Tilmeldinger - Euro Slide Open mesterskab 2022

HUSK!!!! Indvejning: 1-2 timer før dit løb. Løbstider er ca. tider, og kan ændres

Løb 201 U15 W2-Slide Piger U15 2-Slide - 2-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 7 tilmeldinger

Lyngby/Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08
  • 2. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08

Jels/KCO I

  • 1. Thea Marie Noe (Jels) '08
  • 2. Celine Nielsen (Jels) '08

Jels/KCO II

  • 1. Mia Frost Davidsen (Jels) '08
  • 2. Rikke Jeckel (Jels) '08

Jels/Odense/KCO I

  • 1. Dicte Fyhn (Jels) '09
  • 2. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Lyngby I

  • 1. Karen Reimer (Lyngby) '09
  • 2. Marie Lie Schmidt (Lyngby) '10

Lyngby II

  • 1. Andrea Bork Terkelsen (Lyngby) '09
  • 2. Sofie Thea Kornbeck (Lyngby) '10

Stevns I

MANGLER BETALING
  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08
  • 2. Sandra Nørskov (Stevns) '08
Løb 202 U19 W2-Slide Piger U19 2-Slide - 2-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 3 tilmeldinger

Bagsværd/Odense/KCO I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 2. Mia Christensen (Odense) '06

KVIK I

  • 1. Nanna Ancher (KVIK) '06
  • 2. Ea Høyer Splitthorff (KVIK) '07

LDR/Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 2. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
Løb 203 U15 M2-Slide Drenge U15 2-Slide - 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Thorleif Østergaard Martensen (Odense) '09
  • 2. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Lyngby/Rødvig I

  • 1. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '08
  • 2. Thomas Andersen (Rødvig) '09

Lyngby I

  • 1. Johan Beck Grønskov (Lyngby) '08
  • 2. Gustav Bach Sørensen (Lyngby) '10

Sorø I

MANGLER BETALING
  • 1. Karl Bergreen Høj (Sorø) '09
  • 2. Aidan Mingo (Sorø) '08
Løb 204 U19 M2-Slide Drenge U19 2-Slide - 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 5 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
  • 2. Sebastian Holt Poulsen (Odense) '07

KVIK I

  • 1. Christian Dael Antonius (KVIK) '05
  • 2. Bastian Scheel Ingemann (KVIK) '05

Skjold I

  • 1. Carl Emil Melander (Skjold) '04
  • 2. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04

Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Arsienii Proutorov (Roskilde) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Roskilde) '05

Skjold II

  • 1. Thomas Valdemar Secher Oldenburg (Skjold) '06
  • 2. Asger Öjelund (Skjold) '04
Løb 205 W2-Slide Kvinder 2-Slide - 2-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 7 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 2. Sina Brandt (Aalborg) '99

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 2. Elisabeth Solbjerg Kaalund Keller (DSR) '94

DSR II

MANGLER BETALING
  • 1. Sofie Østergaard Jensen (DSR) '95
  • 2. Anna Calina Schanze (DSR) '96

KVIK I

  • 1. Kristine Søndergaard (KVIK) '02
  • 2. Sára Maria Johansen (KVIK) '00

KVIK/København I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Josefine Freltoft (København) '04

Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 2. Helen Pabst (Roskilde) '96

Bagsværd/ I

MANGLER BETALING
  • 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
  • 2. Marie Mørch (Bagsværd) '97
Løb 206 M2-Slide Mænd 2-Slide - 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 5 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Niels Reinholdt (Odense) '95
  • 2. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

Holstebro/ I

MANGLER BETALING
  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
  • 2. Kaare Mortensen (Holstebro) '00

DSR/Roskilde/ I

MANGLER BETALING
  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 2. Sverri S. Nielsen (DSR) '93

Lyngby/Sorø/ I

MANGLER BETALING
  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 2. Alexander Modest (Lyngby) '95

Holstebro/ II

MANGLER BETALING
  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
Løb 207 30+W2-Slide Kvinder 30+ 2-Slide - 2-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 1 tilmelding

