Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
Bagsværd I
  1. Jesper Fink Petersen (Bagsværd)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
Bagsværd II
  1. Steen Nielbo (Bagsværd)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
Esbjerg I
  1. Simon Eskildsen (Esbjerg)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
KVIK I
  1. Peter Weile (KVIK)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
Horsens I
  1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
Bagsværd III
  1. Christina Rindom (Bagsværd)
Løb 100[18097]
W/M Ergo
6000m
Åben
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.09:15
1000000
ASR I
  1. Eske Christiansen (ASR)
Løb 103[18100]
U10 MErgo
120m
Drenge 9år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Roskilde I
  1. Kasper Friis Thanning (Roskilde)
Løb 103[18100]
U10 MErgo
120m
Drenge 9år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Mads Madsen (Holstebro)
Løb 104[18101]
U11 MErgo
120m
Drenge 10år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Køge R I
  1. Flelix Birk Hansen (Køge R)
Løb 105[18102]
U12 WErgo
120m
Piger 11år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Katarina Kirkegaard (Holstebro)
Løb 105[18102]
U12 WErgo
120m
Piger 11år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Lyngby/KKL I
  1. Karen Reimer (Lyngby)
Løb 107[18104]
U12 MErgo
120m
Drenge 11år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Sønderborg I
  1. Signe Mose Termansen (Sønderborg)
1000000
Rødvig I
  1. Noa Jakobsen (Rødvig)
Løb 107[18104]
U12 MErgo
120m
Drenge 11år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Køge R I
  1. Maya Chimfwembe Sørensen (Køge R)
1000000
Bagsværd III
  1. Otto Kjærulff (Bagsværd)
Løb 107[18104]
U12 MErgo
120m
Drenge 11år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Rødvig I
  1. Thomas Hampen (Rødvig)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Bagsværd I
  1. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Bagsværd II
  1. Pilou Jürgensen (Bagsværd)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Mikkel Madsen (Holstebro)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Køge R II
  1. Oskar Lorek (Køge R)
Løb 108[18105]
U13 MErgo
120m
Drenge 12år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:00
1000000
Lyngby/KKL I
  1. Johan Bach Sørensen (Lyngby)
Løb 109[18106]
U19 WErgo
180m
Piger Nye roere
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
Silkeborg I
  1. Marie Nørgaard (Silkeborg)
Løb 109[18106]
U19 WErgo
180m
Piger Nye roere
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
København I
  1. Klara Bruun Felthaus (København)
Løb 109[18106]
U19 WErgo
180m
Piger Nye roere
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
København II
  1. Lilje Alm (København)
Løb 109[18106]
U19 WErgo
180m
Piger Nye roere
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
København III
  1. Elvira Dyrbye Bohnsen (København)
Løb 110[18107]
U19 MErgo
180m
Drenge Nye roere
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
København I
  1. Albert Grydehøj Stobbe (København)
Løb 110[18107]
U19 MErgo
180m
Drenge Nye roere
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
København II
  1. Carl Hassan (København)
Løb 110[18107]
U19 MErgo
180m
Drenge Nye roere
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:20
1000000
Silkeborg I
  1. Magnus Ladegaard (Silkeborg)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Stevns I
  1. Kristina B Nielsen (Stevns)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Odder I
  1. Clara Mikkelsen (Odder)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Sorø I
  1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Bagsværd I
  1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Jels I
  1. Thea Marie Noe (Jels)
Løb 111[18108]
U14 WErgo
180m
Piger 13år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Kirsten Taulbjerg (Holstebro)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Sønderborg I
  1. Adam Jepsen (Sønderborg)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Silkeborg I
  1. Jeppe Munk (Silkeborg)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
København I
  1. Woody Lori-Leth (København)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Bagsværd I
  1. Storm Genet (Bagsværd)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Køge R I
  1. Valdemar Engell Sewohl (Køge R)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Saxkjøbing I
  1. Carl Dunch (Saxkjøbing)
Løb 112[18109]
U14 MErgo
180m
Drenge 13år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.10:40
1000000
Sorø I
  1. Philip Mandrup (Sorø)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Stevns I
  1. Anna Iversen (Stevns)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Stevns II
  1. Karen Bakkeskov Feld Andersen (Stevns)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Køge R I
  1. Filippa Birk Hansen (Køge R)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Sorø I
  1. Sofie Steffensen (Sorø)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Sorø II
  1. Selma Iversen (Sorø)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Bagsværd I
  1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Jels I
