Resultater Sjællandske Mesterskaber 2015

101
WErgo Åben Kvinder - 6000m 1. Afdeling
2015-11-28 10:30
Plac. # Navn Tid
1 Kraftcenter Bagsværd IV
  • Frida Sanggaard(1)
22:34.0
2 Kraftcenter Bagsværd I
  • Emma Hammer(1)
24:03.3
3 Kraftcenter Bagsværd II
  • Emilie Jersild(1)
24:14.9
4 Kraftcenter Bagsværd VII
  • Mathilde Skovgaard(1)
24:46.5
5 Kraftcenter Bagsværd VI
  • Mathilde Norking(1)
24:55.2
6 Kraftcenter Bagsværd III
  • Regitze Bay(1)
26:06.5
7 Kraftcenter Bagsværd V
  • Nikoline Bay(1)
27:22.5
102
U11 W/M Ergo Junior u. 11 SPRINT - 120m A Finale
2015-11-28 11:15
Plac. # Navn Tid
1 2 Tissø Roklub 2
  • Nicky Alex Olsen(1)
02:00.0
2 1 Tissø Roklub
  • Filuca Barfod(1)
02:00.0
102
MErgo Åben Mænd - 6000m 1. Afdeling
2015-11-28 10:30
Plac. # Navn Tid
1 Nyborg Roklub I
  • Brian Sørensen(1)
20:45.5
3 Axel Hansen I
  • Lars Poulsen(1)
21:09.9
103
U11 WErgo Junior u. 11 SPRINT Piger - 2min 1. Afdeling
2015-11-28 11:15
Plac. # Navn Tid
1 Tissø Roklub II
  • Laura Friis(1)
02:00.0
2 Roklubben Viking I
  • Lærke Storm(1)
02:00.0
3 Bagsværd Roklub I
  • Alma Biltoft Benediktson(1)
02:00.0
104
U11 MErgo Junior u. 11 SPRINT Drenge - 2min 1. Afdeling
2015-11-28 11:15
Plac. # Navn Tid
1 Roklubben Stevns III
  • Noah Leen Jensen(1)
02:00.0
2 Roklubben Stevns II
  • Jakob Iversen(1)
02:00.0
3 Roklubben Stevns IV
  • N. N(1)
02:00.0
4 Tissø Roklub II
  • Tobias Tougaard Hanning(1)
02:00.0
5 Køge Roklub I
  • Anker Lerdorf(1)
02:00.0
6 Roklubben Stevns I
  • Elias Leen Jensen(1)
02:00.0
7 Roforeningen KVIK I
  • Ludwig Adelholm(1)
02:00.0
105
U13 WErgo Junior u. 13 SPRINT Piger - 2min 1. Afdeling
2015-11-28 11:20
Plac. # Navn Tid
1 Bagsværd Roklub I
  • Cathrine Duedahl-Olesen(1)
02:00.0
2 Roforeningen KVIK I
  • Alma Lindebjerg Hansen(1)
02:00.0
106
U13 MErgo Junior u. 13 SPRINT Drenge - 2min 1. Afdeling
2015-11-28 11:30
Plac. # Navn Tid
1 Roklubben Viking I
  • Aske Storm(1)
02:00.0
1 1 Bagsværd Roklub
  • Alexander Aldrich(1)
02:00.0
2 Fredensborg Roklub I
  • Casper Girke Christensen(1)
02:00.0
2 2 Bagsværd Roklub 2
  • Simon Rud Bernhardt(1)
02:00.0
3 Køge Roklub
  • Kasper Krejberg(1)
02:00.0
4 Tissø Roklub I
  • Andreas Tougaard Hanning(1)
02:00.0
6 Bagsværd Roklub I
  • Asbjørn Bay(1)
02:00.0
7 Næstved Roklub I
  • William Kjærgaard(1)
02:00.0
8 Tissø Roklub III
  • Sander Friis(1)
02:00.0
9 Roklubben Furesø I
  • Jeppe Petersen(1)
02:00.0
10 Tissø Roklub II
  • Mads Jensen(1)
02:00.0
107
U15 WErgo Junior u. 15 SPRINT Piger - 4min 1. Afdeling
2015-11-28 11:40
Plac. # Navn Tid
1 Roskilde Roklub I
  • Victoria Munch(1)
04:00.0
2 Kraftcenter Bagsværd I
  • Christine Amalie Meinert Cardel(1)
04:00.0
3 Korsør Roklub I
  • Barbara Brask Helleberg(1)
04:00.0
4 Roklubben Furesø I
  • Clara Møller(1)
04:00.0
6 Roforeningen KVIK 2
  • Anna Adelholm(1)
04:00.0
7 Kraftcenter Bagsværd II
  • Matilde Hjorth(1)
04:00.0
108
U15 WErgo Junior u. 15 SPRINT Piger - 3min 1. Afdeling
2015-11-28 11:48
Plac. # Navn Tid
1 Roklubben Furesø I
  • Kristine Søndergård Hansen(1)
03:00.0
2 Roklubben Stevns II
  • Nikoline Kroll(1)
03:00.0
3 Roklubben Stevns I
  • Katrine Højgaard(1)
03:00.0
4 Bagsværd Roklub II
  • Emma Braad Olesen(1)
03:00.0
5 Roforeningen KVIK I
  • Xenia Kviat Antonsen(1)
03:00.0
6 Bagsværd Roklub I
  • Emma Vestergaard Lybech(1)
03:00.0
8 Roskilde Roklub I
  • Caroline Munch(1)
03:00.0
9 Bagsværd Roklub III
  • Victoria Lotinga(1)
03:00.0
109
U15 MErgo Junior u. 15 SPRINT Drenge - 4min 1. Afdeling
2015-11-28 11:55
Plac. # Navn Tid
1 Bagsværd Roklub VI
  • Oliver Skov Jerkovic(1)
04:00.0
1 Bagsværd Roklub II
  • Frederik Larsen(1)
04:00.0
2 Hvidovre Roklub I
  • Thomas Jensen(1)
04:00.0
2 Bagsværd Roklub I
  • Alfred Steensen(1)
04:00.0
3 Roforeningen KVIK I
  • Nicholas Andersen(1)
04:00.0
3 Tissø Roklub II
  • Robert Watson(1)
04:00.0
4 Bagsværd Roklub IV
  • Mikkel Walz(1)
04:00.0
4 Roskilde Roklub V
  • Victor Hellmann Lauritsen(1)
04:00.0
5 Bagsværd Roklub III
  • Jeppe Palmberg(1)
04:00.0
5 Tissø Roklub I
  • Mikkel Jørgensen(1)
04:00.0
6 Hvidovre Roklub II
  • Kasper Enemærke Becker(1)
04:00.0
6 Roskilde Roklub IV
  • Sebastian Nordly(1)
04:00.0
7 Bagsværd Roklub VII
  • William Foss Keincke(1)
04:00.0
7 Roklubben Stevns I
  • Viktor Emanuel Witt(1)
04:00.0
8 Bagsværd Roklub V
  • Niels Østergaard(1)
04:00.0
9 Roklubben Furesø I
  • Stephan Balmes Ibsen(1)
04:00.0
110
U15 MErgo Junior u. 15 SPRINT Drenge - 3min 1. Afdeling
2015-11-28 12:10
Plac. # Navn Tid
1 Næstved Roklub I
  • Rasmus Bjerre(1)
03:00.0
1 Roklubben Viking I
  • Oliver Acs(1)
03:00.0
3 Roskilde Roklub II
  • Oskar Dinesen Usmani(1)
03:00.0
4 Bagsværd Roklub II
  • Daniel Holst Kjeldsen(1)
03:00.0
5 Bagsværd Roklub I
  • Emil Winter(1)
03:00.0
7 Sorø Roklub II
  • Malte Arensbach(1)
03:00.0
8 Korsør Roklub I
  • Titus Kluge Udsen(1)
03:00.0
9 Roklubben Furesø I
  • Alens Daugelis(1)
03:00.0
10 Roklubben Viking II
  • Alexander Kruhøfer(1)
03:00.0
11 Roklubben Furesø II
  • Anders Enrico Krog Petersen(1)
03:00.0
12 Roklubben Furesø III
  • Kacper Leon Puzniak(1)
03:00.0
111
U17 WErgo Junior u. 17 Piger - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 12:20
Plac. # Navn Tid
1 Roskilde Roklub I
  • Simone Sørensen(1)
07:22.5
2 Næstved Roklub I
  • Anna Frimann(1)
07:29.5
112
U17 WErgo Junior u. 17 Piger - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 12:20
Plac. # Navn Tid
1 Kraftcenter Bagsværd I
  • Astrid Bardram Starup(1)
08:07.8
3 Roskilde Roklub I
  • Malli Segoli(1)
09:05.4
113
U17 MErgo Junior u. 17 Drenge - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 12:32
Plac. # Navn Tid
2 Roskilde Roklub I
  • Oliver Tolstrup Christensen(1)
06:51.7
3 Kraftcenter Bagsværd I
  • Thyge Winther Ludwigsen(1)
06:57.1
4 Roklubben Viking I
  • Markus Christiansen(1)
07:02.0
5 Roforeningen KVIK I
  • Jeppe Aabye(1)
07:23.0
114
U17 MErgo Junior u. 17 Drenge - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 12:45
Plac. # Navn Tid
2 Næstved Roklub I
  • Malthe Kaptain(1)
06:48.2
3 Roforeningen KVIK I
  • Nicolai Krogsgaard(1)
06:51.2
4 Kraftcenter Bagsværd I
  • Aksel Bay(1)
06:51.8
5 Ringsted Roklub II
  • Sigurd Hutnik(1)
06:52.3
6 Ringsted Roklub I
  • Mike Halvor(1)
07:07.8
7 Roskilde Roklub I
  • Martin Kofoed Jensen(1)
07:13.4
8 Kraftcenter Bagsværd II
  • Lasse Maigaard(1)
07:16.3
9 Kraftcenter Bagsværd III
  • Jakob Rud Bernhardt(1)
07:53.2
10 Hvidovre Roklub I
  • Marcus Lyngesen(1)
08:09.6
11 Hvidovre Roklub II
  • Nikolaj Van Gool(1)
08:14.7
115
U19 WErgo Junior u. 19 Piger - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:00
Plac. # Navn Tid
2 Næstved Roklub I
  • Anne Ørsted(1)
08:07.8
116
U19 MErgo Junior u. 19 Drenge - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:10
Plac. # Navn Tid
2 Sorø Roklub I
  • Jakob Lillelund(1)
06:23.9
3 Kraftcenter Bagsværd II
  • Niels Frederiksen(1)
06:27.5
4 Kraftcenter Bagsværd I
  • Emil Eigenbrod(1)
06:32.8
5 Kraftcenter Bagsværd III
  • Mikkel Aaslet(1)
06:33.2
6 Roklubben Furesø I
  • Peter Torp Eklund(1)
06:56.0
7 Køge Roklub
  • Glenn Cumming(1)
07:33.6
120
WErgo Åben Kvinder - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:25
Plac. # Navn Tid
1 Københavns Roklub I
  • Ulrikka Poulsen(1)
07:46.9
122
30+LWErgo Masters Kvinder  30+  letvægt - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:25
Plac. # Navn Tid
1 Roforeningen KVIK I
  • Marianne Becker(1)
07:48.5
126
MErgo Åben Mænd - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 14:30
Plac. # Navn Tid
1 Næstved Roklub I
  • Frederik Wendel Madsen(1)
06:46.3
129
U17 W/M 4-Stafet Junior u. 17 4-Stafet - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 14:15
Plac. # Navn Tid
1 Kraftcenter Bagsværd I
  • Thyge Winther Ludwigsen(1)
  • Oliver Skov Jerkovic(2)
  • Frederik Larsen(3)
  • Lasse Maigaard(4)
07:38.6
2 Næstved Roklub
  • Anna Frimann(1)
  • Malthe Kaptain(2)
  • Rasmus Bjerre(3)
  • William Kjærgaard(4)
07:45.4
3 Roklubben Furesø I
  • Kristine Søndergård Hansen(1)
  • Jeppe Petersen(2)
  • Clara Møller(3)
  • Alens Daugelis(4)
07:51.9
4 Bagsværd Roklub/Fredensborg Roklub/Roskilde Roklub
  • Martin Kofoed Jensen(1)
  • Victor Hellmann Lauritsen(2)
  • Astrid Bardram Starup(3)
  • Casper Girke Christensen(4)
07:54.3
5 Roforeningen KVIK
  • Jeppe Aabye(1)
  • Nicholas Andersen(2)
  • Nicolai Krogsgaard(3)
  • Anna Adelholm(4)
07:57.5
6 Bagsværd Roklub II
  • Christine Amalie Meinert Cardel(1)
  • Niels Østergaard(2)
  • Emma Braad Olesen(3)
  • Emil Winter(4)
07:58.1
7 Bagsværd Roklub
  • Alma Biltoft Benediktson(1)
  • Daniel Holst Kjeldsen(2)
  • Matilde Hjorth(3)
  • Mikkel Walz(4)
08:05.8
8 Kraftcenter Kongens Lyngby I
  • Astrid Bruun Fejfer(1)
  • Emilie Vinneck Hansen(2)
  • Ida Marie Reimer(3)
  • Marie Elkjær(4)
08:22.9
9 Bagsværd Roklub III
  • Simon Rud Bernhardt(1)
  • Victoria Lotinga(2)
  • Alfred Steensen(3)
  • Jeppe Palmberg(4)
08:23.7
10 Roklubben Stevns I
  • Nikoline Kroll(1)
  • Jakob Iversen(2)
  • Noah Leen Jensen(3)
  • Katrine Højgaard(4)
08:28.6
11 Bagsværd Roklub IV
  • Alexander Aldrich(1)
  • Cathrine Duedahl-Olesen(2)
  • Emma Vestergaard Lybech(3)
  • William Foss Keincke(4)
08:39.1
12 Roskilde Roklub
  • Sebastian Nordly(1)
  • Iben Bech(2)
  • Oskar Dinesen Usmani(3)
  • Malli Segoli(4)
08:42.2
13 Tissø Roklub
  • Mikkel Jørgensen(1)
  • Marcus Kobæk Larsen(2)
  • Mads Jensen(3)
  • Sander Friis(4)
08:53.8
130
40+WErgo Masters Kvinder  40+  - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:25
Plac. # Navn Tid
1 Nyborg Roklub I
  • Charlotte Buchwaldt(1)
07:56.9
2 Tissø Roklub I
  • Katrine Jørgensen(1)
08:11.4
131
40+LWErgo Masters Kvinder  40+  letvægt - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:25
Plac. # Navn Tid
1 Nivå Roklub I
  • Stinne Hust(1)
08:25.2
132
50+WErgo Masters Kvinder  50+  - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 13:25
Plac. # Navn Tid
1 Københavns Roklub I
  • Marie Krarup(1)
07:58.5
2 Roklubben Furesø I
  • Mette Møller(1)
08:00.2
138
40+MErgo Masters Mænd  40+  - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 14:30
Plac. # Navn Tid
1 Kalundborg Roklub I
  • Kåre Mattesen(1)
06:23.4
2 Roklubben Furesø I
  • Mikael Møller Hansen(1)
06:51.4
3 ALOT I
  • Kenneth Lund Hansen(1)
07:06.6
140
50+LMErgo Masters Mænd  50+  letvægt - 2000m A Finale
2015-11-28 14:30
Plac. # Navn Tid
1 ALOT I
  • Svend I Puntabyrgi Pedersen(1)
08:18.2
141
50+MErgo Masters Mænd  50+  - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 14:30
Plac. # Navn Tid
1 Roskilde Roklub I
  • Howard Brammer(1)
06:31.8
2 Rødvig Roklub I
  • Flemming Nielsen(1)
07:25.8
142
60+MErgo Masters Mænd  60+  - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 14:30
Plac. # Navn Tid
1 Rønne Roklub I
  • Geert Olsen(1)
07:17.1
2 Roskilde Roklub I
  • Mogens Kleis(1)
07:34.6
146
U15 MErgo Junior u. 15 SPRINT Drenge - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 14:52
Plac. # Navn Tid
1 Bagsværd Roklub IX
  • Oliver Skov Jerkovic(1)
32.8
1 Bagsværd Roklub XII
  • William Foss Keincke(1)
38.9
1 Kraftcenter Kongens Lyngby VI
  • Peter Bruun(1)
40.5
2 Bagsværd Roklub V
  • Frederik Larsen(1)
34.7
2 Bagsværd Roklub VII
  • Mikkel Walz(1)
39.9
2 Kraftcenter Kongens Lyngby I
  • Gregor Workman(1)
42.7
3 Bagsværd Roklub XIII
  • Daniel Holst Kjeldsen(1)
40.6
3 Korsør Roklub I
  • Titus Kluge Udsen(1)
43.8
3 Roskilde Roklub IV
  • Oskar Dinesen Usmani(1)
35.8
4 Næstved Roklub I
  • Rasmus Bjerre(1)
37.4
4 Roklubben Furesø V
  • Stephan Balmes Ibsen(1)
45.4
4 Roskilde Roklub V
  • Sebastian Nordly(1)
42.2
5 Bagsværd Roklub II
  • Alfred Steensen(1)
38.6
5 Roklubben Furesø II
  • Anders Enrico Krog Petersen(1)
47.8
5 Roklubben Furesø III
  • Jeppe Petersen(1)
47.3
6 Bagsværd Roklub VI
  • Jeppe Palmberg(1)
39.9
6 Kraftcenter Kongens Lyngby III
  • Kasper Andersen(1)
53.2
6 Roklubben Furesø I
  • Alens Daugelis(1)
47.4
7 Bagsværd Roklub I
  • Alexander Aldrich(1)
48.3
7 Bagsværd Roklub IV
  • Emil Winter(1)
40.1
7 Kraftcenter Kongens Lyngby IV
  • Adam Nielsen(1)
56.5
8 Bagsværd Roklub X
  • Simon Rud Bernhardt(1)
52.6
8 Kraftcenter Kongens Lyngby II
  • Markus Andersen(1)
59.8
8 Sorø Roklub I
  • Malte Arensbach(1)
40.3
9 Bagsværd Roklub VIII
  • Niels Østergaard(1)
40.5
147
U15 WErgo Junior u. 15 SPRINT Piger - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:02
Plac. # Navn Tid
1 Kraftcenter Bagsværd I
  • Christine Amalie Meinert Cardel(1)
39.6
1 Roklubben Furesø II
  • Kristine Søndergård Hansen(1)
42.2
2 Kraftcenter Kongens Lyngby II
  • Astrid Bruun Fejfer(1)
43.9
2 Roskilde Roklub II
  • Victoria Munch(1)
40.3
3 Korsør Roklub I
  • Barbara Brask Helleberg(1)
40.9
3 Roklubben Furesø I
  • Clara Møller(1)
44.0
4 Bagsværd Roklub III
  • Emma Vestergaard Lybech(1)
47.3
4 Bagsværd Roklub IV
  • Emma Braad Olesen(1)
43.3
5 Kraftcenter Kongens Lyngby IV
  • Marie Elkjær(1)
45.5
5 Roforeningen KVIK
  • Anna Adelholm(1)
47.4
6 Bagsværd Roklub II
  • Cathrine Duedahl-Olesen(1)
52.3
6 Kraftcenter Bagsværd II
  • Matilde Hjorth(1)
47.5
7 Kraftcenter Kongens Lyngby III
  • Ida Marie Reimer(1)
52.4
8 Bagsværd Roklub I
  • Alma Biltoft Benediktson(1)
57.4
148
U17 MErgo Junior u. 17 SPRINT Drenge - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:06
Plac. # Navn Tid
1 Kraftcenter Kongens Lyngby I
  • Mathias Ærendahl Heldbo(1)
31.5
2 Bagsværd Roklub I
  • Oliver Skov Jerkovic(1)
31.7
3 Ringsted Roklub I
  • Mike Halvor(1)
32.7
4 Roskilde Roklub I
  • Oliver Tolstrup Christensen(1)
33.4
5 Tissø Roklub III
  • Magnus Jensen(1)
34.0
6 Roforeningen KVIK I
  • Nicolai Krogsgaard(1)
34.2
7 Næstved Roklub I
  • Malthe Kaptain(1)
34.5
8 Kraftcenter Bagsværd III
