Resultater Færøske Mesterskaber 2016

1
U13 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 12 ár og yngri (500m) - 500m
2016-03-12 10:00
Plac. # Navn 250m500m
1 6 Havnar róðrarfelag I
  • Unnur W. Á Tórgarði(1)
0:59.4
(0:59.4-T35)
1:58.5
(0:59.1-T36)
2 1 Knørrur 2
  • Elisabeth Larsen(1)
1:05.8
(1:05.8-T35)
2:09.5
(1:03.8-T35)
3 3 NSÍ
  • Amy Hansen(1)
1:04.7
(1:04.7-T42)
2:12.5
(1:07.7-T44)
4 5 Miðvágs róðrarfelag I
  • Elin Ásvør Debes(1)
1:08.9
(1:08.9-T41)
2:22.6
(1:13.7-T40)
5 4 Knørrur 3
  • Svanna Við Strond(1)
1:14.0
(1:14.0-T38)
2:32.3
(1:18.3-T41)
6 2 Knørrur I
  • Hildur K. Davidsen(1)
1:23.0
(1:23.0-T39)
2:45.5
(1:22.5-T39)
2
U13 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) - 500m
0000-00-00 00:00
Plac. # Navn Tid
1 7 Knørrur
  • Jóhann Petursson(1)
02:19.1
2
U13 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) - 500m
2016-03-12 10:00
Plac. # Navn 250m500m
2 8 Knørrur I
  • Bergur Djurhuus(1)
1:07.9
(1:07.9-T43)
2:21.1.0
(1:13.2-T45)
3
U15 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
2016-03-12 10:10
Plac. # Navn 250m500m750m1000m
1 3 Knørrur III
  • Nikoba Í Gong(1)
0:54.5
(0:54.5-T44)
1:51.5
(0:57.0-T38)
2:51.3
(0:59.8-T36)
3:53.3
(1:01.9-T37)
2 2 Havnar róðrarfelag I
  • Kristianna Skarphéðinsdóttir(1)
1:00.2
(1:00.2-T41)
2:01.1
(1:00.9-T33)
3:02.5
(1:01.4-T36)
4:02.3
(0:59.8-T38)
3 5 Miðvágs róðrarfelag I
  • Tóra Mouritsen(1)
0:58.3
(0:58.3-T36)
1:59.6
(1:01.3-T32)
3:02.4
(1:02.8-T32)
4:03.4
(1:01.1-T34)
4 4 Havnar róðrarfelag II
  • Lea T. Johansen(1)
0:56.6
(0:56.6-T37)
1:58.2
(1:01.6-T30)
3:01.7
(1:03.5-T30)
4:05.6
(1:03.9-T30)
5 1 Havnar róðrarfelag III
  • Eydna E. Hansen(1)
1:02.5
(1:02.5-T42)
2:10.8
(1:08.3-T37)
3:26.1
(1:15.3-T34)
4:37.0
(1:10.9-T36)
4
U15 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
2016-03-12 10:20
Plac. # Navn 250m500m750m1000m
1 4 FSR I
  • Jannik Dalfoss(1)
0:55.7
(0:55.7-T50)
1:55.7
(1:00.0-T40)
2:59.1
(1:03.4-T35)
3:58.1
(0:59.0-T38)
5
U17 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
2016-03-12 10:30
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 HR I
  • Barba Fróðadóttir(1)
2:01.2
(2:01.2-T27)
4:03.7
(2:02.5-T28)
6:08.4
(2:04.7-T28)
8:09.6
(2:01.2-T31)
2 7 Knørrur I
  • Marin Skaalum(1)
1:54.8
(1:54.8-T32)
3:58.1
(2:03.3-T30)
6:06.4
(2:08.3-T29)
8:14.1
(2:07.7-T30)
3 9 Miðvágs róðrarfelag I
  • Heidi S. Djónadóttir(1)
2:01.2
(2:01.2-T33)
4:07.9
(2:06.7-T30)
6:15.4
(2:07.5-T31)
8:19.1
(2:03.7-T33)
4 4 Miðvágs róðrarfelag III
  • Rutt E. Hansen(1)
2:04.9
(2:04.9-T32)
4:18.1
(2:13.2-T29)
6:32.9
(2:14.8-T30)
8:46.2
(2:13.3-T31)
5 8 Havnar róðrarfelag I
  • Sølva Patursson(1)
2:07.0
(2:07.0-T34)
4:25.2
(2:18.2-T30)
6:44.0
(2:18.8-T31)
8:57.8
(2:13.9-T35)
6 1 Miðvágs róðrarfelag IV
  • Sarita Lið Gaardlykke(1)
2:07.8
(2:07.8-T33)
4:24.8
(2:17.0-T31)
6:41.3
(2:16.5-T31)
8:58.5
(2:17.2-T34)
7 6 Miðvágs róðrarfelag II
  • Dagmar M. Gaardlykke(1)
2:02.9
(2:02.9-T33)
4:15.8
(2:12.9-T28)
6:37.9
(2:22.1.0-T30)
9:00.7
(2:22.8-T35)
8 2 Havnar róðrarfelag II
  • Eva Rebekka Sivertsen(1)
2:14.1.0
(2:14.1.0-T33)
4:35.2
(2:21.1.0-T30)
7:02.5
(2:27.3-T28)
9:19.7
(2:17.3-T31)
9 5 Havnar róðrarfelag III
  • Barbara Við Brúgv(1)
2:14.2
(2:14.2-T33)
4:39.5
(2:25.3-T31)
7:05.5
(2:26.0-T31)
9:21.3
(2:15.8-T34)
6
U17 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
2016-03-12 10:45
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 6 KRF I
  • Brandur Kjølbro(1)
1:44.8
(1:44.8-T34)
3:32.1.0
(1:47.3-T31)
5:19.5
(1:47.4-T32)
7:00.4
(1:40.9-T34)
2 1 KSR I
  • Hermann Samuelsen(1)
1:45.7
(1:45.7-T32)
3:35.8
(1:50.1.0-T30)
5:27.7
(1:51.9-T29)
7:16.8
(1:49.2-T32)
3 5 Miðvágs róðrarfelag I
  • Torkil Anderson(1)
1:47.3
(1:47.3-T39)
3:43.0
(1:55.7-T34)
5:40.3
(1:57.3-T34)
7:35.9
(1:55.5-T34)
4 9 Knørrur I
  • Bjartur Hansen(1)
1:44.6
(1:44.6-T38)
3:44.0
(1:59.4-T35)
5:42.4
(1:58.4-T33)
7:38.4
(1:56.0-T33)
5 8 Knørrur III
  • Jan Arge(1)
1:49.3
(1:49.3-T36)
3:45.6
(1:56.3-T31)
5:43.1
(1:57.5-T32)
7:38.7
(1:55.6-T33)
6 2 Knørrur II
  • Dánjal L. Jacobsen(1)
1:51.2
(1:51.2-T33)
3:55.2
(2:04.0-T29)
5:59.2
(2:04.0-T28)
8:00.5
(2:01.3-T35)
7 3 Miðvágs róðrarfelag II
  • Mattias Olsen(1)
1:53.1
(1:53.1-T40)
3:58.1
(2:05.0-T35)
6:01.9
(2:03.8-T34)
8:02.5
(2:00.6-T36)
8 4 Miðvágs róðrarfelag IV
  • Hans Magnusson(1)
2:01.3
(2:01.3-T35)
4:07.5
(2:06.2-T33)
6:10.8
(2:03.3-T33)
8:05.2
(1:54.5-T36)
7
U19 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 KRF II
  • Victoria W. Eysterdal(1)
1:51.8
(1:51.8-T34)
3:46.8
(1:55.0-T30)
5:43.7
(1:56.9-T30)
7:36.9
(1:53.3-T34)
2 1 Havnar róðrarfelag I
  • Bryndis Maria Joensen(1)
1:56.6
(1:56.6-T33)
3:59.7
(2:03.1-T30)
6:01.2
(2:01.5-T30)
7:56.2
(1:55.1-T33)
3 4 KRF I
  • Ronja Eysterdal(1)
1:56.6
(1:56.6-T36)
3:59.9
(2:03.3-T32)
6:06.5
(2:06.6-T31)
8:07.4
(2:00.8-T36)
4 2 Miðvágs róðrarfelag I
  • Birita Ellingsgaard(1)
1:57.8
(1:57.8-T36)
4:02.1
(2:04.3-T31)
6:06.4
(2:04.3-T32)
8:12.3
(2:05.9-T33)
8
U19 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:15
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 6 KRF I
  • Kristian L. Mortansson(1)
1:42.1.0
(1:42.1.0-T30)
3:27.6
(1:45.5-T28)
5:12.1
(1:44.5-T28)
6:50.4
(1:38.3-T32)
2 4 Miðvágs róðrarfelag I
  • Tummas Hansen(1)
1:45.7
(1:45.7-T32)
3:33.1
(1:47.4-T29)
5:21.4
(1:48.3-T29)
7:06.0
(1:44.6-T36)
3 7 Miðvágs róðrarfelag III
  • Niels K. Thomassen(1)
1:45.8
(1:45.8-T34)
3:35.8
(1:50.0-T29)
5:26.2
(1:50.4-T30)
7:10.4
(1:44.3-T33)
4 2 Miðvágs róðrarfelag II
  • Conrad Lauritsen(1)
1:48.6
(1:48.6-T35)
3:39.2
(1:50.6-T32)
5:31.0
(1:51.8-T32)
7:17.9
(1:47.0-T38)
5 3 Miðvágs róðrarfelag IV
  • Tróndur Johansen(1)
1:52.2
(1:52.2-T34)
3:47.6
(1:55.4-T31)
5:44.8
(1:57.2-T31)
7:36.9
(1:52.0-T35)
6 5 Miðvágs róðrarfelag V
  • Fríðfinnur Joensen(1)
1:50.8
(1:50.8-T43)
3:57.0
(2:06.2-T36)
6:06.7
(2:09.7-T34)
8:12.3
(2:05.6-T38)
9
LWErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:30
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 1 Miðvágs róðrarfelag I
  • Sarita Kristina Hansen(1)
1:51.4
(1:51.4-T37)
3:44.4
(1:53.0-T33)
5:37.0
(1:52.6-T33)
7:27.1
(1:50.1.0-T36)
10
WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:30
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 4 NSÍ I
  • Inga Weihe(1)
1:43.4
(1:43.4-T34)
3:31.9
(1:48.5-T33)
5:21.1
(1:49.2-T34)
7:08.2
(1:47.1.0-T36)
2 5 KRF I
  • Cecilia W. Eysterdal(1)
1:53.5
(1:53.5-T33)
3:49.6
(1:56.1-T32)
5:45.4
(1:55.8-T33)
7:37.8
(1:52.4-T35)
3 6 Miðvágs róðrarfelag I
  • Eva Lauritsen(1)
1:56.8
(1:56.8-T32)
3:58.9
(2:02.1-T30)
6:03.5
(2:04.6-T31)
8:05.6
(2:02.2-T32)
4 3 Miðvágs róðrarfelag III
  • Durita H. Weihe(1)
1:59.1
(1:59.1-T35)
4:06.7
(2:07.6-T32)
6:12.8
(2:06.1-T33)
8:16.3
(2:03.5-T34)
11
LMErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:45
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 4 NSÍ I
  • Bogi Olsen(1)
1:36.6
(1:36.6-T37)
3:15.9
(1:39.3-T35)
4:56.0
(1:40.1.0-T34)
6:32.9
(1:36.9-T38)
2 1 HR I
  • Hallur Nattestad(1)
1:37.5
(1:37.5-T34)
3:18.0
(1:40.5-T30)
4:58.2
(1:40.2-T30)
6:34.3
(1:36.2-T38)
3 2 Argja róðrarfelag I
  • Bjartur Á Nordi(1)
1:41.5
(1:41.5-T31)
3:26.4
(1:44.9-T30)
5:11.7
(1:45.3-T31)
6:54.1
(1:42.3-T33)
4 3 Havnar róðrarfelag I
  • Snorri S. Arge(1)
1:42.4
(1:42.4-T33)
3:27.5
(1:45.1.0-T29)
5:13.1
(1:45.6-T29)
6:56.9
(1:43.8-T33)
12
MErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 12:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 NSÍ I
