Resultater - Aarhus Open Regatta 2020 2020
Løb nr | Starttid - ↑ |

106
U19 M4- JM4- Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U19 W4- JW4- Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U19 M4X JM4x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U19 W4X JW4x Baltic Cup Udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
Master W/M 1X Master - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 12:50
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
W/M 2X Åben Mix - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
M2X M2X - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U14 M1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 12:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U14 W2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:12
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U17 M1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U17 W2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:24
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U13 W/M 2X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:31
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
W4- Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
W/M 4+inr M/W Kanin - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
W/M 4+inr lørdag - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M2-/2X Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
U19 M1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:17
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
U19 W1X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 M4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U17 W1X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:18
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U15 W4X+/4X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:57
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U14 M2X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U13 W/M 1X D - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
M4+/4-/4X+/4X Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
W/M 4+inr M/W 4inr ÅÅM - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
W2X/2- Motion CUP - (1000+250) - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 14:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
U19 W2X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 13:24
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 M2X A - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:07
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
U17 M2X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U17 W4X B - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 14:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
145
U14 W1X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
U15 M4X+/4X C - 500m 1. Afdeling
2020-08-22 15:38
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
W/M 8+ 8+ - 1000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U19 M2- JM2- - 1500m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
U19 M1X U19 M1X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
150
U19 M2X U19M2X Baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U19 M2- U19M2- baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U19 W1X U19W1X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U19 W2X U19W2X Baltic Cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U19 W2- U19W2- Baltic cup udtagelse - 2000m 1. Afdeling
2020-08-22 23:59
Ingen anmeldt, løbet udgår