  • Lasse Maigaard(1)
35.3
8 Ringsted Roklub II
  • Sigurd Hutnik(1)
35.3
10 Tissø Roklub II
  • Robert Watson(1)
36.1
11 Roskilde Roklub II
  • Martin Kofoed Jensen(1)
36.4
12 Kraftcenter Bagsværd II
  • Thyge Winther Ludwigsen(1)
37.1
13 Kraftcenter Kongens Lyngby II
  • Magnus Jørgensen(1)
37.2
14 Kraftcenter Bagsværd I
  • Jakob Rud Bernhardt(1)
39.8
149
U17 WErgo Junior u. 17 SPRINT Piger - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:10
Plac. # Navn Tid
1 Næstved Roklub I
  • Anna Frimann(1)
39.1
2 Kraftcenter Bagsværd I
  • Astrid Bardram Starup(1)
42.0
3 Kraftcenter Kongens Lyngby I
  • Emilie Vinneck Hansen(1)
42.8
4 Roskilde Roklub I
  • Malli Segoli(1)
47.7
150
U19 MErgo Junior u. 19 SPRINT Drenge - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:13
Plac. # Navn Tid
1 Roskilde Roklub I
  • Lasse Laage Christiansen(1)
30.5
2 Kraftcenter Kongens Lyngby I
  • Emil Lenzing(1)
30.8
3 Roklubben Furesø I
  • Peter Torp Eklund(1)
35.3
151
U19 WErgo Junior u. 19 SPRINT Piger - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:16
Plac. # Navn Tid
1 Næstved Roklub II
  • Anna Frimann(1)
38.1
2 Næstved Roklub I
  • Anne Ørsted(1)
41.6
152
MErgo Åben SPRINT Mænd - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:19
Plac. # Navn Tid
1 Rødvig Roklub I
  • Jan Olsen(1)
32.8
2 Næstved Roklub I
  • Frederik Wendel Madsen(1)
34.9
3 ALOT I
  • Kenneth Lund Hansen(1)
37.5
4 ALOT II
  • Svend I Puntabyrgi Pedersen(1)
40.4
153
WErgo Åben SPRINT Kvinder - 200m 1. Afdeling
2015-11-28 15:22
Plac. # Navn Tid
1 Tissø Roklub I
  • Katrine Jørgensen(1)
38.4
2 Roforeningen KVIK I
  • Marianne Becker(1)
40.4
154
W/M 4-Stafet Åben 4-Stafet - 2000m 1. Afdeling
2015-11-28 15:30
Plac. # Navn Tid
1 Roforeningen KVIK
  • Jeppe Aabye(1)
  • Nicholas Andersen(2)
  • Nicolai Krogsgaard(3)
  • Marianne Becker(4)
07:35.1
2 Ringsted Roklub I
  • Steffen Feddersen(1)
  • Claus Solmer-Jørgensen(2)
  • Sigurd Hutnik(3)
  • Mike Halvor(4)
07:54.3
3 Næstved Roklub I
  • Andreas Rasmussen(1)
  • Anna Frimann(2)
  • Anne Ørsted(3)
  • Rasmus Bjerre(4)
07:57.6
4 Roklubben Furesø I
  • Mikael Møller Hansen(1)
  • Bente Johannessen(2)
  • Bo Hartz(3)
  • Mette Møller(4)
08:00.7
5 Kraftcenter Kongens Lyngby
  • Emil Lenzing(1)
  • Asger Lenzing(2)
  • Mathias Ærendahl Heldbo(3)
  • Magnus Jørgensen(4)
08:02.7
6 Næstved Roklub
  • William Kjærgaard(1)
  • Malthe Kaptain(2)
  • Andreas Nielsen(3)
  • Frederik Wendel Madsen(4)
08:09.0
7 Tissø Roklub I
  • Andreas Tougaard Hanning(1)
  • Magnus Jensen(2)
  • Kirstine Evald Andersson(3)
  • Monika Andersson(4)
08:11.0
8 Roforeningen KVIK
  • Anna Adelholm(1)
  • Ludwig Adelholm(2)
  • Alma Lindebjerg Hansen(3)
  • Torill Lindebjerg(4)
09:00.5