Resultater - Haderslev Regatta 2019
Løb nr | Starttid - ↑ |

1
U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
2
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
3
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
4
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
5
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
7
U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
8
U15 LM2X Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
9
U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
10
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
11
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
12
U15 LW2X Piger 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
13
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
14
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
15
U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
16
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
17
U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
18
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
19
U15 W1X Piger 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
20
U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
21
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
22
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
23
U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
24
U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
25
U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
26
U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
27
U17 W2X JW2X B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
28
U17 M2X JM2X B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
29
U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
30
U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
31
Master M1X MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
32
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
33
W1X W1x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
34
M2X M2x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
35
U12 M1X Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
36
U12 M1X Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
37
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
38
U13 LM1X Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
39
U14 LM1X Drenge 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
40
U14 LW1X Piger 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
41
U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
42
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
43
U15 M1X Drenge 1x 14 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
44
U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
45
U15 W1X Piger 1x 14 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
46
U15 W1X Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
47
U17 LM4X+ JM4X+ B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
48
U17 W1X JW1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
49
U17 M1X JM1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
50
U17 LW2X JW2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
51
U17 LM2X JM2x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
52
U19 LW1X JW1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
53
U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
54
U19 LM1X JM1x A let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
55
U19 M4X JM4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
56
U23 LW1X W1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
57
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
58
W4X W4x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
59
U13 M2X Drenge 2x 11 og 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
60
U13 M1X Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
61
U13 M1X Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
62
U13 W1X Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
63
U14 M1X Drenge 1x 13 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
64
U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
65
U14 W1X Piger 1x 13 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
66
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
67
U15 LM1X Drenge 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
68
U15 LW1X Piger 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
69
U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
70
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
71
W/M 8+ 8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
72
M4X M4x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
73
Master M4X MM4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
74
Master W4X/4- MW4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
75
U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
76
U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
77
U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
78
U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
79
U17 LW1X JW1x B let - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
80
U17 LM1X JM1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
81
U17 W4X+ JW4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
82
U17 W4X JW4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
83
U17 M4X+ JM4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
84
U17 M4X JM4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
85
U19 W2X JW2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
86
U19 M2X JM2x A - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
87
U19 LM1X JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
88
U23 W2X W2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
89
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
90
M1X M1x - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
91
Master M2X/2- MM 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
92
Master W2X/2- MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
93
Master W/M 2-/2X MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
94
U17 M1X-Edon JM 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
95
U17 W1X-Edon JW 1X B i Edon (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
96
U15 M1X-Edon Drenge 1x 13 og 14 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
97
U15 W1X-Edon Piger 1x 13 og 14 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
98
U13 M1X-Edon Drenge 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
99
U13 W1X-Edon Piger 1x 11 og 12 (VI f) - 250m 1. Afdeling
2019-06-08 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
100
U14 W1X Piger 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
101
U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
102
U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
103
U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
104
U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
105
U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
106
U17 W1X JW1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
107
U17 M1X JM1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
108
U17 LW2X JW2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
109
U17 LM2X JM2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
110
U19 LW1X JW1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
111
U13 M2X Drenge 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
112
U13 W2X Piger 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
113
U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
114
U15 LM1X Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
115
U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
116
U14 LM1X Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
117
U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
118
U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
119
U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
120
U19 LM1X JM1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
121
U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
122
U23 LM1X M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
123
W4X W4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
124
M4X M4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
125
Master M1X MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
126
Master W1X MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
127
U17 LW1X JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
128
U12 M1X Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
129
U12 W1X Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
130
U13 M1X Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
131
U13 LM1X Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
132
U13 W1X Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
133
U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
134
U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
135
U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
136
U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
137
U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
138
U17 LM1X JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
139
U17 W2X JW2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
140
U17 M2X JM2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
141
U17 LM4X+ JM4x+ B let, (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
142
U19 W1X JW1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
143
U19 M1X JM1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
144
U19 M2- JM2- A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
145
W1X W1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
146
M1X M1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 00:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
147
U19 W1X JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
148
U19 M1X JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
149
U17 M1X JM 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
150
U17 W1X JW1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
151
U19 LM1X JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
152
U19 LW1X JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
153
U17 LM1X JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
154
U17 LW1X JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
155
U23 W1X W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
156
U23 M1X M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
157
U15 W1X Piger 1x 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
158
U15 W1X Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
159
U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
160
U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
161
U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
162
U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
163
M2- M2- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
164
U17 W1X JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
165
U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
166
U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
167
U17 LW1X JW1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
168
U17 LM1X JM1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
169
U19 W2X JW2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
170
U19 M2X JM2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
171
U23 M2X M2x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
172
LW1X W1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
173
LM1X M1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
174
M8+ M8+ (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
175
Master M2-/2X MM 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
176
Master W2-/2X MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
177
Master W/M 2X MM/MW 2x Masters A - K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
178
U19 M4X JM4x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
179
U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
180
U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
181
U17 M4X+ JM4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
182
U17 W4X+ JW4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
183
U17 LM2X JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
184
U19 LW1X JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
185
U19 LM2X JM2x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
186
U23 W1X W1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
187
U23 M1X M1x B - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
188
W2X W2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
189
M2X M2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
190
M4- M4- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
191
Master M4X MM4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
192
Master W4-/4X MW4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
193
U19 M8+ JM8+ A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
194
Master M8+ MM8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
195
Master W8+ MW8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
196
Master W/M 8+ MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2019-06-09 01:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår