Resultater Odense Langdistance 2015

0
Overnatning/Spisning - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
Løbsliste Lørdag - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:07
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roforeningen KVIK/Roklubben Furesø I
Thomas Hovmand Larsen (1), Thor Friis (2), Jeppe Aabye (3), Jonas Lund (4)
111
U19 M2- JM2- Jun drenge toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Jens Albert Graudal (1), Jakob Lillelund (2)
113
W8+ W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:12
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Københavns Roklub
Jeanette Ørnvang (1), Tina Espander (2), Vibeke Skousen (3), Diana Kofod (4), Mette Bundvad (5), Maja Brisson (6), Betina Holck (7), Stine Andersen (8), Mette Louise Karer (9)
115
W4- W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
W2- W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:16
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Danmarks Rocenter I
Hedwig Lærke Berg Rasmussen (1), Anne Dsane Andersen (2)
120
U19 W4- JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U19 W2- JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
W/M 2+inr 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2015-04-25 15:23
Ingen anmeldt, løbet udgår
202
M4X M4X Herre dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:01
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Kraftcenter Kongens Lyngby I
Fredrik Leicht (1), - - (2), Alexander Modest (3), Peter Christian Holmquist (4)
207
U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
208
U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:07
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roforeningen KVIK/Roklubben Furesø I
Jeppe Aabye (1), Nicolai Krogsgaard (2), Thor Friis (3), Jonas Lund (4)
211
U19 M2- JM2- Jun drenge toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø Roklub I
Jens Albert Graudal (1), Jakob Lillelund (2)
213
W8+ W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:12
Ingen anmeldt, løbet udgår
215
W4- W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
217
W2- W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:16
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Danmarks Rocenter I
Hedwig Lærke Berg Rasmussen (1), Anne Dsane Andersen (2)
220
U19 W4- JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U19 W2- JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
224
W/M 2+inr 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2015-04-26 10:23
Ingen anmeldt, løbet udgår