Resultater Holstebro Regatta - Årgangsmesterskaber 2019

100
1. Afdeling
2019-08-10 12:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
1. Afdeling
2019-08-10 13:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U19 W2X Piger U19 2X 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roskilde I
Victoria Munch (1), Ingrid Bo Andersen (2)
140
1. Afdeling
2019-08-10 14:46
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon 250m 1. Afdeling
2019-08-10 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
U17 W4X Piger U17 4X 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Maja Klitgaard (1), Marie Kleist (2), Mathilde Lyngholm (3), Sofie Valentin Hæk (4)
152
Masters W/M 2- Masters Kvinder/mænd Masters 2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Søren Heinrichsen (1), Svend Aage Nielsen (2)
160
1. Afdeling
2019-08-10 15:47
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U17 W2- Piger U17 2- 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
167
U19 M8+ Drenge U19 8+ - ÅBEN 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
170
LM1X Mænd letvægt 1X 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ægir I
Cody Anderson (1)
172
M1X Mænd 1X - Begynder 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg I
Elliot Guesdon Helenius Stenbak (1)
200
1. Afdeling
2019-08-11 10:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
1. Afdeling
2019-08-11 12:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
240
1. Afdeling
2019-08-11 12:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
241
U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon 250m 1. Afdeling
2019-08-11 12:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odder I
Anne Kristine Bech Asaa (1)
246
U17 W4X Piger U17 4X 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/KCB I
Alma Biltoft Benediktson (1), Astrid Kirstine Kofoed (2), Cathrine Duedahl-Olesen (3), Josefine Freltoft (4)
249
U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/København/Roskilde/Sorø I
Caroline Munch (1), Smilla Post-Kallenbach (2), Astrid Højgaard (3), Josefine Freltoft (4)
252
Masters W/M 2- Masters Kvinder/mænd Masters 2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Fredensborg I
Emil Heinrichsen (1), Søren Heinrichsen (2)
260
1. Afdeling
2019-08-11 13:32
Ingen anmeldt, løbet udgår
264
U17 M2- Drenge U17 2- 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
265
U17 W2- Piger U17 2- 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
270
LM1X Mænd letvægt 1X 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Jels I
Nikolaj Jes Petersen (1)
272
M1X Mænd 1X - Begynder 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg I
Elliot Guesdon Helenius Stenbak (1)