Resultater Hamburger Ruder-Regatta 2017

5
U17 M2X Drenge U17 2X - JM 2x B I LG 1500m 1. Afdeling
2017-06-03 12:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp

15
U17 WErgo Piger U17 Ergo - JF 1x B I 1500m 1. Afdeling
2017-06-03 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

16
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I 1500m 1. Afdeling
2017-06-03 15:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp

20
U19 W1X Piger U19 1X - JF 1x A I LG 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 15:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp

21
U19 M1X Drenge U19 1X - JM 1x A I LG 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

25-b
U19 W2- Piger U19 2- - JF 1x A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 16:41
Ene anmeldt, vinder uden kamp

26-a
U19 M2- Drenge U19 2- - JM 2- A I ** Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 16:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp

26-b
U19 M2- Drenge U19 2- - JF 1x A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 16:51
Ene anmeldt, vinder uden kamp

29
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2017-06-03 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

30
U19 M8+ Drenge U19 8+ - JM 8+ B I 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 17:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp

35
U19 W4X Piger U19 4X - JF 4x A I 2000m 1. Afdeling
2017-06-03 18:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

45
U17 M2X Drenge U17 2X - JM 2x B I LG 1500m 1. Afdeling
2017-06-04 12:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp

55
U17 WErgo Piger U17 Ergo - JF 1x B I 1500m 1. Afdeling
2017-06-04 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

56
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I 1500m 1. Afdeling
2017-06-04 15:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp

60
U19 W1X Piger U19 1X - JF 1x A I LG 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 15:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp

61
U19 M1X Drenge U19 1X - JM 1x A I LG 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp

62-a
U19 W1X Piger U19 1X - JF 1x A I ** Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 16:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp

65-b
U19 W2- Piger U19 2- - JF 2- A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 16:41
Ene anmeldt, vinder uden kamp

66-a
U19 M2- Drenge U19 2- - JM 2- A I ** Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 16:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp

66-b
U19 M2- Drenge U19 2- - JM 2- A I keine Rangliste 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 16:51
Ene anmeldt, vinder uden kamp

69
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - JM 1x B I LG 1500m 1. Afdeling
2017-06-04 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp

70
U19 M8+ Drenge U19 8+ - JM 8+ B I 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 17:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp

75
U19 W4X Piger U19 4X - JF 4x A I 2000m 1. Afdeling
2017-06-04 18:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp