Resultater Færøske Mesterskaber 2017

1
U13 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 12 ár og yngri (500m) - 500m
2017-03-04 10:00
Plac. # Navn 125m250m375m500m
1 4 Knørrur I
  • Elisabeth Larsen(1)
0:29.9
(0:29.9-T42)
0:58.9
(0:29.0-T35)
1:28.2
(0:29.3-T33)
1:57.9
(0:29.7-T34)
2 3 ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Sofía Toftegaard(1)
0:34.2
(0:34.2-T42)
1:06.6
(0:32.4-T37)
1:38.9
(0:32.3-T39)
2:10.7
(0:31.7-T40)
3 2 VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Maria D. Kærbech(1)
0:37.9
(0:37.9-T51)
1:17.5
(0:39.6-T42)
1:57.7
(0:40.2-T43)
2:41.6
(0:43.9-T44)
2
U13 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) - 500m
2017-03-04 10:05
Plac. # Navn 125m250m375m500m
1 5 VÁGS Kappróðrarfelag V
  • Bartal Mortansson(1)
0:30.4
(0:30.4-T47)
0:59.8
(0:29.4-T43)
1:31.9
(0:32.1-T37)
2:04.2
(0:32.4-T39)
2 2 VÁGS Kappróðrarfelag III
  • Brandur Poulsen(1)
0:30.5
(0:30.5-T49)
1:01.3
(0:30.8-T45)
1:35.8
(0:34.5-T43)
2:11.8
(0:35.9-T40)
3 4 VÁGS Kappróðrarfelag II
  • Finnur Augustinussen(1)
0:32.4
(0:32.4-T48)
1:05.7
(0:33.3-T47)
1:39.1.0
(0:33.4-T43)
2:13.9
(0:34.9-T43)
4 3 VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Sjúrður Magnussen(1)
0:32.8
(0:32.8-T51)
1:05.3
(0:32.5-T52)
1:40.3
(0:35.0-T45)
2:16.1.0
(0:35.8-T45)
5 6 VÁGS Kappróðrarfelag 2
  • Adrian Borg(1)
0:35.0
(0:35.0-T50)
1:10.1.0
(0:35.1-T46)
1:50.1.0
(0:40.0-T42)
2:29.4
(0:39.3-T40)
3
U15 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
2017-03-04 10:10
Plac. # Navn 250m500m750m1000m
1 5 Havnar róðrarfelag II
  • Kristianna Skarphéðinsdóttir(1)
0:56.3
(0:56.3-T42)
1:54.2
(0:57.9-T34)
2:52.9
(0:58.7-T33)
3:50.5
(0:57.6-T36)
2 2 Havnar róðrarfelag III
  • Lea T. Johansen(1)
0:58.4
(0:58.4-T34)
1:56.3
(0:57.9-T30)
2:54.8
(0:58.5-T32)
3:51.8
(0:57.0-T36)
1 9 Havnar róðrarfelag IV
  • Unnur W. Á Tórgarði(1)
0:59.1
(0:59.1-T33)
1:58.7
(0:59.6-T33)
2:58.4
(0:59.7-T34)
3:58.3
(0:59.8-T36)
3 6 Havnar róðrarfelag V
  • Elin D. Súnadóttir(1)
0:54.8
(0:54.8-T35)
1:55.5
(1:00.7-T31)
2:59.4
(1:03.9-T32)
3:58.4
(0:59.0-T36)
4 4 Havnar róðrarfelag IX
  • Viktoria E. Leitisstein(1)
1:00.4
(1:00.4-T34)
2:00.6
(1:00.2-T31)
3:01.4
(1:00.8-T32)
4:00.5
(0:59.1-T35)
2 8 Havnar róðrarfelag I
  • Eydna E. Hansen(1)
1:01.0
(1:01.0-T32)
2:05.1
(1:04.1-T27)
3:08.9
(1:03.8-T28)
4:08.6
(0:59.7-T33)
5 1 Havnar róðrarfelag VI
  • Brynhild E. Joensen(1)
1:02.2
(1:02.2-T33)
2:06.3
(1:04.1-T30)
3:10.7
(1:04.4-T31)
4:12.0
(1:01.3-T34)
3 12 VÁGS Kappróðrarfelag II
  • Rakul B. Jacobsen(1)
0:59.2
(0:59.2-T43)
2:00.9
(1:01.7-T38)
3:05.8
(1:04.9-T37)
4:12.2
(1:06.4-T36)
4 10 Havnar róðrarfelag VIII
  • Anna Birna B. Restorff(1)
1:03.1
(1:03.1-T32)
2:08.1
(1:05.0-T29)
3:12.6
(1:04.5-T29)
4:14.6
(1:02.0-T32)
5 11 Havnar róðrarfelag X
  • Bára Dam(1)
1:02.8
(1:02.8-T39)
2:08.8
(1:06.0-T30)
3:14.6
(1:05.8-T29)
4:18.1
(1:03.5-T32)
6 3 Havnar róðrarfelag VII
  • Rannvá Tórgarð(1)
1:02.7
(1:02.7-T37)
2:07.3
(1:04.6-T33)
3:13.6
(1:06.3-T35)
4:20.2
(1:06.6-T34)
7 7 VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Silja D. Kærbech(1)
1:04.5
(1:04.5-T41)
2:15.4
(1:10.9-T36)
3:27.7
(1:12.3-T33)
4:35.6
(1:07.9-T34)
4
U15 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
2017-03-04 10:20
Plac. # Navn 250m500m750m1000m
1 13 FSR I
  • Jannik Dalfoss(1)
0:51.7
(0:51.7-T42)
1:44.4
(0:52.7-T35)
2:37.0
(0:52.6-T37)
3:28.7
(0:51.8-T39)
5
U17 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
2017-03-04 10:40
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 7 Knørrur I
  • Nikoba Í Gong(1)
1:51.6
(1:51.6-T33)
3:50.8
(1:59.2-T28)
5:50.7
(1:59.9-T29)
7:48.2
(1:57.6-T29)
1 14 Róðrarfelagið Knørrur I
  • Hildur Magnussen(1)
1:56.3
(1:56.3-T32)
4:01.3
(2:05.0-T28)
6:09.3
(2:08.0-T29)
8:15.5
(2:06.2-T31)
2 12 Miðvágs róðrarfelag I
  • Tóra Mouritsen(1)
1:55.1
(1:55.1-T32)
4:02.6
(2:07.5-T27)
6:13.7
(2:11.1.0-T27)
8:18.3
(2:04.7-T30)
3 11 ÍF KAPPRÓÐUR II
  • Birna Jacobsen(1)
1:59.2
(1:59.2-T30)
4:02.7
(2:03.5-T30)
6:11.3
(2:08.6-T29)
8:19.4
(2:08.2-T30)
2 2 ÍF KAPPRÓÐUR IV
  • Laura Johnsdóttir(1)
2:03.1
(2:03.1-T30)
4:09.2
(2:06.1-T29)
6:16.9
(2:07.7-T29)
8:24.0
(2:07.0-T31)
3 4 ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Olga H. Torgilsdóttir(1)
2:01.1
(2:01.1-T33)
4:07.7
(2:06.6-T29)
6:16.7
(2:09.0-T29)
8:27.6
(2:10.9-T32)
4 8 ÍF KAPPRÓÐUR V
  • Torbjørg J. Grekersen(1)
1:59.4
(1:59.4-T31)
4:11.5
(2:12.1.0-T28)
6:27.7
(2:16.2-T28)
8:39.2
(2:11.5-T29)
4 3 Argja róðrarfelag I
  • Sølvá Patursson(1)
2:04.4
(2:04.4-T31)
4:16.1
(2:11.7-T28)
6:31.3
(2:15.2-T28)
8:42.9
(2:11.6-T31)
