Resultater - Holstebro Regatta - Årgangsmesterskaber 2019
Løb nr | Starttid - ↑ |

100
1. AFDELING LØRDAG: - 60m 1. Afdeling
2019-08-10 12:59
Ingen tilmeldt, løbet udgår
101
U13 W/M 1X-Edon Junior u. 13 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-10 13:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
102
U15 M1X 13 år - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 13:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
103
U15 M1X 14 år - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 13:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
104
U15 W2X Junior u. 15 Piger 2X - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 13:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
105
U17 M4X Junior u. 17 Drenge 4X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 13:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
106
U17 W2X Junior u. 17 Piger 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 13:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
107
M1X Ringkjøbing Landbobank SPRINTER CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 13:35
Ingen tilmeldt, løbet udgår
108
W1X RIngkjøbing Landbobank SPRINTER CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 13:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
120
2. AFDELING LØRDAG: - 60m 1. Afdeling
2019-08-10 13:42
Ingen tilmeldt, løbet udgår
121
U15 M2X Junior u. 15 Drenge 2X - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 13:50
Ingen tilmeldt, løbet udgår
122
U15 W4X Junior u. 15 Piger 4X - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 13:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
123
U17 M2X Junior u. 17 Drenge 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
124
U17 W1X 15 år - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
125
U17 W1X 16 år - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
126
M2X ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
127
U19 M2X Junior u. 19 Drenge 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
128
U19 W2X Junior u. 19 Piger 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:25
Ingen tilmeldt, løbet udgår
129
M2- ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
130
U19 M2- ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:35
Ingen tilmeldt, løbet udgår
131
W2X ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
132
Master W/M 1X Masters  27+  1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 14:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
140
3. AFDELING LØRDAG: - 60m 1. Afdeling
2019-08-10 14:46
Ingen tilmeldt, løbet udgår
141
U15 W1X-Edon Junior u. 15 Piger 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-10 14:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
142
U15 W1X 13 år - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 15:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
143
U15 W1X 14 år - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 15:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
144
U17 M1X 15 år - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
145
U17 M1X 16 år - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
146
U17 W4X Junior u. 17 Piger 4X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:35
Ingen tilmeldt, løbet udgår
147
M4-/4X ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
148
U19 M4-/4X Junior u. 19 Drenge 4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
149
U19 W4X/4- Junior u. 19 Piger 4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
150
W4-/4X ÅBEN CUP, 1000m - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:35
Ingen tilmeldt, løbet udgår
151
Master W/M 2X Masters  27+  2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
152
Master W/M 2- Masters  27+  2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 15:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
160
4. AFDELING LØRDAG: - 60m 1. Afdeling
2019-08-10 15:47
Ingen tilmeldt, løbet udgår
161
U15 M1X-Edon Junior u. 15 Drenge 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-10 15:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
162
U13 M1X Junior u. 13 Drenge 1X - 250m 1. Afdeling
2019-08-10 16:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
163
U13 W1X Junior u. 13 Piger 1X - 250m 1. Afdeling
2019-08-10 16:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
164
U17 M2- Junior u. 17 Drenge 2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
165
U17 W2- Junior u. 17 Piger 2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
166
M8+ ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
167
U19 M8+ ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:25
Ingen tilmeldt, løbet udgår
168
U19 M1X Junior u. 19 Drenge 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
169
U19 W1X Junior u. 19 Piger 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:35
Ingen tilmeldt, løbet udgår
170
LM1X Åben Mænd letvægt 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
171
LW1X Åben Kvinder letvægt 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
172
M1X Begynder - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:50
Ingen tilmeldt, løbet udgår
173
W1X Begynder - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 16:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
174
U15 M4X Junior u. 15 Drenge 4X - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 17:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
175
