Tilmeldinger - Holstebro Regatta - Årgangsmesterskaber 2017

Løb 102 U14 M1X Drenge U14 1X - 13 år 500m 11 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Oliver Meldgaard Nielsen (Holstebro) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub IV

  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
Løb 103 U15 M1X Drenge U15 1X - 14 år 500m 10 tilmeldinger

AFMELDT Viborg Ro- og Kajakklub/KCHO I

  • 1. Oscar Burvil (Viborg) '03

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Christian Wigley Hansen (Roskilde) '03

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

AFMELDT Roklubben Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03
Løb 104 U14 W2X Piger U14 2X 500m 5 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
  • 2. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
  • 2. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03
  • 2. Pi Goslar (Odder) '04

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
  • 2. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Løb 105 U17 M4X Drenge U17 4X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 2. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 3. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 4. Julius Philipson (Roskilde) '01

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 2. Jonas Lolk Knudsen (Roskilde) '02
  • 3. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02
  • 4. Simon Bruun Hubrechts (Roskilde) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
  • 2. Markkus Drejer (Holstebro) '02
  • 3. Mikkel Taulbjerg Slot (Holstebro) '02
  • 4. Emil Ulnits (Holstebro) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 2. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 3. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 4. Rasmus Lind (Sorø) '01

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. Charlie McDonald** (København) '02
  • 3. August Brogren (København) '01
  • 4. Carl Jensenius (København) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 3. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 4. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Løb 106 U17 W2X Piger U17 2X 1000m 10 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Victoria Lotinga (Bagsværd) '02
  • 2. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
  • 2. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Emilie Lynæs (Sorø) '02
  • 2. Nicoline Bluhme (Sorø) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victoria Munch (Roskilde) '01
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Xenia Kviat Antonsen (KVIK) '02
  • 2. Anna Adelholm (KVIK) '01

AFMELDT Roklubben Skjold I

  • 1. Mathilde Morris Bay Toft (Skjold) '02
  • 2. Mathilde Koczulab (Skjold) '02

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
  • 2. Ida Marie Reimer (LDR) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01
  • 2. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Løb 107 M1X Mænd 1X - Ringkjøbing Landbobank SPRINTER CUP, 1000m + 250m 1000m 16 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Simon Skytte Eggert (Nordslesvig) '80

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Michael Moerner (Odense) '92

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99

AFMELDT Roklubben Ægir III

  • 1. Victor Gro Jensen (Ægir) '94

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
Løb 108 W1X Kvinder 1X - RIngkjøbing Landbobank SPRINTER CUP, 1000m + 250m 1000m 9 tilmeldinger

AFMELDT Aarhus Roklub III

  • 1. Sahra Monefeldt Andersen (Aarhus) '96

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Mai Nielsen (Aarhus) '89

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Astrid Filtenborg (Hadsund) '98

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96

AFMELDT Roklubben ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78
Løb 121 U13 W1X-Edon Piger U13 1X-Edon 250m 5 tilmeldinger

AFMELDT Vestervig Roklub II

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
Løb 122 U14 M2X Drenge U14 2X 500m 6 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 2. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 2. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 2. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Christian Søndergaard (Holstebro) '04

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
  • 2. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04
Løb 123 U15 W4X Piger U15 4X 500m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Løb 124 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ 500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
  • 2. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 3. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
  • 4. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05
  • Cox. n. n (Stevns) '05

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 2. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 3. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03
  • 4. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • Cox. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 4. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • Cox. Oliver Meldgaard Nielsen (Holstebro) '04
Løb 125 U17 M2X Drenge U17 2X 1000m 16 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde Roklub IV

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 2. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

AFMELDT Roskilde Roklub III

  • 1. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02
  • 2. Simon Bruun Hubrechts (Roskilde) '02

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Mathias Ebbekær (Sorø) '01
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 2. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

AFMELDT Københavns Roklub III

  • 1. August Brogren (København) '01
  • 2. Frederik Bahne Jessen (København) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
  • 2. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Hvidovre Roklub I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
  • 2. Kasper Enemærke Becker (Hvidovre) '01

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02
  • 2. Mikkel Taulbjerg Slot (Holstebro) '02

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Tobias Theglev (København) '02
  • 2. Frederik Saltoft Jessen (København) '02

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02
  • 2. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 2. Julius Philipson (Roskilde) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Markkus Drejer (Holstebro) '02

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. Charlie McDonald** (København) '02
Løb 126 U17 W1X Piger U17 1X - 15 år 1000m 11 tilmeldinger

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Emilie Lynæs (Sorø) '02

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02

AFMELDT Odense Roklub III

  • 1. Louise Christensen (Odense) '02

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Victoria Lotinga (Bagsværd) '02

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

AFMELDT Odense Roklub II

  • 1. Erantis Fodgaard Sørensen (Odense) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Løb 127 U17 W1X Piger U17 1X - 16 år 1000m 10 tilmeldinger

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Madeleine Felthaus Mikkelsen (Silkeborg) '01

AFMELDT Roklubben Skjold I

  • 1. Stine Koczulab (Skjold) '01

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

AFMELDT Fredericia Roklub/KCHO I

  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Mathilde Olsson (Næstv.) '01

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
Løb 128 M2X Mænd 2X - ÅBEN CUP, 1000m 1000m 10 tilmeldinger

AFMELDT Aalborg Roklub II

  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 2. Mikkel Paetau (Aalborg) '93

AFMELDT Aalborg Roklub IV

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Jonas Svane (Aalborg) '91

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Volodymyr Lahunenko (Nordslesvig) '92
  • 2. Volodymyr Hulenko (Nordslesvig) '93

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Alexander Schwarz (Odense) '94
  • 2. Lasse Guldbæk Andersen (Odense) '93

AFMELDT Aalborg Roklub V

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 2. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89

AFMELDT Hadsund Roklub/Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
  • 2. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 2. Andreas Østergaard Quach (Holstebro) '97

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93

AFMELDT Odense Roklub II

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
  • 2. Michael Moerner (Odense) '92
Løb 130 U19 M2- Drenge U19 2- - ÅBEN CUP, 1000m 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 2. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
Løb 131 W2X Kvinder 2X - ÅBEN CUP, 1000m 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94
  • 2. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 2. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
  • 2. Kirstine Stampe (Aarhus) '98

AFMELDT Bagsværd Roklub/Skjold RC I

  • 1. Frederikke Bay (Skjold) '95
  • 2. Fie Johansen (Bagsværd) '95

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Sahra Monefeldt Andersen (Aarhus) '96
  • 2. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
  • 2. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
Løb 131 U19 W2X Piger U19 2X 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Danske Studenters Roklub/Fredericia Roklub I

  • 1. Amalie Kiær (Fr.cia) '00
  • 2. Cecilie Girke (DSR) '00

AFMELDT Danske Studenters Roklub/Roklubben Stevns I

  • 1. Louise Hyldager (DSR) '00
  • 2. Nikoline Kroll (Stevns) '02
Løb 132 Masters M1X Mænd Masters 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 5 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

AFMELDT Lemvig Roklub I

  • 1. Henrik Thomsen (Lemvig) '70

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub III

  • 1. Werner Güttel (Nordslesvig) '58

AFMELDT Lemvig Roklub II

  • 1. Morten Thomsen (Lemvig) '66

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub II

  • 1. Kim Schauer Boysen (Nordslesvig) '61
Løb 133 Masters W1X Kvinder Masters 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

AFMELDT Roklubben ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

AFMELDT Lemvig Roklub

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub

  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
Løb 141 U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon 250m 2 tilmeldinger

AFMELDT Vestervig Roklub II

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
Løb 142 U14 W1X Piger U14 1X - 13 år 500m 7 tilmeldinger

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Pi Goslar (Odder) '04
Løb 143 U15 W1X Piger U15 1X - 14 år 500m 14 tilmeldinger

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO II

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Erika Marie From (Sorø) '03

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Signe Flarup Johansen (Ægir) '03

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Feline Gregersen (Odense) '03

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Løb 144 U17 M1X Drenge U17 1X - 15 år 1000m 13 tilmeldinger

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Dines Nedergaard (København) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Carl Jensenius (København) '02

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Haris Alagic (Hadsund) '02

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Christian Nielsen (Sorø) '02

