Resultater Haderslev Regatta 2017

1
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

6
U15 W/M 4X+ Piger/drenge U15 4X+ - Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

11
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

16
U15 LM1X Drenge U15 letvægt 1X - Drenge 1x 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

19
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

20
U15 LW1X Piger U15 letvægt 1X - Piger 1x 14 let (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

25
U17 W1X Piger U17 1X - JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

27
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

29
U17 W2X Piger U17 2X - JW2X B 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

31
U17 LM4X+ Drenge U17 letvægt 4X+ - JM4X+ B let 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

32
U12 M1X Drenge U12 1X - Drenge 1x 11 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

37
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

41
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

42
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

51
U17 LW2X Piger U17 letvægt 2X - LW2x B let 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

52
U17 LM2X Drenge U17 letvægt 2X - LM2x B let 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

53
U19 LW1X Piger U19 letvægt 1X - JW1x A let 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

54
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

62
Masters W1X Masters Kvinder Masters 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

63
U13 M2X Drenge U13 2X - Drenge 2x 1 og 12 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

69
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

71
U15 LW1X Piger U15 letvægt 1X - Piger 1x 14 let 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

73
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

74
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

82
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

85
U17 LM1X Drenge U17 letvægt 1X - JM1x B let. 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

89
U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x A 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

90
U19 LM1X Drenge U19 letvægt 1X - JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

93
W1X Kvinder 1X - W1x 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

94
M1X Mænd 1X - M1x 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

104
U19 LW1X Piger U19 letvægt 1X - JW1x A let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

111
U12 M1X Drenge U12 1X - Drenge 1x 11 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

114
U13 LM1X Drenge U13 letvægt 1X - Drenge 1x 12 let 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

118
U14 M1X Drenge U14 1X - Drenge 1x 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

121
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

128
U17 LM4X+ Drenge U17 letvægt 4X+ - JM4x+ B let, (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

130
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

131
U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

132
W1X Kvinder 1X - W1x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

133
M1X Mænd 1X - M1x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

136
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

137
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

142
U14 W4X+ Piger U14 4X+ - Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

146
Masters W1X Masters Kvinder Masters 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

149
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

151
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

157
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

159
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B let 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

170
U15 LM1X Drenge U15 letvægt 1X - Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

175
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

178
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

186
M4- Mænd 4- - M4- (VI c) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

187
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

201
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

208
W1X Kvinder 1X - W1x open Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp