Tilmeldinger - Danske Mesterskaber & FIT for Rowing 2012
Løb 101 30+WErgo Kvinder Ergo - Dame Vet. 30+ (30-39år) 2000m 5 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub II
- 1. Camilla Skjødt (DSR) '76
Roforeningen KVIK I
- 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76
Danske Studenters Roklub I
- 1. Jelena Citakovic Haas-Christensen (DSR) '73
AFMELDT Lyngby Dameroklub I
- 1. Christina Rindom (LDR) '73
AFMELDT Roforeningen KVIK II
- 1. Rikke C Nielsen (KVIK) '75
Løb 102 30+LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame Vet. 30+ Letvægt (30-39år) 2000m 4 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. (Sorø) '76
Danske Studenters Roklub I
- 1. Gunilla Sommer (DSR) '77
AFMELDT Amager Ro- og Kajakklub I
- 1. Nina Munk (ARK) '76
Roklubben Ægir I
- 1. Line Hesselholt Lynggaard (Ægir) '75
Løb 103 40+WErgo Kvinder Ergo - Dame Vet. 40+ (40-49år) 2000m 12 tilmeldinger
Skovshoved Roklub II
- 1. Bodil Holten (Skovshoved) '62
Københavns Roklub I
- 1. Marie Krarup (København) '65
Roklubben Furesø II
- 1. Jane Hagan (Furesø) '67
Fredensborg Roklub II
- 1. Anette Andersen (Fredensborg) '68
Københavns Roklub II
- 1. Betina Holck (København) '65
Humlebæk Roklub I
- 1. Trine Jørgensen (Humlebæk) '68
Roklubben Furesø I
- 1. Mette Møller (Furesø) '63
Sorø Roklub I
- 1. Ulla Hvid (Sorø) '70
Sorø Roklub II
- 1. Ruth Köster (Sorø) '68
Skovshoved Roklub I
- 1. Lene Svanebjerg (Skovshoved) '71
AFMELDT Fredensborg Roklub I
- 1. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
Københavns Roklub III
- 1. Marie Krarup (København) '65
Løb 104 40+LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame Vet. 40+ Letvægt (40-49år) 2000m 2 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub I
- 1. Gitte Willumsen (DSR) '66
Lyngby Roklub I
- 1. Inger Koch (Lyngby) '64
Løb 105 50+WErgo Kvinder Ergo - Dame Vet. 50+ (50-59år) 2000m 6 tilmeldinger
Skovshoved Roklub I
- 1. Inge Hansen (Skovshoved) '57
Roforeningen KVIK I
- 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Britta Hirschauer (Nordslesvig) '62
Skovshoved Roklub II
- 1. Birgitte Binzer (Skovshoved) '52
Bagsværd Roklub I
- 1. Benedikte Durbahn (Bagsværd) '59
Sorø Roklub I
- 1. Gitte Niven (Sorø) '58
Løb 106 50+LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame Vet. 50+ Letvægt (50-59år) 2000m 3 tilmeldinger
AFMELDT Sorø Roklub I
- 1. (Sorø) '52
Danske Studenters Roklub I
- 1. Birgitte Hanel (DSR) '54
Bagsværd Roklub I
- 1. Annette Villumsen (Bagsværd) '62
Løb 107 60+WErgo Kvinder Ergo - Dame Vet. 60+ (60-69år) 2000m 3 tilmeldinger
Skovshoved Roklub I
- 1. Birgit Lind (Skovshoved) '51
Bagsværd Roklub I
- 1. Mette Hass (Bagsværd) '47
Fredensborg Roklub I
- 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
Løb 108 60+LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame Vet. 60+ Letvægt (60-69år) 2000m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Ingrid Petersen (Sorø) '44
Bagsværd Roklub I
- 1. Kirsten Boegh (Bagsværd) '46
Sorø Roklub II
- 1. (Sorø) '52
Løb 109 70+WErgo Kvinder Ergo - Dame Vet. 70+ (70-79år) 2000m 6 tilmeldinger
Bagsværd Roklub III
- 1. Lene Balschmidt (Bagsværd) '41
Bagsværd Roklub V
- 1. Birgitte Pontoppidan (Bagsværd) '40
Bagsværd Roklub IV
- 1. Sonja Erichsen (Bagsværd) '37
Bagsværd Roklub I
- 1. Birgit Buus Lassen (Bagsværd) '37
Tissø Roklub I
- 1. Lis Bay (Tissø) '42
Bagsværd Roklub II
- 1. Kirsten Tjagvad (Bagsværd) '40
Løb 113 30+MErgo Mænd Ergo - Herre Vet. 30+ (30-39år) 2000m 8 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub III
- 1. Rune Berg (DSR) '74
Axel hansen I
- 1. Lars Poulsen (Axel Hansen) '73
DONG Energy I
- 1. Steen Wegner (Aarhus) '73
Danske Studenters Roklub II
- 1. Jacob Jespersen (DSR) '72
AFMELDT Helsingør Roklub I
- 1. morten ernstsen (Helsingør) '75
AFMELDT Danske Studenters Roklub I
- 1. Christian Tougaard (DSR) '81
KRF
- 1. Jógvan Sofus Vilhelmsen 4 (FOE) '79
Karlslunde Roklub I
- 1. Kim Isberg (DEN) '73
Løb 114 30+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 30+ Letvægt (30-39år) 2000m 3 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
- 1. Per Sørensen (Bagsværd) '81
Sorø Roklub I
- 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
Danske Studenters Roklub I
- 1. Nicolai Møller Andersen (DSR) '77
Løb 115 40+MErgo Mænd Ergo - Herre Vet. 40+ (40-49år) 2000m 22 tilmeldinger
Aarhus Roklub I
- 1. Erik Carsten Pedersen (Aarhus) '67
Hjemme fra Kælderen I
- 1. Thomas Jensen (DEN) '67
Sorø Roklub I
- 1. (Sorø) '65
Amager Ro- og Kajakklub I
- 1. Søren Frank Andersen (ARK) '72
Danske Studenters Roklub I
- 1. Stefanos Volianitis (DSR) '66
AFMELDT Hadsund Roklub I
- 1. Ronny Wisholm (Hadsund) '66
Brandvæsnets Idrætsforening I
- 1. Thomas Vedsmand (DEN) '69
Humlebæk Roklub III
- 1. Jens Jørgen Tramm (Humlebæk) '65
Roklubben Viking I
- 1. Rene Hansen (Viking) '63
Nyborg Roklub I
- 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
Skanderborg Roklub I
- 1. Ole Vindfeldt (Skanderborg) '66
Middelfart Roklub I
- 1. Hardy Olesen (Middelfart) '67
Bagsværd Roklub I
- 1. Per Andersen (Bagsværd) '70
Præstø Roklub I
- 1. Martin Poulsen (Præstø) '67
Skovshoved Roklub I
- 1. Hans Fogh (Skovshoved) '63
Holte Roklub II
- 1. Peter Bisgaard (Holte) '66
Hvidovre Roklub I
- 1. Stephan Kristensen (Hvidovre) '65
Danske Studenters Roklub II
- 1. Peter Gammeltoft (DSR) '66
Humlebæk Roklub II
- 1. Mads Impgaard Madsen (Humlebæk) '68
Humlebæk Roklub I
- 1. Ole Madsen (Humlebæk) '68
Danske Studenters Roklub III
- 1. Thor Buch Grønlykke (DSR) '72
AFMELDT ingen klub I
- 1. Lars Kofod-Jensen (Ingen Klub) '65
Løb 116 40+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 40+ Letvægt (40-49år) 2000m 1 tilmelding
AFMELDT Hadsund Roklub I
- 1. Ronny Wisholm (Hadsund) '66
Løb 117 50+MErgo Mænd Ergo - Herre Vet. 50+ (50-59år) 2000m 19 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
- 1. Jørgen Bloch (Bagsværd) '59
Holte Roklub II
- 1. Torben Pedersen (Holte) '62
Nyborg Roklub I
- 1. Morten Nielsen (Nyborg) '61
Odder Roklub I
- 1. Per Amby (Odder) '54
Aarhus Roklub I
- 1. Niels Iversen (Aarhus) '55
Roforeningen KVIK I
- 1. Michael Durbahn (KVIK) '60
Humlebæk Roklub I
- 1. Kim Bo Wellendorph (Humlebæk) '60
Skovshoved Roklub I
- 1. Jesper Skavin (Skovshoved) '59
Holte Roklub I
- 1. Kim Holm (Holte) '60
AFMELDT Roklubben Furesø I
- 1. Bo Hartz (Furesø) '62
Roklubben Stevns I
- 1. Flemming (Stevns) '56
Næstved Roklub I
- 1. Peter Frederiksen (Næstv.) '57
Roklubben Furesø II
- 1. Rolf Reuther-Nielsen (Furesø) '57
Humlebæk Roklub III
- 1. Thomas Uhrskov (Humlebæk) '58
AFMELDT Roklubben Viking I
- 1. Reinhard Sværke (Viking) '56
Sorø Roklub I
- 1. (Sorø) '59
Skovshoved Roklub II
- 1. Mikael Nørgaard (Skovshoved) '60
Humlebæk Roklub II
- 1. Keld Strudahl (Humlebæk) '59
Skovshoved Roklub III
- 1. Sten Skogø Hansen (Skovshoved) '54
Løb 118 50+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 50+ Letvægt (50-59år) 2000m 6 tilmeldinger
Lyngby Roklub I
- 1. Lars Nymark (Lyngby) '56
Humlebæk Roklub I
- 1. Christian Probst (Humlebæk) '60
Hellerup Roklub I
- 1. Per Hansen (Hellerup) '60
Brandvæsnets Idrætsforening I
- 1. John Busk (DEN) '53
Danske Studenters Roklub I
- 1. Lars Nielsen (DSR) '57
Danske Studenters Roklub II
- 1. Hans Tapper (DSR) '62
Løb 119 60+MErgo Mænd Ergo - Herre Vet. 60+ (60-69år) 2000m 4 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
- 1. Anders Weidick Andersen (Bagsværd) '50
Bagsværd Roklub II
- 1. John Petersen (Bagsværd) '48
Rønne Roklub I
- 1. Geert Olsen (Rønne) '47
Roklubben Furesø I
- 1. Søren Boysen (Furesø) '50
Løb 120 60+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 60+ Letvægt (60-69år) 2000m 6 tilmeldinger
Helsingør Roklub I
- 1. Per Boalth Rasmussen (Helsingør) '49
Kalundborg Roklub I
- 1. Leif Pedersen (Kalundb) '45
Danske Studenters Roklub I
- 1. Stig Rasmussen (DSR) '46
Sorø Roklub I
- 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
Holte Roklub 2
- 1. Finn Steffens (Holte) '48
Lyngby Roklub I
- 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45
Løb 121 70+MErgo Mænd Ergo - Herre Vet. 70+ (70-79år) 2000m 6 tilmeldinger
Bagsværd Roklub II
- 1. Carsten Bech (Bagsværd) '39
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
Helsingør Roklub I
- 1. Henning Engelhardt (Helsingør) '42
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Gerd Hamdorf (Nordslesvig) '38
Bagsværd Roklub III
- 1. Claus Thomsen (Bagsværd) '41
Bagsværd Roklub I
- 1. Anders Bøgelund (Bagsværd) '37
Løb 122 70+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 70+ Letvægt (70-79år) 2000m 3 tilmeldinger
Roklubben Skjold I
- 1. Flemming Bay (Skjold) '37
Viborg Roklub I
- 1. Kurt Bøgevig (Viborg) '42
AFMELDT Fredericia Roklub I
- 1. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40
Løb 124 80+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Vet. 80+ Letvægt (80-89år) 2000m 1 tilmelding
Lyngby Roklub I
- 1. Christian Bloch (Lyngby) '32
Løb 201 U11 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 2002 eller yngre 500m 2 tilmeldinger
Hadsund Roklub II
- 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Hadsund Roklub I
- 1. Line-Marie Wahl (Hadsund) '02
Løb 202 U11 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 2002 eller yngre 500m 2 tilmeldinger
Hadsund Roklub I
- 1. Johan Wisholm (Hadsund) '02
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Tobias Prehn (Nordslesvig) '02
Løb 203 U13 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 2001 500m 1 tilmelding
Dragør Roklub I
- 1. Cecilie Brünnich Sørensen (Dragør) '01
Løb 204 U13 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 2001 500m 9 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Dragør Roklub I
- 1. Victor Brünnich Rasmussen (Dragør) '01
Bagsværd Roklub III
- 1. Jacob Østergaard (Bagsværd) '01
Lyngby Roklub II
- 1. Asbjørn Baastrup (Lyngby) '01
Lyngby Roklub III
- 1. Lauritz Baastrup (Lyngby) '01
Bagsværd Roklub IV
- 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II
- 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Bagsværd Roklub V
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Lyngby Roklub I
- 1. Thomas Løssl Kjærgaard (Lyngby) '01
Løb 205 U13 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 2000 500m 8 tilmeldinger
Hadsund Roklub VII
- 1. Anne Cathrine Madsen (Hadsund) '00
Hadsund Roklub IV
- 1. Anna Abrahamsen (Hadsund) '00
Hadsund Roklub II
- 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
Hadsund Roklub VI
- 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
Hadsund Roklub I
- 1. Alberte Jensen (Hadsund) '00
Hadsund Roklub V
- 1. Line Bowman Jessen (Hadsund) '00
Hadsund Roklub III
- 1. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
Roklubben Viking
- 1. Anne Storm (Viking) '00
Løb 206 U13 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 2000 500m 14 tilmeldinger
Uden klub I
- 1. Thomas Blum Knudsen (Admin) '00
AFMELDT Lyngby Roklub I
- 1. Asbjørn Baastrup (Lyngby) '01
Hadsund Roklub II
- 1. Tobias Grøn (Hadsund) '00
AFMELDT Bagsværd Roklub III
- 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
AFMELDT Holstebro Roklub I
- 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Roklubben Viking I
- 1. louis Liemose (Viking) '00
Hadsund Roklub IV
- 1. Casper Lund Roth (Hadsund) '00
Hadsund Roklub III
- 1. Jeppe Bach Sørensen (Hadsund) '00
AFMELDT Bagsværd Roklub IV
- 1. Jacob Østergaard (Bagsværd) '01
AFMELDT Lyngby Roklub II
- 1. Lauritz Baastrup (Lyngby) '01
Hadsund Roklub I
- 1. Mikkel Grønhøj Gregersen (Hadsund) '00
Bagsværd Roklub V
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Løb 207 U15 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1999 1000m 10 tilmeldinger
Bagsværd Roklub II
- 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Hadsund Roklub III
- 1. Louise Møller Lorentsen (Hadsund) '99
Tissø Roklub I
- 1. Mette Nissen (Tissø) '99
Odense Roklub I
- 1. Josefine Drud (Odense) '99
Hadsund Roklub I
- 1. Carla Hougesen (Hadsund) '99
Hadsund Roklub II
- 1. Johanne Jespersen (Hadsund) '99
Næstved Roklub I
- 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
STO I
- 1. Camilla Rask (DEN) '99
Næstved Roklub II
- 1. Caroline Olsen (Næstv.) '99
Bagsværd Roklub I
- 1. Regitze Bay (Bagsværd) '99
Løb 208 U15 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1999 1000m 15 tilmeldinger
Roskilde Roklub I
- 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
Holstebro Roklub III
- 1. Christian Carlsen (Holstebro) '99
Holstebro Roklub II
- 1. Jonas G. Lund (Holstebro) '99
Hadsund Roklub I
- 1. Mikkel Jensen (Hadsund) '99
Hadsund Roklub II
- 1. Nikolai Skaarup Christiansen (Hadsund) '99
Hadsund Roklub III
- 1. Magnus Toft Conradsen (Hadsund) '99
Bagsværd Roklub I
- 1. Jonatan Dahl (Bagsværd) '99
Roforeningen KVIK I
- 1. Oliver Kviat Antonsen (KVIK) '99
Roforeningen KVIK II
- 1. Thor Friis (KVIK) '99
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Max Possiel (Nordslesvig) '99
Holstebro Roklub I
- 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
Roklubben Viking I
- 1. Markus Christiansen (Viking) '99
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Markus Behnfeldt (Nordslesvig) '99
Odense Roklub I
- 1. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99
Assens Roklub I
- 1. Matti Andersson (Assens) '99
Løb 209 U15 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1998 1000m 23 tilmeldinger
Kerteminde Roklub I
- 1. Marta Kempf (Kertem.) '98
Holstebro Roklub IV
- 1. Ida Petersen (Holstebro) '98
Hadsund Roklub II
- 1. Sofie Matiesen (Hadsund) '98
AFMELDT Bagsværd Roklub II
- 1. Emma Hammer (Bagsværd) '98
Roklubben Stevns I
- 1. Anne-Kristine Haunsvig (Stevns) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Roklubben Ægir I
- 1. Mathilde Albæk Lauritsen (Ægir) '98
Odder Roklub 2
- 1. Kirstine Kristensen (Odder) '98
STO II
- 1. Katrine Ejby (DEN) '98
Holstebro Roklub I
- 1. Mie Andersen (Holstebro) '98
361 II
- 1. Ida Hugod (DEN) '98
361 I
- 1. jan Mogensen (DEN) '98
Hadsund Roklub III
- 1. Amalie Nielsen (Hadsund) '98
361 III
- 1. Linea Gry Ebbensen (DEN) '98
Rungsted Roklub I
- 1. Nanna Allen (Rung) '98
Holstebro Roklub II
- 1. Maria Dixen Nielsen (Holstebro) '98
Holstebro Roklub III
- 1. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98
AFMELDT Hadsund Roklub I
- 1. Astrid Filtenborg (Hadsund) '98
Odder Roklub 3
- 1. Tilde Hessellund (Odder) '98
STO I
- 1. Sophie L. Møller (DEN) '98
STO III
- 1. Anna L. Henriksen (DEN) '98
Odder Roklub
- 1. Sarah Moslund (Odder) '98
Fredensborg Roklub I
- 1. Ida Koch (Fredensborg) '98
Løb 210 U15 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1998 1000m 22 tilmeldinger
Roklubben Viking I
- 1. Jeppe Storm (Viking) '98
Bagsværd Roklub II
- 1. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
AFMELDT Odder Roklub 3
- 1. Rasmus Blæsberg (Odder) '98
Bagsværd Roklub IV
- 1. Mathias Ven (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub V
- 1. Nicolai Jørgensen (Bagsværd) '98
Odder Roklub
- 1. Johannes Dahm (Odder) '98
AFMELDT Odder Roklub 4
- 1. Stefan Lara (Odder) '98
Odense Roklub I
- 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
Odense Roklub II
- 1. Søren Dahl Hansen (Odense) '98
Odder Roklub 2
- 1. Marinus Fredslund (Odder) '98
AFMELDT Odense Roklub III
- 1. Asger Kiehn (Odense) '98
Roklubben Ægir I
- 1. Frederik H. Z. Andersen (Ægir) '98
Skovshoved Roklub I
- 1. Emil Ebbesen (Skovshoved) '98
Vejle Roklub I
- 1. Marcus Stauner (Vejle) '98
Holstebro Roklub I
- 1. Oliver Persson (Holstebro) '98
Sorø Roklub I
- 1. Jakob Lillelund (Sorø) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Mikkel Aaslet (Bagsværd) '98
STO I
- 1. Kartikey Nandgave (DEN) '98
STO III
- 1. Malthe Bøg (DEN) '98
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Iver Nissen (Nordslesvig) '98
STO II
- 1. Kristian Ejby (DEN) '98
Bagsværd Roklub III
- 1. Nicolai Leth Bernsen (Bagsværd) '98
Løb 211 U16 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1997 2000m 9 tilmeldinger
Aarhus Roklub I
- 1. Rose Benedicte Lawaetz (Aarhus) '97
Roklubben Ægir I
- 1. Emma Sofie Andersen (Ægir) '97
Roklubben Stevns I
- 1. Fie Nissen (Stevns) '97
STO I
- 1. Andrea Broe (DEN) '97
Odense Roklub I
- 1. Line Katrine Olsen (Odense) '97
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Bjørt á Tórgarði (ÍFK) '97
Ribe Roklub I
- 1. Lærke Bjerg Poulsen (Ribe) '97
AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Lea Hirschauer (Nordslesvig) '97
Holte Roklub I
- 1. Bolette Nyvang (Holte) '97
Løb 212 U16 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1997 2000m 33 tilmeldinger
Tissø Roklub I
- 1. Kasper Grøntved (Tissø) '96
Odder Roklub I
- 1. Anders Leitzke Sørensen (Odder) '97
Holstebro Roklub I
- 1. Andreas Østergaard Quach (Holstebro) '97
Hadsund Roklub II
- 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97
AFMELDT Holstebro Roklub II
- 1. Mads Hummelshøj-Agerholm (Holstebro) '97
Roklubben Ægir I
- 1. Jacob Zacho Søndergaard (Ægir) '97
Odder Roklub IV
- 1. Asgar Damsgaard (Odder) '97
Københavns Roklub IV
- 1. Mathias Nielsen (København) '97
Københavns Roklub V
- 1. Fredrik Luchau (København) '97
Københavns Roklub II
- 1. Hans Martin Sandager (København) '97
Odense Roklub I
- 1. Frederik Malling (Odense) '97
Lyngby Roklub I
- 1. Jacob Anker (Lyngby) '97
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Markus Skøtt (Nordslesvig) '97
Roklubben Ægir II
- 1. Christian Andersen (Ægir) '97
Roforeningen KVIK I
- 1. Magnus Aggernæs (KVIK) '97
Horsens Roklub I
- 1. Emil Thrue (Horsens) '97
AFMELDT Roskilde Roklub I
- 1. Kristian Nikolaj Jakobsen (Roskilde) '97
AFMELDT Odder Roklub VII
- 1. Christioffer Schiefer Thorsdal (Odder) '97
Lyngby Roklub III
- 1. Victor Kyllesbech (Lyngby) '97
STO I
- 1. Frederik J. sørensen (DEN) '97
Nordslesvigsk Roklub III
- 1. Thomas Nissen (Nordslesvig) '97
Roklubben Viking I
- 1. jesper clausen (Viking) '97
Nordslesvigsk Roklub 2
- 1. Tobias Brink (Nordslesvig) '98
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Lukas Menke (Nordslesvig) '97
Københavns Roklub I
- 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
Odder Roklub VIII
- 1. Simon Kejser (Odder) '97
Odense Roklub II
- 1. Noah Dimon (Odense) '97
AFMELDT Københavns Roklub III
- 1. (København) '97
Roklubben Viking II
- 1. Sean Duddy (Viking) '97
Hadsund Roklub I
- 1. Mathias Danmark (Hadsund) '97
Roforeningen KVIK II
- 1. Emil Laursen (KVIK) '97
Rungsted Roklub I
- 1. Joachim Pors Andreasen (Rung) '97
Lyngby Roklub II
- 1. Søren Baastrup (Lyngby) '97
Løb 213 U17 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1996 2000m 12 tilmeldinger
Sorø Roklub I
- 1. Astrid Steensberg (Sorø) '96
Næstved Roklub I
- 1. Marie Frimann (Næstv.) '96
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
Roskilde Roklub II
- 1. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
Odder Roklub
- 1. Julie Poulsen (Odder) '96
Roskilde Roklub I
- 1. Emilie Gry Almstrup (Roskilde) '96
Roklubben Viking I
- 1. Lisa Storm (Viking) '96
Hadsund Roklub I
- 1. Michelle Nielsen (Hadsund) '96
Rungsted Roklub I
- 1. Emilie Bertelsen (Rung) '96
Ribe Roklub I
- 1. Karen Lyngsøe (Ribe) '96
Fredensborg Roklub II
- 1. (Fredensborg) '96
AFMELDT Fredensborg Roklub I
- 1. Ida Koch (Fredensborg) '98
Løb 214 U17 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1996 2000m 25 tilmeldinger
VÍF I
- 1. Torstein Brattaberg (FOE) '96
Ribe Roklub I
- 1. Sebastian Adelhardt - (Ribe) '96
Odder Roklub
- 1. Mads Hougaard (Odder) '96
Bagsværd Roklub I
- 1. Malthe Sebastian Puro (Bagsværd) '96
Roklubben Furesø III
- 1. Emil Søndergård Hansen (Furesø) '96
Københavns Roklub I
- 1. Tobias Mortensen (København) '96
Skovshoved Roklub I
- 1. Jacob Elnegaard Kjærulf (Skovshoved) '96
Hadsund Roklub I
- 1. Frederik Mathiesen (Hadsund) '96
Næstved Roklub I
- 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
Odder Roklub 2
- 1. Christian Krogh (Odder) '96
Roklubben Furesø II
- 1. Markus Kojo Hagan (Furesø) '96
Holstebro Roklub III
- 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
