Resultater Åbne Fynske Mesterskaber 2020

101
U11 W/M Piger/drenge 3-8 år - 1min 1. Afdeling
2020-03-07 11:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro I
Mads Madsen (1)
103
U11 W Piger junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:33
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted I
Gudrun J. Johansen (1)
105
U11 M Drenge junior E årg. 2011 - 2min 1. Afdeling
2020-03-07 11:33
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 W Piger junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Rosa van Bergeijk (1)
119
U19 W Piger junior A årg. 2003 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Sofie Valentin Hæk (1)
120
U19 M Drenge junior A årg. 2002 - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kertem. I
Olav Rosendal (1)
123
LW Dame senior B Letvægt 19-22år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
LW Dame senior A letvægt - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
M Herre senior B 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kertem. I
Kresten Morh Ernst (1)
127
LM Herre senior B Letvægt 19-22 år - 2000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
30+LW Dame 30 - 39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
40+LW Dame 40 - 49 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
50+LW Dame 50 - 59 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
60+W Dame 60 - 69 år - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
137
60+LW Dame 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
70+W Dame 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
70+LW Dame 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
30+LM Herre 30-39 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
60+LM Herre 60 -69 år letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
70+LM Herre 70+ letvægt - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
70+M Herre 70+ - 1000m 1. Afdeling
2020-03-07 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Middelfart I
Bent Bøgh Pedersen (1)
156
U11 M Drenge junior E 9 -10 år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Rødvig I
Noa Jakobsen (1)
161
W Dame senior B 19 -22 år sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Mathilde Arnth Sørensen (1)
162
LW Dame Senior B letvægt 19 -22år - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
W Dame senior A - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Louise Birk Hansen (1)
164
LW Dame Senior A letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
LM Herre Senior B 19 -22 år letvægt - sprint - 200m 1. Afdeling
2020-03-07 15:25
Ingen anmeldt, løbet udgår