Løbsliste - Skolekaproning - U23DM - Baltic Cup udtagelse 2017

Tidsplanen vil fremgå af Løbslisten og vil ikke helt følge løbsnumrenes rækkefølge

Løbsliste - Skolekaproning - U23DM - Baltic Cup udtagelse 2017
Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
10 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 W1X BC udtagelse JW!X
20 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 M1X BC udtagelse JM1X
30 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 M2X BC udtagelse . JM2X
40 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 W2X BC udtagelse JW2X
50 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 W2- BC udtagelse . JW2-
60 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 M2- BC udtagelse JM2-
70 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 M4X BC udtagelse JM4X
80 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 W4X BC udtagelse JW4X
90 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 M4- BC udtagelse JM4-
100 20. august 2017 Baltic Cup 2000m U19 W4- BC udtagelse JW4-
101 20. august 2017 250m U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single*
102 20. august 2017 250m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single*
103 20. august 2017 250m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single*
104 20. august 2017 500m U13 M1X JM 1X D
105 20. august 2017 500m U15 M1X JM 1X C
106 20. august 2017 500m U17 M1X JM 1X B
107 20. august 2017 500m U13 W2X JW 2X D
108 20. august 2017 500m U15 W2X JW 2X C
109 20. august 2017 500m U17 W2X JW 2X B
110 20. august 2017 500m U13 W1X JW 1X D begynder**
111 20. august 2017 500m U15 W1X JW 1X C begynder**
112 20. august 2017 500m U17 W1X JW 1X B begynder**
113 20. august 2017 500m U13 M2X JM 2X D
114 20. august 2017 500m U15 M2X JM 2X C
115 20. august 2017 500m U17 M2X JM 2X B
116 20. august 2017 500m U13 M2X JM 2X D begynder**
117 20. august 2017 500m U15 M2X JM 2X C begynder** (ene anmeldt -roes ikke)
118 20. august 2017 500m U17 M2X JM 2X B begynder**
119 20. august 2017 500m U13 W2X JW 2X D begynder**
120 20. august 2017 500m U15 W2X JW 2X C begynder**
121 20. august 2017 500m U17 W2X JW 2X B begynder**
122 20. august 2017 500m U13 W1X JW 1X D (ene anmeldt -roes ikke)
123 20. august 2017 500m U15 W1X JW 1X C
124 20. august 2017 500m U17 W1X JW 1X B
125 20. august 2017 500m U13 M1X JM 1X D begynder**
126 20. august 2017 500m U15 M1X JM 1X C begynder**
127 20. august 2017 500m U17 M1X JM 1X B begynder**
128 20. august 2017 500m U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single**
129 20. august 2017 500m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single**
130 20. august 2017 500m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single** (ene anmeldt -roes ikke)
131 20. august 2017 500m U15 W/M 2X JW/JM 2x C Mix
132 20. august 2017 500m U17 W/M 2X JW/JM 2x B Mix
150 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 W1X U23FM, W1x
151 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 M1X U23FM, M1x
152 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 W2X U23FM, W2x
153 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 M2X U23FM,M2x
154 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 W2- U23FM, W2- (ene anmeldt -roes ikke)
155 20. august 2017 Forbunds Mesterskab 2000m U23 M2- U23FM, M2-
201 20. august 2017 2000m U23 M1X U23 EM-udtagelsesløb, M1X
202 20. august 2017 2000m U23 W/M 1X/2-/4X/4-/8+/2X/2+/4X+/4+ U23 EM-udtagelsesløb
203 20. august 2017 2000m U23 W/M 2X/2+/4X+/4+/1X/2-/4X/4-/8+ U23 EM-udtagelsesløb