Resultater Odense Langdistance 2020

5
Løbsliste Lørdag - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
M8+ M8+ Herre Otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
M4X M4X Herre dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:01
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
M4- M4- Herre firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
M2X M2X Herre dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:03
Ene anmeldt, vinder uden kamp
København I
Jacob Soelberg (1), Jacob Soelberg (2)
105
M2- M2- Herre toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
M1X M1X Herre sculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U19 M4- JM4- Jun drenge firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U19 M2X JM2X Jun drenge dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:09
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U19 M2- JM2- Jun drenge toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
U19 M1X JM1X Jun drenge sculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
W8+ W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:12
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
W4X W4X Kvinde dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:13
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
W4- W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
W2X W2x Kvinde dobbelsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
W2- W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
W1X W1X Kvinde singlesculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U19 W4X JW4X Pige dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 W4- JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 W2X JW2X Pige dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U19 W2- JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U19 W1X JW1X Pige singlesculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
W/M 2+inr 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:23
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
W/M 4+inr W/M 4+inr - 6000m 1. Afdeling
2020-04-25 15:24
Ingen anmeldt, løbet udgår
199
Løbsliste Søndag - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
M8+ M8+ Herre Otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
202
M4X M4X Herre dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:01
Ingen anmeldt, løbet udgår
203
M4- M4- Herre firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
204
M2X M2X Herre dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:03
Ene anmeldt, vinder uden kamp
København I
Jacob Soelberg (1), Jacob Soelberg (2)
205
M2- M2- Herre toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
206
M1X M1X Herre sculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
207
U19 M8+ JM8+ Junior drenge otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:06
Ingen anmeldt, løbet udgår
208
U19 M4X JM4X Jun drenge dobbelt firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
209
U19 M4- JM4- Jun drenge firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
210
U19 M2X JM2X Jun drenge dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:09
Ingen anmeldt, løbet udgår
211
U19 M2- JM2- Jun drenge toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
212
U19 M1X JM1X Jun drenge sculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
W8+ W8+Kvinde otter - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:12
Ingen anmeldt, løbet udgår
214
W4X W4X Kvinde dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:13
Ingen anmeldt, løbet udgår
215
W4- W4- Kvinde firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
216
W2X W2x Kvinde dobbelsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
217
W2- W2- Kvinde toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
218
W1X W1X Kvinde singlesculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
219
U19 W4X JW4X Pige dobbeltfirer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
U19 W4- JW4- Pige firer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:19
Ingen anmeldt, løbet udgår
221
U19 W2X JW2X Pige dobbeltsculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U19 W2- JW2- Pige toer - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:21
Ingen anmeldt, løbet udgår
223
U19 W1X JW1X Pige singlesculler - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:22
Ingen anmeldt, løbet udgår
224
W/M 2+inr 2+ inrigger - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:23
Ingen anmeldt, løbet udgår
225
W/M 4+inr W/M 4+inr - 6000m 1. Afdeling
2020-04-26 10:24
Ingen anmeldt, løbet udgår