Resultater Haderslev Regatta 2022

3
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

6
U15 W/M 4X+ Piger/drenge U15 4X+ - Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

7
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

15
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

19
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 3000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

31
Masters M1X Masters Mænd Masters 1X - MM1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

40
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

44
U15 M1X Drenge U15 1X - Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

45
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

46
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

53
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

61
U13 M1X Drenge U13 1X - Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

69
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 350m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

73
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

75
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

76
U17 W2X Piger U17 2X - JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

78
U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

82
U17 W4X Piger U17 4X - JW4x B (VI g) 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

86
U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x A 1000m 1. Afdeling
2022-06-11 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

111
U13 M2X Drenge U13 2X - Drenge 2x 11 og 12 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

117
U14 LW1X Piger U14 letvægt 1X - Piger 1x 13 let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

118
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

119
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

121
U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

125
Masters M1X Masters Mænd Masters 1X - MM1x Masters A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

127
U17 LW1X Piger U17 letvægt 1X - JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

132
U13 W1X Piger U13 1X - Piger 1x 12 350m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

136
U15 M2X Drenge U15 2X - Drenge 2x 13 og 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

142
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

145
W1X Kvinder 1X - W1x (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

148
U15 LW2X Piger U15 letvægt 2X - Piger 2x 13 og 14 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 00:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

149
U19 W1X Piger U19 1X - JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

150
U19 M1X Drenge U19 1X - JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

157
U23 W1X Kvinder U23 1X - W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften 350m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

159
U15 W1X Piger U15 1X - Piger 1x 14 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

161
U14 M2X Drenge U14 2X - Drenge 2x 12 og 13 (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

164
U14 LW2X Piger U14 letvægt 2X - Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

166
U17 W1X Piger U17 1X - JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

171
U19 W2X Piger U19 2X - JW2x A (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

174
LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x let (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

183
U17 M4X+ Drenge U17 4X+ - JM4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

184
U17 W4X+ Piger U17 4X+ - JW4x+ B (VI c) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

193
Masters M4X Masters Mænd Masters 4X - MM4x Masters 1000m A-K (VI d) 1000m 1. Afdeling
2022-06-12 01:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp