Resultater - Aarhus Open Regatta 2022
Løb nr | Starttid - ↑ |

1
W/M Ergo Kvinder/mænd Ergo - Frokostanretning 1min 1. Afdeling
2022-08-19 13:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Baltic Cup Udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 16:16
Ene anmeldt, vinder uden kamp

105
U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X - Junior D 500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W 4inr ÅÅM 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 10:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U15 M1X Drenge U15 1X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:14
Ene anmeldt, vinder uden kamp

109
U17 M1X Drenge U17 1X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:38
Ene anmeldt, vinder uden kamp

110
U17 W1X Piger U17 1X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 10:58
Ene anmeldt, vinder uden kamp

111
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - Jyskemesterskaber i Universitetsroning 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:18
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg
Camilla Frølund (1), Mads Gadeberg (2), Nicolaj Winther (3), Troels Dalgaard Danielsen (4), Mathilde Line Jensen (5), Lærke Kjeldgaard Petersen (6), Karen Hougaard Frost (7), Marie Møller Nielsen (8), NN 1 (9)
112
W2-/2X Kvinder 2-/2X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:26
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 11:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X - D 500m 1. Afdeling
2022-08-20 11:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U15 W4X Piger U15 4X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:08
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U17 W4X Piger U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U17 M4X Drenge U17 4X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 12:26
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
U19 M2- Drenge U19 2- - U19M2- baltic cup udtagelse/U19EM udtagelse 2000m 1. Afdeling
2022-08-20 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
W4X/4+/4-/4X+ Kvinder 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:04
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
M4X/4+/4-/4X+ Mænd 4X/4+/4-/4X+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2022-08-20 15:16
Ene anmeldt, vinder uden kamp

128
U15 M2X Drenge U15 2X - TU-cup C 500m 1. Afdeling
2022-08-20 15:28
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U17 W2X Piger U17 2X - TU-cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 15:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U17 M2X Drenge U17 2X - TU-Cup B 1500m 1. Afdeling
2022-08-20 16:04
Ene anmeldt, vinder uden kamp