Resultater Ratzeburger Ruder-regatta 2019

101
W SF 2x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 12:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
DSR/KVIK I
Luise Lund Hansen (1), Mette Dyrlund Petersen (2)
103
W SF 4+ B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
M SM 4+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 12:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
105
W SF 4- A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
M SM 4- A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 12:55
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
LW SF 2x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Odense I
Marie Mørch (1), Line Katrine Olsen (2)
108
LM SM 2x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
LM SM 4- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
LW SF 1x A LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
HR I
Trine Toft Andersen (1)
119
U23 LM SM 1x B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 15:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Magnus Quaade Oddershede (1)
120
LW SF2- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
LM SM2- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 15:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
W SF 4x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odder/Odense/KCO I
Elisabeth Kaalund Keller (1), Julie Gaumitz Storm (2), Sara Nissen (3), Mette Leitzke Sørensen (4)
123
M SM 4x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 16:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M SM 8+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 16:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
W SF 8+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 16:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
LW SF 4x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 16:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
LM SM 4x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
LM SM 8+ A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-08 17:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
201
W SF 2x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 12:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
DSR/KVIK I
Luise Lund Hansen (1), Mette Dyrlund Petersen (2)
203
W SF4+ B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 12:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
204
M SM 4+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
205
W SF 4- A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
206
M SM 4- A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 12:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/København/Roskilde/KCHO I
Sebastian Bache (1), Magnus Zier Quist Rathenborg (2), Magnus Valbirk (3), Bastian Secher (4)
207
LW SF 2x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd/Odense I
Line Katrine Olsen (1), Marie Mørch (2)
208
LM SM 2x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
209
LM SM 4- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 13:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
216
LW SF 1x A LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
HR I
Trine Toft Andersen (1)
218
LM SM 1x A LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Mikkel Schelde (1)
219
U23 LM SM 1x B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 15:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd I
Magnus Quaade Oddershede (1)
220
LM SF2- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 15:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
221
LW SM2- A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 15:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
W SF 4x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 16:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Odder/Odense/KCO I
Mette Leitzke Sørensen (1), Elisabeth Kaalund Keller (2), Julie Gaumitz Storm (3), Sara Nissen (4)
223
M SM 4x A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 16:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
224
M SM 8+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 16:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
225
W SF 8+ A/B - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 16:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
226
LW SF 4x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 16:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
227
LM SM 4x A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 17:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
228
LM SM 8+ A/B LG - 2000m 1. Afdeling
2019-06-09 17:10
Ingen anmeldt, løbet udgår