  1. Anna Thomsen (Jels)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Anna Bosnes (Holstebro)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro)
Løb 113[18110]
U15 WErgo
240m
Piger 14år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO III
  1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Sorø I
  1. Malthe Lund Lynæs (Sorø)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Odder I
  1. Frey Sørensen (Odder)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
København I
  1. Hector Carriero (København)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Bagsværd I
  1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Bagsværd II
  1. Hjalte Næraa (Bagsværd)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Kasper Søndergaard (Holstebro)
Løb 114[18111]
U15 MErgo
240m
Drenge 14år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:00
1000000
Holstebro/KCHO III
  1. William Lemming (Holstebro)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Sorø I
  1. Dina Poulsen (Sorø)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Stevns I
  1. Isabella Bache (Stevns)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Køge R I
  1. Maja Wolska (Køge R)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Silkeborg I
  1. Mathilde Lyngholm (Silkeborg)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Roskilde I
  1. Silje Trenter (Roskilde)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro)
Løb 115[18112]
U16 WErgo
2000m
Piger 15år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. My Alberte Schaaf (Holstebro)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Sorø I
  1. Liva Østergaard Nielsen (Sorø)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Sorø II
  1. Elaina Bjørkman (Sorø)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Sorø III
  1. Signe Thorup (Sorø)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Sorø IV
  1. Maria Jakubsdottir Johansen (Sorø)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Odder I
  1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Odder II
  1. Caroline Sejersen (Odder)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Silkeborg I
  1. Marie Kleist (Silkeborg)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
København I
  1. Josefine Freltoft (København)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Roskilde I
  1. Kathrine Jehrbo (Roskilde)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Roskilde II
  1. Frida Werner Foldager (Roskilde)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Laura Møller (Holstebro)
Løb 116[18113]
U17 WErgo
2000m
Piger 16år
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:20
1000000
Ægir I
  1. Mathilde Berfin Kaya (Ægir)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
KVIK I
  1. Clara Hornnæss (KVIK)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Bagsværd I
  1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Bagsværd II
  1. Lærke Vinneck Hansen (Bagsværd)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Bagsværd III
  1. Zoe Kaefer (Bagsværd)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Ægir I
  1. Liv Jensen (Ægir)
Løb 117[18114]
U18 WErgo
2000m
Piger 17år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Ægir II
  1. Marie Martens Christensen (Ægir)
Løb 118[18115]
U19 WErgo
2000m
Piger 18år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Bagsværd I
  1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd)
Løb 118[18115]
U19 WErgo
2000m
Piger 18år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Silkeborg I
  1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg)
Løb 118[18115]
U19 WErgo
2000m
Piger 18år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Aarhus I
  1. Rikke Køchs (Aarhus)
Løb 118[18115]
U19 WErgo
2000m
Piger 18år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Roskilde I
  1. Iben Bech (Roskilde)
Løb 118[18115]
U19 WErgo
2000m
Piger 18år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.11:40
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Stine Højager Nielsen (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Stevns I
  1. August Riis Poulsen (Stevns)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Sorø I
  1. Mads Christensen (Sorø)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Odder I
  1. Thor Ølgaard (Odder)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd I
  1. Erik Friedrichsen (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd II
  1. Aske Saltbæk (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd III
  1. Karl Heuer (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd IV
  1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd V
  1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd VI
  1. Theis Wolfram (Bagsværd)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
København I
  1. Viggo Lambert (København)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
KVIK I
  1. Hjalte Larsen (KVIK)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Roskilde II
  1. Esben Friis Thanning (Roskilde)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Simon Madsen (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Simon Starklint (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
15. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO III
  1. Jens Pedersen (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
16. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO IV
  1. Magnus Jensen (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
17. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO V
  1. William Ørts (Holstebro)
Løb 119[18116]
U16 MErgo
2000m
Drenge 15år
18. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Lyngby/KKL I
  1. Alexander Walker (Lyngby)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Stevns I
  1. Jakob Iversen (Stevns)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Stevns II
  1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Sorø I
  1. Jonas Lindegaard (Sorø)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Hadsund I
  1. Kian Harati (Hadsund)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Odder I
  1. Andreas Vestergaard Petersen (Odder)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Randers I
  1. Oliver Bach (Randers)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Bagsværd I
  1. Jakob Lynbech (Bagsværd)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Roskilde I
  1. Anders Lendal Holm (Roskilde)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Jels I
  1. Mikkel Peter Noe (Jels)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Jels II
  1. Nicklas Frost Davidsen (Jels)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Hjalte Westeraa (Holstebro)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Lyngby/KKL I
  1. Christian Runge (Lyngby)
Løb 120[18117]
U17 MErgo
2000m
Drenge 16år
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:00
1000000
Lyngby/KKL II
  1. Marcus Modest (Lyngby)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Sorø I
  1. August Husted Coutant (Sorø)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Hadsund I
  1. August Herman Wisholm (Hadsund)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Køge R I
  1. Kasper Skovø Krejberg (Køge R)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Bagsværd I
  1. Elias Ellehammer (Bagsværd)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Bagsværd II
  1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Bagsværd III
  1. Henning Friedrichsen (Bagsværd)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Bagsværd IV
  1. Mads Rubin (Bagsværd)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Silkeborg I
  1. Casper Pedersen (Silkeborg)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Silkeborg II
  1. Simon Toftgaard Garner (Silkeborg)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
København I
  1. Johannes Stensborg Jakobsen (København)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Roskilde I
  1. William Windel Krogh (Roskilde)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Simon Mikkelsen (Holstebro)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Christian Søndergaard (Holstebro)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Holstebro/KCHO III
  1. Tobias Kramer (Holstebro)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
15. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Ægir I
  1. Joachim Brahe Møller (Ægir)
Løb 121[18118]
U18 MErgo
2000m
Drenge 17år
16. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Ægir II
  1. Mikkel Avlund Overgaard (Ægir)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Næstv. I
  1. William Kjærgaard (Næstv.)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Fredensborg I
  1. Jacob Mannich (Fredensborg)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Odder I
  1. Anton Østergaard-Clausen (Odder)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Sorø I
  1. Joshua Mingo (Sorø)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Køge R I
  1. Alexander Lwendo Sørensen (Køge R)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Silkeborg I
  1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Silkeborg II
  1. Magnus Ladegaard (Silkeborg)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Roskilde I
  1. Leander Kaliszan (Roskilde)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Roskilde II
  1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Viking I
  1. Aske Storm (Viking)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Magnus Juhl (Holstebro)
Løb 122[18119]
U19 MErgo
2000m
Drenge 18år
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:20
1000000
Ægir I
  1. Benjamin Johnsen (Ægir)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Aarhus I
  1. Laura Boldsen (Aarhus)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Roskilde I
  1. Caroline Munch (Roskilde)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Roskilde I
  1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Roskilde II
  1. Laura Plæhn Poulsen (Roskilde)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Roskilde II
  1. Katja Petersson (Roskilde)
Løb 123[18120]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B 2000m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Nikoba í Gong (Holstebro)
Løb 124[18121]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B Let 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Roskilde I
  1. Malli Segoli (Roskilde)
Løb 124[18121]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B Let 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Aalborg I
  1. Karen Hougaard Frost (Aalborg)
Løb 124[18121]
U23 WErgo
2000m
Kvinder Sen B Let 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.12:40
1000000
Ægir I
  1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aalborg I
  1. Camilla Frølund (Aalborg)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aalborg II
  1. Marie Møller Nielsen (Aalborg)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aalborg III
  1. Janne Sørensen Bøhlers (Aalborg)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
DSR I
  1. Tuuli Kasso (DSR)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aarhus I
  1. Emma Lehm Røddik (Aarhus)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Roskilde I
  1. Marie Skytte Hauberg Johannesen (Roskilde)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aalborg I
  1. Stine Tillebæk Søndergaard (Aalborg)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
ARA I
  1. Christina Jensen (ARA)
Løb 125[18122]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A 2000m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
DSR II
  1. Caroline Bjerre Hansen (DSR)
Løb 126[18123]
WErgo
2000m
Kvinder Sen A Let 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:00
1000000
Aalborg I
  1. Line Thomsen (Aalborg)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Sorø I
  1. Tobias Handberg (Sorø)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Sorø II
  1. Rasmus Lind (Sorø)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Sorø III
  1. Jannick Wly Andersen (Sorø)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Aalborg I
  1. Mikkel Kallesøe (Aalborg)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Saxkjøbing I
  1. David Wandrup (Saxkjøbing)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Holstebro
  1. Christian Taulbjerg (Holstebro)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Esbjerg I
  1. Brandur Poulsen (Esbjerg)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Roskilde I
  1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Roskilde II
  1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Roskilde III
  1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Aalborg III
  1. Lasse Esbech Stenstrop (Aalborg)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Holstebro/KCHO II
  1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Holstebro/KCHO III
  1. Patrick Klestrup (Holstebro)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
15. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro)
Løb 127[18124]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B 2000m
16. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Ægir I
  1. Jacob Brahe Møller (Ægir)
Løb 128[18125]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B let 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Sorø I
  1. Peter Skou ** (Sorø)
Løb 128[18125]
U23 MErgo
2000m
Mænd, Sen B let 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:20
1000000
Esbjerg I
  1. Christian Novrup (Esbjerg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Kalundb I
  1. Kåre Mattesen (Kalundb)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Næstv. I
  1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg I
  1. Mark Kjeldgaard (Aalborg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg II
  1. Esben Ravn (Aalborg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg III
  1. Mikkel Paetau (Aalborg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg
  1. Anders Esbjerg Nielsen (Aalborg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg IV
  1. Thorbjørn Bue Petersen (Aalborg)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
DSR I
  1. Castor Valbum Rasmussen (DSR)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
DSR II
  1. Tor Kristian Høyer Rasmussen (DSR)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
DSR III
  1. Jakob Brix (DSR)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Holstebro/KCHO I
  1. Joakim Viberg (Holstebro)
Løb 129[18126]
MErgo
2000m
Mænd Sen A 2000m
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Nykøbing F I
  1. Kim Petersen (Nykøbing F)
Løb 130[18127]
MErgo
2000m
Mænd Sen A Let 2000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aalborg I
  1. Jannik Mose Skov (Aalborg)
Løb 130[18127]
MErgo
2000m
Mænd Sen A Let 2000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
DSR I
  1. Leif Førland Schill (DSR)
Løb 130[18127]
MErgo
2000m
Mænd Sen A Let 2000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
DSR II
  1. Amit Bar (DSR)
Løb 130[18127]
MErgo
2000m
Mænd Sen A Let 2000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.13:40
1000000
Aarhus I
  1. James Dodd (Aarhus)
Løb 131[18128]
30+WErgo
1000m
Kvinder, 30-39 år, 1000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Køge R I
  1. Louise Birk Hansen (Køge R)
Løb 131[18128]
30+WErgo
1000m
Kvinder, 30-39 år, 1000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Aalborg I
  1. Kim Tanja Hejselbak Nørgaard (Aalborg)
Løb 131[18128]
30+WErgo
1000m
Kvinder, 30-39 år, 1000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
København I
  1. Alix Garance (København)
Løb 131[18128]
30+WErgo
1000m