HDR I

MANGLER BETALING
  • 1. Charlotte Hummer (HDR) '64
  • 2. Ditte Anker-Svendsen (HDR) '73
Løb 208 30+M2-Slide Mænd 30+ 2-Slide - 2-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 1 tilmelding

Dragør/Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 2. Morten Juel Hansen (Dragør) '72
Løb 209 30+W/M 2-Slide Kvinder/mænd 30+ 2-Slide - 2-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 6 tilmeldinger

HDR/Hellerup I

MANGLER BETALING
  • 1. Geert Cederkvist (Hellerup) '52
  • 2. Mette Cederkvist (HDR) '57

Sorø I

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
  • 2. Bjarne Hjorth (Sorø) '51

KVIK/Sorø I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79

Amelias Fars Sport and Fitness Club/Køge R I

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60
  • 2. Martin Mario Jelani (DEN) '61

Køge R I

  • 1. Jan Roager Olsen (Køge R) '78
  • 2. Trine Teglers (Køge R) '71

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91
  • 2. Tuuli Kasso (DSR) '90
Løb 410 U15 W4-Slide Piger U15 4-Slide - 4-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 2 tilmeldinger

Jels/Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Celine Nielsen (Jels) '08
  • 3. Thea Marie Noe (Jels) '08
  • 4. Dicte Fyhn (Jels) '09

Lyngby I

  • 1. Andrea Bork Terkelsen (Lyngby) '09
  • 2. Sofie Thea Kornbeck (Lyngby) '10
  • 3. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08
  • 4. Marie Lie Schmidt (Lyngby) '10
Løb 411 U19 W4-Slide Piger U19 4-Slide - 4-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 2 tilmeldinger

Roskilde/Sorø/Stevns I

MANGLER BETALING
  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 2. Silje Trenter (Roskilde) '06
  • 3. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 4. Sofie Steffensen (Sorø) '07

KVIK/Roskilde/Sorø I

MANGLER BETALING
  • 1. Emilie Raft (Roskilde) '07
  • 2. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05
  • 3. Ea Høyer Splitthorff (KVIK) '07
  • 4. Nanna Ancher (KVIK) '06
Løb 412 U15 M4-Slide Drenge U15 4-Slide - 4-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 1 tilmelding

Lyngby/Rødvig I

  • 1. Gustav Bach Sørensen (Lyngby) '10
  • 2. Johan Beck Grønskov (Lyngby) '08
  • 3. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '08
  • 4. Thomas Andersen (Rødvig) '09
Løb 413 U19 M4-Slide Drenge U19 4-Slide - 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 2 tilmeldinger

Roskilde/Sorø I

MANGLER BETALING
  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 2. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Emil Jelstrup (Sorø) '06

Skjold I

  • 1. Asger Öjelund (Skjold) '04
  • 2. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04
  • 3. Carl Emil Melander (Skjold) '04
  • 4. Thomas Valdemar Secher Oldenburg (Skjold) '06
Løb 414 W4-Slide Kvinder 4-Slide - 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 6 tilmeldinger

MANGLER BETALING
  • 1. Natasha Frandsen (DSR) '93
  • 2. Sofie Østergaard Jensen (DSR) '95
  • 3. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 4. Elisabeth Solbjerg Kaalund Keller (DSR) '94

  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
  • 2. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
  • 3. Sára Maria Johansen (KVIK) '00
  • 4. Clara Hornnæss (KVIK) '03

UCL

  • 1. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • 2. Sissel í Nesinum Sandholm (Odense) '96
  • 3. Sara Safari Jensen (Odense) '00
  • 4. Katharina Kaiser (Odense) '95

SDU

  • 1. Signe Jensen (Odense) '00
  • 2. Maria Evald Pedersen (Odense) '00
  • 3. Isabella Rostén (Odense) '90
  • 4. Ida Marie Nielsen (Odense) '96

MANGLER BETALING
  • 1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01
  • 2. Nanna Vigild (DSR) '95
  • 3. Karen Mortensen (Holstebro) '01
  • 4. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

MANGLER BETALING
  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (DSR) '02
  • 2. Christine Cardel (DSR) '01
  • 3. Nikoline Laidlaw (DSR) '95
  • 4. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
Løb 415 M4-Slide Mænd 4-Slide - 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 2 tilmeldinger

Odense I

  • 1. Simon Skjernaa Erfurth (Odense) '96
  • 2. Aleksandar Kolev (Odense) '95
  • 3. Henrik Akre Thorup (Odense) '96
  • 4. Tobias Taudal (Odense) '00

Odense II

  • 1. Kristian Baastrup Søberg (Odense) '00
  • 2. Niels Trubbach (Odense) '96
  • 3. Mathias Jakobsen (Odense) '91
  • 4. Alexander Schwarz (Odense) '94
Løb 416 30+W4-Slide Kvinder 30+ 4-Slide - 4-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 2 tilmeldinger

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71
  • 2. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 3. Maike Benter (Bagsværd) '72
  • 4. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70

HDR I

MANGLER BETALING
  • 1. Charlotte Hummer (HDR) '64
  • 2. Mette Cederkvist (HDR) '57
  • 3. Ditte Anker-Svendsen (HDR) '73
  • 4. Lotte Wenzel (HDR) '68
Løb 417 30+M4-Slide Mænd 30+ 4-Slide - 4-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 1 tilmelding

Bagsværd/Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Jesper Fink Petersen (Bagsværd) '74
  • 2. Peter Skafte (Bagsværd) '65
  • 3. N. N. (Bagsværd) '89
  • 4. Jens Kristoffersen (Roskilde) '64
Løb 418 30+W/M 4-Slide Kvinder/mænd 30+ 4-Slide - 4-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 3 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
  • 2. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
  • 3. Jane Steensberg (Sorø) '66
  • 4. Kirsten Østergaard (Sorø) '66

Sorø II

  • 1. Bo Vilhelmsen (Sorø) '74
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 3. Peter Carstens (Sorø) '60
  • 4. Thomas Thougaard (Sorø) '66

Bagsværd/Hellerup

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Bay (Bagsværd) '69
  • 2. Henning Bay Nielsen (Bagsværd) '65
  • 3. Flemming Bay Nielsen (Bagsværd) '37
  • 4. Birgitte Toft (Hellerup) '67
Løb 820 U19 W8-Slide Piger U19 8-Slide - 8-Slide Piger Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 2 tilmeldinger

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 3. Mia Christensen (Odense) '06
  • 4. Thea Marie Noe (Jels) '08
  • 5. Celine Nielsen (Jels) '08
  • 6. Rikke Jeckel (Jels) '08
  • 7. Mia Frost Davidsen (Jels) '08
  • 8. Dicte Fyhn (Jels) '09

MANGLER BETALING
  • 1. Emilie Raft (Roskilde) '07
  • 2. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 3. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 4. Silje Trenter (Roskilde) '06
  • 5. Sofie Steffensen (Sorø) '07
  • 6. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05
  • 7. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 8. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08
Løb 821 U19 W/M 8-Slide Piger/drenge U19 8-Slide - 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 2 tilmeldinger

  • 1. Andrea Bork Terkelsen (Lyngby) '09
  • 2. Sofie Thea Kornbeck (Lyngby) '10
  • 3. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08
  • 4. Marie Lie Schmidt (Lyngby) '10
  • 5. Gustav Bach Sørensen (Lyngby) '10
  • 6. Johan Beck Grønskov (Lyngby) '08
  • 7. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '08
  • 8. Thomas Andersen (Rødvig) '09

MANGLER BETALING
  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 2. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 3. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 4. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 5. Arsienii Proutorov (Roskilde) '05
  • 6. Nikolaj Hausmann Olsen (Roskilde) '05
  • 7. Bastian Scheel Ingemann (KVIK) '05
  • 8. Christian Dael Antonius (KVIK) '05
Løb 822 W8-Slide Kvinder 8-Slide - 8-Slide Kvinder Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

