Resultater - Mesterskabsturneringen 2022
Løb nr | Starttid - ↑ |

101
U10 WErgo Piger U10 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-11-28 10:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Siff Larsen (1)
103
U10 MErgo Drenge U10 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-11-28 10:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ran I
Birk Haaning (1)
105
U12 WErgo Piger U12 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-11-28 10:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U12 MErgo Drenge U12 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-11-28 11:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Korsør I
Willum Heide Jensen (1)
108
U13 MErgo Drenge U13 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-11-28 11:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Simon Aslak Gilberg (1)
109
U19 WErgo Piger U19 Ergo - Piger Nye roere 3min 1. Afdeling
2021-11-28 11:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U19 WErgo Piger U19 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-11-28 11:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sønderborg I
Anna Nyegaard Jensen (1)
124
U23 LWErgo Kvinder U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-11-28 12:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roskilde I
Malli Segoli (1)
128
U23 LMErgo Mænd U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-11-28 12:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Marcus Villiam Lyngesen (1)
132
30+LWErgo Masters Kvinder 30+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 13:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
40+LWErgo Masters Kvinder 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 13:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
København I
Tora Jorn (1)
137
60+WErgo Masters Kvinder 60+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 13:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
138
60+LWErgo Masters Kvinder 60+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
70+LWErgo Masters Kvinder 70+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 13:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
140
70+WErgo Masters Kvinder 70+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 14:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Merete Boldt (1)
141
80+LWErgo Masters Kvinder 80+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 14:02
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
80+WErgo Masters Kvinder 80+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 14:03
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
40+LMErgo Masters Mænd 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 14:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1)
151
70+MErgo Masters Mænd 70+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 14:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Middelfart I
Bent Bøgh Pedersen (1)
152
70+LMErgo Masters Mænd 70+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-11-28 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Bjarne Hjorth (1)
153
80+LMErgo Masters Mænd 80+ letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-11-28 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
80+MErgo Masters Mænd 80+ Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-11-28 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Jørgen Bay Simonsen (1)