Kvinder, 30-39 år, 1000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
København II
  1. Krista Doerch (København)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Horsens I
  1. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Næstv. I
  1. Lisa Petersen (Næstv.)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Roskilde I
  1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
København II
  1. Stinne Grydehøj (København)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Nordslesvig I
  1. Susanne Klages (Nordslesvig)
Løb 133[18130]
40+WErgo
1000m
Kvinder, 40-49 år, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
København III
  1. Louise Gjelstrup (København)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Saxkjøbing I
  1. Mai Wandrup (Saxkjøbing)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Nyborg I
  1. Lena Stolzenbach (Nyborg)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Nyborg I
  1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Nordslesvig I
  1. Marion Boisen (Nordslesvig)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
KVIK I
  1. Katrine Jørgensen (KVIK)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Furesø I
  1. Mette Møller (Furesø)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Middelfart I
  1. Heidi Hermansen (Middelfart)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Næstv. I
  1. Anita Duschek (Næstv.)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Fredensborg I
  1. Sanne Poulin (Fredensborg)
Løb 135[18132]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, 1000 m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:00
1000000
Humlebæk I
  1. Susanne Dam Poulsen (Humlebæk)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Køge R I
  1. Anna Karina Gravad (Køge R)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Sorø I
  1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
KVIK I
  1. Marianne Becker (KVIK)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
København I
  1. Vibeke Skousen (København)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Risskov I
  1. Birgitte W. Nielsen (Risskov)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
København
  1. Bie Andersen (København)
Løb 136[18133]
50+WErgo
1000m
Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Humlebæk I
  1. Mette Porsmose (Humlebæk)
Løb 137[18134]
60+WErgo
1000m
Kvinder, 60-69 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Køge R I
  1. Mai-Britt Bille (Køge R)
Løb 137[18134]
60+WErgo
1000m
Kvinder, 60-69 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Saxkjøbing I
  1. Pia H Petersen (Saxkjøbing)
Løb 137[18134]
60+WErgo
1000m
Kvinder, 60-69 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Nordslesvig I
  1. Eva Weitling (Nordslesvig)
Løb 139[18136]
70+WErgo
1000m
Kvinder, 70- år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:20
1000000
Fredensborg I
  1. Merete Boldt (Fredensborg)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Aalborg I
  1. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Aalborg II
  1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Esbjerg I
  1. Simon Eskildsen (Esbjerg)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
KVIK I
  1. Troels Ilsøe Mahneke (KVIK)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Aarhus I
  1. Mark Lind (Aarhus)
Løb 141[18138]
30+MErgo
1000m
Mænd, 30-39 år, 1000m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Uden Klub I
  1. Niklas Grundt Hansen (Uden Klub)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Furesø I
  1. Max Emde (Furesø)
1000000
Køge R I
  1. Martin Birk Hansen (Køge R)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Køge R I
  1. Henrik Borch (Køge R)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Bodycoach I
  1. Flemming Pristed (Bodycoach)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Næstv. I
  1. Morten Thorving (Næstv.)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Roskilde I
  1. Morten Sjørslev (Roskilde)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Bagsværd II
  1. Jesper Fink Petersen (Bagsværd)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Rødvig I
  1. Jan Olsen (Rødvig)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Rødvig II
  1. Michael Mainz (Rødvig)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
KVIK I
  1. Peter w Weile (KVIK)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Nordslesvig I
  1. John Raschat (Nordslesvig)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
DSR I
  1. Jack Ekman (DSR)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
ASR I
  1. Eske Christiansen (ASR)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
ASR II
  1. Kasper Aagaard (ASR)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Ran I
  1. Jonas Haaning (DEN)
Løb 143[18140]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, 1000 m
15. Afdeling
28. nov 2020 kl.14:40
1000000
Middelfart I
  1. Mads Foged (Middelfart)
Løb 144[18141]
40+MErgo
1000m
Mænd, 40-49 år, letvægt, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Sorø I
  1. Christian Mølvig (Sorø)
Løb 145[18142]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, letvægt 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Risskov I
  1. Michael Lind (Risskov)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Rainmaker I
  1. Lars Olsen (DEN)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Nyborg I
  1. Brian Sørensen (Nyborg)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Middelfart I
  1. René Hermansen (Middelfart)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Rønne I
  1. Kurt Jensen (Rønne)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Rønne I
  1. Torben Vesth Hansen (Rønne)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Hjemme fra Kælderen I
  1. Thomas Jensen (DEN)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Esbjerg I
  1. Rune Øbo Birkholm-Clausen (Esbjerg)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
København I
  1. Ivan Birch Lykholt (København)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Aarhus I
  1. Morten Lindholm (Aarhus)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Køge R I
  1. Henrik Lerdorf (Køge R)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
11. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Nordslesvig I
  1. Kim Schauer Boysen (Nordslesvig)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
12. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
København II
  1. Jesper Nielsen (København)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
13. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
KVIK I
  1. Niel Goldsworthy (KVIK)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
14. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Furesø II
  1. Mikael Møller Hansen (Furesø)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
15. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Lyngby Kanoklub I
  1. Thomas Beck Christensen (DEN)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
16. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Næstv. I
  1. Steen Kjærgaard (Næstv.)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
17. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
365 Design I
  1. Ole Vindfeldt (DEN)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
18. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Kertem. I
  1. Stig Nielsen (Kertem.)
Løb 146[18143]
50+MErgo
1000m
Mænd, 50-59 år, 1000 m
19. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:00
1000000
Risskov I
  1. Claus Bus (Risskov)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Nyborg I
  1. Peter Rasmussen (Nyborg)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Odder I
  1. Per Amby (Odder)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Risskov I
  1. Bjarne Mørch Jensen (Risskov)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Risskov II
  1. Benny Weibel (Risskov)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Køge R I
  1. Torben Pilehøj (Køge R)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
6. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Horsens I
  1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
7. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Amelias Fars Sport and Fitness Club I
  1. Martin Mario Jelani (DEN)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
8. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
København I
  1. Thorsten Ramstrup (København)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
9. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Middelfart I
  1. Kaj Nissen (Middelfart)
Løb 147[18144]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, 1000 m
10. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Humlebæk I
  1. Kim Bo Wellendorph (Humlebæk)
Løb 148[18145]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, letvægt, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Sorø I
  1. Bjarne Hjorth (Sorø)
Løb 148[18145]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, letvægt, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Furesø I
  1. Andreas Borg (Furesø)
Løb 148[18145]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, letvægt, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Furesø II
  1. Ole Kongsbak (Furesø)
Løb 148[18145]
60+MErgo
1000m
Mænd, 60-69 år, letvægt, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:20
1000000
Humlebæk I
  1. Christian Probst (Humlebæk)
Løb 149[18146]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Middelfart I
  1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart)
Løb 149[18146]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, 1000 m
2. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Rønne I
  1. Geert Olsen (Rønne)
Løb 149[18146]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, 1000 m
3. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Nordslesvig I
  1. Fleming Mathiesen (Nordslesvig)
Løb 149[18146]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, 1000 m
4. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Nordslesvig II
  1. Gerd Larsen (Nordslesvig)
Løb 149[18146]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, 1000 m
5. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Fredensborg II
  1. Kim Børgesen (Fredensborg)
Løb 150[18147]
70+MErgo
1000m
Mænd, 70- år, letvægt, 1000 m
1. Afdeling
28. nov 2020 kl.15:40
1000000
Fredensborg I
  1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg)