Resultater Haderslev Regatta 2018

1
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

2
U14 M4X+ Drenge U14 4X+ - Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

7
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

9
U14 M2X Drenge U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

11
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

23
U17 W1X Piger U17 1X - JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

24
U17 W1X Piger U17 1X - JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

28
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2X B 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

32
Masters W1X Masters Kvinder Masters 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

36
U12 M1X Drenge U12 1X - Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

38
U13 LM1X Drenge U13 letvægt 1X - Drenge 1x 12 let 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

41
U14 M2X Drenge U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

46
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

54
U19 LM1X Drenge U19 letvægt 1X - JM1x A let 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

55
U19 M4X Drenge U19 4X - JM4x A 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

56
U23 LW1X Kvinder U23 letvægt 1X - W1x B let. 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

59
U13 M2X Drenge U13 2X - Drenge 2x 11 og 12 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

60
U13 M1X Drenge U13 1X - Drenge 1x 12 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

62
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

64
U14 M1X Drenge U14 1X - Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

66
U14 W1X Piger U14 1X - Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

67
U15 LM1X Drenge U15 letvægt 1X - Drenge 1x 14 let 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

70
U15 W2X Piger U15 2X - Piger 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

74
Masters W4X/4- Masters Kvinder Masters 4X/4- - MW4x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

79
U17 LW1X Piger U17 letvægt 1X - JW1x B let 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

80
U17 LM1X Drenge U17 letvægt 1X - JM1x B let. 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

81
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

84
U17 M4X Drenge U17 4X - JM4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

87
U19 LM1X Drenge U19 letvægt 1X - JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

90
M1X Mænd 1X - M1x 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

93
Masters W/M 2-/2X Masters Kvinder/mænd Masters 2-/2X - MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

107
U17 M1X Drenge U17 1X - JM1x B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

113
U15 LM1X Drenge U15 letvægt 1X - Drenge 1x 14 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

118
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

120
U19 LM1X Drenge U19 letvægt 1X - JM1x A let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

126
Masters W1X Masters Kvinder Masters 1X - MW1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

127
U17 LW1X Piger U17 letvægt 1X - JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

128
U12 M1X Drenge U12 1X - Drenge 1x 11 350m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

130
U13 M1X Drenge U13 1X - Drenge 1x 12 350m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

131
U13 LM1X Drenge U13 letvægt 1X - Drenge 1x 12 let 350m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

132
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

134
U14 W4X+ Piger U14 4X+ - Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

135
U14 M4X+ Drenge U14 4X+ - Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

147
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

148
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

157
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

164
M8+ Mænd 8+ - M8+ (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

166
Masters W2-/2X Masters Kvinder Masters 2-/2X - MW 2x Masters A - K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

167
Masters W/M 2X/2- Masters Kvinder/mænd Masters 2X/2- - MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

168
U19 M4X Drenge U19 4X - JM4x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

172
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

173
U17 LM2X Drenge U17 letvægt 2X - JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

181
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2018-06-10 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

206
U17 LM1X Drenge U17 letvægt 1X - JW1x A Sprintcup (VI b), kvalifikation lørdag mellem løbet 34 og 35 og finale søndag mellem løbet 146 og 147 350m 1. Afdeling
2018-06-10 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp