Resultater - Aarhus Open Regatta 2016
Løb nr | Starttid - ↑ |

111
W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Åben Mix 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
M2X Mænd 2X - M2X 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
W4X Kvinder 4X - Motion CUP - (1000+250) (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W Kanin 500m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon - EDON Junior C 250m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M2-/2X Mænd 2-/2X - Motion CUP - (1000+250) (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
M4-/4X/4X+/4+ Mænd 4-/4X/4X+/4+ - Motion CUP - (1000+250) (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W 4inr ÅÅM 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
U17 M1X-Edon Drenge U17 1X-Edon - EDON Junior B 250m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
U17 W1X-Edon Piger U17 1X-Edon - EDON Junior B 250m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
137
U19 M1X-Edon Drenge U19 1X-Edon - EDON Junior A 250m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
U19 W1X-Edon Piger U19 1X-Edon - EDON Junior A 250m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ 1000m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- 1500m 1. Afdeling
2016-08-27 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
210
W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Åben Mix 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
216
U19 M1X Drenge U19 1X - A 1500m 1. Afdeling
2016-08-28 12:36
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roskilde Roklub I
Oliver Tolstrup Christensen (1)
217
U19 W1X Piger U19 1X - A 1500m 1. Afdeling
2016-08-28 12:43
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/KCB I
Regitze Bay (1), Line Viuf (1)
220
M1X Mænd 1X - JM/M1x Motion-Sprint 500m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
221
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W4inr Kanin 500m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
225
U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon - EDON Piger Junior C 250m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
227
W4+inr Kvinder 4+inr - Inr 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
234
W4X+/4-/4+/4X Kvinder 4X+/4-/4+/4X - Motion CUP - (1000+250) 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
235
U17 M1X-Edon Drenge U17 1X-Edon - EDON Drenge Junior B 250m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
236
U17 W1X-Edon Piger U17 1X-Edon - EDON Piger Junior B 250m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
237
U19 M1X-Edon Drenge U19 1X-Edon - EDON Drenge Junior A 250m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
238
U19 W1X-Edon Piger U19 1X-Edon - EDON Piger Junior A 250m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
240
M4+inr Mænd 4+inr - Inr 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
242
U19 M2- Drenge U19 2- - A 1500m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
246
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - C 500m 1. Afdeling
2016-08-28 14:59
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub/Fredensborg Roklub/Hadsund Roklub/KCB
Alexander Aldrich (1), Svante Witt (2), Casper Girke Christensen (3), Haris Alagic (4), Victoria Lotinga (5)
250
Masters W/M 4X/4+/4-/4X+ Masters Kvinder/mænd Masters 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
251
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ 1000m 1. Afdeling
2016-08-28 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår