Resultater - Holstebro Regatta - Årgangsmesterskaber 2018
Løb nr | Starttid - ↑ |

100
1. Afdeling
2018-08-11 12:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
120
1. Afdeling
2018-08-11 13:42
Ingen anmeldt, løbet udgår
122
U15 W4X Piger U15 4X 500m 1. Afdeling
2018-08-11 13:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro Roklub/KCHO I
Katrine Vestergård (1), Johanne Thiesen (2), Laura Møller (3), Emma Erlandsen (4)
130
U19 M2- Drenge U19 2- - ÅBEN CUP, 1000m 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 14:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Hadsund Roklub I
Malthe Dybdahl Malling (1), Rasmus Søndergaard Konnerup (2)
140
1. Afdeling
2018-08-11 14:46
Ingen anmeldt, løbet udgår
146
U17 W4X Piger U17 4X 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 15:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg Roklub I
Maja Klitgaard (1), Olivia Sandvei (2), Sofie Valentin Hæk (3), Marie Kleist (4)
148
U19 M4- Drenge U19 4- 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 15:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub I
Ibuki Jonno (1), Ryosuke Suda (2), Rikuo Sugawara (3), Gakuto Yoshino (4)
149
U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår
152
Masters W/M 2- Masters Kvinder/mænd Masters 2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 15:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Bo Hartz (1), Mikael Møller Hansen (2)
160
1. Afdeling
2018-08-11 15:47
Ingen anmeldt, løbet udgår
165
U17 W2- Piger U17 2- 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 16:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bagsværd Roklub I
Astrid Højgaard (1), Cathrine Duedahl-Olesen (2)
167
U19 M8+ Drenge U19 8+ - ÅBEN 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 16:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
171
LW1X Kvinder letvægt 1X 1000m 1. Afdeling
2018-08-11 16:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstved Roklub I
Anne Ørsted (1)
200
1. Afdeling
2018-08-12 10:59
Ingen anmeldt, løbet udgår
220
1. Afdeling
2018-08-12 11:52
Ingen anmeldt, løbet udgår
222
U15 W4X Piger U15 4X 500m 1. Afdeling
2018-08-12 12:15
Ingen anmeldt, løbet udgår
230
U19 M2- Drenge U19 2- - ÅBEN 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 12:45
Ingen anmeldt, løbet udgår
240
1. Afdeling
2018-08-12 13:01
Ingen anmeldt, løbet udgår
250
W4-/4X Kvinder 4-/4X - ÅBEN 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 14:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aarhus Roklub I
Emma Lehm Røddik (1), Kirstine Stampe (2), Mette Køchs Nielsen (3), Maria L.N Hansen (4)
252
Masters W/M 2- Masters Kvinder/mænd Masters 2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 12:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Roklubben Furesø I
Bo Hartz (1), Mikael Møller Hansen (2)
260
1. Afdeling
2018-08-12 14:11
Ingen anmeldt, løbet udgår
261
U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon 250m 1. Afdeling
2018-08-12 14:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Vestervig Roklub I
Mikkel Sondrup (1)
264
U17 M2- Drenge U17 2- 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
265
U17 W2- Piger U17 2- 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 14:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
270
LM1X Mænd letvægt 1X 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 15:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
271
LW1X Kvinder letvægt 1X 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 15:05
Ingen anmeldt, løbet udgår
275
Masters W/M 4-/4X Masters Kvinder/mænd Masters 4-/4X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 15:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
277
U19 M8+ Drenge U19 8+ - ÅBEN 1000m 1. Afdeling
2018-08-12 15:30
Ingen anmeldt, løbet udgår