Roklubben Furesø I
- 1. Henrik Georg Eriksen (Furesø) '96
Roforeningen KVIK II
- 1. Gustav Vangsgaard (KVIK) '96
Roforeningen KVIK I
- 1. Nicolai Lassen (KVIK) '96
Horsens Roklub II
- 1. Rasmus Kruse (Horsens) '96
Bagsværd Roklub II
- 1. Jacob Grove Klahsen (Bagsværd) '96
Roklubben Ægir I
- 1. Asmus Grøn Bendixen (Ægir) '96
Holstebro Roklub IV
- 1. Kasper Kalsgård (Holstebro) '97
Holstebro Roklub V
- 1. Christoffer Eilskov Jensen (Holstebro) '96
Holstebro Roklub II
- 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
Sorø Roklub I
- 1. Anders Lindblom (Sorø) '96
Horsens Roklub I
- 1. Christian Norup Taylor (Horsens) '96
Holstebro Roklub I
- 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
AFMELDT Lyngby Roklub I
- 1. Mikkel Bjerrum-Bohr (Lyngby) '96
Løb 215 U19 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1995 2000m 12 tilmeldinger
Bagsværd Roklub III
- 1. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub IV
- 1. Sofie Råberg Mikkelsen (Bagsværd) '95
Roklubben Ægir II
- 1. Helene Olesen (Ægir) '95
Roklubben Ægir I
- 1. Ida Dsane Andersen (Ægir) '95
Odder Roklub
- 1. Mette Leitzke Sørensen (Odder) '95
Kalundborg Roklub I
- 1. Marianne Vinsand (Kalundb) '95
Bagsværd Roklub V
- 1. Karen Neergaard (Bagsværd) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub II
- 1. Frederikke Bay Toft (Bagsværd) '95
Maribo Roklub I
- 1. Sarah Nielsen (Maribo) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Fie Johansen (Bagsværd) '95
Skovshoved Roklub I
- 1. Louise Wissing Madsen (Skovshoved) '95
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Frederike Menke (Nordslesvig) '95
Løb 216 U19 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1995 2000m 27 tilmeldinger
Roskilde Roklub II
- 1. Andreas Dyrby (Roskilde) '95
Odense Roklub I
- 1. Nick H. Larsen (Odense) '95
Hadsund Roklub I
- 1. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
Aarhus Roklub II
- 1. Sebastian A.F. Thomassen (Aarhus) '95
Roklubben Furesø I
- 1. Marcus Pii Lunau Blanke (Furesø) '95
Hadsund Roklub III
- 1. Lennart Vestergaard (Hadsund) '95
Roskilde Roklub I
- 1. Alexander Kische (Roskilde) '95
Sorø Roklub I
- 1. Andreas Sloth (Sorø) '95
Roskilde Roklub III
- 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
Bagsværd Roklub I
- 1. Mads Petersen (Bagsværd) '95
Nyborg Roklub
- 1. Mads Voetmann (Nyborg) '95
Hadsund Roklub II
- 1. Christian Danmark (Hadsund) '94
Tissø Roklub I
- 1. Benjamin Lyderik (Tissø) '95
Lyngby Roklub III
- 1. Magnus Baastrup (Lyngby) '95
Aarhus Roklub I
- 1. Morten Wesley Malm (Aarhus) '95
AFMELDT Holstebro Roklub II
- 1. Mikkel Weinike (Holstebro) '95
Lyngby Roklub V
- 1. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95
Lyngby Roklub II
- 1. Emil Meland Knudsen (Lyngby) '95
Holstebro Roklub I
- 1. Jonas Kvist Nielsen (Holstebro) '95
Ribe Roklub I
- 1. Asbjørn Rauschenberg (Ribe) '95
Roklubben Furesø II
- 1. Sebastian Terp (Furesø) '95
Ribe Roklub III
- 1. Kasper Lyngsøe (Ribe) '95
Ribe Roklub II
- 1. Jakob Zoëga (Ribe) '95
Fredensborg Roklub I
- 1. Andreas Mentz (Fredensborg) '95
Lyngby Roklub I
- 1. Alexander Modest (Lyngby) '95
AFMELDT Lyngby Roklub IV
- 1. Oliver Rying Thomsen (Lyngby) '95
Ribe Roklub IV
- 1. Viktor Bartoszewicz (Ribe) '95
Løb 217 U19 WErgo Piger Ergo - Junior piger årgang 1994 2000m 5 tilmeldinger
Odense Roklub I
- 1. Emma Kiehn (Odense) '94
Hadsund Roklub II
- 1. Trine Toft Andersen (Hadsund) '94
Bagsværd Roklub I
- 1. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
Hadsund Roklub I
- 1. Mette Noll Nielsen (Hadsund) '94
Bagsværd Roklub II
- 1. Line Møller (Bagsværd) '94
Løb 218 U19 MErgo Drenge Ergo - Junior drenge årgang 1994 2000m 16 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub 2
- 1. Sebastian Bayer (DSR) '94
Haderslev Roklub I
- 1. Kristian Hunderup (Hadersl.) '94
Roklubben Ægir I
- 1. Christian Due Nielsen (Ægir) '94
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Kragh (Nordslesvig) '94
Roskilde Roklub II
- 1. Mads Kjøller (Roskilde) '94
AFMELDT Danske Studenters Roklub
- 1. Asbjørn Stahlhut (DSR) '94
Roskilde Roklub I
- 1. Mads Brogård (Roskilde) '94
Roforeningen KVIK II
- 1. Christoffer Clausen (KVIK) '94
Roforeningen KVIK I
- 1. Philip Tobin (KVIK) '94
AFMELDT Holstebro Roklub I
- 1. Mads Fischer (Holstebro) '94
Ribe Roklub I
- 1. Louis Madsen (Ribe) '94
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Tórfríður Berjastein (ÍFK) '94
Danske Studenters Roklub 3
- 1. Peter Falk (DSR) '94
Odense Roklub I
- 1. Esben Rusbjerg (Odense) '94
ÍF KAPPRÓÐUR II
- 1. Eyðun Sleire (ÍFK) '94
Lyngby Roklub I
- 1. Tim Antonie-Hansen (Lyngby) '94
Løb 301 Køn Ikke Angivet Ergo Køn Ikke Angivet Ergo - Løb for funktionsnedsatte 1000m 6 tilmeldinger
Holte Roklub I
- 1. Bo Bojsen (Holte) '61
Lyngby Roklub I
- 1. Camilla Aunsholm Madsen (Lyngby) '78
Holte Roklub III
- 1. Kenneth Kronborg (Holte) '65
Blindes Skiunion I
- 1. Arne Christensen (DEN) '53
Holte Roklub II
- 1. Matthias Pedersen (Holte) '92
Holte Roklub IV
- 1. Brian Sibbern (Holte) '80
Løb 401 U23 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame Sen. B Letvægt (19-22år) 2000m 5 tilmeldinger
Roskilde Roklub I
- 1. Signe Bech (Roskilde) '90
Roklubben Ægir 2
- 1. Marie Gram Pietraszek (Ægir) '93
Roklubben Ægir
- 1. Sara Nissen (Ægir) '93
Bagsværd Roklub I
- 1. Anna Tandrup Nyengaard (Bagsværd) '91
AFMELDT Bagsværd Roklub II
- 1. Kirstine Halberg Engel (Bagsværd) '90
Løb 402 U23 WErgo Kvinder Ergo - Dame Sen. B (19-22år) 2000m 10 tilmeldinger
Roklubben Ægir
- 1. Anne Dsane Andersen (Ægir) '92
AFMELDT Roskilde Roklub I
- 1. Aja Runge Holmegaard (Roskilde) '90
AFMELDT Odense Roklub I
- 1. Anne Katrine Steffensen (Odense) '90
Danske Studenters Roklub III
- 1. Emilie Ipsen (DSR) '92
Danske Studenters Roklub II
- 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
Odense Roklub II
- 1. Christina Juhl Johansen (Odense) '92
Silkeborg Roklub
- 1. Astrid Bertelsen (Silkeborg) '93
Danske Studenters Roklub I
- 1. Annetta Cecilia Eidesgaard (DSR) '90
AFMELDT Danske Studenters Roklub IV
- 1. Fanny Simone Steinbüchel (DSR) '90
Haderslev Roklub II
- 1. Anne-Sofie Rasmussen (Hadersl.) '93
Løb 403 U23 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre Sen. B Letvægt (19-22år) 2000m 28 tilmeldinger
Aarhus Roklub I
- 1. Andrej Lawaetz Bendtsen (Aarhus) '90
Bagsværd Roklub VI
- 1. Christian Michaelsen (Bagsværd) '91
Silkeborg Roklub II
- 1. Emil Espensen (Silkeborg) '91
Hadsund Roklub II
- 1. Jens Noll Nielsen (Hadsund) '90
Odder Roklub I
- 1. Mathias Larsen (Odder) '92
Silkeborg Roklub IV
- 1. Thorbjørn Patscheider (Silkeborg) '91
Roklubben Ægir I
- 1. Mathias Kristensen (Ægir) '93
BR (Uden for konk.)
- 1. Roberto Usai (Bagsværd) '83
Roskilde Roklub III
- 1. Viktor August Stokholm Lous (Roskilde) '93
Bagsværd Roklub I
- 1. Frederic Maigaard (Bagsværd) '91
AFMELDT Bagsværd Roklub V
- 1. Mike Christensen (Bagsværd) '93
Odense Roklub I
- 1. Jesper Fredsted (Odense) '93
Hadsund Roklub IV
- 1. Anders Olsen (Hadsund) '92
Odder Roklub II
- 1. Alex Berg (Odder) '93
Hadsund Roklub III
- 1. Simon Sørensen (Hadsund) '92
Bagsværd Roklub III
- 1. Frederik Secher (Bagsværd) '91
Bagsværd Roklub IV
- 1. Andreas Rasmussen (Bagsværd) '91
Silkeborg Roklub III
- 1. Jacob Søby Pedersen (Silkeborg) '92
Bagsværd Roklub II
- 1. Alexander S. Sørensen (Bagsværd) '91
Roskilde Roklub II
- 1. Martin Brenøe (Roskilde) '93
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Christian Gjessing Bruun (Nordslesvig) '92
AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Karl Meyer (Nordslesvig) '93
Rungsted Roklub I
- 1. Andreas Allen (Rung) '93
AFMELDT Odense Roklub II
- 1. Magnus Gregersen (Odense) '93
Silkeborg Roklub I
- 1. Dan Holden Rasmussen (Silkeborg) '90
AFMELDT Roklubben Viking I
- 1. Erik Arnoldi (Viking) '93
Roskilde Roklub I
- 1. Ejlif Kristoffersen (Roskilde) '93
Fredericia Roklub I
- 1. Laurids Cordtz Larsen (Fr.cia) '93
Løb 404 U23 MErgo Mænd Ergo - Herre Sen. B (19-22år) 2000m 18 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub III
- 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
Danske Studenters Roklub V
- 1. Tøger Berg Rasmussen (DSR) '91
Danske Studenters Roklub IV
- 1. Jesper Oldenborg (DSR) '91
Bagsværd Roklub I
- 1. Ole Søgaard (Bagsværd) '90
Danske Studenters Roklub VI
- 1. Mark Hartsteen (DSR) '91
Roforeningen KVIK I
- 1. Loui Lam (KVIK) '90
Nyborg Roklub I
- 1. Steffend Nielsen (Nyborg) '90
Haderslev Roklub I
- 1. Sebastian Strauss (Hadersl.) '92
AFMELDT Roskilde Roklub I
- 1. Viktor August Stokholm Lous (Roskilde) '93
Danske Studenters Roklub VII
- 1. Jonas Kjellmann (DSR) '92
Fredericia Roklub I
- 1. Christian Kiær (Fr.cia) '93
Hadsund Roklub I
- 1. Rasmus Holst (Hadsund) '92
Danske Studenters Roklub I
- 1. Jon Anker Bryndorf (DSR) '92
Aarhus Roklub I
- 1. Mads Sønderup Varming (Aarhus) '92
Kerteminde Roklub I
- 1. Tobias Kempf (Kertem.) '93
Danske Studenters Roklub II
- 1. Nicolai Bloch Linde (DSR) '91
AFMELDT Odense Roklub I
- 1. Simon Wiese Kristensen (Odense) '92
Skovshoved Roklub I
- 1. Mads Kerrn (Skovshoved) '92
Løb 405 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame åben Letvægt 2000m 10 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub III
- 1. Anne Lolk Thomsen (DSR) '83
Odder Roklub
- 1. Juliane E. (Odder) '79
Danske Studenters Roklub IV
- 1. Marie Westhausen Gottlieb (DSR) '87
Danske Studenters Roklub V
- 1. Gitte Willumsen (DSR) '66
Lyngby Dameroklub I
- 1. Helene Nygaard Olsen (LDR) '85
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Mia Elisabeth Espersen (Bagsværd) '85
Roforeningen KVIK I
- 1. Sarah Christensen (KVIK) '89
Odder Roklub 2
- 1. Christina Pultz (Odder) '88
Danske Studenters Roklub I
- 1. Anne Katrine Bisgaard (DSR) '87
Lyngby Roklub I
- 1. Ida Nymann Petersen (Lyngby) '87
Løb 406 WErgo Kvinder Ergo - Dame åben 2000m 15 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub V
- 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
Danske Studenters Roklub II
- 1. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
AFMELDT Danske Studenters Roklub I
- 1. Anna Munck Laybourn (DSR) '83
Bagsværd Roklub I
- 1. Veronika Karlsson (Bagsværd) '84
Bagsværd Roklub III
- 1. Lisbet Falch Jakobsen (Bagsværd) '87
Bagsværd Roklub II
- 1. Tanja Ehlers (Bagsværd) '81
AFMELDT Danske Studenters Roklub IV
- 1. Nina Byriel Kronborg (DSR) '88
Danske Studenters Roklub III
- 1. Janne Flensborg Otzen (DSR) '83
Lyngby Roklub I
- 1. Louise Wissing (Lyngby) '82
Skovshoved Roklub II
- 1. Henriette Skavin (Skovshoved) '89
Roforeningen KVIK I
- 1. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85
Skovshoved Roklub I
- 1. Àstridur Birna Àrnadóttir (Skovshoved) '84
Lyngby Roklub II
- 1. Mârit Tamm (Lyngby) '88
Danske Studenters Roklub VI
- 1. Johanna Dienelt (DSR) '81
Danske Studenters Roklub VII
- 1. Malene Nielsen (DSR) '85
Løb 407 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre åben Letvægt 2000m 17 tilmeldinger
Roklubben Furesø I
- 1. Henrik Stephansen (Furesø) '88
Danske Studenters Roklub I
- 1. Mads Rasmussen (DSR) '81
Odder Roklub I
- 1. Steffen Bonde (Odder) '89
Danske Studenters Roklub III
- 1. Eskild Ebbesen (DSR) '72
Næstved Roklub I
- 1. Morten Jørgensen (Næstv.) '85
Roskilde Roklub I
- 1. Christian Place Pedersen (Roskilde) '82
Roskilde Roklub II
- 1. Jacob Barsøe (Roskilde) '88
Roskilde Roklub IV
- 1. Kasper Jørgensen (Roskilde) '85
Roskilde Roklub III
- 1. Jens Vilhelmsen (Roskilde) '85
Danske Studenters Roklub II
- 1. Rasmus Quist (DSR) '80
Hadsund Roklub I
- 1. Christian Noll Nielsen (Hadsund) '88
Roskilde Roklub V
- 1. Martin Batenburg (Roskilde) '87
Bagsværd Roklub II
- 1. Daniel Graff (Bagsværd) '84
Bagsværd Roklub I
- 1. Lasse Dittmann (Bagsværd) '83
Lyngby Roklub I
- 1. Anders Bau Hansen (Lyngby) '88
Odense Roklub I
- 1. Hans Christian Sørensen (Odense) '86
Hadsund Roklub II
- 1. Nicolai Skjølstrup (Hadsund) '89
Løb 408 MErgo Mænd Ergo - Herre åben 2000m 13 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub II
- 1. Jens Broberg (DSR) '80
Danske Studenters Roklub I
- 1. Frank Steffensen (DSR) '88
Bagsværd Roklub III
- 1. Jens Olav Dahlgaard (Bagsværd) '86
Danske Studenters Roklub IV
- 1. Michael Ludwigsen (DSR) '88
Bagsværd Roklub II
- 1. Jes Struck (Bagsværd) '85
Danske Studenters Roklub III
- 1. Mikkel Jacobsen (DSR) '89
Amager Ro- og Kajakklub I
- 1. Asbjørn Adsersen (ARK) '75
Roskilde Roklub I
- 1. Sophus Johannesen (Roskilde) '87
Bagsværd Roklub I
- 1. Peter Søgaard (Bagsværd) '85
AFMELDT Axel hansen I
- 1. Lars Poulsen (Axel Hansen) '73
Sorø Roklub I
- 1. Marius Vaitiekus (Sorø) '85
AFMELDT Danske Studenters Roklub V
- 1. Johan Riis Madsen (DSR) '86
Roforeningen KVIK I
- 1. Nikolaj Thure Krarup (KVIK) '81
Løb 501 W/M 6-Stafet Kvinder/mænd 6-Stafet - Firmastafet 4x500m 2000m 15 tilmeldinger
AMgroup
- 1. Emma Malling Steensen () '94
- 2. Lars Krog-Jensen () '75
- 3. Anders Helmer Nielsen () '65
- 4. Thorbjørn Steensen () '66
The Great Dongs
- 1. Jacob Bjærg () '76
- 2. Lars Hvedstrup Jensen () '82
- 3. Maj Sivertsen () '77
- 4. Torben Biltoft Hansen () '65
EKJ Rådgivende Ingeniører as III
- 1. Jon Thisted Simonsen (DEN) '60
- 2. Irene Bardrum (DEN) '62
- 3. Thomas Thorsen (DEN) '59
- 4. Ufuk Sahin (DEN) '92
Olympisk Klub Danmark
- 1. Henning Lynge Jakobsen () '62
- 2. Michael Durbahn () '60
- 3. Jørgen-Emil Hansen () '42
- 4. Gerd Larsen () '42
Brandvæsnets Idrætsforening I
- 1. Jesper Thimgaard (DEN) '69
- 2. John Busk (DEN) '53
- 3. Thomas Vedsmand (DEN) '69
- 4. Torben Kristiansen (DEN) '55
Pihls dreamteam
- 1. Sonny Bro Larsen () '70
- 2. Jakob Hersøe Sørensen () '76
- 3. Jacob Rasmussen () '78
- 4. Bo Vestergaard () '65
Slagelse Sygehus I
- 1. Heinrich Larsen (DEN) '72
- 2. Thomas Thougaard (DEN) '66
- 3. Thomas Dyhr (DEN) '69
- 4. Thomas Bech Jørgensen (DEN) '73
EKJ Rådgivende Ingeniører as I
- 1. Pernille Alstrup (DEN) '81
- 2. Tomas Klinke Pedersen (DEN) '70
- 3. Yilmaz Sahin (DEN) '58
- 4. Sven Bo Madsen (DEN) '46
EKJ Rådgivende Ingeniører as II
- 1. Uffe Bruun (DEN) '80
- 2. Freddy Koch (DEN) '64
- 3. Susanne Bebe (DEN) '52
- 4. Thomas Warrer (DEN) '69
Arm-Tec
- 1. Brian Sørensen () '68
- 2. Steffen Nielsen () '90
- 3. Morten Nielsen () '61
- 4. Erik Petersen () '67
Psykiatrisk Center Sct. Hans Afd. R
- 1. Geert Olsen () '47
- 2. Kærleif Danielsen () '70
- 3. Jacob Hvidhjelm () '74
- 4. Niels Iversen () '55
Pihl Danmark
- 1. Mette Munch Madsen () '76
- 2. Anders Bau Hansen () '88
- 3. Frederik Kornerup () '78
- 4. Jens Damgaard () '78
Slagelse Sygehus II
- 1. Niels Erikstrup Clausen (DEN) '83
- 2. Ole Michael Schiødt (DEN) '55
- 3. Karina Andersen (DEN) '71
- 4. Mark Lutz Niegsch (DEN) '80
Politiets idrætsklub I
- 1. Dyre Sønnicksen (DEN) '68
- 2. Ole Bastian Hansen (DEN) '57
- 3. Torben Christiansen (DEN) '59
- 4. Jørgen Bloch (DEN) '59
NCC
- 1. Lars-Henrik Hansen () '64
- 2. Michael Hede Jensen () '68
- 3. Mads Hermann () '73
- 4. Emil Haas-Christensen () '76
Løb 502 W/M 6-Stafet Kvinder/mænd 6-Stafet - Skole- og gymnasiumstafet 2000m 2 tilmeldinger
Holstebro Roklub II
- 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
- 2. Jonas G. Lund (Holstebro) '99
- 3. Andreas Østergaard Quach (Holstebro) '97
- 4. Christoffer Eilskov Jensen (Holstebro) '96
Holstebro Roklub I
- 1. Mie Andersen (Holstebro) '98
- 2. Maria Dixen Nielsen (Holstebro) '98
- 3. Kasper Kalsgård (Holstebro) '97
- 4. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
Løb 602 U13 MErgo Sprint Drenge Ergo - Junior E/D SPRINT drenge årgang 2000 eller yngre 100m 8 tilmeldinger
Lyngby Roklub I
- 1. Thomas Løssl Kjærgaard (Lyngby) '01
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Tobias Prehn (Nordslesvig) '02
Holstebro Roklub I
- 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00
Uden klub I
- 1. Thomas Blum Knudsen (Admin) '00
Bagsværd Roklub I
- 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II
- 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub III
- 1. Jacob Østergaard (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub IV
- 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Løb 603 U15 WErgo Sprint Piger Ergo - Junior C SPRINT piger årgang 1998 og 1999 200m 16 tilmeldinger
Holstebro Roklub I
- 1. Mie Andersen (Holstebro) '98
STO IV
- 1. Anna L. Henriksen (DEN) '98
Roklubben Stevns I
- 1. Anne-Kristine Haunsvig (Stevns) '98
361 III
- 1. Linea Gry Ebbensen (DEN) '98
STO I
- 1. Camilla Rask (DEN) '99
Holstebro Roklub III
- 1. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98
Holstebro Roklub IV
- 1. Maria Dixen Nielsen (Holstebro) '98
STO II
- 1. Sophie L. Møller (DEN) '98
361 I
- 1. jan Mogensen (DEN) '98
STO III
- 1. Katrine Ejby (DEN) '98
Holstebro Roklub II
- 1. Ida Petersen (Holstebro) '98
361 II
- 1. Ida Hugod (DEN) '98
Rungsted Roklub I
- 1. Nanna Allen (Rung) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub II
- 1. Regitze Bay (Bagsværd) '99
Bagsværd Roklub III
- 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Løb 604 U15 MErgo Sprint Drenge Ergo - Junior C SPRINT drenge årgang 1998 og 1999 200m 22 tilmeldinger
Nordslesvigsk Roklub III
- 1. Markus Behnfeldt (Nordslesvig) '99
Holstebro Roklub I
- 1. Jonas G. Lund (Holstebro) '99
AFMELDT Holstebro Roklub IV
- 1. Oliver Persson (Holstebro) '98
Roskilde Roklub I
- 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
Sorø Roklub I
- 1. Jakob Lillelund (Sorø) '98
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Max Possiel (Nordslesvig) '99
Vejle Roklub I
- 1. Marcus Stauner (Vejle) '98
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Iver Nissen (Nordslesvig) '98
Holstebro Roklub III
- 1. Christian Carlsen (Holstebro) '99
Roforeningen KVIK II
- 1. Thor Friis (KVIK) '99
STO III
- 1. Malthe Bøg (DEN) '98
Holstebro Roklub II
- 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
Roforeningen KVIK I
- 1. Oliver Kviat Antonsen (KVIK) '99
STO I
- 1. Kartikey Nandgave (DEN) '98
STO II
- 1. Kristian Ejby (DEN) '98
Skovshoved Roklub I
- 1. Emil Ebbesen (Skovshoved) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Mathias Ven (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub II
- 1. Mikkel Aaslet (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub III
- 1. Nicolai Leth Bernsen (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub IV
- 1. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub I
- 1. Nicolai Jørgensen (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub V
- 1. Jonatan Dahl (Bagsværd) '99
Løb 605 U17 WErgo Sprint Piger Ergo - Junior B SPRINT piger årgang 1996 og 1997 200m 11 tilmeldinger
AFMELDT Bagsværd Roklub I
- 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
Roskilde Roklub I
- 1. Emilie Gry Almstrup (Roskilde) '96
Roklubben Stevns I
- 1. Fie Nissen (Stevns) '97
Roklubben Stevns II
- 1. Ulrikke Nissen (Stevns) '96
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Lea Hirschauer (Nordslesvig) '97
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Bjørt á Tórgarði (ÍFK) '97
Roklubben Stevns IV
- 1. (Stevns) '96
Roskilde Roklub II
- 1. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
STO I
- 1. Andrea Broe (DEN) '97
Roklubben Stevns III
- 1. Maja Jørgensen (Stevns) '96
Rungsted Roklub I
- 1. Emilie Bertelsen (Rung) '96
Løb 606 U17 MErgo Sprint Drenge Ergo - Junior B SPRINT drenge årgang 1996 og 1997 200m 25 tilmeldinger
Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Thomas Nissen (Nordslesvig) '97
AFMELDT Lyngby Roklub II
- 1. Mikkel Bjerrum-Bohr (Lyngby) '96
Roforeningen KVIK I
- 1. Nicolai Lassen (KVIK) '96
Holstebro Roklub I
- 1. Niklaes Lisby (Holstebro) '96
Roforeningen KVIK III
- 1. Emil Laursen (KVIK) '97
Roklubben Furesø I
- 1. Julius Benjamin Osmundsen (Furesø) '97
Nordslesvigsk Roklub 3
- 1. Tobias Brink (Nordslesvig) '98
Roklubben Furesø IV
- 1. Frederik Theil Jensen (Furesø) '97
Roklubben Furesø II
- 1. Peter Torp Eklund (Furesø) '97
Skovshoved Roklub IV
- 1. Sebastian Nor Randorf Nielsen (Skovshoved) '97
Skovshoved Roklub II
- 1. Victor Helbo Wagner (Skovshoved) '96
Holstebro Roklub II
- 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
Skovshoved Roklub III
- 1. Jacob Elnegaard Kjærulf (Skovshoved) '96
Roforeningen KVIK II
- 1. Magnus Aggernæs (KVIK) '97
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Lukas Menke (Nordslesvig) '97
Nordslesvigsk Roklub 2
- 1. Markus Skøtt (Nordslesvig) '97
STO I
- 1. Frederik J. sørensen (DEN) '97
Sorø Roklub I
- 1. Anders Lindblom (Sorø) '96
Roklubben Furesø III
- 1. Emil Søndergård Hansen (Furesø) '96
VÍF I
- 1. Torstein Brattaberg (FOE) '96
Holstebro Roklub III
- 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
Lyngby Roklub I
- 1. Victor Kyllesbech (Lyngby) '97
Roforeningen KVIK IV
- 1. Gustav Vangsgaard (KVIK) '96
Skovshoved Roklub I
- 1. Tobias Helbo Wagner (Skovshoved) '96
Rungsted Roklub I
- 1. Joachim Pors Andreasen (Rung) '97
Løb 607 U19 WErgo Sprint Piger Ergo - Junior A SPRINT piger årgang 1994 og 1995 200m 11 tilmeldinger
AFMELDT Bagsværd Roklub IV
- 1. Frederikke Bay Toft (Bagsværd) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub V
- 1. Fie Johansen (Bagsværd) '95
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Frederike Menke (Nordslesvig) '95
Kalundborg Roklub I
- 1. Marianne Vinsand (Kalundb) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub VI
- 1. Line Møller (Bagsværd) '94
Bagsværd Roklub III
- 1. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
Roklubben Ægir I
- 1. Helene Olesen (Ægir) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub VII
- 1. Sofie Råberg Mikkelsen (Bagsværd) '95
Bagsværd Roklub II
- 1. Karen Neergaard (Bagsværd) '95
Bagsværd Roklub I
- 1. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
Roklubben Ægir II
- 1. Ida Dsane Andersen (Ægir) '95
Løb 608 U19 MErgo Sprint Drenge Ergo - Junior A SPRINT drenge årgang 1994 og 1995 200m 14 tilmeldinger
AFMELDT Holstebro Roklub II
- 1. Mads Fischer (Holstebro) '94
Holstebro Roklub III
- 1. Mikkel Weinike (Holstebro) '95
AFMELDT Københavns Roklub I
- 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
AFMELDT Lyngby Roklub I
- 1. Oliver Rying Thomsen (Lyngby) '95
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Kragh (Nordslesvig) '94
Roforeningen KVIK II
- 1. Christoffer Clausen (KVIK) '94
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Eyðun Sleire (ÍFK) '94
Fredericia Roklub I
- 1. Christian Hvidbjerg Djurhuus (Fr.cia) '95
Holstebro Roklub I
- 1. Jonas Kvist Nielsen (Holstebro) '95
AFMELDT Københavns Roklub II
- 1. Tobias Mortensen (København) '96
ÍF KAPPRÓÐUR II
- 1. Tórfríður Berjastein (ÍFK) '94
Sorø Roklub I
- 1. Andreas Sloth (Sorø) '95
Roforeningen KVIK I
- 1. Philip Tobin (KVIK) '94
Lyngby Roklub II
- 1. Tim Antonie-Hansen (Lyngby) '94
Løb 609 WErgo Sprint Kvinder Ergo - Senior åben SPRINT dame 200m 21 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub IX
- 1. Nina Byriel Kronborg (DSR) '88
AFMELDT Danske Studenters Roklub I
- 1. Anna Munck Laybourn (DSR) '83
Danske Studenters Roklub X
- 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
Skovshoved Roklub II
- 1. Àstridur Birna Àrnadóttir (Skovshoved) '84
Skovshoved Roklub VII
- 1. Birgit Lind (Skovshoved) '51
Roklubben Ægir I
- 1. Anne Dsane Andersen (Ægir) '92
Danske Studenters Roklub III
- 1. Emilie Ipsen (DSR) '92
Hvidovre Roklub I
- 1. Janni Dam-Nielsen (Hvidovre) '83
Danske Studenters Roklub VIII
- 1. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
Skovshoved Roklub VI
- 1. Birgitte Binzer (Skovshoved) '52
Danske Studenters Roklub IV
- 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
Danske Studenters Roklub II
- 1. Annetta Cecilia Eidesgaard (DSR) '90
Danske Studenters Roklub VI
- 1. Janne Flensborg Otzen (DSR) '83
Skovshoved Roklub V
- 1. Bodil Holten (Skovshoved) '62
Skovshoved Roklub I
- 1. Henriette Skavin (Skovshoved) '89
AFMELDT Danske Studenters Roklub V
- 1. Fanny Simone Steinbüchel (DSR) '90
Skovshoved Roklub IV
- 1. Lene Svanebjerg (Skovshoved) '71
Roforeningen KVIK I
- 1. Mejse Andersen (KVIK) '91
Skovshoved Roklub III
- 1. Pernille Overbye (Skovshoved) '71
AFMELDT Danske Studenters Roklub VII
- 1. Lykke Gøtsche Jensen (DSR) '87
Lyngby Roklub I
- 1. Louise Wissing (Lyngby) '82
Løb 610 MErgo Sprint Mænd Ergo - Senior åben SPRINT herrer 200m 21 tilmeldinger
Aarhus Roklub II
- 1. Mads Sønderup Varming (Aarhus) '92
AFMELDT Nordslesvigsk Roklub II
- 1. Karl Meyer (Nordslesvig) '93
Hjemme fra Kælderen I
- 1. Thomas Jensen (DEN) '67
Lyngby Roklub II
- 1. Nils Henrik Stene (Lyngby) '88
Lyngby Roklub I
- 1. Andreas Wiig Rambøl (Lyngby) '88
Nyborg Roklub I
- 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
Skovshoved Roklub I
- 1. Hans Fogh (Skovshoved) '63
Amager Ro- og Kajakklub I
- 1. Asbjørn Adsersen (ARK) '75
Roklubben Stevns I
- 1. Jesper (Stevns) '92
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Jesper Tronier Hansen (Nordslesvig) '93
Roklubben Furesø I
- 1. Asbjørn Stubkjær Rugh (Furesø) '90
Aarhus Roklub I
- 1. Erik Carsten Pedersen (Aarhus) '67
Fredericia Roklub I
- 1. Christian Kiær (Fr.cia) '00
Fredericia Roklub II
- 1. Laurits Cordtz Larsen (Fr.cia) '93
AFMELDT Uden klub I
- 1. Dirk Möller (Uden Klub) '67
Rungsted Roklub I
- 1. Andreas Allen (Rung) '93
Brandvæsnets Idrætsforening I
- 1. Torben Kristiansen (DEN) '55
Danske Studenters Roklub I
- 1. Jesper Oldenborg (DSR) '91
Dragør Fitness II
- 1. Nikolaj Jørgensen (Admin) '75
Dragør Fitness I
- 1. Jesper Jørgensen (Admin) '73
Nordslesvigsk Roklub III
- 1. Tobias Brink (Nordslesvig) '98
Løb 701 U17 W/M 4-Stafet Piger/drenge 4-Stafet - Klubholdstafet, junior 10-16 år 4x500m 2000m 19 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
- 1. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98
- 2. Nicolai Leth Bernsen (Bagsværd) '98
- 3. Nicolai Jørgensen (Bagsværd) '98
- 4. Emil Eigenbrod (Bagsværd) '98
Bagsværd Roklub III
- 1. Jonatan Dahl (Bagsværd) '99
- 2. Mathias Ven (Bagsværd) '98
- 3. Aksel Bay (Bagsværd) '00
- 4. Jacob Østergaard (Bagsværd) '01
Sorø Roklub IV
- 1. Camilla Bluhme (Sorø) '98
- 2. (Sorø) '98
- 3. Sara Hundstrup (Sorø) '98
- 4. (Sorø) '98
Holstebro Roklub II
- 1. Ida Petersen (Holstebro) '98
- 2. Maria Dixen Nielsen (Holstebro) '98
- 3. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
- 4. Christian Carlsen (Holstebro) '99
AFMELDT Lyngby Roklub I
- 1. Mikkel Bjerrum-Bohr (Lyngby) '96
- 2. Søren Baastrup (Lyngby) '97
- 3. Victor Kyllesbech (Lyngby) '97
- 4. Jacob Anker (Lyngby) '97
Sorø Roklub III
- 1. Ida Langkjær (Sorø) '97
- 2. (Sorø) '97
- 3. (Sorø) '97
- 4. (Sorø) '97
Skovshoved Roklub I
- 1. Victor Helbo Wagner (Skovshoved) '96
- 2. Tobias Helbo Wagner (Skovshoved) '96
- 3. Caroline Schock Petersen (Skovshoved) '96
- 4. Sebastian Nor Randorf Nielsen (Skovshoved) '97
Roforeningen KVIK I
- 1. Nicolai Lassen (KVIK) '96
- 2. Magnus Aggernæs (KVIK) '97
- 3. Gustav Vangsgaard (KVIK) '96
- 4. Oliver Kviat Antonsen (KVIK) '99
Odder Roklub I
- 1. Sarah Moslund (Odder) '98
- 2. Thilde Hessellund (Odder) '98
- 3. Julie Poulsen (Odder) '96
- 4. Kirstine Kristensen (Odder) '98
Holstebro Roklub III
- 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
- 2. Christoffer Eilskov Jensen (Holstebro) '96
- 3. Mads Hummelshøj-Agerholm (Holstebro) '97
- 4. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98
Odder Roklub II
- 1. Christian Krogh (Odder) '96
- 2. Anders Leitzke Sørensen (Odder) '97
- 3. Mads Hougaard (Odder) '96
- 4. Simon Kejser (Odder) '97
Roklubben Furesø I
- 1. Emil Søndergård Hansen (Furesø) '96
- 2. Peter Torp Eklund (Furesø) '97
- 3. Julius Benjamin Osmundsen (Furesø) '97
- 4. Markus Kojo Hagan (Furesø) '96
Odder Roklub III
- 1. Asgar Damsgaard (Odder) '97
- 2. Johannes Dahm (Odder) '98
- 3. Marinus Fredslund (Odder) '98
- 4. Bjarke Damsgaard (Odder) '97
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Iver Nissen (Nordslesvig) '98
- 2. Lea Hirschauer (Nordslesvig) '97
- 3. Lukas Menke (Nordslesvig) '97
- 4. Max Possiel (Nordslesvig) '99
Sorø Roklub II
- 1. Astrid Steensberg (Sorø) '96
- 2. (Sorø) '97
- 3. Ida Brehmer (Sorø) '97
- 4. (Sorø) '98
Holstebro Roklub I
- 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
- 2. Niklaes Lisby (Holstebro) '96
- 3. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
- 4. Andreas Østergaard Quach (Holstebro) '97
Bagsværd Roklub II
- 1. Mikkel Aaslet (Bagsværd) '98
- 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
- 3. Niels Østergaard (Bagsværd) '01
- 4. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98
Roklubben Stevns I
- 1. (Stevns) '96
- 2. Maja Jørgensen (Stevns) '96
- 3. Fie Nissen (Stevns) '97
- 4. Anne-Kristine Haunsvig (Stevns) '98
Sorø Roklub V
- 1. Jakob Lillelund (Sorø) '98
- 2. Jens Albert Graudal (Sorø) '97
- 3. Anders Lindblom (Sorø) '96
- 4. (Sorø) '96
Løb 702 W/M 6-Stafet Kvinder/mænd 6-Stafet - Klubholdstafet, junior 17-18 år,senior, master 4x1000m 4000m 24 tilmeldinger
Ribe Roklub II
- 1. Kasper Lyngsøe (Ribe) '95
- 2. Karen Lyngsøe (Ribe) '96
- 3. Asbjørn Rauschenberg (Ribe) '95
- 4. Jakob Zoëga (Ribe) '95
Odder Roklub II
- 1. Mette Leitzke Sørensen (Odder) '95
- 2. Marie Linde Lauridsen (Odder) '94
- 3. Christina Pultz (Odder) '88
- 4. Michael B. (Odder) '84
Roklubben Ægir I
- 1. Anne Dsane Andersen (Ægir) '92
- 2. Helene Olesen (Ægir) '95
- 3. Marie Gram Pietraszek (Ægir) '93
- 4. Sara Nissen (Ægir) '93
Lyngby Roklub III
- 1. Alexander Modest (Lyngby) '95
- 2. Tim Antonie-Hansen (Lyngby) '94
- 3. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95
- 4. Emil Meland Knudsen (Lyngby) '95
AFMELDT Bagsværd Roklub V
- 1. Karen Neergaard (Bagsværd) '95
- 2. Fie Johansen (Bagsværd) '95
- 3. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
- 4. Sofie Råberg Mikkelsen (Bagsværd) '95
Fredensborg Roklub I
- 1. Anette Andersen (Fredensborg) '68
- 2. Ulrik Jensen (Fredensborg) '65
- 3. Susanne Hansen (Fredensborg) '60
- 4. Poul Erik Echardt (Fredensborg) '46
Odder Roklub I
- 1. Alex Berg (Odder) '93
- 2. Mathias Larsen (Odder) '92
- 3. Steffen Bonde (Odder) '89
- 4. Juliane E. (Odder) '79
Lyngby Dameroklub I
- 1. Marianne Mejlstrup (LDR) '57
- 2. Pia Holte (LDR) '64
- 3. Marie Møller (LDR) '85
- 4. Helene Nygaard Olsen (LDR) '85
Bagsværd Roklub IV
- 1. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
- 2. Veronika Karlsson (Bagsværd) '84
- 3. Karen Neergaard (Bagsværd) '95
- 4. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
Danske Studenters Roklub II
- 1. Mads Rasmussen (DSR) '81
- 2. Anne Lolk Thomsen (DSR) '83
- 3. Birgitte Hanel (DSR) '54
- 4. Marianne Juhler (DSR) '55
Skovshoved Roklub II
- 1. Pernille Overbye (Skovshoved) '71
- 2. Àstridur Birna Àrnadóttir (Skovshoved) '84
- 3. Lene Svanebjerg (Skovshoved) '71
- 4. Bodil Holten (Skovshoved) '62
Skovshoved Roklub I
- 1. Jesper Skavin (Skovshoved) '59
- 2. Sten Skogø Hansen (Skovshoved) '54
- 3. Mikael Nørgaard (Skovshoved) '60
- 4. Hans Fogh (Skovshoved) '63
Ribe Roklub I
- 1. Viktor Bartoszewicz (Ribe) '95
- 2. Lærke Bjerg Poulsen (Ribe) '97
- 3. Louis Madsen (Ribe) '94
- 4. Sebastian Adelhardt - (Ribe) '96
Roklubben Furesø I
- 1. Bo Hartz (Furesø) '62
- 2. Jane Hagan (Furesø) '67
- 3. Henrik Stephansen (Furesø) '88
- 4. Marcus Pii Lunau Blanke (Furesø) '95
Aarhus Roklub I
- 1. Sebastian A.F. Thomassen (Aarhus) '95
- 2. Morten Wesley Malm (Aarhus) '95
- 3. Andrej Lawaetz Bendtsen (Aarhus) '90
- 4. Rose Benedicte Lawaetz (Aarhus) '97
Bagsværd Roklub III
- 1. Roberto Usai (Bagsværd) '83
- 2. Andreas Rasmussen (Bagsværd) '91
- 3. Christian Michaelsen (Bagsværd) '91
- 4. Mike Christensen (Bagsværd) '93
Bagsværd Roklub VI
- 1. Christian Mathiesen (Bagsværd) '89
- 2. zzNN zzNN (Bagsværd) '87
- 3. Per Sørensen (Bagsværd) '81
- 4. Steen Christensen (Bagsværd) '83
Bagsværd Roklub VII
- 1. Christian Aldrich (Bagsværd) '73
- 2. Tom Hede Markussen (Bagsværd) '58
- 3. Lars juul-Olsen (Bagsværd) '58
- 4. Hans Sylvest (Bagsværd) '59
Bagsværd Roklub II
- 1. Frederik Secher (Bagsværd) '91
- 2. Lasse Dittmann (Bagsværd) '83
- 3. Alexander S. Sørensen (Bagsværd) '91
- 4. Frederic Maigaard (Bagsværd) '91
Nordslesvigsk Roklub I
- 1. Christian Kragh (Nordslesvig) '94
- 2. Gerd Hamdorf (Nordslesvig) '38
- 3. Jesper Tronier Hansen (Nordslesvig) '93
- 4. Britta Hirschauer (Nordslesvig) '62
AFMELDT Bagsværd Roklub VIII
- 1. Jens Olav Dahlgaard (Bagsværd) '86
- 2. Jes Struck (Bagsværd) '85
- 3. Ole Søgaard (Bagsværd) '90
- 4. Peter Søgaard (Bagsværd) '85
Danske Studenters Roklub I
- 1. Anne Dorte Grauballe (DSR) '67
- 2. Peter Gammeltoft (DSR) '66
- 3. Christian Vinkler (DSR) '73
- 4. Charlotte Lebahn (DSR) '73
Lyngby Dameroklub II
- 1. Helle Vinkler (LDR) '73
- 2. Christel Egedal (LDR) '81
- 3. Mie Marving (LDR) '75
- 4. Tine Christensen (LDR) '67
AFMELDT Lyngby Roklub II
- 1. Emil Meland Knudsen (Lyngby) '95
- 2. Magnus Baastrup (Lyngby) '95
- 3. Tim Antonie-Hansen (Lyngby) '94
- 4. Nils Henrik Stene (Lyngby) '88