Resultater Begynderkaproningen 2013

101
U13 M1X JM1X Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Anders Enrico Krog Petersen (1)
107
U17 M1X JM1X Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 13:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U19 M1X JM1X Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 13:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U19 M1X JM1X Jun A 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
W/M 1X W/M1X SENIOR - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U12 W1X JW1X Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 14:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U17 W1X JW1X Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 W1X JW1X Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U19 W1X JW1X Jun A 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
U13 M2X JM2X Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
140
U13 M2X JM2X Jun D 11 år 2002 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U17 M2X JM2X Jun B 15 år 1998 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Tissø Roklub I
Magnus Jensen (1), Kristian Jensen (2)
145
U17 M2X JM2X Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
U19 M2X JM2X Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
U19 M2X JM2X Jun D 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
W/M 2X W/M2X SENIOR - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
U13 W2X JW2X Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U13 W2X JW2X Jun D 12 år 2001 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Dameroklub I
Marie Elkjær (1), alma mikkelsen (2)
153
U14 W2X JW2X Jun C 14 år 1999 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub I
Laura Bruun Øemig (1), Danielle Hammerich (2)
155
U17 W2X JW2X Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
156
U19 W2X JW2X Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
157
U19 W2X JW2X Jun A 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 16:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
200
U13 M4X+ JM4x+ Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
U13 M4X+ JM4X+ Jun D 11 år 2002 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Anders Enrico Krog Petersen (1), Morten Gade Rasmussen (2), Lauge Endel Rønn (3), Kristine Søndergård Hansen (4), Klara Persson (5)
202
U13 M4X+ JM4X+ Jun D 12 år 2001 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
203
U15 M4X+ JM4X+ Jun C 13 år 2000 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
205
U17 M4X+ JM4X+ Jun B 15 år 1998 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
206
U17 M4X+ JM4X+ Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
207
U19 M4X+ JM4X+ Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
208
U19 M4X+ JM4X+ Jun A 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
209
W/M 4X W/M4X SENIOR - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 17:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
210
U13 W4X+ JW4X+ Jun D 10 år 2003 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
211
U13 W4X+ JW4X+ Jun D 11 år 2002 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Dameroklub I
(1), Stella Neubert (2), Marie Elkjær (3), alma mikkelsen (4), Jannie Hother (5)
212
U13 W4X+ JW4X+ Jun D 12 år 2001 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
U15 W4X+ JW4X+ Jun C 13 år 2000 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
214
U15 W4X+ JW4X+ Jun C 14 år 1999 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub I
Danielle Hammerich (1), Laura Bruun Øemig (2), X Louise N (3), X Olivia N (4), Daniel Holst Kjeldsen (5)
215
U17 W4X+ JW4X+ Jun B 15 år 1998 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
216
U17 W4X+ JW4X+ Jun B 16 år 1997 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
(1), (2), Charlotte Johansen (3), (4), (5)
217
U19 W4X+ JW4X+ Jun A 17 år 1996 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
218
U19 W4X+ JW4X+ Jun A 18 år 1995 - 500m 1. Afdeling
2013-09-15 18:40
Ingen anmeldt, løbet udgår