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Jacob Brahe Møller (Ægir) '02
Løb 145 U17 M1X Drenge U17 1X - 16 år 1000m 10 tilmeldinger

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Rasmus Konnerup (Hadsund) '01

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Sebastian Quottrup Jansen (Odense) '01

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

AFMELDT Hadsund Roklub III

  • 1. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01

AFMELDT Hvidovre Roklub I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
Løb 146 U17 W4X Piger U17 4X 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
Løb 147 M4X/4- Mænd 4X/4- - ÅBEN CUP, 1000m 1000m 9 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/KCHO I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 3. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 4. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 2. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 3. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 4. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96

AFMELDT Bagsværd Roklub/Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/Sorø Roklub/KCHO I

  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00
  • 2. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 3. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
  • 4. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
  • 2. Cody Anderson (Ægir) '96
  • 3. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93
  • 4. Victor Gro Jensen (Ægir) '94

AFMELDT Lemvig Roklub

  • 1. Henrik Thomsen (Lemvig) '70
  • 2. Morten Thomsen (Lemvig) '66
  • 3. Peter Jensen (Lemvig) '80
  • 4. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

AFMELDT Aalborg Roklub II

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 3. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 4. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
  • 2. Michael Moerner (Odense) '92
  • 3. Alexander Schwarz (Odense) '94
  • 4. Lasse Guldbæk Andersen (Odense) '93

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 3. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 4. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 3. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
  • 4. Jonas Svane (Aalborg) '91
Løb 148 U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT DSR/Aarhus/Fredericia I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 3. Cecilie Girke (DSR) '00
  • 4. Amalie Kiær (Fr.cia) '00

AFMELDT Roskilde Roklub

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
  • 2. Sigurd Hutnik (Ringsted) '00
  • 3. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • 4. Tobias Taudal (Odense) '00
Løb 149 Masters M2X Mænd Masters 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub II

  • 1. Kim Schauer Boysen (Nordslesvig) '61
  • 2. Susanne Klages (Nordslesvig) '72

AFMELDT Lemvig Roklub II

  • 1. Morten Thomsen (Lemvig) '66
  • 2. Henrik Thomsen (Lemvig) '70

AFMELDT Lemvig Roklub I

  • 1. Peter Jensen (Lemvig) '80
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
  • 2. Werner Güttel (Nordslesvig) '58
Løb 151 Masters W2X Kvinder Masters 2X 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Roklubben Furesø/Sorø Roklub I

  • 1. Merete Busk (Sorø) '46
  • 2. Bente Johannessen^ (Furesø) '42
Løb 161 U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon 250m 6 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir) '04

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04

AFMELDT Roklubben Ægir III

  • 1. Jonas Lindberg Nielsen (Ægir) '04

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Emil Nielsen (Sorø) '04

AFMELDT Roklubben Ægir IV

  • 1. Mikkel Berent Nygaard Pedersen (Ægir) '04

AFMELDT Roklubben Ægir V

  • 1. Jonas Lykkegaard Werther (Ægir) '02
Løb 162 U13 M1X Drenge U13 1X 250m 8 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Stevns IV

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06

AFMELDT Roklubben Stevns III

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05
Løb 163 U13 W1X Piger U13 1X 250m 6 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

AFMELDT Vestervig Roklub II

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Ronja-Maria Knobloch (Nordslesvig) '05
Løb 164 U17 M2- Drenge U17 2- 1000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Markkus Drejer (Holstebro) '02
  • 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Løb 165 U17 W2- Piger U17 2- 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Xenia Kviat Antonsen (KVIK) '02
  • 2. Anna Adelholm (KVIK) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Victoria Lotinga (Bagsværd) '02
  • 2. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
Løb 166 M8+ Mænd 8+ - ÅBEN 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 3. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 4. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 5. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
  • 6. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 7. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 8. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89
  • Cox. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

AFMELDT Fredericia Roklub/Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 3. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 4. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 5. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 6. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 7. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 8. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
Løb 167 U19 M8+ Drenge U19 8+ - ÅBEN 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. August Brogren (København) '01
  • 3. Carl Jensenius (København) '02
  • 4. Charlie McDonald** (København) '02
  • 5. Dines Nedergaard (København) '02
  • 6. Frederik Saltoft Jessen (København) '02
  • 7. Frederik Bahne Jessen (København) '02
  • 8. Tobias Theglev (København) '02
  • Cox. Mathilde Mathilde L. Friis (København) '98

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00
  • 3. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 4. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
  • 5. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 6. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 7. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 8. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
Løb 168 U19 M1X Drenge U19 1X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Andreas Yde (Roskilde) '99

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Christian Nedergaard (Ægir) '00

AFMELDT Hvidovre Roklub/KCHO I

  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
Løb 169 U19 W1X Piger U19 1X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00

AFMELDT Fredericia Roklub/KCHO I

  • 1. Amalie Kiær (Fr.cia) '00

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Marie Takegawa (København) '00

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Mia Rina Nielsen (København) '00

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Løb 170 LM1X Mænd letvægt 1X 1000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93
Løb 171 LW1X Kvinder letvægt 1X 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96

AFMELDT Næstved Roklub

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 172 M1X Mænd 1X - Begynder 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Victor Gro Jensen (Ægir) '94
Løb 173 W1X Kvinder 1X - Begynder 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87
Løb 174 U15 M4X Drenge U15 4X 500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Oliver Meldgaard Nielsen (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
  • 2. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 3. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 4. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
  • 3. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 4. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
Løb 175 U15 W4X+ Piger U15 4X+ 500m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • Cox. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Løb 177 U17 W/M 1X Piger/drenge U17 1X - MIX 8+, Se regattainfo 500m 20 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub VII

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01

AFMELDT Roklubben Skjold II

  • 1. Stine Koczulab (Skjold) '01

AFMELDT Roklubben Furesø III

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

AFMELDT Roklubben Furesø II

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

AFMELDT Roklubben Furesø IV

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

AFMELDT Roklubben Skjold III

  • 1. Mathilde Koczulab (Skjold) '02

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Taisiya Alexandrova (Nordslesvig) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub XI

  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub X

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

AFMELDT Bagsværd Roklub V

  • 1. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub VIII

  • 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub XII

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub VI

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

AFMELDT Roklubben Skjold I

  • 1. Mathilde Morris Bay Toft (Skjold) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub IV

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub IX

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Løb 202 U14 M1X Drenge U14 1X 500m 21 tilmeldinger

AFMELDT Odense Roklub/KCO I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub VI

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub VII

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub V

  • 1. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

AFMELDT Odense Roklub/KCO II

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03

AFMELDT Roklubben Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Oliver Meldgaard Nielsen (Holstebro) '04

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Christian Wigley Hansen (Roskilde) '03

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub IV

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
Løb 204 U14 W2X Piger U14 2X 500m 6 tilmeldinger

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
  • 2. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

AFMELDT Roskilde Roklub/Rødvig Roklub I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 2. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
  • 2. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
  • 2. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Løb 205 U17 M4X Drenge U17 4X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. August Brogren (København) '01
  • 3. Carl Jensenius (København) '02
  • 4. Charlie McDonald** (København) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 3. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 4. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 2. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 3. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02
  • 4. Simon Bruun Hubrechts (Roskilde) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
  • 2. Magnus Kleist (Silkeborg) '01
  • 3. Markkus Drejer (Holstebro) '02
  • 4. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/Viborg Ro- og Kajakklub/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
  • 3. Oscar Burvil (Viborg) '03
  • 4. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 2. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 3. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 4. Julius Philipson (Roskilde) '01
Løb 206 U17 W2X Piger U17 2X 1000m 10 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victoria Munch (Roskilde) '01
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
  • 2. Ida Marie Reimer (LDR) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 2. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
  • 2. Emilie Lynæs (Sorø) '02

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
  • 2. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01

AFMELDT Roklubben Skjold I

  • 1. Stine Koczulab (Skjold) '01
  • 2. Mathilde Koczulab (Skjold) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub/Danske Studenters Roklub I

  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01
  • 2. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
  • 2. Xenia Kviat Antonsen (KVIK) '02

AFMELDT Hadsund Roklub/Odense Roklub/KCO I

  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Løb 207 M1X Mænd 1X - ÅBEN 1000m 9 tilmeldinger

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Michael Moerner (Odense) '92

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Simon Skytte Eggert (Nordslesvig) '80

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93

AFMELDT Roklubben Ægir III

  • 1. Victor Gro Jensen (Ægir) '94

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Løb 208 W1X Kvinder 1X - ÅBEN 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Astrid Filtenborg (Hadsund) '98

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Mai Nielsen (Aarhus) '89

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Sahra Monefeldt Andersen (Aarhus) '96

AFMELDT Roklubben ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78
Løb 221 U13 W1X-Edon Piger U13 1X-Edon 250m 4 tilmeldinger

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Løb 222 U14 M2X Drenge U14 2X 500m 8 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 2. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 2. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 2. Mads Rubin (Bagsværd) '04

AFMELDT Odense Roklub/KCO I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
  • 2. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
  • 2. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
Løb 223 U15 W Piger U15 500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • Cox. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Aarhus Roklub/Hadsund Roklub/Roklubben Ægir/Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
  • 2. Signe Flarup Johansen (Ægir) '03
  • 3. Rikke Køchs (Aarhus) '03
  • 4. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

AFMELDT Odder Roklub/Odense Roklub/Silkeborg Roklub I

  • 1. Pi Goslar (Odder) '04
  • 2. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03
  • 3. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
  • 4. Feline Gregersen (Odense) '03
  • Cox. Bruges ej - Madeleine Felthaus (Silkeborg) '10
Løb 225 U17 M2X Drenge U17 2X 1000m 13 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde Roklub III

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 2. Jonas Lolk Knudsen (Roskilde) '02

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02
  • 2. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 2. Julius Philipson (Roskilde) '01

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 2. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/Viborg Ro- og Kajakklub/KCHO I

  • 1. Oscar Burvil (Viborg) '03
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

AFMELDT Københavns Roklub III

  • 1. August Brogren (København) '01
  • 2. Frederik Bahne Jessen (København) '02

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Mathias Ebbekær (Sorø) '01
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
  • 2. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 2. Rasmus Konnerup (Hadsund) '01

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. Charlie McDonald** (København) '02

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Frederik Saltoft Jessen (København) '02
  • 2. Tobias Theglev (København) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01
Løb 226 U17 W1X Piger U17 1X 1000m 24 tilmeldinger

AFMELDT Odense Roklub/KCO II

  • 1. Louise Christensen (Odense) '02

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Victoria Munch (Roskilde) '01

AFMELDT Odense Roklub/KCO I

  • 1. Erantis Fodgaard Sørensen (Odense) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Victoria Lotinga (Bagsværd) '02

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01

AFMELDT Lyngby Dameroklub/KKL II

  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02

AFMELDT Fredericia Roklub/KCHO I

  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

AFMELDT Roklubben Furesø II

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Taisiya Alexandrova (Nordslesvig) '01

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Madeleine Felthaus Mikkelsen (Silkeborg) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Mathilde Olsson (Næstv.) '01

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Emilie Lynæs (Sorø) '02

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01

AFMELDT Roklubben Skjold I

  • 1. Mathilde Morris Bay Toft (Skjold) '02

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub IV

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Erika Marie From (Sorø) '03

AFMELDT Sorø Roklub III

  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Løb 228 M2X Mænd 2X - ÅBEN 1000m 9 tilmeldinger

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Alexander Schwarz (Odense) '94
  • 2. Lasse Guldbæk Andersen (Odense) '93

AFMELDT Aalborg Roklub II

  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 2. Mikkel Paetau (Aalborg) '93

AFMELDT Odense Roklub II

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
  • 2. Michael Moerner (Odense) '92

AFMELDT Aalborg Roklub IV

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 2. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89

AFMELDT Hadsund Roklub/Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
  • 2. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

AFMELDT Aalborg Roklub III

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Jonas Svane (Aalborg) '91

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Volodymyr Lahunenko (Nordslesvig) '92
  • 2. Volodymyr Hulenko (Nordslesvig) '93
Løb 230 U19 M2- Drenge U19 2- - ÅBEN 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00

