Resultater - Open Nordic - Indoor Rowing Championships 2021
Løb Nr | Starttid - ↑ |

100
30+W Masters Kvinder 30+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
30+LW Masters Kvinder 30+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kouvolan Soutajat Finland I
Niina Virtanen (1)
106
40+LW Masters Kvinder 40+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
50+LW Masters Kvinder 50+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
55+W Masters Kvinder 55+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
55+LW Masters Kvinder 55+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
60+W Masters Kvinder 60+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
118
60+LW Masters Kvinder 60+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
65+W Masters Kvinder 65+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
65+LW Masters Kvinder 65+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 10:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
70+W Masters Kvinder 70+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
70+LW Masters Kvinder 70+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
80+W Masters Kvinder 80+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
80+LW Masters Kvinder 80+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
30+M Masters Mænd 30+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:11
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BISFUT #21 I
Aleksander Thomasrud (1)
103
30+LM Masters Mænd 30+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
40+LM Masters Mænd 40+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
50+LM Masters Mænd 50+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:11
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Asd the core canottaggio Sabaudia I
Fabrizio Maniscalco (1)
119
60+LM Masters Mænd 60+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:11
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KK Team Pohjalainen ry I
Steve Kåla (1)
131
65+M Masters Mænd 65+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
65+LM Masters Mænd 65+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
70+M Masters Mænd 70+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ene anmeldt, vinder uden kamp
E.R.V. Beatrix I
Robin Sterk (1)
137
70+LM Masters Mænd 70+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lappajärven Veikot I
(1)
139
80+M Masters Mænd 80+ 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fr.cia
Ole Haaning Thomsen (1)
141
80+LM Masters Mænd 80+ Letvægt 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 11:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
150
U11 W Piger U11 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Siff Larsen (1)
151
U11 M Mænd U11 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U12 W Piger U12 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U12 M Mænd U12 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Simon Aslak Gilberg (1)
154
U13 W Piger U13 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U13 M Mænd U13 2min 1. Afdeling
2021-03-20 11:56
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Mikkel Madsen (1)
156
U14 W Piger U14 3min 1. Afdeling
2021-03-20 12:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
157
U14 M Mænd U14 3min 1. Afdeling
2021-03-20 12:19
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Andreas Bork Kristensen (1)
160
U16 W Piger U16 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 12:48
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Naja Noer Normann Andersen (1)
161
U16 M Mænd U16 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 12:48
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Hjalte Larsen (1)
162
U17 W Piger U17 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
U17 M Mænd U17 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:07
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Randers I
Oliver Bach (1)
164
U18 W Piger U18 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U18 M Mænd U18 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
U19 W Piger U19 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
168
U23 LW Kvinder U23 Letvægt 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
170
U23 W Kvinder U23 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:41
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Randers I
Anna Maja Lund Bentsen (1)
172
LW Kvinder Letvægt 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
174
W Kvinder 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:43
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Randers I
Line Ulstrup (1)
169
U23 LM Mænd U23 Letvægt 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:44
Ingen anmeldt, løbet udgår
171
U23 M Mænd U23 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
173
LM Mænd Letvægt 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:46
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Eindhoven Rowing Association Beatrix NL I
Martin Luirink (1)
175
M Mænd 2000m 1. Afdeling
2021-03-20 13:47
Ingen anmeldt, løbet udgår
200
W Kvinder - Universitets roere 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 14:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
M Mænd - Universitets roere 1000m 1. Afdeling
2021-03-20 14:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Andreas Quark Østergaard (1)
176
U13 W Sprint Piger U13 100m 1. Afdeling
2021-03-20 14:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
177
U13 M Sprint Mænd U13 100m 1. Afdeling
2021-03-20 14:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
178
U15 W Sprint Piger U15 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
179
U15 M Sprint Mænd U15 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
180
U17 W Sprint Piger U17 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
181
U17 M Sprint Mænd U17 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Randers I
Oliver Bach (1)
182
U19 W Sprint Piger U19 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
U23 W Sprint Kvinder U23 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Randers I
Anna Maja Lund Bentsen (1)
185
U23 M Sprint Mænd U23 200m 1. Afdeling
2021-03-20 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
188
30+W Sprint Masters Kvinder 30+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 17:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
192
50+W Sprint Masters Kvinder 50+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 17:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
194
60+W Sprint Masters Kvinder 60+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 17:38
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
196
70+W Sprint Masters Kvinder 70+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 18:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
198
80+W Sprint Masters Kvinder 80+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 18:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
30+M Sprint Masters Mænd 30+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 18:28
Ene anmeldt, vinder uden kamp
BISFUT #21 I
Aleksander Thomasrud (1)
197
70+M Sprint Masters Mænd 70+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 18:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
199
80+M Sprint Masters Mænd 80+ 200m 1. Afdeling
2021-03-20 18:55
Ingen anmeldt, løbet udgår