Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 07:38 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 07:41 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 07:44 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 3. Indledende
kl. 07:47 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 4. Indledende
kl. 07:50 102 7 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 07:56 103 5 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m 1. Indledende
kl. 08:01 103 5 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m 2. Indledende
kl. 08:06 106 14 2000m U19 M1X JM, 2000m 3. Indledende
kl. 08:21 111 6 1000m Master M4X/4- MM4x/-, FM , 1000m 1. Indledende
kl. 08:25 111 5 1000m Master M4X/4- MM4x/-, FM , 1000m 2. Indledende
kl. 08:29 112 8 2000m M2X DM, 2000m 2. Indledende
kl. 08:39 123 8 2000m W1X DM, 2000m 2. Indledende
kl. 08:49 133 4 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 08:52 133 4 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 08:55 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 08:58 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 09:01 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 3. Indledende
kl. 09:04 135 4 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m 1. Indledende
kl. 09:08 135 4 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m 2. Indledende
kl. 09:14 140 5 1000m Master W2X/2- MW2x/2-, 1000m 1. Indledende
kl. 09:18 140 5 1000m Master W2X/2- MW2x/2-, 1000m 2. Indledende
kl. 09:22 141 6 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m 1. Indledende
kl. 09:26 141 5 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m 2. Indledende
kl. 09:30 142 5 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m 1. Indledende
kl. 09:34 142 4 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m 2. Indledende
kl. 09:38 142 4 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m 3. Indledende
kl. 09:42 143 7 2000m W4X DM, 2000m 2. Indledende
kl. 09:52 144 8 2000m M8+ DM, 2000m 2. Indledende
kl. 12:30 100 6 1000m W/M 8+ MW8+ Danske Universitetsmesterskaber A Finale
kl. 12:34 101 4 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m D Finale
kl. 12:37 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m C Finale
kl. 12:40 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 12:43 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 12:47 102 3 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 12:50 102 4 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 12:53 103 4 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m B Finale
kl. 12:58 103 6 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 13:03 104 5 1500m U17 W2X jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 13:08 105 3 2000m W2- FM, 2000m A Finale
kl. 13:15 106 6 2000m U19 M1X JM, 2000m A Finale
kl. 13:22 107 6 2000m W2X DM, 2000m A Finale
kl. 13:29 108 5 2000m U19 W1X JM, 2000m A Finale
kl. 13:36 109 3 2000m LW1X FM, 2000m- letvægt A Finale
kl. 13:43 110 4 1000m Master W4X/4- MW4x/+/-, FM , 1000m A Finale
kl. 13:48 111 6 1000m Master M4X/4- MM4x/-, FM , 1000m A Finale
kl. 13:53 112 6 2000m M2X DM, 2000m A Finale
kl. 14:00 113 2 2000m LM1X DM, 2000m A Finale
kl. 14:07 114 5 2000m W8+ FM, 2000m A Finale
kl. 14:14 115 3 2000m U19 M2- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 14:21 116 5 1000m M2+inr motion, FM.1000m A Finale
kl. 14:26 117 4 2000m M4X DM, 2000m A Finale
kl. 14:33 118 4 2000m U19 W2X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 14:40 119 1 2000m LM4- DM, 2000m A Finale
kl. 14:47 120 5 2000m U19 M2X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 14:54 121 5 2000m M1X DM, 2000m A Finale
kl. 15:01 122 4 1000m W2+inr motion, FM, 1000m A Finale
kl. 15:06 123 6 2000m W1X DM, 2000m A Finale
kl. 15:13 124 2 2000m U19 M8+ Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:20 125 2 2000m M4- DM, 2000m A Finale
kl. 15:27 126 2 2000m LW2X FM, 2000m A Finale
kl. 15:34 127 6 2000m M2- DM, 2000m A Finale
kl. 15:41 128 4 2000m U19 W4X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:48 129 6 2000m M4+inr DM, 2000m A Finale
kl. 15:55 130 3 2000m LM2X FM, 2000m A Finale
kl. 16:02 131 2 2000m W4- W4-, 2000m A Finale
kl. 16:09 132 3 2000m U19 M4X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 16:16 133 4 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 16:21 133 4 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 16:24 134 5 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m C Finale
kl. 16:27 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 16:30 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 16:33 135 4 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m B Finale
kl. 16:38 135 4 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 16:43 136 6 1500m U17 W1X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 17:06 137 2 2000m LM2- FM, 2000m A Finale
kl. 17:13 138 4 2000m U19 M4- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 17:20 139 2 1000m Master W1X MW1X 1000m A Finale
kl. 17:25 140 6 1000m Master W2X/2- MW2x/2-, 1000m A Finale
kl. 17:30 141 6 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m A Finale
kl. 17:35 142 6 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m A Finale
kl. 17:40 143 5 2000m W4X DM, 2000m A Finale
kl. 17:47 144 6 2000m M8+ DM, 2000m A Finale