Resultater - Haderslev Regatta 2020
Løb nr | Starttid - ↑ |

1
U15 M Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
2
U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
3
U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
4
U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
5
U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
6
U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
7
U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
8
U15 LM Drenge 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
9
U14 M Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
10
U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
11
U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
12
U15 LW Piger 2x 13 og 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
13
U14 W Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
14
U14 LW Piger 2x 12 og 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
15
U15 M Drenge 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
16
U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
17
U14 M Drenge 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
18
U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
19
U15 W Piger 1x 14 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
20
U15 LW Piger 1x 14 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
21
U14 W Piger 1x 13 (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
22
U14 LW Piger 1x 13 let (VI c) - 3000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
23
U17 W JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
24
U17 W JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
25
U17 M JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
26
U17 M JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
27
U17 W JW2X B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
28
U17 M JM2X B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
29
U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
30
U17 LM JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
31
Master M MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
32
Master W MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
33
W W1x - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
34
M M2x - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
35
U12 M Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
36
U12 M Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
37
U12 W Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
38
U13 LM Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
39
U14 LM Drenge 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
40
U14 LW Piger 1x 13 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
41
U14 M Drenge 2x 12 og 13 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
42
U14 W Piger 2x 12 og 13 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
43
U15 M Drenge 1x 14 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
44
U15 M Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
45
U15 W Piger 1x 14 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
46
U15 W Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
47
U17 LM JM4X+ B let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
48
U17 W JW1x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
49
U17 M JM1x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
50
U17 LW JW2x B let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
51
U17 LM JM2x B let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
52
U19 LW JW1x A let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
53
U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
54
U19 LM JM1x A let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
55
U19 M JM4x A - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
56
U23 LW W1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
57
U23 LM M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
58
W W4x - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
59
U13 M Drenge 2x 11 og 12 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
60
U13 M Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
61
U13 M Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
62
U13 W Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
63
U14 M Drenge 1x 13 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
64
U14 M Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
65
U14 W Piger 1x 13 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
66
U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
67
U15 LM Drenge 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
68
U15 LW Piger 1x 14 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
69
U15 M Drenge 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
70
U15 W Piger 2x 13 og 14 - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
71
W/M 8+ open Sprintcup (VI h) - 350m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
72
M M4x A - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
73
Master M MM4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
74
Master W MW4x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
75
U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
76
U17 W JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
77
U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
78
U17 M JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
79
U17 LW JW1x B let - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
80
U17 LM JM1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
81
U17 W JW4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
82
U17 W JW4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
83
U17 M JM4x+ B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
84
U17 M JM4x B (VI g) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
85
U19 W JW2x A - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
86
U19 M JM2x A - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
87
U19 LM JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
88
U23 W W2x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
89
U23 M M2x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
90
M M1x - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
91
Master M MM 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
92
Master W MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
93
Master W/M MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-13 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
100
U14 W Piger 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
U15 M Drenge 1x 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
102
U15 M Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
U14 M Drenge 1x 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
104
U14 M Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
105
U14 W Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
U17 W JW1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
107
U17 M JM1x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
108
U17 LW JW2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
109
U17 LM JM2x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
110
U19 LW JW1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
111
U13 M Drenge 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
112
U13 W Piger 2x 11 og 12 - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
113
U15 LM Drenge 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
114
U15 LM Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
115
U14 LM Drenge 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
116
U14 LM Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
117
U14 LW Piger 1x 13 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
118
U15 W Piger 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
119
U15 M Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
U19 LM JM1x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
121
U19 M JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U23 LM M1x B let. - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
123
W W4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
124
M M4x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
125
Master M MM1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
Master W MW1x Masters A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
127
U17 LW JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
128
U12 M Drenge 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
129
U12 W Piger 1x 11 - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
130
U13 M Drenge 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
131
U13 LM Drenge 1x 12 let - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
U13 W Piger 1x 12 - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
U15 LW Piger 1x 14 let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
134
U14 W Piger 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
135
U14 M Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
136
U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
137
U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
138
U17 LM JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
U17 W JW2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
140
U17 M JM2x B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
141
U17 LM JM4x+ B let, (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
142
U19 W JW1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
143
U19 M JM1x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
U19 M JM2- A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
145
W W1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
M M1x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 00:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
147
U15 M Drenge 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
148
U15 W Piger 2x 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
149
U19 W JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
150
U19 M JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
151
U17 M JM 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
U17 W JW1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
153
U19 LM JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
154
U19 LW JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
155
U17 LM JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
156
U17 LW JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
157
U23 W W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
158
U23 M M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften - 350m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
159
U15 W Piger 1x 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
160
U15 W Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
161
U14 M Drenge 2x 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
162
U14 W Piger 2x 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
163
U14 LM Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
164
U14 LW Piger 2x 12 og 13 let. (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
M M2- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
166
U17 W JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
167
U17 M JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
168
U17 M JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
169
U17 LW JW1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
170
U17 LM JM1x B let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
171
U19 W JW2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
172
U19 M JM2x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
173
U23 M M2x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
174
LW W1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
175
LM M1x let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
176
M M8+ (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
177
Master M MM 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
178
Master W MW 2x Masters A - K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
179
Master W/M MM/MW 2x Masters A - K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
180
U19 M JM4x A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
181
U15 W/M Mix 4x+ 13 og 14 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
182
U14 W/M Mix 4x+ 12 og 13 (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
183
U17 M JM4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
184
U17 W JW4x+ B (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
185
U17 LM JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
186
U19 LW JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
187
U19 LM JM2x A let (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
188
U23 W W1x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
189
U23 M M1x B - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
190
W W2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
191
M M2x (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
192
M M4- (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
193
Master M MM4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
194
Master W MW4x Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
195
U19 M JM8+ A (VI c) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
196
Master M MM8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
197
Master W MW8+ Masters 1000m A-K (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
198
Master W/M MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d) - 1000m 1. Afdeling
2020-06-14 01:00
Ingen anmeldt, løbet udgår