Resultater Haderslev Regatta 2017

1
U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Alexander Aldrich (1), Elias Ellehammer (2), Asbjørn Bay (3), Casper Girke Christensen (4), Mads Rubin (5)
2
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
3
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Svante Witt (1), Thøger Bjerg (2), Henning Friedrichsen (3), Astrid Kirstine Kofoed (4), Emma Braad Olesen (5)
7
U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
8
U15 LM2X Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Elisabeth Østergaard (1), Smilla Post-Kallenbach (2)
12
U15 LW2X Piger 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
15
U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
16
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Roklub/KKL I
Kasper Andersen (1)
17
U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U15 W1X Piger 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Laetitia Panero-Bommer (1)
20
U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg Roklub/KCHO I
Maja Klitgaard (1)
21
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
22
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
25
U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Kristine Søndergård Hansen (1)
27
U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Niels Østergaard (1)
29
U17 W2X JW2X B - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Matilde Hjorth (1), Emma Braad Olesen (2)
31
U17 LM4X+ JM4X+ B let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Simon Mikkelsen (1), Mathias Elgaard Jensen (2), Andreas Møller Hunskjær (3), Gustav Bjerg Madsen (4), N N (5)
32
U12 M1X Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
33
U12 M1X Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
34
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
35
U13 LM1X Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
37
U14 LW1X Piger 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Astrid Kirstine Kofoed (1)
41
U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Mads Rubin (1)
42
U15 W1X Piger 1x 14 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Clara Hornnæss (1)
44
M4X M4x- - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
46
Master W4-/4X MW4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
47
U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U17 LW2X LW2x B let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus Roklub I
Laura Boldsen (1), Rikke Køchs (2)
52
U17 LM2X LM2x B let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Mathias Ebbekær (1), Peter Skou ** (2)
53
U19 LW1X JW1x A let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Thea Bach Stegger (1)
54
U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted Roklub I
Sigurd Hutnik (1)
55
U19 LM1X JM1x A let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
56
U19 M4X JM4x A - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
57
U23 LW1X W1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
58
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
59
W4X W4x - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
M2X M2x - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
62
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Mette Møller (1)
63
U13 M2X Drenge 2x 1 og 12 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Frederik Bertelsen (1), Gustav Overgaard Hamann (2)
64
U13 M1X Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
65
U13 M1X Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
66
U13 W1X Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
69
U14 W1X Piger 1x 13 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Smilla Post-Kallenbach (1)
70
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
71
U15 LW1X Piger 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Elisabeth Østergaard (1)
73
U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Filip Blaaberg-Greve (1), Rasmus Mortensen (2)
74
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub/KCHO I
Sofie Valentin Hæk (1), Stine Højager Nielsen (2)
75
M8+ M8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
76
W8+ W8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
77
M2+inr M2+ inr. open (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
78
W2+inr W2+ inr. open (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
79
W/M 2+inr M/W2+ inr. open mix (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
80
U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
82
U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Mikkel Taulbjerg Slot (1), Emil Ulnits (2)
85
U17 LM1X JM1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus Roklub I
Viktor Edlefsen (1)
89
U19 M2X JM2x A - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted Roklub I
Mike Halvor (1), Matias Lang Sørensen (2)
90
U19 LM1X JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Jels Roklub I
Nikolaj Jes Petersen (1)
91
U23 W2X W2x B - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
92
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
93
W1X W1x - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben ARA I
Christina Jensen (1)
94
M1X M1x - 1000m 1. Afdeling
2017-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Christian Mølvig (1)
104
U19 LW1X JW1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Thea Bach Stegger (1)
105
U19 LM1X JM1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
0000-00-00 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
M2+inr M2+ inr. open (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
W2+inr W2+ inr. open (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
W/M 2+inr M/W2+ inr. open mix (VI g) - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U12 M1X Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Simon Madsen (1)
112
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U13 LM1X Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Frederik Bertelsen (1)
115
U13 W1X Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Christian Rømer (1)
119
U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
U17 LM1X JB1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U17 LM4X+ JM4x+ B let, (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Gustav Bjerg Madsen (1), Mathias Elgaard Jensen (2), Simon Mikkelsen (3), Andreas Møller Hunskjær (4), N N (5)
130
U19 M1X JM1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted Roklub I
Sigurd Hutnik (1)
131
U19 M2- JM2- A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Emil Ulnits (1), Søren Meldgaard Madsen (2)
132
W1X W1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben ARA I
Christina Jensen (1)
133
M1X M1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Christian Mølvig (1)
134
M2- M2- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Roklub/KKL I
Kasper Andersen (1)
137
U15 W1X Piger 1x 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Clara Hornnæss (1)
140
U15 LW2X Piger 2x 13 og 14 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Maria Hastrup (1), Johanne Byskov (2), Emma Erlandsen (3), Thilde Riis Jeppesen (4), Maria Steensen (5)
143
W4X W4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
M4X M4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Mette Møller (1)
147
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U14 LM1X Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Astrid Kirstine Kofoed (1)
151
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Elisabeth Østergaard (1), Smilla Post-Kallenbach (2)
153
U13 W2X Piger 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
157
U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Niels Østergaard (1)
159
U17 W1X JW1x B let - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredericia Roklub/KCHO I
Karen Katrine Mortensen (1)
161
U19 W2X JW2x A - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
164
LW1X W1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
LM1X M1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
M8+ M8+ (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
169
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
170
U15 LM1X Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Roklub/KKL I
Kasper Andersen (1)
173
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
175
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub/KCHO I
Sofie Valentin Hæk (1), Stine Højager Nielsen (2), Maria Hastrup (3), Emma Erlandsen (4), Maria Steensen (5)
176
U19 M4X JM4x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
178
U17 W4X+ JW4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Emma Braad Olesen (1), Astrid Højgaard (2), Marie Ramm (3), Matilde Hjorth (4), N N (5)
179
U17 LM2X JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
181
U19 LM2X JM2x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
182
U23 W1X W1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
183
U23 M1X M1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
W2X W2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
185
M2X M2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
186
M4- M4- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg Roklub I
Christian Hauge (1), Dan Dodensig Kristensen (2), Mikkel Paetau (3), Esben Ravn (4)
187
Master M4X MM4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Bo Jystrup (1), Bente Johannessen (2), Lars Wallin (3), Jane Hagan (4)
188
Master W4X/4- MW4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
U19 M8+ JM8+ A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2017-06-11 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
U19 M1X JM1x A Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ringsted Roklub I
Sigurd Hutnik (1)
204
U19 LM1X JM1x A let, Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
208
W1X W1x open Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben ARA I
Christina Jensen (1)
209
M1X M1x open Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 31 og 32 og finale søndag mellem løbet 142 og 143 - 350m 1. Afdeling
2017-06-11 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår