Resultater - Mesterskabsturneringen 2023
Løb nr | Starttid - ↑ |

102
U11 WErgo Piger U11 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-01-01 10:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
DSR I
Siff Larsen (1)
103
U10 MErgo Drenge U10 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-01-01 10:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ran I
Birk Haaning (1)
106
U13 WErgo Piger U13 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-01-01 10:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Rødvig I
Nicoline Walgren Vedel (1)
107
U12 MErgo Drenge U12 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-01-01 11:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Lyngby I
Oliver Brinkløv (1)
117
U18 WErgo Piger U18 Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 11:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Dina Poulsen (1)
120
U17 MErgo Drenge U17 Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 12:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus I
Christian Lund Hansen (1)
123
U23 WErgo Kvinder U23 Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 12:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus I
Vár Guriardóttir Hansen (1)
126
LWErgo Kvinder letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
128
U23 LMErgo Mænd U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 12:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
August Husted Coutant (1)
130
LMErgo Mænd letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-01-01 13:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus I
James Dodd (1)
131
30+WErgo Masters Kvinder 30+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 13:05
Ene anmeldt, vinder uden kamp
DSR I
Tuuli Kasso (1)
137
60+WErgo Masters Kvinder 60+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 13:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Mai-Britt Bille (1)
138
60+LWErgo Masters Kvinder 60+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 13:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Marianne Becker (1)
141
80+LWErgo Masters Kvinder 80+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 14:02
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Furesø I
Bente Johannesen (1)
146
40+LMErgo Masters Mænd 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 14:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1)
147
50+LMErgo Masters Mænd 50+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 14:25
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Jels I
Anders Jørgensen (1)
152
70+LMErgo Masters Mænd 70+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-01-01 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Bjarne Hjorth (1)
173
W/M 4-Slide Kvinder/mænd 4-Slide - HOLDLØB 3min 1. Afdeling
2023-01-01 16:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Horsens/Middelfart I
Carl Johan Runge Andersen (1), Linda Kærgaard Nielsen (2), Trine Krogh Jeppesen (3), Bent Bøgh Pedersen (4)
182
U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Nybegynder 5min 1. Afdeling
2023-01-01 12:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Stevns I
Carl Hjortkær (1)
185
U23 WErgo Kvinder U23 Ergo - Nybegynder 6min 1. Afdeling
2023-01-01 12:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus I
Amalie Bønløkke Rasmussen (1)