5 13 Argja róðrarfelag II
  • Rakul T. Olsen(1)
2:06.4
(2:06.4-T32)
4:19.3
(2:12.9-T29)
6:35.1
(2:15.8-T30)
8:46.9
(2:11.7-T32)
5 1 ÍF KAPPRÓÐUR III
  • Lena Elisdóttir(1)
2:10.5
(2:10.5-T30)
4:24.4
(2:13.9-T29)
6:40.0
(2:15.6-T28)
8:51.0
(2:11.0-T29)
6
U17 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
2017-03-04 11:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 KRF I
  • Brandur Kjølbro(1)
1:39.9
(1:39.9-T34)
3:23.6
(1:43.7-T28)
5:06.6
(1:43.0-T29)
6:47.7
(1:41.1.0-T33)
2 1 KSR I
  • Hermann Samuelsen(1)
1:40.7
(1:40.7-T35)
3:26.1
(1:45.4-T32)
5:10.5
(1:44.4-T33)
6:52.4
(1:41.8-T35)
3 2 Róðrarfelagið Knørrur I
  • Jónas Kristiansson(1)
1:44.5
(1:44.5-T34)
3:39.2
(1:54.7-T29)
5:35.7
(1:56.5-T29)
7:31.3
(1:55.6-T30)
7
U19 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
2017-03-04 11:10
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 Havnar róðrarfelag I
  • Helga Gásadal(1)
1:54.2
(1:54.2-T35)
3:55.0
(2:00.8-T30)
5:54.3
(1:59.3-T32)
7:49.2
(1:54.9-T33)
2 2 KRF I
  • Ronja Eysterdal(1)
1:55.1
(1:55.1-T30)
3:57.3
(2:02.2-T27)
6:00.1
(2:02.8-T28)
7:59.2
(1:59.0-T34)
3 4 HR I
  • Barba Fróðadóttir(1)
2:01.1
(2:01.1-T31)
4:02.8
(2:01.7-T31)
6:05.9
(2:03.1-T31)
8:05.2
(1:59.4-T34)
8
U19 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
2017-03-04 11:20
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 3 Argja róðrarfelag II
  • Hávar Patursson(1)
1:37.1.0
(1:37.1.0-T32)
3:15.0
(1:37.9-T29)
4:51.8
(1:36.8-T29)
6:23.5
(1:31.8-T33)
1 9 NSÍ I
  • Dann Johannesen(1)
1:42.3
(1:42.3-T32)
3:26.9
(1:44.6-T31)
5:13.4
(1:46.5-T31)
6:57.2
(1:43.8-T31)
2 1 Argja róðrarfelag VII
  • Bogi Syderbø(1)
1:44.2
(1:44.2-T32)
3:30.2
(1:46.0-T31)
5:16.7
(1:46.5-T30)
6:59.8
(1:43.1.0-T33)
2 10 Havnar róðrarfelag IV
  • Hákun Poulsen(1)
1:41.2
(1:41.2-T39)
3:31.2
(1:50.0-T32)
5:21.8
(1:50.6-T31)
7:11.9
(1:50.1.0-T30)
3 12 Argja róðrarfelag I
  • Hannis Aabak(1)
1:47.3
(1:47.3-T31)
3:37.4
(1:50.1.0-T29)
5:27.4
(1:50.0-T31)
7:15.0
(1:47.6-T35)
3 6 Argja róðrarfelag V
  • Bogi Húsgarð(1)
1:50.3
(1:50.3-T34)
3:43.5
(1:53.2-T31)
5:34.9
(1:51.4-T31)
7:24.6
(1:49.7-T32)
4 7 Argja róðrarfelag VI
  • Rógvi P. Hansen(1)
1:51.2
(1:51.2-T31)
3:43.8
(1:52.6-T26)
5:36.5
(1:52.7-T27)
7:26.4
(1:49.9-T31)
5 8 Argja róðrarfelag III
  • Róar B. Johansen(1)
1:52.0
(1:52.0-T31)
3:45.6
(1:53.6-T29)
5:38.7
(1:53.1-T30)
7:26.9
(1:48.2-T32)
4 4 Havnar róðrarfelag II
  • Jákup Petersen(1)
1:37.8
(1:37.8-T40)
3:41.6
(2:03.8-T32)
5:41.8
(2:00.2-T30)
7:37.4
(1:55.6-T32)
5 5 Havnar róðrarfelag III
  • Barður H. Djurhuus(1)
1:46.9
(1:46.9-T36)
3:45.5
(1:58.6-T32)
5:44.9
(1:59.4-T31)
7:40.7
(1:55.9-T32)
6 11 Havnar róðrarfelag I
  • Magnus Hvalsrætt(1)
1:49.1.0
(1:49.1.0-T38)
3:44.8
(1:55.7-T34)
5:47.2
(2:02.4-T33)
7:45.7
(1:58.6-T34)
6 2 Argja róðrarfelag IV
  • Torkil S. Jógvansson(1)
1:55.5
(1:55.5-T31)
3:53.1
(1:57.6-T29)
5:51.2
(1:58.1-T28)
7:48.9
(1:57.7-T30)
9
LWErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 12:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 2 Havnar róðrarfelag II
  • Sarita K. Hansen(1)
1:50.7
(1:50.7-T36)
3:42.2
(1:51.5-T32)
5:33.8
(1:51.6-T30)
7:25.1
(1:51.4-T32)
2 1 NSÍ I
  • Ingibjørg Thomsen(1)
1:56.7
(1:56.7-T31)
3:53.1
(1:56.4-T31)
5:50.8
(1:57.7-T31)
7:50.7
(2:00.0-T29)
3 3 Havnar róðrarfelag I
  • Jana Joensen(1)
1:59.2
(1:59.2-T32)
3:58.2
(1:59.0-T31)
5:57.0
(1:58.8-T31)
7:53.5
(1:56.4-T32)
10
WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 11:50
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 2 NSÍ I
  • Inga Weihe(1)
1:44.0
(1:44.0-T32)
3:32.1.0
(1:48.1.0-T31)
5:20.6
(1:48.5-T30)
7:06.6
(1:46.0-T33)
2 9 NSÍ 2
  • Elsa Magnussen(1)
1:46.4
(1:46.4-T32)
3:36.1
(1:49.7-T30)
5:27.0
(1:50.9-T29)
7:16.9
(1:49.9-T31)
3 1 KRF I
  • Victoria W. Eysterdal(1)
1:51.4
(1:51.4-T32)
3:46.9
(1:55.5-T30)
5:40.9
(1:54.0-T31)
7:35.6
(1:54.7-T36)
4 5 Argja róðrarfelag I
  • Randi Z. Larsen(1)
1:55.9
(1:55.9-T31)
3:52.9
(1:57.0-T28)
5:49.2
(1:56.3-T28)
7:41.1
(1:51.9-T31)
5 6 KRF II
  • Thurid Fuglø Lind(1)
1:50.4
(1:50.4-T34)
3:45.5
(1:55.1-T31)
5:45.6
(2:00.1.0-T32)
7:43.9
(1:58.4-T33)
6 3 Argja róðrarfelag II
  • Gerda Olesen(1)
1:53.2
(1:53.2-T31)
3:52.4
(1:59.2-T28)
5:52.1
(1:59.7-T28)
7:49.9
(1:57.8-T31)
7 7 Havnar róðrarfelag II
  • Edit Dahl(1)
1:54.6
(1:54.6-T30)
3:53.3
(1:58.7-T28)
5:53.4
(2:00.1.0-T28)
7:54.5
(2:01.1-T30)
8 4 Havnar róðrarfelag III
  • Janni Berg(1)
1:58.3
(1:58.3-T32)
3:58.2
(1:59.9-T29)
5:57.7
(1:59.5-T27)
7:55.5
(1:57.8-T28)
9 8 Havnar róðrarfelag I
  • Elisabeth Knudsen(1)
2:00.4
(2:00.4-T33)
4:02.8
(2:02.4-T32)
6:04.6
(2:01.8-T32)
8:03.9
(1:59.2-T33)
11
LMErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 12:20
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 4 HR I
  • Hallur Nattestad(1)
1:36.1.0
(1:36.1.0-T37)
3:14.9
(1:38.8-T34)
4:53.1.0
(1:38.2-T34)
6:29.3
(1:36.1.0-T40)
2 6 HR II
  • Jens Kristian Dam(1)
1:37.8
(1:37.8-T36)
3:16.7
(1:38.9-T35)
4:55.7
(1:39.0-T36)
6:35.3
(1:39.5-T40)
3 5 VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Petur E. Müller(1)
1:35.9
(1:35.9-T34)
3:16.5
(1:40.6-T34)
4:59.9
(1:43.4-T33)
6:43.7
(1:43.8-T35)
4 9 NSÍ
  • Jógvan H. Olsen(1)
1:37.4
(1:37.4-T36)
3:18.6
(1:41.2-T33)
5:02.8
(1:44.2-T33)
6:46.1
(1:43.2-T36)
5 8 HSR I
  • Bjartur Á Nordi(1)
1:39.9
(1:39.9-T33)
3:22.7
(1:42.8-T32)
5:05.8
(1:43.1.0-T33)
6:47.4
(1:41.7-T35)
6 2 Argja róðrarfelag I
  • Sverri Patursson(1)
1:40.4
(1:40.4-T33)
3:22.3
(1:41.9-T31)
5:05.1
(1:42.8-T32)
6:49.0
(1:44.0-T31)
7 10 HSR V
  • Bjartur D. Isaksen(1)
1:47.8
(1:47.8-T31)
3:36.3
(1:48.5-T30)
5:24.9
(1:48.6-T33)
7:12.3
(1:47.5-T34)
12
MErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 12:30
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 7 NSÍ IV
  • Kem Weihe(1)
1:30.2
(1:30.2-T35)
3:01.4
(1:31.2-T34)
4:31.9
(1:30.5-T34)
5:59.9
(1:28.0-T38)
1 21 NHR I
  • Gunnar V. Staksá(1)
1:37.4
(1:37.4-T33)
3:15.1
(1:37.7-T32)
4:51.7
(1:36.6-T32)
6:27.1
(1:35.5-T34)
1 16 NSÍ VI
  • Karl Danielsen(1)
1:37.1.0
(1:37.1.0-T36)
3:15.2
(1:38.1.0-T32)
4:53.3
(1:38.1.0-T32)
6:29.7
(1:36.3-T36)
2 3 Argja róðrarfelag VI
  • Ragnar S. Mikkelsen(1)
1:34.3
(1:34.3-T33)
3:09.7
(1:35.4-T31)
4:46.4
(1:36.7-T32)
6:31.8
(1:45.5-T33)
2 Argja róðrarfelag X
  • Jákup K. Hansen(1)
1:37.8
(1:37.8-T33)
3:16.1.0
(1:38.3-T31)
4:54.4
(1:38.3-T30)
6:32.7
(1:38.4-T33)
3 22 HSR 2
  • Beinir J. Pedersen(1)
1:35.7
(1:35.7-T34)
3:14.0
(1:38.3-T32)
4:53.4
(1:39.4-T33)
6:34.6
(1:41.2-T33)
2 10 Argja róðrarfelag V
  • Árni Jóhannesson(1)
1:37.8
(1:37.8-T31)
3:17.6
(1:39.8-T29)
4:57.1
(1:39.5-T30)
6:35.0
(1:37.9-T33)
4 23 HSR 3
  • Uni Johannsen(1)
1:38.1.0
(1:38.1.0-T34)
3:19.7
(1:41.6-T31)
5:00.9
(1:41.2-T31)
6:37.3
(1:36.4-T36)
5 19 Argja róðrarfelag VII
  • Jógvan Jacobsen(1)
1:39.5
(1:39.5-T34)
3:20.3
(1:40.8-T32)
5:00.9
(1:40.6-T32)
6:42.0
(1:41.0-T34)
6 21 HSR
  • Samál P. Olsen(1)
1:39.4
(1:39.4-T34)
3:19.1
(1:39.7-T32)
4:59.7
(1:40.6-T31)
6:45.0
(1:45.4-T32)
3 2 Havnar róðrarfelag II
  • Virgar Johansen(1)
1:40.6
(1:40.6-T34)
3:23.3
(1:42.7-T31)
5:06.3
(1:43.0-T30)
6:45.4
(1:39.1.0-T34)
3 17 Argja róðrarfelag IV
  • ELLINDUR LYDERSEN(1)
1:41.7
(1:41.7-T30)
3:24.1
(1:42.4-T28)
5:06.8
(1:42.7-T27)
6:49.3
(1:42.5-T28)
4 11 Argja róðrarfelag III
  • Julian Lava(1)
1:43.0
(1:43.0-T30)
3:28.9
(1:45.9-T28)
5:14.2
(1:45.3-T27)
6:52.6
(1:38.5-T32)
7 20 Havnar róðrarfelag III
  • Eli Nielsen(1)
1:40.9
(1:40.9-T33)
3:24.5
(1:43.6-T31)
5:10.1
(1:45.6-T32)
6:54.1
(1:43.9-T35)
4 8 Argja róðrarfelag II
  • TRÓNDUR SUNDSTEIN(1)
1:41.8
(1:41.8-T29)
3:26.2
(1:44.4-T28)
5:11.9
(1:45.7-T28)
6:54.5
(1:42.6-T29)
5 1 NSÍ III
  • John Hansen(1)
1:39.4
(1:39.4-T33)
3:23.4
(1:44.0-T31)
5:09.2
(1:45.8-T29)
6:55.1
(1:45.9-T31)
5 13 Argja róðrarfelag IX
  • Jakup Joensen(1)
1:43.7
(1:43.7-T30)
3:28.2
(1:44.5-T28)
5:13.0
(1:44.8-T28)
6:57.4
(1:44.5-T29)
6 15 Argja róðrarfelag VIII
  • Tróndur Jensson(1)
1:43.8
(1:43.8-T31)
3:28.8
(1:45.0-T28)
5:13.8
(1:45.0-T27)
6:59.3
(1:45.5-T28)
6 4 NSÍ VII
  • Bjarki Danielsen(1)
1:44.3
(1:44.3-T33)
3:29.4
(1:45.1.0-T32)
5:14.7
(1:45.3-T32)
7:06.5
(1:51.8-T31)
7 14 NSÍ II
  • Dánial -(1)
1:43.8
(1:43.8-T33)
3:32.3
(1:48.5-T29)
5:20.9
(1:48.6-T30)
7:11.5
(1:50.5-T30)
15
30+LMErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 13:10
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 1 HR
  • Bergur Robert Dam Jensen(1)
1:38.1.0
(1:38.1.0-T36)
3:18.0
(1:39.9-T34)
4:58.2
(1:40.2-T34)
6:37.0
(1:38.7-T34)
16
30+MErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 13:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 8 HSR I
  • Asbjørn Olsen(1)
1:35.0
(1:35.0-T31)
3:11.5
(1:36.5-T30)
4:49.4
(1:37.9-T30)
6:21.4
(1:32.0-T38)
1 1 KSR I
  • Magnus D. Madsen(1)
1:35.2
(1:35.2-T28)
3:11.6
(1:36.4-T27)
4:48.0
(1:36.4-T27)
6:21.4
(1:33.4-T30)
3 7 Argja róðrarfelag II
  • Martin Berg(1)
1:34.4
(1:34.4-T32)
3:10.1
(1:35.7-T30)
4:46.2
(1:36.1.0-T31)
6:22.7
(1:36.5-T32)
4 3 Havnar róðrarfelag I
  • Róland Michelsen(1)
1:36.7
(1:36.7-T38)
3:15.4
(1:38.7-T36)
4:54.1
(1:38.7-T36)
6:31.2
(1:37.1.0-T42)
5 2 NHR I
  • Anfinn Sivertsen(1)
1:40.5
(1:40.5-T32)
3:20.9
(1:40.4-T32)
5:01.4
(1:40.5-T32)
6:34.1
(1:32.7-T39)
6 4 Argja róðrarfelag III
