Resultater - Jyske Mesterskaber 2021
Løb nr | Starttid - ↑ |

https://regatta.time-team.nl/jyske/2021/results/events.php
På ergometertider.dk

100
W/M Ergo Piger/drenge Ergo 6000m 1. Afdeling
2021-01-09 09:30
Plac. # Navn Tid
1 6 Sorø I
  • Christian Mølvig(1)
20:23.50
2 2 ASR I
  • Eske Christiansen(1)
22:47.80
3 8 Esbjerg I
  • Simon Eskildsen(1)
23:19.10
4 3 Esbjerg III
  • Henning Kirk Brodde(1)
23:37.90
5 7 Esbjerg II
  • Hanna Jacob(1)
26:17.90
101
U10 WErgo Piger U10 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 1 KVIK I
  • Siff Larsen(1)
330m
102
U11 WErgo Piger U11 Ergo - Piger 10år 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
103
U10 MErgo Drenge U10 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 1 Roskilde I
  • Kasper Friis Thanning(1)
387m
2 2 Holstebro/KCHO I
  • Mads Madsen(1)
322m
104
U11 MErgo Drenge U11 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 2 Køge R I
  • Felix Birk Hansen(1)
366m
2 1 Aarhus I
  • Felix Pertl Andersen(1)
355m
105
U12 WErgo Piger U12 Ergo - Piger 11år 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
106
U13 WErgo Piger U13 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 2 Sønderborg I
  • Signe Mose Termansen(1)
488m
2 5 Lyngby/KKL I
  • Olivia Elund Pihl(1)
405m
3 4 Lyngby/KKL II
  • Karen Reimer(1)
365m
107
U12 MErgo Drenge U12 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 2 Dragør I
  • Gustav Juel Hansen(1)
460m
2 1 Holstebro/KCHO I
  • Simon Aslak Gilberg(1)
443m
3 3 Rødvig I
  • Noa Jakobsen(1)
393m
108
U13 MErgo Drenge U13 Ergo 2min 1. Afdeling
2021-01-09 10:00
Plac. # Navn Længde
1 1 Rødvig I
  • Thomas Hampen(1)
507m
2 3 Holstebro/KCHO I
  • Mikkel Madsen(1)
465m
109
U19 WErgo Piger U19 Ergo 3min 1. Afdeling
2021-01-09 10:20
Plac. # Navn Længde
1 1 Silkeborg I
  • Marie Nørgaard(1)
745m
110
U19 MErgo Drenge U19 Ergo 3min 1. Afdeling
2021-01-09 10:20
Plac. # Navn Længde
1 1 Silkeborg I
  • Magnus Ladegaard(1)
904m
111
U14 WErgo Piger U14 Ergo 3min 1. Afdeling
2021-01-09 10:20
Plac. # Navn Længde
1 5 Sorø I
  • Mejse Østergaard Nielsen(1)
806m
2 7 Jels I
  • Thea Marie Noe(1)
689m
3 8 Jels II
  • Celine Nielsen(1)
684m
4 4 Stevns I
  • Kristina B Nielsen(1)
674m
5 3 Lyngby/KKL I
  • Emmelie Brinkløv(1)
673m
6 2 Odder I
  • Clara Mikkelsen(1)
670m
7 9 Holstebro/KCHO II
  • Julie Højager(1)
664m
112
U14 MErgo Drenge U14 Ergo 3min 1. Afdeling
2021-01-09 10:20
Plac. # Navn Længde
1 5 Holstebro/KCHO I
  • Andreas Bork Kristensen(1)
798m
2 6 Sønderborg I
  • Adam Jepsen(1)
721m
3 7 Saxkjøbing I
  • Carl Dunch(1)
703m
113
U15 WErgo Piger U15 Ergo 4min 1. Afdeling
2021-01-09 10:40
Plac. # Navn Længde
1 7 Stevns I
  • Anna Iversen(1)
1052m
2 1 Holstebro/KCHO III
  • Sarah Aslak Gilberg(1)
1019m
3 5 Sorø I
  • Sofie Steffensen(1)
1018m
4 Hadsund III
  • Naja Lübeck(1)
991m
5 3 Holstebro/KCHO I
  • Anna Bosnes(1)
990m
6 9 Holstebro/KCHO IV
  • Mai Søgaard Hvilsom(1)
990m
7 11 Stevns II
  • Karen Bakkeskov Feld Andersen(1)
986m
8 6 Holstebro/KCHO II
  • Ella Hjortkær Nørgaard(1)
983m
9 12 Sorø II
  • Selma Iversen(1)
960m
10 Hadsund I
  • Josefine Brink(1)
956m
11 Hadsund II
  • Victoria Brink(1)
913m
12 8 Jels I
  • Anna Thomsen(1)
904m
13 2 Køge R I
  • Filippa Birk Hansen(1)
886m
14 4 Lyngby/KKL I
  • Flora Barslund(1)
835m
15 Hadsund IV
  • Cille Hougaard(1)
826m
114
U15 MErgo Drenge U15 Ergo 4min 1. Afdeling
2021-01-09 10:40
Plac. # Navn Længde
1 Hadsund I
  • Frederik Aksel Holmriis(1)
1074m
2 1 Holstebro/KCHO I
  • Noah Baltser Lyngaard(1)
1070m
3 6 Holstebro/KCHO III
  • William Lemming(1)
1048m
4 4 Holstebro/KCHO II
  • Kasper Søndergaard(1)
1019m
115
U16 WErgo Piger U16 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:00
Plac. # Navn Tid
1 7 Stevns I
  • Isabella Bache(1)
7:53.20
2 2 Roskilde I
  • Silje Trenter(1)
7:58.60
3 4 Køge R I
  • Maja Wolska(1)
8:33.90
4 1 Sorø I
  • Dina Poulsen(1)
8:36.20
5 3 Holstebro/KCHO
  • Naja Noer Normann Andersen(1)
8:36.90
6 6 Holstebro/KCHO II
  • My Alberte Schaaf(1)
8:57.00
7 10 Silkeborg I
  • Mathilde Lyngholm(1)
9:10.90
116
U17 WErgo Piger U17 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:00
Plac. # Navn Tid
1 6 Ægir I
  • Mathilde Berfin Kaya(1)
7:45.60
2 11 Roskilde II
  • Frida Werner Foldager(1)
8:01.70
3 2 Holstebro/KCHO I
  • Laura Møller(1)
8:09.20
4 7 Sorø IV
  • Maria Jakubsdottir Johansen(1)
8:14.60
5 3 Silkeborg I
  • Marie Kleist(1)
8:24.30
6 8 Sorø III
  • Signe Thorup(1)
8:39.60
7 Hadsund I
  • Maria Bak Jeppesen(1)
8:40.50
8 1 Roskilde I
  • Kathrine Jehrbo(1)
8:45.00
9 10 Odder II
  • Caroline Sejersen(1)
9:09.90
117
U18 WErgo Piger U18 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:20
Plac. # Navn Tid
1 4 Bagsværd II
  • Lærke Vinneck Hansen(1)
7:58.00
2 Hadsund I
  • Lea Lûbeck(1)
8:02.60
3 1 Bagsværd I
  • Astrid Kirstine Kofoed(1)
8:13.20
4 5 Bagsværd III
  • Zoe Kaefer(1)
8:19.30
5 3 Ægir I
  • Liv Jensen(1)
8:44.00
118
U19 WErgo Piger U19 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:20
Plac. # Navn Tid
1 3 Silkeborg I
  • Sofie Valentin Hæk(1)
7:17.50
2 4 Holstebro/KCHO I
  • Stine Højager Nielsen(1)
7:28.80
3 2 Aarhus I
  • Rikke Køchs(1)
7:30.70
4 1 Bagsværd I
  • Cathrine Duedahl-Olesen(1)
7:53.60
5 5 Roskilde I
  • Iben Bech(1)
8:25.00
119
U16 MErgo Drenge U16 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:40
Plac. # Navn Tid
1 9 Holstebro/KCHO III
  • Jens Pedersen(1)
7:12.70
2 13 Sorø I
  • Mads Christensen(1)
7:20.10
3 12 Stevns I
  • August Riis Poulsen(1)
7:23.10
4 16 Dragør I
  • Frederik Juel Hansen(1)
7:34.70
5 2 Roskilde II
  • Esben Friis Thanning(1)
7:37.90
6 1 KVIK I
  • Hjalte Larsen(1)
7:41.20
7 21 Humlebæk II
  • Laurits Hammond Hjorth(1)
7:43.60
8 5 Humlebæk I
  • Bjarke Ølgaard Madsen(1)
7:51.30
9 6 Holstebro/KCHO I
  • Simon Madsen(1)
7:55.00
10 19 Bagsværd III
  • Karl Heuer(1)
8:10.30
11 15 Bagsværd I
  • Erik Friedrichsen(1)
8:14.10
12 8 Bagsværd VI
  • Theis Wolfram(1)
8:28.80
120
U17 MErgo Drenge U17 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 11:40
Plac. # Navn Tid
1 6 Randers I
  • Oliver Bach(1)
6:44.30
2 8 Stevns I
  • Jakob Iversen(1)
6:45.80
3 13 Holstebro/KCHO II
  • Hjalte Westeraa(1)
6:48.00
4 1 Hadsund I
  • Kian Harati(1)
6:49.20
5 Hadsund II
  • Frederik Bertelsen(1)
6:55.00
6 5 Jels II
  • Nicklas Frost Davidsen(1)
7:05.60
7 Hadsund III
  • Mads Hessellund(1)
7:12.30
8 3 Jels I
  • Mikkel Peter Noe(1)
7:19.30
9 7 Lyngby/KKL I
  • Alexander Walker(1)
7:42.80
10 10 Sorø I
  • Jonas Lindegaard(1)
7:57.80
11 12 Holstebro/KCHO I
  • Daniel Mølgaard Pedersen(1)
8:17.50
12 2 Bagsværd I
  • Jakob Lynbech(1)
8:28.90
121
U18 MErgo Drenge U18 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:00
Plac. # Navn Tid
1 10 Hadsund I
  • August Herman Wisholm(1)
6:14.00
2 11 Holstebro/KCHO III
  • Tobias Kramer Bosnes(1)
6:21.60
3 3 Holstebro/KCHO II
  • Christian Søndergaard(1)
6:29.60
4 13 Holstebro/KCHO I
  • Simon Mikkelsen(1)
6:36.00
5 5 Bagsværd I
  • Elias Ellehammer(1)
6:37.90
6 14 Ægir I
  • Joachim Brahe Møller(1)
6:59.50
7 16 Silkeborg I
  • Casper Pedersen(1)
7:34.20
8 12 Bagsværd III
  • Henning Friedrichsen(1)
7:54.90
122
U19 MErgo Drenge U19 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:00
Plac. # Navn Tid
1 8 Næstv. I
  • William Kjærgaard(1)
6:29.30
2 10 Sorø I
  • Joshua Mingo(1)
6:41.30
3 7 Silkeborg I
  • Max Elleskov Røgild(1)
6:50.30
4 9 Roskilde I
  • Leander Kaliszan(1)
6:56.20
123
U23 WErgo Piger U23 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:20
Plac. # Navn Tid
1 4 Roskilde I
  • Ingrid Bo Andersen(1)
7:18.80
2 7 Aarhus I
  • Laura Boldsen(1)
7:51.30
3 8 Randers I
  • Anna Maja Lund Bentsen(1)
7:54.20
4 6 Roskilde II
  • Katja Petersson(1)
8:06.90
124
U23 LWErgo Piger U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:20
Plac. # Navn Tid
1 3 Roskilde I
  • Malli Segoli(1)
7:54.80
2 4 Ægir I
  • Emilie Overgaard Ringøen(1)
8:11.70
3 1 Jels I
  • Anette Saaugaard Hansen(1)
8:24.40
125
WErgo Piger Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:20
Plac. # Navn Tid
1 1 Aarhus I
  • Emma Lehm Røddik(1)
7:40.70
2 4 Aalborg I
  • Stine Tillebæk Søndergaard(1)
7:48.70
3 2 ARA I
  • Christina Jensen(1)
8:14.40
4 3 Aalborg III
  • Janne Sørensen Bøhlers(1)
8:16.00
5 6 Aalborg I
  • Camilla Frølund(1)
8:20.20
6 9 Esbjerg I
  • Hanna Jacob(1)
8:24.80
126
LWErgo Piger letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:20
Plac. # Navn Tid
1 1 Aalborg I
  • Line Thomsen(1)
8:25.20
2 2 Næstv. I
  • Anne Ørsted(1)
8:29.90
127
U23 MErgo Drenge U23 Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:40
Plac. # Navn Tid
1 9 Roskilde II
  • Oliver Tolstrup Christensen(1)
6:09.70
2 11 Sorø II
  • Rasmus Lind(1)
6:21.10
3 14 Saxkjøbing I
  • David Wandrup(1)
6:32.90
4 16 Holstebro
  • Christian Taulbjerg(1)
6:35.00
5 6 Roskilde III
  • Mathias Biltoft Ankerstjerne(1)
6:44.00
6 3 Ægir I
  • Jacob Brahe Møller(1)
6:44.30
7 13 Holstebro/KCHO I
  • Søren Meldgaard Madsen(1)
6:45.90
8 2 Roskilde I
  • Martin Kofoed Jensen(1)
6:47.90
9 5 Aalborg III
  • Lasse Esbech Stenstrop(1)
6:48.30
10 8 Holstebro/KCHO III
  • Patrick Klestrup(1)
6:50.60
11 10 Aalborg I
  • Mikkel Kallesøe(1)
6:53.90
12 7 Sorø III
  • Jannick Wly Andersen(1)
7:02.90
13 1 Esbjerg I
  • Brandur Poulsen(1)
8:03.10
128
U23 LMErgo Drenge U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 12:40
Plac. # Navn Tid
1 1 Sorø I
  • Peter Skou **(1)
7:08.10
2 2 Esbjerg I
