Tilmeldinger - Danske Mesterskaber 2019

Løb 100 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - MW8+ Danske Universitetsmesterskaber 1000m 3 tilmeldinger

Aalborg

  • 1. Jesper Skovager Thomsen (Aalborg) '96
  • 2. Elliot Guesdon Helenius Stenbak (Aalborg) '98
  • 3. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
  • 5. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
  • 6. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 7. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 8. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89
  • Cox. Mette Louise Karer (Aalborg) '96

Holstebro

  • 1. Andreas Østergaard Quach (Holstebro) '97
  • 2. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 3. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 4. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 5. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 6. Christian Carlsen (Holstebro) '99
  • 7. Marcus Villiam Lyngesen (Holstebro) '00
  • 8. Mikkel Kallesø (Holstebro) '00
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

Aalborg

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
  • 2. Lasse-Emil Bang Nielsen (Aalborg) '96
  • 3. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97
  • 4. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 5. Sebastian Krab (Aalborg) '99
  • 6. Esben Okholm Larsen (Aalborg) '94
  • 7. Phillip Sperling (Aalborg) '97
  • 8. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97
  • Cox. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
Løb 100 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - MW8+ Master og Motion (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

AFMELDT DSR/Hadsund/KVIK I

  • 1. N N (DSR) '90
  • 2. N N (DSR) '90
  • 3. Mark Hartsteen (DSR) '91
  • 4. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 5. Christoffer Kruse (DSR) '94
  • 6. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
  • 7. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
  • 8. Kelvin Yeung (KVIK) '93
  • Cox. N N (KVIK) '07

Aalborg

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Nora Zeitoun (Aalborg) '92
  • 3. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97
  • 4. Fie Falk Lauritzen (Aalborg) '95
  • 5. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 6. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 7. Kim Tanja Hejselbak Nørgaard (Aalborg) '89
  • 8. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • Cox. Anne Louise Bergstrøm (Aalborg) '97

BH/DSR

  • 1. Lars Olsen (BH) '66
  • 2. Frederik Andre Bork (BH) '75
  • 3. Ulrik Fenneberg (BH) '79
  • 4. Morten Lyngkær (BH) '78
  • 5. Jakob Echwald Sevel (BH) '77
  • 6. Johan Berg (DSR) '85
  • 7. Timothy Antonie Hansen (DSR) '94
  • 8. Mads Jakobsen (BH) '78
  • Cox. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99

Bagsværd/Dragør/København

  • 1. Otto Friedrichen (København) '71
  • 2. Flemming Simonsen (København) '67
  • 3. Morten Juel Hansen (Dragør) '72
  • 4. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 5. Jens Møller Martensen (København) '82
  • 6. Martin Andersen (København) '72
  • 7. Willi Thal-Drexel (København) '69
  • 8. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70
  • Cox. Dan Kristensen (København) '53

BH/DSR

  • 1. Caroline Eggert Frydenberg (BH) '78
  • 2. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 3. Henriette Høyer (BH) '80
  • 4. Majken Hauge Johansen (BH) '69
  • 5. Elise Ross-Hansen (BH) '72
  • 6. Helle Heldbo (BH) '71
  • 7. Kate Petersen (DSR) '90
  • 8. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • Cox. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Løb 101 U15 M1X Drenge U15 1X - Jun C, TU-Cup, 500m 500m 26 tilmeldinger

Roskilde II

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05

Hadsund V

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Hadsund II

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Holstebro/KCHO II

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Stevns IV

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Holstebro III

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Bagsværd III

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Hadsund I

  • 1. Elias Roth (Hadsund) '06

Bagsværd IV

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Hadsund IV

  • 1. Kian Harati (Hadsund) '05

Holstebro V

  • 1. William Ørts (Holstebro) '06

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06

Holstebro IV

  • 1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Holstebro VI

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Bagsværd II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Holstebro II

  • 1. Lucas Sittrup Kallesøe (Holstebro) '06

Odense I

  • 1. Gustav Krogh (Odense) '06

Holstebro I

  • 1. Rasmus Bechmann (Holstebro) '06

Hadsund III

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Løb 102 U15 W2X Piger U15 2X - Jun C, TU-Cup, 500m 500m 10 tilmeldinger

AFMELDT Lyngby/KKL I

  • 1. Asta Steensen (Lyngby) '05
  • 2. Caroline Bork Terkelsen (Lyngby) '05

Silkeborg I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 2. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06

Holstebro

  • 1. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 2. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 2. Isabella Bache (Stevns) '06

Odder I

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05
  • 2. Caroline Sejersen (Odder) '05

AFMELDT Vestervig I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
  • 2. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

Holstebro

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Holstebro II

  • 1. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 2. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06

Hadsund/Ringsted I

  • 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06
  • 2. Maria J. Johansen (Ringsted) '05

Hadsund I

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. AnneSofie Zenft Busse (Hadsund) '06
Løb 103 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Jun B, TU-Cup, 1500m 1500m 15 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Sorø II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Næstv. I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Odder I

  • 1. Noah Mikkelsen (Odder) '04

Odder II

  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03

Silkeborg I

  • 1. Casper Pedersen (Silkeborg) '04

Sorø I

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03

Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Kolding/KCO I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Bagsværd I

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Hadsund I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Bagsværd III

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd II

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Løb 104 U17 W2X Piger U17 2X - jun B, TU-Cup, 1500m 1500m 4 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Ægir I

  • 1. Julie Bertelsen (Ægir) '04
  • 2. Marie Martens Christensen (Ægir) '04

Roskilde/Sorø I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 2. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Emilia W. Fjallsbak (Hadsund) '04
  • 2. Maria Bak Jeppesen (Hadsund) '05
Løb 105 W2- Kvinder 2- - FM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 2. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
Løb 106 U19 M1X Drenge U19 1X - JM, 2000m 2000m 14 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01

Bagsværd I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

AFMELDT Næstv. I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Roskilde I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

AFMELDT DSR I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02

Sorø I

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

Ægir I

  • 1. Jacob Brahe Møller (Ægir) '02

Roskilde II

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01

Saxkjøbing I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02

KVIK II

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Rødvig I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Bagsværd II

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01

Odense/KCO I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Løb 107 W2X Kvinder 2X - DM, 2000m 2000m 7 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Marie Mørch (Bagsværd) '97
  • 2. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

DSR II

  • 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • 2. Christina Juhl Johansen (DSR) '92

Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
  • 2. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96

Aarhus I

  • 1. Mai Nielsen (Aarhus) '89
  • 2. Nina Hollensen (Aarhus) '92

DSR I

  • 1. Marta Kempf (DSR) '98
  • 2. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89

AFMELDT KVIK I

  • 1. Luise Lund Hansen (KVIK) '95
  • 2. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85

Aarhus II

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
  • 2. Kirstine Stampe (Aarhus) '98
Løb 108 U19 W1X Piger U19 1X - JM, 2000m 2000m 10 tilmeldinger

Fr.cia I

  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

Hadsund I

  • 1. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Aarhus II

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Bagsværd I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Furesø I

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

København I

  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03

Aarhus I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

AFMELDT DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Løb 109 LW1X Kvinder letvægt 1X - FM, 2000m- letvægt 2000m 3 tilmeldinger

Odder I

  • 1. Juliane Elander Rasmussen (Odder) '79

DSR I

  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00

Roskilde I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Løb 110 Masters W4X/4- Kvinder Masters 4X/4- - MW4x/+/-, FM , 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
  • 2. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71
  • 3. Annette Villumsen (Bagsværd) '62
  • 4. Astrid Krüger (Bagsværd) '71

DSR I

  • 1. Asta Øjvind (DSR) '76
  • 2. Birgitte Hanel (DSR) '54
  • 3. Karen Leth Jensen (DSR) '72
  • 4. Regitze Siggaard (DSR) '67

KVIK

  • 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76
  • 2. Astrid Haastrup Jespersen (KVIK) '74
  • 3. Lea Jakobsen (KVIK) '81
  • 4. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 111 Masters M4X/4- Mænd Masters 4X/4- - MM4x/-, FM , 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 7 tilmeldinger

AFMELDT BH

  • 1. Morten Lyngkær (BH) '78
  • 2. Ulrik Fenneberg (BH) '79
  • 3. Jakob Echwald Sevel (BH) '77
  • 4. Kim Nielsen (BH) '83

Middelfart I

  • 1. Hardy Olesen (Middelfart) '67
  • 2. Claus Rützou (Middelfart) '69
  • 3. Ole Bendtsen (Middelfart) '55
  • 4. Søren Lykke Jensen (Middelfart) '57

Kolding I

  • 1. tommy Møhler (Kolding) '45
  • 2. Ejgild Larsen (Kolding) '49
  • 3. Jørgen Secher (Kolding) '48
  • 4. palle ole jørgensen (Kolding) '47

DSR I

  • 1. Henrik Almegaard (DSR) '58
  • 2. Lars Nielsen (DSR) '57
  • 3. Søren Strange (DSR) '60
  • 4. Peter Jørgensen (DSR) '56

Fr.cia I

  • 1. Hans-Werner Mortensen (Fr.cia) '46
  • 2. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40
  • 3. Aage Pedersen (Fr.cia) '44
  • 4. Frede Nørskov Nielsen (Fr.cia) '54

Lemvig I

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53
  • 2. Jørgen Kielsholm (Lemvig) '63
  • 3. Morten Thomsen (Lemvig) '66
  • 4. Henrik Thomsen (Lemvig) '70

Aarhus I

  • 1. Christian Nielsen (Aarhus) '74
  • 2. Jacob Christian Lindegaard (Aarhus) '59
  • 3. Frede Keller (Aarhus) '67
  • 4. Morten F. Sørensen (Aarhus) '66
Løb 112 M2X Mænd 2X - DM, 2000m 2000m 7 tilmeldinger

AFMELDT KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 2. Kelvin Yeung (KVIK) '93

Bagsværd I

  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 2. Oscar Petersen (Bagsværd) '92

Lyngby/KKL I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 2. Emil Lenzing (Lyngby) '98

Odense/KCO

  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 2. Nick H. Larsen (Odense) '95

Lyngby/KKL II

  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
  • 2. Alexander Modest (Lyngby) '95

DSR I

  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
  • 2. Emil Espensen (DSR) '91

AFMELDT Roskilde

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
  • 2. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
Løb 113 LM1X Mænd letvægt 1X - DM, 2000m 2000m 8 tilmeldinger

AFMELDT DSR I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

AFMELDT KVIK I

  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93

AFMELDT Lyngby I

  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95

AFMELDT Lyngby II

  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98

Odense/KCO I

  • 1. Sebastian Terp (Odense) '95

København I

  • 1. Fredrik Leicht (København) '94

Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96
Løb 114 W8+ Kvinder 8+ - FM, 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 2. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 3. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 4. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 5. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
  • 6. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 7. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
  • 8. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • Cox. Marie Mørch (Bagsværd) '97

Aarhus

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
  • 2. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
  • 3. Kirstine Stampe (Aarhus) '98
  • 4. Annelene Westh (Aarhus) '68
  • 5. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95
  • 6. Jeanne Holm (Aarhus) '93
  • 7. Helena Østergaard Rasmussen (Aarhus) '95
  • 8. Henriette Holmgaard (Aarhus) '74
  • Cox. Rikke Køchs (Aarhus) '03

DSR I

  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99
  • 2. Cecilie Girke (DSR) '00
  • 3. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 4. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • 5. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 6. Nikoline Laidlaw (DSR) '95
  • 7. Christina Juhl Johansen (DSR) '92
  • 8. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • Cox. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01
Løb 115 U19 M2- Drenge U19 2- - Jun A, JM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Holstebro II

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Løb 116 M2+inr Mænd 2+inr - motion, FM.1000m 1000m 3 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Troels Ilsøe Mahneke (KVIK) '87
  • 2. Peter Weile (KVIK) '73
  • Cox. Torill Lindebjerg (KVIK) '77

Hadsund I

  • 1. Niels Bommer (Hadsund) '48
  • 2. Flemming Hvid (Hadsund) '63
  • Cox. Lucas Hvid (Hadsund) '06

DSR

  • 1. Peter Stenby (DSR) '86
  • 2. Johan Berg (DSR) '85
  • Cox. Simone Krog Christensen (DSR) '89
Løb 117 M4X Mænd 4X - DM, 2000m 2000m 5 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Niclas Schmidt (Bagsværd) '95
  • 2. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
  • 3. Ole Søgaard (Bagsværd) '90
  • 4. Jens Graudal (Bagsværd) '97

Roskilde

  • 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 2. Andreas Dyrby (Roskilde) '95
  • 3. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 4. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 2. Sebastian Terp (Odense) '95
  • 3. Nick H. Larsen (Odense) '95
  • 4. Malte Rusbjerg (Odense) '98

DSR

  • 1. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
  • 2. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
  • 3. Mark Hartsteen (DSR) '91
  • 4. Emil Espensen (DSR) '91

AFMELDT Bagsværd

  • 1. Jacob Brink Jansson (Bagsværd) '80
  • 2. Jamie Magee (Bagsværd) '91
  • 3. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 4. William Schrøder (Bagsværd) '89
Løb 118 U19 W2X Piger U19 2X - Jun A, JM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Hadsund I

  • 1. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Løb 119 LM4- Mænd letvægt 4- - DM, 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Holstebro I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
  • 3. Marcus Villiam Lyngesen (Holstebro) '00
  • 4. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Bagsværd I

  • 1. Jacob Brink Jansson (Bagsværd) '80
  • 2. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
  • 3. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 4. William Schrøder (Bagsværd) '89
Løb 120 U19 M2X Drenge U19 2X - Jun A, JM, 2000m 2000m 5 tilmeldinger

Holstebro I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

Sorø

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01

Hadsund I

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 2. Haris Alagic (Hadsund) '02

Bagsværd I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
  • 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

DSR I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 2. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Løb 121 W1X Kvinder 1X - DM, 2000m 2000m 9 tilmeldinger

ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

Hadsund I

  • 1. Trine Toft Andersen (Hadsund) '94

Aarhus I

  • 1. Mai Nielsen (Aarhus) '89

Fr.cia I

  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

DSR I

  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00

Odense/KCO I

  • 1. Amalie Kiær (Odense) '00

KVIK I

  • 1. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85

Odense/KCO II

  • 1. Sarah Lindberg (Odense) '98

Aarhus II

  • 1. Nina Hollensen (Aarhus) '92
Løb 122 W2+inr Kvinder 2+inr - motion, FM, 1000m 1000m 2 tilmeldinger

DSR

  • 1. Emma Rue Moos (DSR) '97
  • 2. Rikke Bloch (DSR) '89
  • Cox. Simone Krog Christensen (DSR) '89

Bagsværd I

  • 1. Emma Hammer (Bagsværd) '98
  • 2. Ida Langkjær (Bagsværd) '97
  • Cox. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Løb 123 M1X Mænd 1X - DM, 2000m 2000m 8 tilmeldinger

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Nick H. Larsen (Odense) '95

KVIK I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Viborg I

  • 1. Mikkel Kallesøe (Viborg) '00

AFMELDT København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

DSR I

  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93

Roskilde I

  • 1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99

Hadsund II

  • 1. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
Løb 124 U19 W2- Piger U19 2- - Jun A, JM, 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01

Holstebro I

  • 1. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Løb 125 M4- Mænd 4- - DM, 2000m 2000m 4 tilmeldinger

København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
  • 2. Sebastian Bache (København) '97
  • 3. Fred Vystavel (København) '93
  • 4. Steffen Bonde Jensen (København) '89

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Andreas Dyrby (Roskilde) '95
  • 2. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
  • 3. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 4. Bastian Secher (Roskilde) '99

Holstebro

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 3. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 4. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

DSR

  • 1. Eskild Ebbesen (DSR) '72
  • 2. Emil Espensen (DSR) '91
  • 3. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 4. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
Løb 126 LW2X Kvinder letvægt 2X - FM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Aalborg I

  • 1. Mette Louise Karer (Aalborg) '96
  • 2. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
Løb 127 M2- Mænd 2- - DM, 2000m 2000m 6 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 2. Bastian Secher (Roskilde) '99

AFMELDT Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03
  • 2. Jeppe Storm (Viking) '98

Odense/KCO I

  • 1. Michael Moerner (Odense) '92
  • 2. Christian Hauge Andersen (Odense) '89

KVIK II

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 2. Kelvin Yeung (KVIK) '93

AFMELDT København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
  • 2. Sebastian Bache (København) '97

KVIK I

  • 1. Martin Kjeldsen (KVIK) '88
  • 2. Jesper Fredsted (KVIK) '93
Løb 128 U19 W4X Piger U19 4X - Jun A, JM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 3. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 4. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Løb 129 M4+inr Mænd 4+inr - DM, 2000m 2000m 3 tilmeldinger

DSR

  • 1. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 2. Mark Hartsteen (DSR) '91
  • 3. Jacob Jespersen (DSR) '72
  • 4. Christoffer Kruse (DSR) '94
  • Cox. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01

Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95
  • 2. Emil Lenzing (Lyngby) '98
  • 3. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 4. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95
  • Cox. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02

Bagsværd

  • 1. Alexander S. Sørensen (Bagsværd) '91
  • 2. Malthe Sebastian Puro (Bagsværd) '96
  • 3. Ole Søgaard (Bagsværd) '90
  • 4. Jakob Søe Lillelund (Bagsværd) '98
  • Cox. Mette Rudkjær Jensen (Bagsværd) '89
Løb 130 LM2X Mænd letvægt 2X - FM, 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Ægir I

  • 1. Christian Nedergaard (Ægir) '00
  • 2. Cody Anderson (Ægir) '96

Bagsværd

  • 1. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 2. Jens Graudal (Bagsværd) '97

Holstebro

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Marcus Villiam Lyngesen (Holstebro) '00
Løb 131 W4- Kvinder 4- - W4-, 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 2. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 3. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 4. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

DSR I

  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99
  • 2. Cecilie Girke (DSR) '00
  • 3. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 4. Nikoline Laidlaw (DSR) '95

Holstebro I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
  • 2. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 3. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
  • 4. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Løb 132 U19 M4X Drenge U19 4X - Jun A, JM, 2000m 2000m 6 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
  • 2. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 3. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • 4. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Holstebro

  • 1. Oscar Burvil (Holstebro) '03
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 3. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 4. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

DSR I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 2. Christoffer Erik Timm (DSR) '02
  • 3. Casper Girke Christensen (DSR) '03
  • 4. Malthe Christiansen (DSR) '02

Holstebro II

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
  • 3. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

Sorø

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 3. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 4. August Husted Coutant (Sorø) '04

Roskilde I

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 2. Julius Philipson (Roskilde) '01
  • 3. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 4. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
Løb 133 U15 M2X Drenge U15 2X - Jun C, TU-Cup, 500m 500m 12 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Holstebro III

  • 1. William Ørts (Holstebro) '06
  • 2. Lucas Sittrup Kallesøe (Holstebro) '06

Hadsund I

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Holstebro

  • 1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05
  • 2. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Holstebro I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 2. Rasmus Bechmann (Holstebro) '06

Bagsværd II

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Christian Thuesen (Odense) '05
  • 2. Gustav Krogh (Odense) '06

Hadsund II

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
  • 2. Elias Roth (Hadsund) '06

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
  • 2. Jakob Iversen (Stevns) '05

Hadsund/Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05
  • 2. Kian Harati (Hadsund) '05

Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 2. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
Løb 134 U15 W1X Piger U15 1X - Jun C, TU-Cup, 500m 500m 19 tilmeldinger

Hadsund III

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07

Hadsund II

  • 1. AnneSofie Zenft Busse (Hadsund) '06

Hadsund I

  • 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06

Roskilde I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06

Holstebro III

  • 1. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Holstebro VI

  • 1. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Ringsted I

  • 1. Maria J. Johansen (Ringsted) '05

Holstebro I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05

AFMELDT Hadsund IV

  • 1. Maria Bak Jeppesen (Hadsund) '05

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Holstebro II

  • 1. Anna Skovdam (Holstebro) '06

Holstebro V

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Holstebro) '06

Bagsværd I

  • 1. Cecilia Kroll (Bagsværd) '08

Stevns II

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Odder II

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05

Vestervig I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

Holstebro IV

  • 1. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06
Løb 135 U17 M2X Drenge U17 2X - Jun B, TU-Cup, 1500m 1500m 7 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 2. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

Ægir I

  • 1. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir) '04
  • 2. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04

Roskilde I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 2. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

Silkeborg I

  • 1. Casper Pedersen (Silkeborg) '04
  • 2. Simon Toftgaard Garner (Silkeborg) '04

Odense/KCO I

  • 1. Noah Schioldan (Odense) '04
  • 2. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Bagsværd I

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Hadsund/Randers I

  • 1. Kristian Dahl (Hadsund) '04
  • 2. Alexander Magnussen (Randers) '03
Løb 136 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Jun B, TU-Cup, 1500m 1500m 10 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Alba Sundstrøm (Odense) '04

Bagsværd I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

Hadsund I

  • 1. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03

Odder I

  • 1. Trine Leitzke (Odder) '03

Rødvig I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

Roskilde II

  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03

Sorø I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Hadsund II

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

Bagsværd II

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
Løb 137 U19 W4- Piger U19 4- - Jun A, JM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 3. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 4. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Løb 138 U19 M4- Drenge U19 4- - Jun A, JM, 2000m 2000m 1 tilmelding

Holstebro I

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Oscar Burvil (Holstebro) '03
  • 3. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
  • 4. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Løb 139 Masters W1X Kvinder Masters 1X - MW1X 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Sorø II

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69

AFMELDT Furesø I

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

AFMELDT Sorø I

  • 1. Gitte Niven (Sorø) '58
Løb 140 Masters W2X/2- Kvinder Masters 2X/2- - MW2x/2-, 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 2 tilmeldinger

Nyborg I

  • 1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68
  • 2. Lena Stolzenbach (Nyborg) '71

Fredensborg I

  • 1. Ulla Poulsen (Fredensborg) '59
  • 2. Karin Bodelund (Fredensborg) '63
Løb 141 Masters M1X Mænd Masters 1X - MM1x FM , 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 15 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Peter Weile (KVIK) '73

DSR II

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57

DSR III

  • 1. Peter Jørgensen (DSR) '56

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Kolding I

  • 1. mogens pedersen (Kolding) '45

Ribe I

  • 1. Palle Adelhardt (Ribe) '51

DSR I

  • 1. Henning Willads (DSR) '58

Viking I

  • 1. Jørgen Boots (Viking) '46

Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Lemvig II

  • 1. Jørgen Kielsholm (Lemvig) '63

Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68

Dragør I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Furesø II

  • 1. Max Emde (Furesø) '88

Fredensborg I

  • 1. Sander Viscor (Fredensborg) '75

Lemvig I

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53
Løb 142 Masters M2X/2- Mænd Masters 2X/2- - MM2x/2- FM , 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 8 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Peter Christoffersen (Aalborg) '74
  • 2. Jens Brandt (Aalborg) '60

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Jens Ole Christensen (Odense) '76
  • 2. Mikkel Skou Pedersen (Odense) '81

DSR I

  • 1. Lars Jørgensen (DSR) '69
  • 2. Peter Kristensen (DSR) '71

Risskov

  • 1. Erik Søndergaard (Risskov) '56
  • 2. Henning Blaabjerg (Risskov) '48

Ringsted I

  • 1. Claus Solmer-Jørgensen (Ringsted) '71
  • 2. Steffen Feddersen (Ringsted) '70

DSR II

  • 1. Esben Jacobsen (DSR) '63
  • 2. Ib Frausing (DSR) '49

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

DSR III

  • 1. Asbjørn Levring (DSR) '78
  • 2. Hans Jorgen Stahl (DSR) '60
Løb 143 W4X Kvinder 4X - DM, 2000m 2000m 7 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 3. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
  • 4. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96

AFMELDT Holstebro I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
  • 2. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 3. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
  • 4. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

KVIK

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Luise Lund Hansen (KVIK) '95
  • 3. Torill Lindebjerg (KVIK) '77
  • 4. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85

Odense/KCO I

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Mia Sofie Rützou (Odense) '99
  • 3. Line Katrine Olsen (Odense) '97
  • 4. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02

DSR I

  • 1. Marta Kempf (DSR) '98
  • 2. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
  • 3. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • 4. Christina Juhl Johansen (DSR) '92

Bagsværd I

  • 1. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 2. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 3. Marie Mørch (Bagsværd) '97
  • 4. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

Bagsværd II

  • 1. Emma Hammer (Bagsværd) '98
  • 2. Ida Langkjær (Bagsværd) '97
  • 3. Line Møller (Bagsværd) '94
  • 4. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Løb 144 U19 W8+ Piger U19 8+ - Junior open 8+ kvinder 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Holstebro I

  • 1. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 2. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 3. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06
  • 4. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 5. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 6. Maja Vie Krabbe Riis (Holstebro) '06
  • 7. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 8. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
  • Cox. Nanna Lindballe (Holstebro) '06
Løb 145 U19 W/M 8+ Piger/drenge U19 8+ - Junior open 8+ begge 1000m 4 tilmeldinger

Holstebro

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
  • 3. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 5. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 6. Oscar Burvil (Holstebro) '03
  • 7. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 8. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
  • Cox. Simon Madsen (Holstebro) '06

Bagsværd

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 2. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 5. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 6. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 7. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • 8. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
  • Cox. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

Hadsund I

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
  • 3. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
  • 4. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • 5. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 6. Rasmus Konnerup (Hadsund) '01
  • 7. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
  • 8. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • Cox. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00

Roskilde I

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 2. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 3. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 4. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 5. Julius Philipson (Roskilde) '01
  • 6. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 7. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 8. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • Cox. Iben Bech (Roskilde) '03
Løb 146 M8+ Mænd 8+ - DM, 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Holstebro

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 3. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
  • 4. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 5. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 6. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 7. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 8. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

KVIK

  • 1. Mads Brogaard (KVIK) '94
  • 2. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
  • 3. Christian Place Pedersen (KVIK) [0000]
  • 4. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 5. Kelvin Yeung (KVIK) '93
  • 6. Nicholas Andersen (KVIK) '01
  • 7. Martin Kjeldsen (KVIK) '88
  • 8. Jesper Fredsted (KVIK) '93
  • Cox. Marianne Becker (KVIK) '62

Bagsværd

  • 1. Oscar Petersen (Bagsværd) '92
  • 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
  • 3. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
  • 4. Niclas Schmidt (Bagsværd) '95
  • 5. Michael Bertelsen (Bagsværd) '95
  • 6. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 7. Malthe Sebastian Puro (Bagsværd) '96
  • 8. Jens Graudal (Bagsværd) '97
  • Cox. Mette Rudkjær Jensen (Bagsværd) '89

DSR

  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
  • 2. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 3. Eskild Ebbesen (DSR) '72
  • 4. Lars Fjord Garvey (DSR) '93
  • 5. Christoffer Kruse (DSR) '94
  • 6. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 7. Emil Espensen (DSR) '91
  • 8. Mark Hartsteen (DSR) '91
  • Cox. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01