Resultater Fynsregattaen - Odense Langdistance 2013

0
Overnatning/Spisning - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
Løbsliste Lørdag - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
M M8+ Herre Otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
M M4- Herre firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:02
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Danmarks Rocenter I
Thorbjørn Patschider (1), Jacob Søgaard Larsen (2), Jacob Barsøe (3), Kasper Jørgensen (4)
107
U19 M JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U19 M JM4- Jun drenge firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:08
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub I
Jonathan Nielsen (1), Ej i brug - Aske Petersen (2), Frederik Taulbjerg (3), Mads Yding (4)
113
W W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:12
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Københavns Roklub I
Jeanette Ørnvang (1), Marie T. Møller (2), Tina Espander (3), Maja Brisson (4), Kirsten Martensen (5), Betina Holck (6), Anne Sevelsted (7), Stine Andersen (8), Diana Kofod (9)
114
W W4X Kvinde dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:13
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
W W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
W W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 W JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U19 W JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
W/M 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2013-04-27 15:23
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
M M8+ Herre Otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
203
M M4- Herre firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:02
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Danmarks Rocenter I I
Thorbjørn Patschider (1), Jacob Søgaard Larsen (2), Jacob Barsøe (3), Kasper Jørgensen (4)
207
U19 M JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
208
U19 M JM4X Jun drenge dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:07
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby Roklub/Roklubben Furesø I I
Sebastian Terp (1), Magnus Baastrup (2), Emil Søndergård Hansen (3), Marcus Pii Lunau Blanke (4)
209
U19 M JM4- Jun drenge firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
W W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:12
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Københavns Roklub I
Jeanette Ørnvang (1), Marie T. Møller (2), Tina Espander (3), Maja Brisson (4), Tora Jorn (5), Betina Holck (6), Anne Sevelsted (7), Stine Andersen (8), Diana Kofod (9)
214
W W4X Kvinde dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:13
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/Hadsund Roklub I
Iben Østergaard (1), Line Møller (2), Mette Noll Nielsen (3), Trine Toft Andersen (4)
215
W W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
217
W W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
U19 W JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U19 W JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
224
W/M 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2013-04-28 10:23
Ingen anmeldt, løbet udgår