  • Christian Novrup(1)
7:16.20
129
MErgo Drenge Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:00
Plac. # Navn Tid
1 1 Holstebro/KCHO I
  • Joakim Viberg(1)
6:18.20
2 10 Aalborg II
  • Esben Ravn(1)
6:19.00
3 7 DSR I
  • Castor Valbum Rasmussen(1)
6:30.10
4 2 Kalundb I
  • Kåre Mattesen(1)
6:38.70
5 3 Aalborg
  • Anders Esbjerg Nielsen(1)
7:17.70
6 5 Aalborg V
  • Jesper Skovager Thomsen(1)
7:24.00
130
LMErgo Drenge letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:00
Plac. # Navn Tid
1 4 Aarhus I
  • James Dodd(1)
6:25.30
2 5 DSR I
  • Leif Førland Schill(1)
6:48.60
3 1 Aalborg I
  • Jannik Mose Skov(1)
7:19.80
4 3 DSR II
  • Amit Bar(1)
7:20.10
131
30+WErgo Piger 30+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:20
Plac. # Navn Tid
1 1 København II
  • Krista Doerch(1)
3:37.40
2 5 København I
  • Alix Garance(1)
3:56.40
3 4 ASR I
  • Winnie Petersen(1)
4:00.10
4 3 Køge R I
  • Louise Birk Hansen(1)
4:00.20
132
30+LWErgo Masters Kvinder 30+ letvægt Ergo - Kvinder, 30-39 år, let 1000m 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
133
40+WErgo Piger 40+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:20
Plac. # Navn Tid
1 1 Roskilde I
  • Dorthe Friis Thanning(1)
3:24.40
2 4 Horsens I
  • Linda Kærgaard Nielsen(1)
3:43.20
3 7 København III
  • Louise Gjelstrup(1)
3:50.20
4 3 Nordslesvig I
  • Claudia Horst(1)
3:51.00
5 6 København II
  • Stinne Grydehøj(1)
3:53.50
134
40+LWErgo Piger 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:20
Plac. # Navn Tid
1 1 Nordslesvig I
  • Susanne Klages(1)
4:21.80
135
50+WErgo Piger 50+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Plac. # Navn Tid
1 4 Nyborg I
  • Charlotte Buchwaldt(1)
3:47.40
2 8 Nyborg I
  • Lena Stolzenbach(1)
3:53.90
3 6 Risskov I
  • Susanne Vestergård Andersen(1)
3:55.30
4 3 KVIK I
  • Katrine Jørgensen(1)
3:57.00
5 2 Saxkjøbing I
  • Mai Wandrup(1)
4:42.60
136
50+LWErgo Piger 50+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Plac. # Navn Tid
1 3 Køge R I
  • Anna Karina Gravad(1)
3:46.10
2 6 København I
  • Bie Andersen(1)
3:53.40
3 7 København I
  • Vibeke Skousen(1)
3:54.30
4 2 Humlebæk I
  • Mette Porsmose(1)
4:03.90
5 4 Risskov I
  • Birgitte W. Nielsen(1)
4:04.50
137
60+WErgo Piger 60+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Plac. # Navn Tid
1 2 Køge R I
  • Mai-Britt Bille(1)
3:47.70
138
60+LWErgo Piger 60+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Plac. # Navn Tid
1 1 Sorø I
  • Birgit Juel-Hansen(1)
4:07.20
139
70+LWErgo Masters Kvinder 70+ letvægt Ergo - Kvinder, 70- år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Ingen anmeldt, løbet udgår
140
70+WErgo Piger 70+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 13:40
Plac. # Navn Tid
1 1 Fredensborg I
  • Merete Boldt(1)
3:58.90
141
30+MErgo Drenge 30+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:00
Plac. # Navn Tid
1 2 Aalborg II
  • Troels Dalgaard Danielsen(1)
3:08.10
2 3 KVIK I
  • Troels Ilsøe Mahneke(1)
3:08.20
3 1 Aalborg I
  • Simon Nygaard-Thomsen(1)
3:12.40
4 5 Esbjerg I
  • Simon Eskildsen(1)
3:22.60
5 6 Aarhus I
  • Mark Lind(1)
3:25.00
142
30+LMErgo Drenge 30+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:00
Plac. # Navn Tid
1 1 Furesø I
  • Max Emde(1)
3:16.30
143
40+MErgo Drenge 40+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:00
Plac. # Navn Tid
1 5 Ran I
  • Jonas Haaning(1)
2:59.30
2 6 Køge R I
  • Henrik Borch(1)
3:03.10
3 17 ASR II
  • Kasper Aagaard(1)
3:03.20
4 2 Bagsværd I
  • Carl Christiansen(1)
3:05.30
5 11 Roskilde I
  • Morten Sjørslev(1)
3:08.90
6 9 Bagsværd II
  • Jesper Fink Petersen(1)
3:10.90
7 16 DSR I
  • Jack Ekman(1)
3:10.90
8 4 Rødvig II
  • Michael Mainz(1)
3:15.50
9 14 Rødvig I
  • Jan Olsen (1)
3:19.40
10 7 Køge R I
  • Martin Birk Hansen(1)
3:20.40
11 1 Dragør I
  • Morten Juel Hansen(1)
3:21.30
12 3 Næstv. II
  • Morten Thorving(1)
3:26.20
13 8 ASR I
  • Eske Christiansen(1)
3:27.00
144
40+LMErgo Drenge 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:00
Plac. # Navn Tid
1 1 Sorø I
  • Christian Mølvig(1)
3:12.80
145
50+LMErgo Drenge 50+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:20
Plac. # Navn Tid
1 2 Middelfart I
  • Søren Hyre-Fenneberg(1)
3:24.40
2 1 Risskov II
  • Claus Bus(1)
3:27.10
3 3 Risskov I
  • Michael Lind(1)
3:47.90
146
50+MErgo Drenge 50+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:20
Plac. # Navn Tid
1 1 Hjemme fra Kælderen I
  • Thomas Jensen(1)
3:02.30
2 21 Bagsværd I
  • Steen Nielbo(1)
3:02.60
3 13 Lyngby Kanoklub I
  • Thomas Beck Christensen(1)
3:10.80
4 15 København I
  • Ivan Birch Lykholt(1)
3:11.40
5 5 Aarhus I
  • Morten Lindholm(1)
3:12.50
6 17 Nyborg I
  • Brian Sørensen(1)
3:14.70
7 6 Kertem. I
  • Stig Nielsen(1)
3:15.40
8 7 Næstv. I
  • Steen Kjærgaard(1)
3:21.00
9 20 Næstv. II
  • Jan Stampe Jensen(1)
3:24.20
10 19 Rainmaker I
  • Lars Olsen(1)
3:25.30
11 18 Furesø II
  • Mikael Møller Hansen(1)
3:25.70
12 16 Køge R I
  • Henrik Lerdorf(1)
3:25.70
13 2 Esbjerg II
  • Bent Bruunsgaard Andersen(1)
3:30.20
14 14 København II
  • Jesper Nielsen(1)
3:35.90
147
60+MErgo Drenge 60+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:40
Plac. # Navn Tid
1 9 Amelias Fars Sport and Fitness Club I
  • Martin Mario Jelani(1)
3:08.50
2 7 Aarhus I
  • Jacob Christian Lindegaard(1)
3:19.60
3 2 Humlebæk I
  • Kim Bo Wellendorph(1)
3:22.30
4 1 Horsens I
  • Carl Johan Runge Andersen(1)
3:30.50
5 15 Esbjerg I
  • Henning Kirk Brodde(1)
3:31.50
6 4 Nordslesvig I
  • Arne Ingmar Johannsen(1)
3:32.20
7 5 Nyborg I
  • Peter Rasmussen(1)
3:37.50
8 6 Køge R I
  • Torben Pilehøj(1)
3:45.00
9 14 Nordslesvig II
  • Werner Güttel(1)
3:45.90
10 13 Risskov I
  • Benny Weibel(1)
3:48.40
11 12 Risskov II
  • Bjarne Mørch Jensen(1)
3:54.80
12 10 Furesø I
  • Rolf Reuther-Nielsen(1)
3:55.20
148
60+LMErgo Drenge 60+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:40
Plac. # Navn Tid
1 1 Furesø I
  • Andreas Borg(1)
3:28.40
2 2 Humlebæk I
  • Christian Probst(1)
3:37.50
149
70+MErgo Masters Mænd 70+ Ergo - Mænd, 70- år, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Rønne I
Geert Olsen (1)
150
70+LMErgo Drenge 70+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2021-01-09 14:40
Plac. # Navn Tid
1 1 Fredensborg I
  • Svend Aage Nielsen(1)
3:54.50