Resultater Åbne Fynske Mesterskaber 2020

101
U11 W/M Ergo Piger/drenge 3-8 år - 1min 1. Afdeling
2020-03-07 11:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Mads Madsen (1)
103
U11 WErgo Piger junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:33
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted I
Gudrun J. Johansen (1)
105
U11 MErgo Drenge junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:33
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 WErgo Piger junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Rosa van Bergeijk (1)
119
U19 WErgo Piger junior A årg. 2003 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Sofie Valentin Hæk (1)
120
U19 MErgo Drenge junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kertem. I
Olav Rosendal (1)
123
LWErgo Dame senior B Letvægt 19-22år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
LWErgo Dame senior A letvægt - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
MErgo Herre senior B 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kertem. I
Kresten Morh Ernst (1)
127
LMErgo Herre senior B Letvægt 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
30+LWErgo Dame 30 - 39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
40+LWErgo Dame 40 - 49 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
50+LWErgo Dame 50 - 59 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
60+WErgo Dame 60 - 69 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
137
60+LWErgo Dame 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
70+WErgo Dame 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
70+LWErgo Dame 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
30+LMErgo Herre 30-39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
60+LMErgo Herre 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
70+LMErgo Herre 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
70+MErgo Herre 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Middelfart I
Bent Bøgh Pedersen (1)
156
U11 MErgo Drenge junior E 9 -10 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Rødvig I
Noa Jakobsen (1)
161
WErgo Dame senior B 19 -22 år sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Mathilde Arnth Sørensen (1)
162
LWErgo Dame Senior B letvægt 19 -22år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
WErgo Dame senior A - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Louise Birk Hansen (1)
164
LWErgo Dame Senior A letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
LMErgo Herre Senior B 19 -22 år letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:25
Ingen anmeldt, løbet udgår