AFMELDT Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/KCHO I

  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 2. Thomas Jensen (Hvidovre) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub/Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00
  • 2. Aksel Bay (Bagsværd) '00
Løb 231 W2X Kvinder 2X - ÅBEN 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Sahra Monefeldt Andersen (Aarhus) '96
  • 2. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
  • 2. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94
  • 2. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
  • 2. Kirstine Stampe (Aarhus) '98
Løb 231 U19 W2X Piger U19 2X 1000m 1 tilmelding

AFMELDT DSR/Stevns I

  • 1. Louise Hyldager (DSR) '00
  • 2. Nikoline Kroll (Stevns) '02
Løb 232 Masters M1X Mænd Masters 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 7 tilmeldinger

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub III

  • 1. Werner Güttel (Nordslesvig) '58

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub II

  • 1. Kim Schauer Boysen (Nordslesvig) '61

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42

AFMELDT Lemvig Roklub III

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

AFMELDT Lemvig Roklub II

  • 1. Morten Thomsen (Lemvig) '66

AFMELDT Lemvig Roklub I

  • 1. Henrik Thomsen (Lemvig) '70
Løb 233 Masters W1X Kvinder Masters 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Britta Hirschauer (Nordslesvig) '62

AFMELDT Roklubben ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78
Løb 241 U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon 250m 2 tilmeldinger

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Josefine Zi Lorentzen (Bagsværd) '03
Løb 242 U14 W1X Piger U14 1X 500m 19 tilmeldinger

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

AFMELDT Odder Roklub II

  • 1. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Signe Flarup Johansen (Ægir) '03

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO II

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

AFMELDT Odense Roklub/KCO I

  • 1. Feline Gregersen (Odense) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Pi Goslar (Odder) '04

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

AFMELDT Sorø Roklub III

  • 1. Erika Marie From (Sorø) '03

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

AFMELDT Silkeborg Roklub/KCHO I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Løb 244 U17 M1X Drenge U17 1X 1000m 25 tilmeldinger

AFMELDT Hadsund Roklub III

  • 1. Rasmus Konnerup (Hadsund) '01

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Haris Alagic (Hadsund) '02

AFMELDT Odense Roklub/KCO I

  • 1. Sebastian Quottrup Jansen (Odense) '01

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Jacob Brahe Møller (Ægir) '02

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Dines Nedergaard (København) '02

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

AFMELDT Roforeningen KVIK II

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02

AFMELDT Roskilde Roklub III

  • 1. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02

AFMELDT Viborg Ro- og Kajakklub/KCHO I

  • 1. Oscar Burvil (Viborg) '03

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Carl Jensenius (København) '02

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Christian Nielsen (Sorø) '02

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03

AFMELDT Hadsund Roklub IV

  • 1. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01

AFMELDT Silkeborg Roklub I

  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01
Løb 247 M4X/4- Mænd 4X/4- - ÅBEN 1000m 9 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub/Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/Sorø Roklub/KCHO I

  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00
  • 2. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 3. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
  • 4. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
  • 2. Cody Anderson (Ægir) '96
  • 3. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93
  • 4. Victor Gro Jensen (Ægir) '94

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90
  • 2. Michael Moerner (Odense) '92
  • 3. Alexander Schwarz (Odense) '94
  • 4. Lasse Guldbæk Andersen (Odense) '93

AFMELDT Lemvig Roklub I

  • 1. Henrik Thomsen (Lemvig) '70
  • 2. Morten Thomsen (Lemvig) '66
  • 3. Peter Jensen (Lemvig) '80
  • 4. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

AFMELDT Aalborg Roklub II

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 3. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 4. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 3. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
  • 4. Jonas Svane (Aalborg) '91

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 3. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 4. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

AFMELDT Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/KCHO I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
  • 2. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 3. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 4. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 2. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 3. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 4. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
Løb 247 U19 M4- Drenge U19 4- 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Hadsund Roklub/Odense Roklub/Ringsted Roklub/Roskilde Roklub I

  • 1. Tobias Taudal (Odense) '00
  • 2. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • 3. Sigurd Hutnik (Ringsted) '00
  • 4. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
Løb 248 U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Danske Studenters Roklub

  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00
  • 2. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
  • 3. Amalie Kiær (Fr.cia) '00
  • 4. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 2. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 3. Clara Møller (Furesø) '01
  • 4. Xenia Kviat Antonsen (KVIK) '02
Løb 249 Masters M2X Mænd Masters 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Peter Carstens (Sorø) '60
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
  • 2. Werner Güttel (Nordslesvig) '58

AFMELDT Lemvig Roklub II

  • 1. Henrik Thomsen (Lemvig) '70
  • 2. Peter Jensen (Lemvig) '80

AFMELDT Lemvig Roklub I

  • 1. Morten Thomsen (Lemvig) '66
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53
Løb 251 Masters W2X Kvinder Masters 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Furesø/Sorø Roklub I

  • 1. Bente Johannessen^ (Furesø) '42
  • 2. Merete Busk (Sorø) '46

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Britta Hirschauer (Nordslesvig) '62
  • 2. Susanne Klages (Nordslesvig) '72
Løb 261 U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon 250m 3 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir) '04

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Emil Nielsen (Sorø) '04

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
Løb 262 U13 M1X Drenge U13 1X 250m 8 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

AFMELDT Roklubben Stevns IV

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

AFMELDT Rødvig Roklub I

  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

AFMELDT Roklubben Stevns III

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Løb 263 U13 W1X Piger U13 1X 250m 6 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

AFMELDT Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Ronja-Maria Knobloch (Nordslesvig) '05

AFMELDT Roklubben Stevns II

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

AFMELDT Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

AFMELDT Vestervig Roklub II

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Løb 265 U17 W2- Piger U17 2- 1000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Xenia Kviat Antonsen (KVIK) '02
  • 2. Anna Adelholm (KVIK) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 2. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

AFMELDT BR/DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 2. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
Løb 267 U19 M1X Drenge U19 1X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Christian Nedergaard (Ægir) '00

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Andreas Yde (Roskilde) '99

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
Løb 268 U19 W1X Piger U19 1X 1000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Københavns Roklub II

  • 1. Marie Takegawa (København) '00

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Mia Rina Nielsen (København) '00

AFMELDT Fredericia Roklub/KCHO I

  • 1. Amalie Kiær (Fr.cia) '00

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00

AFMELDT Roskilde Roklub I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
Løb 269 LM1X Mænd letvægt 1X 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

AFMELDT Roklubben Ægir II

  • 1. Marc Hjort Laustsen (Ægir) '93
Løb 270 LW1X Kvinder letvægt 1X 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 271 M1X Mænd 1X - Begynder 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Roklubben Ægir I

  • 1. Victor Gro Jensen (Ægir) '94
Løb 272 W1X Kvinder 1X - Begynder 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87
Løb 273 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ 500m 4 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
  • 2. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 3. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 4. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03
  • Cox. Mads Rubin (Bagsværd) '04

AFMELDT Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
  • 2. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 3. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
  • 4. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 3. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 4. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03
  • 3. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • 4. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
Løb 276 M8+ Mænd 8+ - ÅBEN 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 3. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 4. Jonas Lund (Furesø) '99
  • 5. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 6. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 7. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 8. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
  • Cox. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03

AFMELDT Aalborg Roklub I

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 2. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 3. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 4. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 5. Mikkel Paetau (Aalborg) '93
  • 6. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 7. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 8. Simon Staal Nielsen (Aalborg) '89
  • Cox. Oliver Meldgaard Nielsen (Holstebro) '04
Løb 277 U19 M8+ Drenge U19 8+ - ÅBEN 1000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/Hvidovre Roklub/Sorø Roklub/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 3. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 4. Thomas Jensen (Hvidovre) '01
  • 5. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 6. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 7. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00
  • 8. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

AFMELDT Københavns Roklub I

  • 1. Anton Sode Dam (København) '02
  • 2. August Brogren (København) '01
  • 3. Carl Jensenius (København) '02
  • 4. Charlie McDonald** (København) '02
  • 5. Dines Nedergaard (København) '02
  • 6. Frederik Saltoft Jessen (København) '02
  • 7. Frederik Bahne Jessen (København) '02
  • 8. Tobias Theglev (København) '02
  • Cox. Mathilde Mathilde L. Friis (København) '98