb 108 U19 M1X Drenge U19 1X - U19 M1x 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Løb 201 LW1X Kvinder letvægt 1X - LW1x-FINALE 2000m 6 tilmeldinger

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00

Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

Hadsund I

MANGLER BETALING
  • 1. Trine Andersen (Hadsund) '95

Aarhus I

MANGLER BETALING
  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

AFMELDT Odense I

MANGLER BETALING
  • 1. Line Katrine Olsen (Odense) '97
Løb 203 M2- Mænd 2- - M2- FINALE 2000m 6 tilmeldinger

Holstebro I

MANGLER BETALING
  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 2. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

DSR/København I

MANGLER BETALING
  • 1. Tobias Kempf (DSR) '93
  • 2. Fred Vystavel (København) '93

Holstebro II

MANGLER BETALING
  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 2. Bastian Secher (Roskilde) '99

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Tøger Berg Rasmussen (DSR) '91
  • 2. Frank Steffensen (DSR) '88

DSR/København II

MANGLER BETALING
  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 2. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98