Resultater Hamburger Ruder-Regatta 2018

3
U17 M4X+ JM 4+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-01 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U17 M4X JM 4- B I - 1000m 1. Afdeling
2018-06-01 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
U17 M2X JM 2x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-01 12:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U19 W2X JF 2x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
7
U19 M2X JM 2x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
8
U19 M4- JM 4- A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U19 W4+ JF 4+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 14:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U19 M4X+ JM 4+ A I - 500m 1. Afdeling
2018-06-01 14:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U19 W4- JF 4- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U19 M4- JM 4- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Nichlas Ulnits (1), Kaare Mortensen (2), Casper Lindballe Lehmann Pedersen (3), Magnus Valbirk (4)
15
U17 W2- JF 2x B I LG - 1000m 1. Afdeling
2018-06-01 14:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U17 M2- JM 2- B I - 1000m 1. Afdeling
2018-06-01 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U17 W4X JF 4- B I - 1500m 1. Afdeling
2018-06-01 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
20
U15 M4X+ JM 4x+ B I LG - 500m 1. Afdeling
2018-06-01 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
21
U19 W1X JF 1x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 15:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Thea Bach Stegger (1)
22
U19 M1X JM 1x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Johan Poulsen (1)
23-a
U19 W1X JF 1x A I keine Rangliste - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:11
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roskilde Roklub/KCR I
Malli Segoli (1)
24
U19 M1X JM 1x A I ** Rangliste - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
25
U19 M2- JM 2- A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
26-a
U19 W2- JF 1x A I keine Rangliste - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:41
Ingen anmeldt, løbet udgår
27-a
U19 M2- JF 1x A I keine Rangliste - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:51
Ingen anmeldt, løbet udgår
27
U19 M2- JM 2- A I ** Rangliste - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 16:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
28
U17 W4X+ JF 4x+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-01 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
29
U17 W1X JF 1x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-01 17:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg Roklub/KCHO I
Maja Klitgaard (1)
30
U17 M1X JM 1x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-01 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Gustav Bjerg Madsen (1)
31
U19 M8+ JM 8+ B I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 17:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
32
U17 M4X+ JM 4x+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-01 17:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
33
U19 W4X JF 4x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 17:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
34
U19 M4X JM 4x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 18:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
35
U19 M8+ JM 8+ A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 18:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
38
U19 W8+ JF 8+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 18:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
39
U19 M8+ JM 8+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-01 18:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
43
U17 M4X+ JM 4+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-02 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
44
U17 M4X JM 4- B I - 1000m 1. Afdeling
2018-06-02 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
45
U17 M2X JM 2x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-02 12:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
46
U19 W2X JF 2x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
47
U19 M2X JM 2x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
48
U19 M4- JM 4- A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U19 W4+ JF 4+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 14:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
52
U19 M4X+ JM 4+ A I - 500m 1. Afdeling
2018-06-02 14:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
53
U19 W4- JF 4- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 14:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/Danske Studenters Roklub/KCB I
Mathilde Kiilgaard (1), Matilde Hjorth (2), Emma Braad Olesen (3), Marie Ramm (4)
54
U19 M4- JM 4- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I I
Nichlas Ulnits (1), Kaare Mortensen (2), Casper Lindballe Lehmann Pedersen (3), Magnus Valbirk (4)
55
U17 W2- JF 2x B I LG - 1000m 1. Afdeling
2018-06-02 14:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
58
U17 M2- JM 2- B I - 1000m 1. Afdeling
2018-06-02 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
59
U17 W4X JF 4- B I - 1500m 1. Afdeling
2018-06-02 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
U15 M4X+ JM 4x+ B I LG - 500m 1. Afdeling
2018-06-02 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
61
U19 W1X JF 1x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 15:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Thea Bach Stegger (1)
62
U19 M1X JM 1x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Johan Poulsen (1)
65
U19 M2- JM 2- A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 16:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
66
U19 W2- JF 2- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 16:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
67
U19 M2- JM 2- A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 16:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
68
U17 W4X+ JF 4x+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-02 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
69
U17 W1X JF 1x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-02 17:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg Roklub/KCHO I I
Maja Klitgaard (1)
70
U17 M1X JM 1x B I LG - 1500m 1. Afdeling
2018-06-02 17:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I I
Gustav Bjerg Madsen (1)
71
U19 M8+ JM 8+ B I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 17:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
72
U17 M4X+ JM 4x+ B I - 500m 1. Afdeling
2018-06-02 17:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
73
U19 W4X JF 4x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 17:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
74
U19 M4X JM 4x A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 18:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
75
U19 M8+ JM 8+ A I LG - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 18:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
78
U19 W8+ JF 8+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 18:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
79
U19 M8+ JM 8+ A I - 2000m 1. Afdeling
2018-06-02 18:40
Ingen anmeldt, løbet udgår