  • Jogvan Joensen(1)
1:40.8
(1:40.8-T31)
3:21.8
(1:41.0-T29)
5:02.8
(1:41.0-T30)
6:42.3
(1:39.4-T33)
7 6 Argja róðrarfelag I
  • Jakku Guttesen(1)
1:46.4
(1:46.4-T30)
3:32.8
(1:46.4-T28)
5:18.6
(1:45.8-T28)
7:02.0
(1:43.3-T31)
18
40+WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 12:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 1 KRF I
  • Sigrun Eysturdal(1)
2:00.7
(2:00.7-T26)
4:12.0
(2:11.3-T22)
6:25.5
(2:13.5-T23)
8:35.8
(2:10.3-T27)
19
40+MErgo Einstaklingakapping - Menn 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m
2017-03-04 13:10
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 4 HR I
  • Toni Dam(1)
1:34.7
(1:34.7-T36)
3:13.9
(1:39.2-T33)
4:53.1
(1:39.2-T34)
6:31.2
(1:38.1.0-T35)
2 1 Havnar róðrarfelag I
  • Anfinn Debes(1)
1:40.3
(1:40.3-T31)
3:23.5
(1:43.2-T30)
5:07.2
(1:43.7-T31)
6:46.7
(1:39.5-T35)
21
50+MErgo Einstaklingakapping - Menn 50+ ár (2000m) - 2000m
2017-03-04 13:10
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m
1 2 HR I
  • Olaf Vesturgarð(1)
1:41.7
(1:41.7-T31)
3:30.6
(1:48.9-T28)
5:14.9
(1:44.3-T29)
6:53.8
(1:38.9-T33)
2 1 FSR I
  • JÓAN PETUR MORTENSEN(1)
1:50.0
(1:50.0-T29)
3:40.1.0
(1:50.1.0-T28)
5:30.2
(1:50.1.0-T28)
7:17.4
(1:47.2-T29)
24
W6-Stafet Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m
2017-03-04 14:00
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m2500m3000m
1 1 Rádni
  • Kirstin Toftegaard(1)
  • Jastrið Toftegaard(2)
  • Bettina Toftegaard(3)
  • Sunrid Traðará(4)
  • Rannvá Lava Olsen(5)
  • Turið Christiansen(6)
1:41.7
(1:41.7-T38)
3:26.4
(1:44.7-T42)
5:07.4
(1:41.0-T42)
6:50.7
(1:43.3-T42)
8:37.0
(1:46.3-T40)
10:14.2
(1:37.2-T46)
2 6 Jallurin
  • Sonja í Hoyvík(1)
  • Maibrit R. Petersen(2)
  • Óluva Simonsen(3)
  • Margreta E. Samuelsen(4)
  • Linda R. Klein(5)
  • Eyðvør W. Samuelsen(6)
1:45.1.0
(1:45.1.0-T38)
3:30.7
(1:45.6-T39)
5:16.3
(1:45.6-T35)
7:01.3
(1:45.0-T38)
8:45.3
(1:44.0-T40)
10:23.1
(1:37.9-T38)
3 2 Sølmundur
  • Inga Weihe(1)
  • Elsa Magnussen(2)
  • Ingibjørg Thomsen(3)
  • Sarita K. Hansen(4)
  • Jóna Nysted(5)
  • Maibritt W. Høgnesen(6)
1:58.9
(1:58.9-T36)
3:45.0
(1:46.1.0-T39)
5:35.5
(1:50.5-T42)
7:14.6
(1:39.1.0-T37)
9:00.4
(1:45.8-T39)
10:36.4
(1:36.0-T39)
4 3 Drekin
  • Elisabeth Knudsen(1)
  • Edit Dahl(2)
  • Janni Berg(3)
  • Jana Joensen(4)
  • Rebekka Á N. Jacobsen(5)
  • Bjørk Teitsdóttir(6)
1:49.7
(1:49.7-T41)
3:39.2
(1:49.5-T37)
5:30.9
(1:51.7-T41)
7:18.0
(1:47.1.0-T39)
9:04.0
(1:46.0-T41)
10:50.9
(1:46.9-T38)
5 5 Teistin Kvinnur
  • Eyð Fróðadóttir(1)
  • Turið E. Clementsen(2)
  • Gerda Olesen(3)
  • Hanna á Brúgv(4)
  • Randi Z. Larsen(5)
  • Ásla Berg(6)
2:11.9
(2:11.9-T30)
3:54.9
(1:43.0-T40)
5:42.7
(1:47.8-T38)
7:25.3
(1:42.6-T35)
9:10.3
(1:45.0-T39)
10:51.2
(1:40.9-T38)
6 4 Erla Kongsdóttir
  • Laura M. Berjastein(1)
  • Erika S. Christiansen(2)
  • Ann Jacobsen(3)
  • Sunniva Berg(4)
  • Ásla Vilhelmsen(5)
  • Jóhanna Egholm(6)
2:00.2
(2:00.2-T37)
3:50.5
(1:50.3-T39)
5:39.8
(1:49.3-T38)
7:30.5
(1:50.7-T38)
9:17.8
(1:47.3-T40)
10:58.4
(1:40.6-T41)
7 7 Tekla
  • Thurid Fuglø Lind(1)
  • Snæbjørg Gustavsdóttir(2)
  • Sissal Gunnarstein(3)
  • Sigrid Eysturdal(4)
  • Irena Høgnesen(5)
  • Rósa Miðalberg(6)
2:08.2
(2:08.2-T33)
4:08.1
(1:59.9-T41)
6:05.2
(1:57.1-T42)
7:56.5
(1:51.3-T40)
9:47.8
(1:51.3-T40)
11:43.6
(1:55.7-T40)
25
M6-Stafet Liðkapping - Menn (6x500m) - 3000m
2017-03-04 14:20
Plac. # Navn 500m1000m1500m2000m2500m3000m
1 3 Havnarbáturin B
  • Fróði Magnussen(1)
  • Bergur Robert Dam Jensen(2)
  • Olaf Vesturgarð(3)
  • Hallur Nattestad(4)
  • Steinar á Tórgarði(5)
  • Ingi Torgarði(6)
1:27.7
(1:27.7-T48)
2:59.6
(1:31.9-T52)
4:24.8
(1:25.2-T52)
5:54.8
(1:30.0-T45)
7:25.1
(1:30.3-T43)
8:48.0
(1:22.9-T45)
2 2 Norðingar
  • Magnus Michalsen(1)
  • Jákup Matras(2)
  • Sórin K. Sórensen(3)
  • Jógvan Højgaard(4)
  • Martin Eliasen(5)
  • Jón Petersen(6)
1:53.2
(1:53.2-T41)
3:20.3
(1:27.1.0-T46)
4:46.3
(1:26.0-T43)
6:12.8
(1:26.5-T42)
7:39.4
(1:26.6-T45)
9:07.1
(1:27.7-T40)
3 1 Drekin Reyði
  • ELLINDUR LYDERSEN(1)
  • Hávar Patursson(2)
  • Martin Berg(3)
  • Jakup Joensen(4)
  • Tróndur Jensson(5)
  • Jákup K. Hansen(6)
1:49.4
(1:49.4-T38)
3:18.1
(1:28.7-T41)
4:46.5
(1:28.4-T43)
6:16.4
(1:29.9-T41)
7:42.3
(1:25.9-T41)
9:07.4
(1:25.1.0-T39)
4 4 Argjabáturin
  • Árni Jóhannesson(1)
  • Jógvan Jacobsen(2)
  • MEINHARD AKRABERG HANSEN(3)
  • Julian Lava(4)
  • Sverri Tórstún(5)
  • TRÓNDUR SUNDSTEIN(6)
1:57.0
(1:57.0-T34)
3:24.7
(1:27.7-T47)
4:54.1
(1:29.4-T53)
6:25.8
(1:31.7-T41)
7:56.1
(1:30.3-T41)
9:25.9
(1:29.9-T41)