Resultater Aarhus Open Regatta 2020 2020

1
LM1X Mænd letvægt 1X - Indledende Mænd LM1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
2
LW1X Kvinder letvægt 1X - Indledende Kvinder LW1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 17:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
3
M1X Mænd 1X - Indledende Mænd M1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 17:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
W1X Kvinder 1X - Indledende Kvinder W1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 17:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
M2- Mænd 2- - Indledende Mænd M2- Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 17:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
W2- Kvinder 2- - Indledende Kvinder W2- Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 18:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
7
U19 M1X Drenge U19 1X - Indledende Mænd M1X Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 18:13
Ingen anmeldt, løbet udgår
8
U19 W1X Piger U19 1X - Indledende Kvinder W1X Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 18:27
Ingen anmeldt, løbet udgår
9
U19 M2X Drenge U19 2X - Indledende Mænd M2X Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 18:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U19 W2X Piger U19 2X - Indledende Kvinder W2X Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 18:54
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U19 M2- Drenge U19 2- - Indledende Mænd M2- Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 19:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U19 W2- Piger U19 2- - Indledende Kvinder W2- Baltic Cup 2000m 1. Afdeling
2021-07-20 19:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
W/M Overnatning Sprint Kvinder/mænd Overnatning - overnatning fredag - lørdag 60m 1. Afdeling
2021-07-20 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
M2X Mænd 2X - M2X 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
W4X/4+/4-/4X+ Kvinder 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 13:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W Kanin 500m 1. Afdeling
2021-07-21 14:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W 4inr ÅÅM 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Åben Mix 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
W2-/2X Kvinder 2-/2X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 16:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
M2-/2X Mænd 2-/2X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 16:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus I
Christian Nielsen (1), Morten Lindholm (2)
123
Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2021-07-21 16:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
ARA I
Christina Jensen (1)
127
U17 W4X Piger U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2021-07-21 17:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U17 M4X Drenge U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2021-07-21 17:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
U19 M4- Drenge U19 4- - JM4- Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 16:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Holstebro/KCHO
Simon Mikkelsen (1), Christian Søndergaard (2), Tobias Kramer Bosnes (3), Elias Ellehammer (4)
137
U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 16:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Maria Bak Jeppesen (1), n n (2), m m (3), Lea Lûbeck (4)
139
LM1X Mænd letvægt 1X - Mænd LM1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 17:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
140
LW1X Kvinder letvægt 1X - Kvinder LM1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 17:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
M1X Mænd 1X - Mænd M1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 17:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
W1X Kvinder 1X - Kvinder M1X Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 17:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
W2- Kvinder 2- - Kvinder W2- Test regatta 2000m 1. Afdeling
2021-07-21 17:45
Ingen anmeldt, løbet udgår