Tidsplan - Holstebro Regatta - Årgangsmesterskaber 2023

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal Distance Kode Beskrivelse Heat Type
2023-08-12 09:30 103 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X 1. Indledende
103 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X 2. Indledende
2023-08-12 09:40 104 4 500m U15 W2X Piger U15 2X 1. Indledende
104 3 500m U15 W2X Piger U15 2X 2. Indledende
2023-08-12 09:50 106 6 1000m U17 W2X Piger U17 2X 1. Indledende
106 5 1000m U17 W2X Piger U17 2X 2. Indledende
2023-08-12 10:00 107 6 1000m M1X Mænd 1X 1. Indledende
107 6 1000m M1X Mænd 1X 2. Indledende
2023-08-12 10:10 108 6 1000m W1X Kvinder 1X 1. Indledende
108 5 1000m W1X Kvinder 1X 2. Indledende
2023-08-12 10:20 121 5 500m U15 M2X Drenge U15 2X 1. Indledende
121 4 500m U15 M2X Drenge U15 2X 2. Indledende
2023-08-12 10:30 123 4 1000m U17 M2X Drenge U17 2X 1. Indledende
123 3 1000m U17 M2X Drenge U17 2X 2. Indledende
2023-08-12 10:40 124 4 1000m U16 W1X Piger U16 1X 1. Indledende
124 5 1000m U16 W1X Piger U16 1X 2. Indledende
2023-08-12 10:50 143 4 500m U15 W1X Piger U15 1X 1. Indledende
143 4 500m U15 W1X Piger U15 1X 2. Indledende
2023-08-12 11:00 144 4 1000m U16 M1X Drenge U16 1X 1. Indledende
144 4 1000m U16 M1X Drenge U16 1X 2. Indledende
2023-08-12 11:10 145 4 1000m U17 M1X Drenge U17 1X 1. Indledende
145 3 1000m U17 M1X Drenge U17 1X 2. Indledende
2023-08-12 11:20 147 4 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- 1. Indledende
147 4 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- 2. Indledende
2023-08-12 11:30 168 5 1000m U19 M1X Drenge U19 1X 1. Indledende
168 5 1000m U19 M1X Drenge U19 1X 2. Indledende
2023-08-12 11:40 101 3 250m U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge U13 1X-Edon 1. Afdeling
2023-08-12 13:00 102 3 500m U14 M1X Drenge U14 1X A Finale
2023-08-12 13:05 103 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X A Finale
2023-08-12 13:10 104 5 500m U15 W2X Piger U15 2X A Finale
2023-08-12 13:15 105 3 1000m U17 M4X Drenge U17 4X A Finale
2023-08-12 13:20 106 6 1000m U17 W2X Piger U17 2X A Finale
2023-08-12 13:25 107 6 1000m M1X Mænd 1X A Finale
2023-08-12 13:30 108 6 1000m W1X Kvinder 1X A Finale
2023-08-12 13:35 121 6 500m U15 M2X Drenge U15 2X A Finale
2023-08-12 13:40 122 2 500m U15 W4X Piger U15 4X A Finale
2023-08-12 13:45 123 5 1000m U17 M2X Drenge U17 2X A Finale
2023-08-12 13:50 124 6 1000m U16 W1X Piger U16 1X A Finale
2023-08-12 13:55 125 5 1000m U17 W1X Piger U17 1X A Finale
2023-08-12 14:00 126 6 1000m M2X Mænd 2X A Finale
2023-08-12 14:05 127 6 1000m U19 M2X Drenge U19 2X A Finale
2023-08-12 14:10 129 6 1000m M2- Mænd 2- A Finale
2023-08-12 14:15 128 6 1000m U19 W2X Piger U19 2X A Finale
2023-08-12 14:20 131 4 1000m W2X/2- Kvinder 2X/2- 1. Afdeling
2023-08-12 14:25 131 3 1000m W2X/2- Kvinder 2X/2- 2. Afdeling
2023-08-12 14:30 132 4 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2023-08-12 14:35 132 6 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2023-08-12 14:40 142 5 500m U14 W1X Piger U14 1X A Finale
2023-08-12 14:45 143 6 500m U15 W1X Piger U15 1X A Finale
2023-08-12 14:50 144 6 1000m U16 M1X Drenge U16 1X A Finale
2023-08-12 14:55 145 5 1000m U17 M1X Drenge U17 1X A Finale
2023-08-12 15:00 148 2 1000m U19 M4- Drenge U19 4- A Finale
2023-08-12 15:05 147 5 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- A Finale
2023-08-12 15:10 149 2 1000m U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- A Finale
2023-08-12 15:15 150 4 1000m W4X/4- Kvinder 4X/4- A Finale
2023-08-12 15:20 146 4 1000m U17 W4X Piger U17 4X A Finale
2023-08-12 15:25 151 4 1000m Masters W/M 2X Masters Kvinder/mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2023-08-12 15:30 151 4 1000m Masters W/M 2X Masters Kvinder/mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2023-08-12 15:35 161 4 250m U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon 1. Afdeling
2023-08-12 15:40 162 5 250m U13 M1X Drenge U13 1X A Finale
2023-08-12 15:45 163 5 250m U13 W1X Piger U13 1X A Finale
2023-08-12 15:50 164 4 500m U15 M4X Drenge U15 4X A Finale
2023-08-12 15:55 165 2 1000m U17 W2- Piger U17 2- A Finale
2023-08-12 16:00 168 6 1000m U19 M1X Drenge U19 1X A Finale
2023-08-12 16:05 169 4 1000m U19 W1X Piger U19 1X A Finale
2023-08-12 16:10 171 1 1000m LW1X Kvinder letvægt 1X A Finale
172 1 1000m M1X Mænd 1X A Finale
173 2 1000m W1X Kvinder 1X A Finale
2023-08-12 16:15 174 2 1000m U17 M2- Drenge U17 2- A Finale
2023-08-12 16:20 175 4 1000m Masters W/M 4X/4- Masters Kvinder/mænd Masters 4X/4- (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2023-08-12 16:25 177 2 500m U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X 1. Afdeling
2023-08-12 16:30 178 6 1000m W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ A Finale
2023-08-12 16:40 179 3 1000m W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ A Finale
2023-08-13 08:30 202 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X 1. Indledende
202 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X 2. Indledende
2023-08-13 08:40 206 6 1000m U17 W2X Piger U17 2X 1. Indledende
206 6 1000m U17 W2X Piger U17 2X 2. Indledende
2023-08-13 08:50 207 7 1000m M1X Mænd 1X 1. Indledende
207 6 1000m M1X Mænd 1X 2. Indledende
207 0 1000m M1X Mænd 1X 3. Indledende
2023-08-13 09:00 221 6 500m U15 M2X Drenge U15 2X 1. Indledende
221 5 500m U15 M2X Drenge U15 2X 2. Indledende
2023-08-13 09:10 224 5 1000m U17 W1X Piger U17 1X 1. Indledende
224 5 1000m U17 W1X Piger U17 1X 2. Indledende
2023-08-13 09:20 227 5 1000m U19 M2X Drenge U19 2X 1. Indledende
227 3 1000m U19 M2X Drenge U19 2X 2. Indledende
2023-08-13 09:30 0 Distance unset unknown unknown 1. Indledende
0 Distance unset unknown unknown 2. Indledende
2023-08-13 09:40 231 4 1000m W2X/2- Kvinder 2X/2- 1. Indledende
231 4 1000m W2X/2- Kvinder 2X/2- 2. Indledende
2023-08-13 09:50 242 6 500m U15 W1X Piger U15 1X 1. Indledende
242 6 500m U15 W1X Piger U15 1X 2. Indledende
2023-08-13 10:00 244 7 1000m U17 M1X Drenge U17 1X 1. Indledende
244 5 1000m U17 M1X Drenge U17 1X 2. Indledende
2023-08-13 10:10 247 5 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- 1. Indledende
247 3 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- 2. Indledende
2023-08-13 10:20 268 4 1000m U19 M1X Drenge U19 1X 1. Indledende
268 4 1000m U19 M1X Drenge U19 1X 2. Indledende
2023-08-13 10:30 201 1 250m U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge U13 1X-Edon 1. Afdeling
2023-08-13 11:00 202 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X B Finale
2023-08-13 11:05 202 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X A Finale
2023-08-13 11:15 204 6 500m U15 W2X Piger U15 2X A Finale
2023-08-13 11:25 205 1 1000m U17 M4X Drenge U17 4X A Finale
2023-08-13 11:30 206 5 1000m U17 W2X Piger U17 2X B Finale
2023-08-13 11:35 206 7 1000m U17 W2X Piger U17 2X A Finale
2023-08-13 11:40 207 6 1000m M1X Mænd 1X A Finale
2023-08-13 11:42 265 2 1000m U17 W2- Piger U17 2- A Finale
2023-08-13 11:45 208 6 1000m W1X Kvinder 1X A Finale
2023-08-13 11:50 221 5 500m U15 M2X Drenge U15 2X B Finale
2023-08-13 11:55 222 2 500m U15 W4X Piger U15 4X A Finale
221 6 500m U15 M2X Drenge U15 2X A Finale
2023-08-13 12:00 223 5 1000m U17 M2X Drenge U17 2X A Finale
2023-08-13 12:10 224 4 1000m U17 W1X Piger U17 1X B Finale
2023-08-13 12:15 224 6 1000m U17 W1X Piger U17 1X A Finale
2023-08-13 12:20 226 4 1000m M2X Mænd 2X A Finale
2023-08-13 12:25 227 5 1000m U19 M2X Drenge U19 2X A Finale
229 6 1000m M2- Mænd 2- A Finale
2023-08-13 12:30 228 6 1000m U19 W2X Piger U19 2X A Finale
231 5 1000m W2X/2- Kvinder 2X/2- A Finale
2023-08-13 12:35 232 5 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
232 5 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2023-08-13 12:45 242 5 500m U15 W1X Piger U15 1X B Finale
2023-08-13 12:50 242 6 500m U15 W1X Piger U15 1X A Finale
2023-08-13 12:55 244 4 1000m U17 M1X Drenge U17 1X B Finale
2023-08-13 13:00 244 6 1000m U17 M1X Drenge U17 1X A Finale
2023-08-13 13:05 246 3 1000m U17 W4X Piger U17 4X A Finale
2023-08-13 13:10 249 2 1000m U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- A Finale
2023-08-13 13:15 247 5 1000m M4X/4- Mænd 4X/4- A Finale
2023-08-13 13:20 250 4 1000m W4X/4- Kvinder 4X/4- A Finale
2023-08-13 13:22 248 1 1000m U19 M4- Drenge U19 4- A Finale
2023-08-13 13:25 251 4 1000m Masters W/M 2X Masters Kvinder/mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
251 5 1000m Masters W/M 2X Masters Kvinder/mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2023-08-13 13:30 261 5 250m U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon 1. Afdeling
2023-08-13 13:35 262 5 250m U13 M1X Drenge U13 1X 1. Afdeling
2023-08-13 13:40 263 5 250m U13 W1X Piger U13 1X 1. Afdeling
2023-08-13 13:45 268 6 1000m U19 M1X Drenge U19 1X A Finale
2023-08-13 13:50 269 5 1000m U19 W1X Piger U19 1X A Finale
2023-08-13 13:55 271 1 1000m LW1X Kvinder letvægt 1X A Finale
273 1 1000m W1X Kvinder 1X A Finale
2023-08-13 14:00 274 4 500m U15 M4X Drenge U15 4X A Finale
2023-08-13 14:05 275 4 1000m Masters W/M 4X/4- Masters Kvinder/mænd Masters 4X/4- (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2023-08-13 14:10 277 3 500m U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X 1. Afdeling
2023-08-13 14:15 278 5 1000m W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ A Finale
2023-08-13 14:20 279 2 1000m W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ A Finale