  • Kem Weihe(1)
1:30.6
(1:30.6-T35)
3:02.2
(1:31.6-T33)
4:34.7
(1:32.5-T32)
6:02.9
(1:28.1.0-T38)
2 2 HR I
  • Toni Dam(1)
1:30.3
(1:30.3-T41)
3:08.9
(1:38.6-T34)
4:49.4
(1:40.5-T33)
6:30.6
(1:41.3-T33)
3 1 Argja róðrarfelag I
  • Sámal P. Olsen(1)
1:38.1.0
(1:38.1.0-T34)
3:18.7
(1:40.6-T33)
4:59.9
(1:41.2-T32)
6:38.5
(1:38.6-T34)
4 8 HVR I
  • Beinir J. Pedersen(1)
1:36.4
(1:36.4-T37)
3:16.7
(1:40.3-T37)
4:58.3
(1:41.6-T35)
6:42.1
(1:43.8-T36)
5 5 HR II
  • Arnbjørn Isfeld(1)
1:40.5
(1:40.5-T32)
3:24.0
(1:43.5-T28)
5:08.2
(1:44.2-T29)
6:51.9
(1:43.8-T30)
6 9 HR IV
  • Eli Nielsen(1)
1:41.4
(1:41.4-T29)
3:24.5
(1:43.1.0-T28)
5:09.9
(1:45.4-T27)
6:54.6
(1:44.8-T29)
7 6 Havnar róðrarfelag II
  • Bjørgvin Lenvig(1)
1:45.1.0
(1:45.1.0-T32)
3:31.2
(1:46.1.0-T31)
5:17.6
(1:46.4-T30)
7:02.3
(1:44.7-T30)
15
30+LMErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 11:45
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 5 NSÍ I
  • Johnleif Hansen(1)
1:46.0
(1:46.0-T33)
3:32.2
(1:46.2-T32)
5:18.6
(1:46.4-T33)
7:03.9
(1:45.4-T35)
16
30+MErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 12:15
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 5 Argja róðrarfelag II
  • Asbjørn Olsen(1)
1:34.5
(1:34.5-T33)
3:11.7
(1:37.2-T31)
4:49.2
(1:37.5-T31)
6:23.4
(1:34.3-T36)
2 6 Argja róðrarfelag IV
  • Johannes Olsen(1)
1:34.1.0
(1:34.1.0-T35)
3:10.6
(1:36.5-T32)
4:48.6
(1:38.0-T32)
6:26.1
(1:37.4-T35)
3 1 Havnar róðrarfelag I
  • Róland Michelsen(1)
1:37.4
(1:37.4-T34)
3:17.3
(1:39.9-T32)
4:57.5
(1:40.2-T32)
6:35.2
(1:37.7-T35)
4 3 Argja róðrarfelag III
  • Uni Johannesen(1)
1:40.9
(1:40.9-T33)
3:23.0
(1:42.1.0-T32)
5:05.0
(1:42.0-T32)
6:41.8
(1:36.8-T38)
5 2 Argja róðrarfelag I
  • Jakku Guttesen(1)
1:41.9
(1:41.9-T30)
3:24.4
(1:42.5-T29)
5:05.8
(1:41.4-T30)
6:44.4
(1:38.6-T33)
6 4 Argja róðrarfelag V
  • Sverri Tórstún(1)
1:42.1.0
(1:42.1.0-T31)
3:25.4
(1:43.3-T30)
5:09.6
(1:44.2-T30)
6:51.5
(1:41.9-T32)
19
40+LMErgo Einstaklingakapping - Menn 40-49 ár lættvekt (2000m) - 2000m
2016-03-12 12:15
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 8 HR I
  • Toni Dam(1)
1:34.9
(1:34.9-T39)
3:16.1
(1:41.2-T33)
4:58.5
(1:42.4-T33)
6:35.4
(1:36.9-T36)
1 6 HR I
  • Jens Kristian Dam(1)
1:37.5
(1:37.5-T38)
3:18.5
(1:41.0-T34)
5:00.4
(1:41.9-T34)
6:39.3
(1:39.0-T37)
2 7 Havnar róðrarfelag I
  • Anfinn Debes(1)
1:40.1.0
(1:40.1.0-T36)
3:22.7
(1:42.6-T33)
5:05.8
(1:43.1.0-T33)
6:48.8
(1:43.0-T36)
2 7 Argja róðrarfelag I
  • Magni Jacobsen(1)
1:45.5
(1:45.5-T39)
3:30.5
(1:45.0-T38)
5:16.0
(1:45.5-T38)
7:03.0
(1:46.9-T38)
21
50+MErgo Einstaklingakapping - Menn 50+ ár (2000m) - 2000m
2016-03-12 12:15
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 9 HR I
  • Olaf Vesturgarð(1)
1:37.7
(1:37.7-T31)
3:18.0
(1:40.3-T29)
4:59.2
(1:41.2-T28)
6:38.2
(1:39.0-T31)
24
W6-Stafet Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m
2016-03-12 13:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m2500m3000m
1 3 Rádni Kvinnur
  • Kirstin Toftegaard(1)
  • Jastrið Toftegaard(2)
  • Turið Christiansen(3)
  • Rannvá Lava Olsen(4)
  • Bettina Toftegaard(5)
  • Sunrid Traðará(6)
2:35.4
(2:35.4-T27)
4:16.1
(1:40.7-T41)
6:01.9
(1:45.8-T40)
7:45.3
(1:43.4-T42)
9:32.8
(1:47.5-T41)
11:08.6
(1:35.9-T44)
2 4 Erla Kongsdóttir
  • Laura M. Berjastein(1)
  • Una Cornette(2)
  • Erika S. Christiansen(3)
  • Ann Jacobsen(4)
  • Óluva Jacobsen(5)
  • Sunniva Berg(6)
2:42.1.0
(2:42.1.0-T24)
4:32.9
(1:50.8-T35)
6:24.0
(1:51.1.0-T37)
8:13.9
(1:49.9-T38)
9:59.7
(1:45.8-T39)
11:42.2
(1:42.6-T36)
3 7 Pílur 1
  • Marin Skaalum(1)
  • Turið Biskopstø(2)
  • Tórunn Mohr(3)
  • Rakul T. Olsen(4)
  • Lea Durhuus(5)
  • Cecilia W. Eysterdal(6)
2:24.9
(2:24.9-T28)
4:28.3
(2:03.4-T35)
6:26.5
(1:58.2-T40)
8:17.0
(1:50.5-T38)
10:07.6
(1:50.6-T38)
11:51.9
(1:44.4-T38)
4 5 Havnar Gentur
  • Sølva Patursson(1)
  • Bryndis Maria Joensen(2)
  • Barbara Við Brúgv(3)
  • Barba Fróðadóttir(4)
  • Heiðrun Hammer(5)
  • Eva Rebekka Sivertsen(6)
2:26.2
(2:26.2-T31)
4:18.9
(1:52.7-T35)
6:20.8
(2:01.9-T36)
8:19.5
(1:58.7-T38)
10:15.2
(1:55.7-T43)
11:57.3
(1:42.3-T38)
5 6 Pílur 2
  • Nikoba Í Gong(1)
  • Marna Petursdóttir(2)
  • Marin Olsen(3)
  • Vár I. Lindenskov(4)
  • Eyð Petersen(5)
  • Winnie Haraldsen(6)
1:53.2
(1:53.2-T40)
3:51.9
(1:58.7-T44)
5:57.4
(2:05.5-T44)
8:04.0
(2:06.6-T39)
10:04.6
(2:00.6-T38)
11:57.5
(1:52.9-T41)
6 2 Teklan
  • Thurid Fuglø Lind(1)
  • Jóhanna Eliassen(2)
  • Jóna Askam(3)
  • Karla Matras(4)
  • Sissal Gunnarstein(5)
  • Snæbjørg Gustavsdóttir(6)
3:06.4
(3:06.4-T23)
5:05.7
(1:59.3-T39)
7:07.3
(2:01.6-T42)
9:02.2
(1:54.9-T40)
10:58.8
(1:56.6-T45)
12:56.0
(1:57.3-T45)
25
W/M 6-Stafet Liðkapping - Menn/Kvinnur (6x500m) - 3000m
2016-03-12 13:20
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m2500m3000m
1 3 Víkingur 2016
  • Unnur W. Á Tórgarði(1)
  • Pætur Johansen(2)
  • Christian Djurhuus(3)
  • Kem Weihe(4)
  • Súsanna S. Hansen(5)
  • Anfinn Debes(6)
2:18.0
(2:18.0-T30)
3:57.9
(1:39.9-T42)
5:25.2
(1:27.3-T46)
6:56.6
(1:31.4-T45)
8:47.5
(1:50.9-T42)
10:07.9
(1:20.4-T46)
2 8 Fípan Fagra Dreingir
  • Hermann Samuelsen(1)
  • Jógvan S. Vilhelmsen(2)
  • Kristian L. Mortansson(3)
  • Jógvan Steingrímur(4)
  • Jón Á Sjómansheiminum(5)
  • Brandur Kjølbro(6)
2:50.3
(2:50.3-T20)
4:23.9
(1:33.6-T44)
5:52.2
(1:28.3-T42)
7:16.7
(1:24.5-T44)
8:45.6
(1:28.9-T43)
10:10.6
(1:24.9-T42)
3 2 Havnar Róðrarfelag
  • Hallur Nattestad(1)
  • Jens Kristian Dam(2)
  • Magni Brøðraberg(3)
  • Oyvind Lútzen(4)
  • Sigtor Lútzen(5)
  • Steinar á Tórgarði(6)
3:04.9
(3:04.9-T21)
4:30.5
(1:25.6-T51)
5:56.6
(1:26.1.0-T45)
7:22.3
(1:25.7-T48)
8:49.5
(1:27.2-T50)
10:14.9
(1:25.5-T48)
4 6 Drekin Reydi
  • Heðin Olsen(1)
  • Johannes Olsen(2)
  • Meinhard Hansen(3)
  • Jákup Joensen(4)
  • SVERRI TÓRSTÚN(5)
  • Jákup Stefansson(6)
3:17.5
(3:17.5-T23)
4:44.7
(1:27.2-T46)
6:12.5
(1:27.8-T43)
7:40.6
(1:28.1.0-T44)
9:07.4
(1:26.8-T42)
10:29.2
(1:21.8-T43)
5 7 KRF
  • Mertin Eliasen(1)
  • Kristian Petersen(2)
  • Kristian M. Rasmussen(3)
  • Sórin K. Sórensen(4)
  • Magnus Michalsen(5)
  • Benjamin Isaksen(6)
3:12.9
(3:12.9-T19)
4:43.4
(1:30.5-T38)
6:12.9
(1:29.5-T40)
7:44.2
(1:31.3-T47)
9:10.8
(1:26.6-T42)
10:37.6
(1:26.9-T42)
6 9 Frúgvin Dreingir
  • Tummas Hansen(1)
  • Conrad Lauritsen(2)
  • Niels K. Thomassen(3)
  • Tróndur Johansen(4)
  • Sarita Kristina Hansen(5)
  • Sigurd F. Fróðason(6)
2:35.6
(2:35.6-T31)
4:15.9
(1:40.3-T48)
5:51.1.0
(1:35.2-T53)
7:31.6
(1:40.5-T51)
9:05.1.0
(1:33.5-T44)
10:40.4
(1:35.4-T53)
7 5 Hvessingur
  • Asbjørn Olsen(1)
  • Uni Johannesen(2)
  • Beinir J. Pedersen(3)
  • Sámal P. Olsen(4)
  • Bjartur Á Nordi(5)
  • Magni Jacobsen(6)
3:22.9
(3:22.9-T22)
4:52.6
(1:29.7-T48)
6:22.3
(1:29.7-T45)
7:49.3
(1:27.0-T48)
9:17.5
(1:28.2-T42)
10:42.2
(1:24.6-T46)
8 1 AR-Teistin D/G
  • Róar B. Johansen(1)
  • Hannis Aabak(2)
  • Hávar Patursson(3)
  • Hanus Harðarson(4)
  • Sigrun Á Brúgv(5)
  • Valborg T. Jacobsen(6)
2:23.8
(2:23.8-T30)
4:03.7
(1:39.9-T46)
6:04.5
(2:00.8-T35)
7:55.5
(1:51.0-T35)
9:35.3
(1:39.8-T44)
11:04.5
(1:29.2-T40)
9 4 Sílið Dreingir
  • Bjarni D. Magnusarson(1)
  • Sakir T. Frýdal(2)
  • Pauli Jacobsen(3)
  • Ári Rúnason(4)
  • Pauli Mittún(5)
  • Ragnar Karlsson(6)
2:04.5
(2:04.5-T47)
3:52.5
(1:48.0-T46)
5:35.8
(1:43.3-T44)
7:35.2
(1:59.4-T46)
9:36.3
(2:01.1-T39)
11:28.5
(1:52.2-T41)