Master W/M 4-/4X Masters  27+  4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-10 17:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
176
U17 W/M 1X MIX 8+, Se regattainfo - 500m 1. Afdeling
2019-08-10 17:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
200
1. AFDELING SØNDAG: - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 10:59
Ingen tilmeldt, løbet udgår
201
U13 W/M 1X-Edon Junior u. 13 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-11 11:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
202
U15 M1X Junior u. 15 Drenge 1X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 11:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
204
U15 W2X Junior u. 15 Piger 2X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 11:25
Ingen tilmeldt, løbet udgår
205
U17 M4X Junior u. 17 Drenge 4X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 11:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
206
U17 W2X Junior u. 17 Piger 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 11:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
207
M1X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 11:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
208
W1X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 11:50
Ingen tilmeldt, løbet udgår
220
2. AFDELING SØNDAG: - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 11:52
Ingen tilmeldt, løbet udgår
221
U15 M2X Junior u. 15 Drenge 2X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 12:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
222
U15 W4X Junior u. 15 Piger 4X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 12:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
223
U17 M2X Junior u. 17 Drenge 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
224
U17 W1X Junior u. 17 Piger 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:25
Ingen tilmeldt, løbet udgår
226
M2X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
227
U19 M2X Junior u. 19 Drenge 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:41
Ingen tilmeldt, løbet udgår
228
U19 W2X Junior u. 19 Piger 2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:42
Ingen tilmeldt, løbet udgår
229
M2- ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
230
U19 M2- ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
231
W2X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:50
Ingen tilmeldt, løbet udgår
232
Master W/M 1X Masters  27+  1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
240
3. AFDELING SØNDAG: - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:01
Ingen tilmeldt, løbet udgår
241
U15 W1X-Edon Junior u. 15 Piger 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-11 13:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
242
U15 W1X Junior u. 15 Piger 1X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 13:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
244
U17 M1X Junior u. 17 Drenge 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
246
U17 W4X Junior u. 17 Piger 4X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:50
Ingen tilmeldt, løbet udgår
247
M4-/4X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
248
U19 M4X/4- Junior u. 19 Drenge 4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:56
Ingen tilmeldt, løbet udgår
249
U19 W4-/4X Junior u. 19 Piger 4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 13:56
Ingen tilmeldt, løbet udgår
250
W4-/4X ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
251
Master W/M 2X Masters  27+  2X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
252
Master W/M 2- Masters  27+  2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 12:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
260
4. AFDELING SØNDAG: - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:11
Ingen tilmeldt, løbet udgår
261
U15 M1X-Edon Junior u. 15 Drenge 1X-Edon - 250m 1. Afdeling
2019-08-11 14:15
Ingen tilmeldt, løbet udgår
262
U13 M1X Junior u. 13 Drenge 1X - 250m 1. Afdeling
2019-08-11 14:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
263
U13 W1X Junior u. 13 Piger 1X - 250m 1. Afdeling
2019-08-11 14:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
264
U17 M2- Junior u. 17 Drenge 2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
265
U17 W2- Junior u. 17 Piger 2- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:40
Ingen tilmeldt, løbet udgår
268
U19 M1X Junior u. 19 Drenge 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:45
Ingen tilmeldt, løbet udgår
269
U19 W1X Junior u. 19 Piger 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 14:55
Ingen tilmeldt, løbet udgår
270
LM1X Åben Mænd letvægt 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:00
Ingen tilmeldt, løbet udgår
271
LW1X Åben Kvinder letvægt 1X - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
272
M1X Begynder - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:05
Ingen tilmeldt, løbet udgår
273
W1X Begynder - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:10
Ingen tilmeldt, løbet udgår
274
U15 M4X Junior u. 15 Drenge 4X - 500m 1. Afdeling
2019-08-11 15:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
275
Master W/M 4X/4- Masters  27+  4X/4- - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:20
Ingen tilmeldt, løbet udgår
276
M8+ ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår
277
U19 M8+ ÅBEN - 1000m 1. Afdeling
2019-08-11 15:30
Ingen tilmeldt, løbet udgår