Tilmeldinger - Skolekaproning og Baltic Cup- og Ungdoms OL- udtagelser 2018

Løb 10 U19 W1X Piger U19 1X - BC udtagelse JW!X 2000m 3 tilmeldinger

Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Københavns Roklub I

  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. x x (DSR) '00
Løb 20 U19 M1X Drenge U19 1X - BC udtagelse JM1X 2000m 6 tilmeldinger

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Holstebro Roklub I

  • 1. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01

Sorø Roklub II

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02

Hvidovre Roklub/KCB I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01

Næstved Roklub I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Løb 30 U19 M2X Drenge U19 2X - BC udtagelse . JM2X 2000m 7 tilmeldinger

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03
  • 2. Malthe Christiansen (DSR) '02

Holstebro Roklub/Silkeborg Roklub I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
  • 2. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03

Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 2. Sebastian Nordly (Roskilde) '01

Holstebro Roklub /Sorø

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 2. Oscar Burvil (Holstebro) '03

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • 2. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03

AFMELDT Sorø Roklub/KCHO I

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 2. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

Hadsund Roklub/Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 2. Haris Alagic (Hadsund) '02
Løb 40 U19 W2X Piger U19 2X - BC udtagelse JW2X 2000m 3 tilmeldinger

Aarhus Roklub I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
  • 2. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Fredericia Roklub/Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 2. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

Lyngby Dameroklub/Roforeningen KVIK I [fra løb 50]

  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02
  • 2. Anna Adelholm (KVIK) '01
Løb 50 U19 W2- Piger U19 2- - BC udtagelse . JW2- 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Løb 60 U19 M2- Drenge U19 2- - BC udtagelse JM2- 2000m 6 tilmeldinger

Hadsund Roklub I

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 2. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01

Bagsværd Roklub/Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
  • 2. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

Roklubben Viking/Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 2. Aske Storm (Viking) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
Løb 70 U19 M4X Drenge U19 4X - BC udtagelse JM4X 2000m 3 tilmeldinger

Hadsund Roklub/Roklubben Viking/Roskilde Roklub/KCR I

  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 2. Aske Storm (Viking) '03
  • 3. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
  • 4. Haris Alagic (Hadsund) '02

Holstebro Roklub/Sorø Roklub/KCHO I

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 3. Oliver Schiltknecht (Holstebro) '01
  • 4. Oscar Burvil (Holstebro) '03

Holstebro Roklub/KCHO I (4-)

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02
  • 3. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 4. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Løb 100 U19 W4- Piger U19 4- - BC udtagelse JW4- 2000m 3 tilmeldinger

Bagsværd Roklub/Lyngby Dameroklub/Roforeningen KVIK I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 3. Ida Marie Reimer (LDR) '02
  • 4. Anna Adelholm (KVIK) '01

Danske Studenters Roklub/Rokluben Furesø I (4X)[+10sek]

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
  • 2. Clara Hornnæss (Furesø) '03
  • 3. Nikoline Kroll (DSR) '02
  • 4. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

Hadsund Roklub/Roklubben Ægir/Silkeborg Roklub I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 2. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
  • 3. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01
  • 4. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02
Løb 101 U11 W/M 1X-Edon Piger/drenge U11 1X-Edon - JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single* 250m 4 tilmeldinger

Sorø Roklub II

  • 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08

Sorø Roklub I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Hadsund Roklub I

  • 1. Isabella Jensen (Hadsund) '08

Rødvig Roklub I

  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Løb 102 U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge U13 1X-Edon - JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single* 250m 12 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Emma Løren (Sorø) '07

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Emil Bjørk Thomsen (Næstv.) '06

Roklubben Furesø III

  • 1. Victor Korch (Furesø) '06

Rødvig Roklub II

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06

Hadsund Roklub I

  • 1. Isabella Rosengren (Hadsund) '07

Rødvig Roklub I

  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06

Roklubben Furesø I

  • 1. Mads Madsen (Furesø) '06

Sorø Roklub II

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07

Vestervig Roklub I

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

Vestervig Roklub I

  • 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07

Bagsværd Roklub I

  • 1. Frida Ellebjerg Møller (Bagsværd) '07

AFMELDT Roklubben Furesø II

  • 1. Sara Hostrup (Furesø) '06
Løb 103 U15 W/M 1X-Edon Piger/drenge U15 1X-Edon - JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single* 250m 3 tilmeldinger

Roforeningen KVIK I

  • 1. Joakim Mol Romero (KVIK) '05

Roklubben Furesø I

  • 1. Jude Graham Pedersen (Furesø) '05

Odense Roklub I

  • 1. Noah Schioldan (Odense) '04
Løb 104 U13 M1X Drenge U13 1X - JM 1X D 500m 5 tilmeldinger

Hadsund Roklub I

  • 1. Elias Roth (Hadsund) '06

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Gustav Reimer (Lyngby) '06

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Hadsund Roklub II

  • 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
Løb 105 U14 M1X Drenge U14 1X - JM 1X C 500m 13 tilmeldinger

Hadsund Roklub III

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

Bagsværd Roklub/KCB IV

  • 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04

Hadsund Roklub II

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Aleks Gryn (Lyngby) '04

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Lyngby Roklub/KKL III

  • 1. Oliver Hyldedahl (Lyngby) '04

Bagsværd Roklub/KCB III

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Hadsund Roklub IV

  • 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05

Lyngby Roklub/KKL II

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Bagsværd Roklub/KCB V

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
Løb 106 U17 M1X Drenge U17 1X - JM 1X B 500m 7 tilmeldinger

Næstved Roklub I

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Odense Roklub I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03

Sorø Roklub I

  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Saxkjøbing Roklub I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02

Hadsund Roklub I

  • 1. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
Løb 108 U14 W2X Piger U14 2X - JW 2X C 500m 6 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
  • 2. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Hannah Thrane (Bagsværd) '05

Hadsund Roklub I

  • 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
  • 2. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06

Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
  • 2. Sofia Thrane (Bagsværd) '07

Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
  • 2. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

Hadsund Roklub I [fra 107]

  • 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
  • 2. Kira Sørensen (Hadsund) '06
Løb 109 U17 W2X Piger U17 2X - JW 2X B 500m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
  • 2. Nicoline Bluhme (Sorø) '02
Løb 110 U13 W1X Piger U13 1X - JW 1X D begynder** 500m 7 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Caroline Andersen (Næstv.) '07

Bagsværd Roklub I

  • 1. Frida Ellebjerg Møller (Bagsværd) '07

Vestervig Roklub I

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06

Hadsund Roklub I

  • 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Sofia Thrane (Bagsværd) '07

Hadsund Roklub II

  • 1. Kira Sørensen (Hadsund) '06
Løb 111 U14 W1X Piger U14 1X - JW 1X C begynder** 500m 5 tilmeldinger

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Hannah Thrane (Bagsværd) '05

Sorø Roklub I

  • 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05

Hadsund Roklub I

  • 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
Løb 113 U13 M2X Drenge U13 2X - JM 2X D 500m 3 tilmeldinger

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 2. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07

Hadsund Roklub I

  • 1. Elias Roth (Hadsund) '06
  • 2. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06
  • 2. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
Løb 114 U14 M2X Drenge U14 2X - JM 2X C 500m 6 tilmeldinger

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 2. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
  • 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 2. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04

AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB III

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 2. Ikaros Voliantis (Bagsværd) '04

Odense Roklub I

  • 1. Noah Schioldan (Odense) '04
  • 2. Christian Thuesen (Odense) '05

Lyngby Roklub/Roklubben Furesø/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04
  • 2. Christian Rømer (Furesø) '04
Løb 115 U17 M2X Drenge U17 2X - JM 2X B 500m 3 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02

Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Kolding Roklub/Odense Roklub I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 2. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Løb 116 U13 M2X Drenge U13 2X - JM 2X D begynder** 500m 3 tilmeldinger

Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
  • 2. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 2. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06
  • 2. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
Løb 117 U14 M2X Drenge U14 2X - JM 2X C begynder** 500m 3 tilmeldinger

Roforeningen KVIK I [fra 121]

  • 1. Gudrun Boesen (KVIK) '03
  • 2. Rebecka Lovisa Wennesz (KVIK) '03

Sorø Roklub I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 2. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

Roforeningen KVIK I

  • 1. Ludwig Kristian Adelholm (KVIK) '05
  • 2. Joakim Mol Romero (KVIK) '05
Løb 122 U13 W1X Piger U13 1X - JW 1X D 500m 3 tilmeldinger

Hadsund Roklub I

  • 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

Vestervig Roklub I

  • 1. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
Løb 123 U14 W1X Piger U14 1X - JW 1X C 500m 5 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Vestervig Roklub I

  • 1. Katrine Sondrup (Vestervig) '05

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

Odense Roklub I

  • 1. Alba Sundstrøm (Odense) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Løb 125 U13 M1X Drenge U13 1X - JM 1X D begynder** 500m 8 tilmeldinger

Hadsund Roklub II

  • 1. Mathias Skjoldborg (Hadsund) '06

Vestervig Roklub I

  • 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07

Roklubben Furesø I

  • 1. Mads Madsen (Furesø) '06

Rødvig Roklub I

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06

Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Sorø Roklub I

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07

Bagsværd Roklub II

  • 1. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07

Bagsværd Roklub I

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
Løb 126 U14 M1X Drenge U14 1X - JM 1X C begynder** 500m 9 tilmeldinger

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Joakim Mol Romero (KVIK) '05

Odense Roklub II

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Kolding Roklub I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Roklubben Furesø I

  • 1. Jude Graham Pedersen (Furesø) '05

Sorø Roklub II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05

Roforeningen KVIK II

  • 1. Ludwig Kristian Adelholm (KVIK) '05

Sorø Roklub I

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

Odense Roklub I

  • 1. Christian Thuesen (Odense) '05
Løb 127 U17 M1X Drenge U17 1X - JM 1X B begynder** 500m 4 tilmeldinger

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Mathias Paludan-Müller (Furesø) '03

Hadsund Roklub I

  • 1. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03

Næstved Roklub I

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
Løb 128 U11 W/M 1X-Edon Piger/drenge U11 1X-Edon - JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single** 500m 3 tilmeldinger

Hadsund Roklub I [fra 128]

  • 1. Isabella Jensen (Hadsund) '08

Sorø Roklub I

  • 1. Emma Løren (Sorø) '07

Sorø Roklub I

  • 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08
Løb 129 U13 W/M 1X-Edon Piger/drenge U13 1X-Edon - JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single** 500m 5 tilmeldinger

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Emil Bjørk Thomsen (Næstv.) '06

Roklubben Furesø II

  • 1. Victor Korch (Furesø) '06

Roklubben Furesø I

  • 1. Mads Madsen (Furesø) '06

Vestervig Roklub I

  • 1. Mikkel Sondrup (Vestervig) '07

AFMELDT Næstved Roklub II

  • 1. Caroline Andersen (Næstv.) '07
Løb 131 U15 W/M 2X Piger/drenge U15 2X - JW/JM 2x C Mix 500m 2 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07
  • 2. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • 2. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
Løb 132 U17 W/M 2X Piger/drenge U17 2X - JW/JM 2x B Mix 500m 3 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Johs Martin Pedersen (Sorø) '03
  • 2. Nicoline Bluhme (Sorø) '02

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
  • 2. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Sorø Roklub II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 2. Elisabeth Østergaard (Sorø) '03
Løb 133 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - JM/JW 8+ B-C 500m 3 tilmeldinger

Bagsværd Roklub II

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
  • 2. Katrine Sondrup (Vestervig) '05
  • 3. Maja Vie Krabbe Riis (Vestervig) '06
  • 4. Sofia Thrane (Bagsværd) '07
  • 5. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 6. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 7. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
  • 8. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • Cox. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
  • 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
  • 3. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
  • 4. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05
  • 5. Elias Roth (Hadsund) '06
  • 6. Jeppe Thomsen (Hadsund) '02
  • 7. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
  • 8. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • Cox. Ninna Pedersen (Hadsund) '98

Bagsværd Roklub I

  • 1. Louise Juul Højer-Pedersen (Bagsværd) '05
  • 2. Kabir Singh Mehdwan (Bagsværd) [0000]
  • 3. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 4. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
  • 5. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 6. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 7. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 8. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • Cox. Frida Elleberg Møller (Bagsværd) '07
Løb 200 U19 M1X Drenge U19 1X - YOG UngdomsOL udtagelse 500m 9 tilmeldinger

AFMELDT Roforeningen KVIK/KCB I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Hvidovre Roklub/KCB I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01

AFMELDT Roklubben Ægir/KCB I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00

Næstved Roklub I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Roforeningen KVIK/KCB II

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Bagsværd Roklub/KCB III

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01

AFMELDT Lyngby Roklub/KCB I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB II

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub/KCB I

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01