Resultater Haderslev Regatta 2019

1
U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
2
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Theis Wolfram (1), Nikolaj Krogh Simonsen (2), Karl Heuer (3), Buster Kiilerich Madsen (4), Sigurd Rindom Poulsen (5)
3
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Hannah Thrane (1), Isabella Bache (2), Clara Ohlsen (3), Jakob Lynbech (4), Otto Kjærulff (5)
8
U15 LM2X Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
9
U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U15 LW2X Piger 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
15
U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
16
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
17
U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U15 W1X Piger 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
20
U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
21
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
22
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
23
U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
25
U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
27
U17 W2X JW2X B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (2)
29
U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
30
U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
31
Master M1X MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Sander Viscor (1)
32
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Nyborg I
Lena Stolzenbach (1)
34
M2X M2x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
35
U12 M1X Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
36
U12 M1X Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
37
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Cecilia Kroll (1)
40
U14 LW1X Piger 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
47
U17 LM4X+ JM4X+ B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
50
U17 LW2X JW2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U17 LM2X JM2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
52
U19 LW1X JW1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
53
U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
54
U19 LM1X JM1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
55
U19 M4X JM4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer (3), Simon Mikkelsen (4)
56
U23 LW1X W1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
57
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
58
W4X W4x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
U13 M1X Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1)
61
U13 M1X Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
62
U13 W1X Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Anna Iversen (1)
64
U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Mathias Skjoldborg (1)
66
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
67
U15 LM1X Drenge 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
68
U15 LW1X Piger 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
71
W/M 8+ 8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Simon Madsen (1), Rasmus Bechmann (2), Christian Søndergaard (3), Nikolaj Dalbøl (4), Jens Pedersen (5), Andreas Bork Kristensen (6), Tobias Kramer (7), Simon Mikkelsen (8), Andreas Møller Hunskjær (9)
72
M4X M4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
74
Master W4X/4- MW4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2), Anne Mette Jørgensen (3), Merete Boldt (4)
75
U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
76
U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
77
U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1), Mads Rubin (2)
78
U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund/Odense/KCO I
August Herman Wisholm (1), Frederik Markvardsen (2)
79
U17 LW1X JW1x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
80
U17 LM1X JM1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
81
U17 W4X+ JW4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
82
U17 W4X JW4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
83
U17 M4X+ JM4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
84
U17 M4X JM4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Bertelsen (1), Kian Harati (2), Gustav Overgaard Hamann (3), August Herman Wisholm (4)
85
U19 W2X JW2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Astrid Højgaard (1), Josefine Freltoft (2)
86
U19 M2X JM2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
87
U19 LM1X JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
88
U23 W2X W2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
89
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
90
M1X M1x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
94
U17 M1X-Edon JM 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KRAK/KCO I
Mads Kirstein (1)
95
U17 W1X-Edon JW 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odense/KCO I
Alba Sundstrøm (1)
97
U15 W1X-Edon Piger 1x 13 og 14 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
98
U13 M1X-Edon Drenge 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
99
U13 W1X-Edon Piger 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
100
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Isabella Bache (1)
102
U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Kian Harati (1)
105
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
AnneSofie Zenft Busse (1)
108
U17 LW2X JW2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U17 LM2X JM2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U19 LW1X JW1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U13 M2X Drenge 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Mikkel Madsen (1), Andreas Bork Kristensen (2)
112
U13 W2X Piger 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Jakob Lynbech (1)
114
U15 LM1X Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Elias Roth (1)
116
U14 LM1X Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 LM1X JM1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
122
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
W4X W4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M4X M4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 LW1X JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U12 M1X Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Otto Kjærulff (1)
129
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Nanna Bardram Kehr (1)
130
U13 M1X Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Hannah Thrane (1)
134
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Anna Skovdam (1), My Alberte Schaaf (2), Caroline Fredslund Sørensen (3), Naja Noer Normann Andersen (4), Nanna Lindballe (5)
135
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
U17 LM1X JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
139
U17 W2X JW2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Josefine Freltoft (2)
141
U17 LM4X+ JM4x+ B let, (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 W1X JW1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
143
U19 M1X JM1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U19 M2- JM2- A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
M1X M1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
U19 W1X JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Astrid Højgaard (1)
148
U19 M1X JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U19 LM1X JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U19 LW1X JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U17 LM1X JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U17 LW1X JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U23 W1X W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Agnete Munk - (1)
156
U23 M1X M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
158
U15 W1X Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
161
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund I
Frederik Aksel Holmriis (1), Elias Roth (2)
162
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
M2- M2- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
William Kjærgaard (1)
167
U17 LW1X JW1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
168
U17 LM1X JM1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Henning Friedrichsen (1)
169
U19 W2X JW2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/KCB I
Cornelia Andrea Hoelgaard Dalsgaard (1), Astrid Højgaard (2)
170
U19 M2X JM2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
171
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
172
LW1X W1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
173
LM1X M1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
174
M8+ M8+ (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
176
Master W2-/2X MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Ulla Poulsen (1), Karin Bodelund (2)
178
U19 M4X JM4x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Christian Søndergaard (1), Nikolaj Dalbøl (2), Tobias Kramer (3), Simon Mikkelsen (4)
179
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Clara Ohlsen (1), Hannah Thrane (2), Jakob Lynbech (3), Theis Wolfram (4), Nanna Bardram Kehr (5)
180
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Stevns I
Sigurd Rindom Poulsen (1), Cecilia Kroll (2), Nikolaj Kragh SImonsen (3), Isabella Bache (4), Otto Kjærulff (5)
181
U17 M4X+ JM4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
182
U17 W4X+ JW4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
183
U17 LM2X JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
U19 LW1X JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
185
U19 LM2X JM2x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
186
U23 W1X W1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
187
U23 M1X M1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
188
W2X W2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
M2X M2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1), Peter Carstens (2)
190
M4- M4- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
192
Master W4-/4X MW4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
193
U19 M8+ JM8+ A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
194
Master M8+ MM8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
195
Master W8+ MW8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
196
Master W/M 8+ MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår