Resultater Hamburger Ruder-Regatta 2016

9
U19 W2X Piger U19 2X - JF 2x A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 14:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

12
U19 W4- Piger U19 4- - JF 4- A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp

13
U19 M4- Drenge U19 4- - JM 4- A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp

17
U17 M2- Drenge U17 2- - JM 2- B I 1000m 1. Afdeling
2016-06-04 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

23-b
U19 M1X Drenge U19 1X - JF 1x A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 16:21
Ene anmeldt, vinder uden kamp

25-a
U19 W2- Piger U19 2- - JF 2- A I ** Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 16:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp

25-b
U19 W2- Piger U19 2- - JF 1x A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 16:41
Ene anmeldt, vinder uden kamp

28
U17 W1X Piger U17 1X - JF 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2016-06-04 17:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp

29
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2016-06-04 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

35
U19 W4X Piger U19 4X - JF 4x A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 18:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

38
U19 M8+ Drenge U19 8+ - JM 8+ A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-04 18:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp

49
U19 W2X Piger U19 2X - JF 2x A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 14:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

52
U19 W4- Piger U19 4- - JF 4- A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp

53
U19 M4- Drenge U19 4- - JM 4- A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp

57
U17 M2- Drenge U17 2- - JM 2- B I 1000m 1. Afdeling
2016-06-05 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

63-b
U19 M1X Drenge U19 1X - JM 1x A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 16:21
Ene anmeldt, vinder uden kamp

65-a
U19 W2- Piger U19 2- - JF 2- A I ** Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 16:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp

65-b
U19 W2- Piger U19 2- - JF 2- A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 16:41
Ene anmeldt, vinder uden kamp

68
U17 W1X Piger U17 1X - JF 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2016-06-05 17:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp

69
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2016-06-05 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

78
U19 M8+ Drenge U19 8+ - JM 8+ A I 2000m 1. Afdeling
2016-06-05 18:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp