Resultater - Copenhagen Regatta 2018
Løb nr | Starttid - ↑ |

106
W/M 1X Kvinder/mænd 1X - M/W 1X Motion+ 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-05-19 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - JW 4X/4X+ C, TU-CUP 500m 500m 1. Afdeling
2018-05-19 13:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U19 M2- Drenge U19 2- - JM 2- A 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-19 14:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U19 W2- Piger U19 2- - JW 2- A 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-19 14:16
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
W/M 2-/2X Kvinder/mænd 2-/2X - M/W 2X/2- Motion+ 1000m Vinder uden kamp 1000m 1. Afdeling
2018-05-19 15:39
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg Roklub I
Søren Bagger Christensen (1), Thor Peder Kunckel Knudsen (2)
128
W/M 1X Kvinder/mænd 1X - M/W 1X Nye roere 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-05-19 15:39
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
U19 M4- Drenge U19 4- - JM 4- A 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-19 15:53
Ingen anmeldt, løbet udgår
206
W/M 1X Kvinder/mænd 1X - M/W 1X Motion+ 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-05-20 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
209
U15 W4X+ Piger U15 4X+ - JW 4X/4X+ C, TU-CUP 500m 500m 1. Afdeling
2018-05-20 13:51
Ingen anmeldt, løbet udgår
213
U19 M2- Drenge U19 2- - JM 2- A 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-20 16:06
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Gustav Bjerg Madsen (1), Rasmus Mortensen (2)
214
U19 W2- Piger U19 2- - JW 2- A 200 2000m 1. Afdeling
2018-05-20 14:14
Ingen anmeldt, løbet udgår
227
W/M 2-/2X Kvinder/mænd 2-/2X - M//W 2X/2- Motion+ 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-05-20 15:36
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg Roklub I
Søren Bagger Christensen (1), Thor Peder Kunckel Knudsen (2)
228
W/M 1X Kvinder/mænd 1X - M/W 1X Nye roere 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-05-20 15:36
Ingen anmeldt, løbet udgår
233
U19 M4- Drenge U19 4- - JM 4- A 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-20 15:56
Ingen anmeldt, løbet udgår
243
W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ alle klasser 2000m 2000m 1. Afdeling
2018-05-20 16:44
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg Roklub I
Christian Hauge (1), Dan Dodensig Kristensen (2), Jonas Svane (3), Asger Laursen (4), Niels Kunckel Knudsen (5), Mikkel Paetau (6), Troels Dalgaard Danielsen (7), Simon Staal Nielsen (8), Mette Louise Karer (9)