MANGLER BETALING
  • 1. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71
  • 2. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 3. Regitze Rønstrup (Bagsværd) '56
  • 4. N N (Bagsværd) [0000]
  • 5. Mia S Carstensen (Bagsværd) '78
  • 6. Maike Benter (Bagsværd) '72
  • 7. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
  • 8. Anne Pallesen (Bagsværd) '60

  • 1. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
  • 2. Sára Maria Johansen (KVIK) '00
  • 3. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 4. Anne H. Larsen (KVIK) '98
  • 5. Christina Juhl Johansen (DSR) '92
  • 6. N N (DSR) '90
  • 7. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 8. Iben Østergaard (Bagsværd) '94

UCL

  • 1. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • 2. Sissel í Nesinum Sandholm (Odense) '96
  • 3. Maria Evald Pedersen (Odense) '00
  • 4. Signe Jensen (Odense) '00
  • 5. Isabella Rostén (Odense) '90
  • 6. Ida Marie Nielsen (Odense) '96
  • 7. Sara Safari Jensen (Odense) '00
  • 8. Katharina Kaiser (Odense) '95

MANGLER BETALING
  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (DSR) '02
  • 2. Christine Marie Meinert Cardel (DSR) '00
  • 3. Nikoline Laidlaw (DSR) '95
  • 4. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • 5. Astrid Steensberg (DSR) '96
  • 6. Karen Mortensen (Holstebro) '01
  • 7. Julie Poulsen (Odder) '96
  • 8. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
Løb 825 M8-Slide Mænd 8-Slide - 8-Slide Mænd Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 1 tilmelding

SDU

  • 1. Henrik Akre Thorup (Odense) '96
  • 2. Niels Trubbach (Odense) '96
  • 3. Alexander Schwarz (Odense) '94
  • 4. Tobias Taudal (Odense) '00
  • 5. Simon Skjernaa Erfurth (Odense) '96
  • 6. Kristian Baastrup Søberg (Odense) '00
  • 7. Aleksandar Kolev (Odense) '95
  • 8. Mathias Jakobsen (Odense) '91
Løb 826 W/M 8-Slide Kvinder/mænd 8-Slide - 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

Sorø Powerboat

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
  • 2. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
  • 3. Bo Vilhelmsen (Sorø) '74
  • 4. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 5. Jane Steensberg (Sorø) '66
  • 6. Kirsten Østergaard (Sorø) '66
  • 7. Peter Carstens (Sorø) '60
  • 8. Thomas Thougaard (Sorø) '66

Team Bay

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Bay (Bagsværd) '69
  • 2. Flemming Bay Nielsen (Bagsværd) '37
  • 3. Hans Ove Dahl (Bagsværd) [0000]
  • 4. Regitze Bay (DSR) '99
  • 5. N N (DSR) '90
  • 6. Asbjørn Bay (Hellerup) [0000]
  • 7. Mathilde Bay (Hellerup) [0000]
  • 8. Flemming Bay (Skjold) '37

Hellerup Roklub 8er

  • 1. Lisbeth Grænge Hansen (Hellerup) '64
  • 2. Christian Ulrich Søderberg (Hellerup) '66
  • 3. Karl Haals (Hellerup) '53
  • 4. Thomas Weise (Hellerup) '67
  • 5. Rolf Traberg (Hellerup) '70
  • 6. Arne Månsson (Hellerup) '48
  • 7. Nicolas Kviat Antonsen (Hellerup) '68
  • 8. Lise Teisel (Hellerup) '47

  • 1. Niels Reinholdt (Odense) '95
  • 2. Sebastian Holt Poulsen (Odense) '07
  • 3. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
  • 4. Thorleif Østergaard Martensen (Odense) '09
  • 5. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09
  • 6. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 7. Mia Christensen (Odense) '06
  • 8. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07