Tilmeldinger - Virtual Test 2020

Løb 100 30+WErgo Sprint Kvinder 30+ Ergo - Test løb 1 200m 44 tilmeldinger

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Marie Espersen (Bagsværd) '61

Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71

Næstv. I

MANGLER BETALING
  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75

Middelfart I

MANGLER BETALING
  • 1. Susanne Grønnehave Mogensen (Middelfart) '65

ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

Køge R I

MANGLER BETALING
  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60

Køge R III

MANGLER BETALING
  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71

Køge R IV

MANGLER BETALING
  • 1. Louise Birk Hansen (Køge R) '82

Bagsværd III

MANGLER BETALING
  • 1. y y (Bagsværd) '65

Bagsværd IV

MANGLER BETALING
  • 1. NN NN (Bagsværd) '81

Bagsværd V

MANGLER BETALING
  • 1. x x (Bagsværd) '00

Silkeborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Anne Skovgaard Pedersen (Silkeborg) '88

Middelfart III

MANGLER BETALING
  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43

Middelfart IV

MANGLER BETALING
  • 1. Claus Rützou (Middelfart) '69

N/A I

MANGLER BETALING
  • 1. Søren Madsen (Middelfart) '76

Middelfart II

MANGLER BETALING
  • 1. Heidi Hermansen (Middelfart) '70

Middelfart V

MANGLER BETALING
  • 1. René Hermansen (Middelfart) '62

Rødvig

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78

Rødvig

  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77

Nyborg I

  • 1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68

Sorø I

  • 1. Ulla Hvid (Sorø) '70

Sorø II

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69

Sorø III

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52

Rønne I

MANGLER BETALING
  • 1. test3 tes3 (Rønne) '90

Fredensborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47

Fredensborg II

MANGLER BETALING
  • 1. Tine Dorst (Fredensborg) '59

København I

  • 1. Anette Larsen (København) '76

Fredensborg III

MANGLER BETALING
  • 1. Sanne Poulin (Fredensborg) '69

Saxkjøbing I

  • 1. Pia H Petersen (Saxkjøbing) '60

Odder I

MANGLER BETALING
  • 1. Andreas Vestergaard Petersen (Odder) '05

Lyngby Kanoklub I

  • 1. Thomas Beck Christensen (DEN '71

Nordslesvig I

MANGLER BETALING
  • 1. Claudia Horst (Nordslesvig) '74

Nordslesvig II

MANGLER BETALING
  • 1. Susanne Klages (Nordslesvig) '72

Nordslesvig III

MANGLER BETALING
  • 1. Marzena Hansen (Nordslesvig) '64

Nordslesvig IV

MANGLER BETALING
  • 1. Eva Weitling (Nordslesvig) '60

KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62

Furesø I

MANGLER BETALING
  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

Furesø II

MANGLER BETALING
  • 1. Marianne Henney (Furesø) '57

Furesø III

MANGLER BETALING
  • 1. Helle Torp Eklund (Furesø) '62

Furesø IV

MANGLER BETALING
  • 1. Bente Johannessen (Furesø) '42

DSR I

MANGLER BETALING
  • 1. Peter Gammeltoft (DSR) '66

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Jeanie Højgaard (DEN [0000]

Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77

Aalborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
Løb 101 U11 MErgo Drenge U11 Ergo - Test løb 2 2min 9 tilmeldinger

Næstv. I

MANGLER BETALING
  • 1. Jens jensen (Næstv.) '10

Aarhus I

MANGLER BETALING
  • 1. Claus Glavind (Aarhus) '74

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test aaaa aaaa (Bagsværd) '10

Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test bbbb bbbb (Bagsværd) '10

Bagsværd III

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test cccc cccc (Bagsværd) '10

Bagsværd IV

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test dddd dddd (Bagsværd) '10

Silkeborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Bruges ej - Casper Pedersen (Silkeborg) '10

Middelfart I

MANGLER BETALING
  • 1. Søren Lykke (Middelfart) '10

Holstebro I

MANGLER BETALING
  • 1. Mads Madsen (Holstebro) '14
Løb 120 U11 W/M Ergo Piger/drenge U11 Ergo - Test løb 3 1min 8 tilmeldinger

Næstv. I

MANGLER BETALING
  • 1. Jens jensen (Næstv.) '10

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test aaaa aaaa (Bagsværd) '10

Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test bbbb bbbb (Bagsværd) '10

Bagsværd III

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test cccc cccc (Bagsværd) '10

Bagsværd IV

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test dddd dddd (Bagsværd) '10

Middelfart I

MANGLER BETALING
  • 1. Søren Lykke (Middelfart) '10

Middelfart II

MANGLER BETALING
  • 1. roar klopskrum (Middelfart) '10

Rødvig I

  • 1. Noa Jakobsen (Rødvig) '10
Løb 121 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Test løb 4 3min 10 tilmeldinger

Næstv. I

MANGLER BETALING
  • 1. Christoffer Jeppesen Koppel (Næstv.) '06

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Sønderborg I

  • 1. Adam Jepsen (Sønderborg) '08

Bagsværd I

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test aaaa aaaa (Bagsværd) '10

Bagsværd II

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test bbbb bbbb (Bagsværd) '10

Bagsværd III

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test cccc cccc (Bagsværd) '10

Bagsværd IV

MANGLER BETALING
  • 1. Virtuel test dddd dddd (Bagsværd) '10

Middelfart I

MANGLER BETALING
  • 1. Mikkel Madsen (Middelfart) '09

Middelfart II

MANGLER BETALING
  • 1. rasmus christensen (Middelfart) '17

Rødvig I

  • 1. Thomas Hampen (Rødvig) '09
Løb 130 MErgo Mænd Ergo 500m 14 tilmeldinger

Holstebro I

MANGLER BETALING
  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96

Rainmaker I

  • 1. Lars Olsen (DEN '66

Esbjerg I

  • 1. Allan Olesen (Esbjerg) '67

Esbjerg II

  • 1. Bent Bruunsgaard Andersen (Esbjerg) '63

Esbjerg III

  • 1. Jacob Berggreen (Esbjerg) '83

Esbjerg IV

  • 1. Noah Berggreen Nyander (Esbjerg) '12

Esbjerg V

  • 1. Simon Eskildsen (Esbjerg) '90

Randers I

MANGLER BETALING
  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Bodycoach I

MANGLER BETALING
  • 1. Flemming Pristed (Bodycoach) '75

Ægir I

  • 1. Jacob Brahe Møller (Ægir) '02

Roskilde I

MANGLER BETALING
  • 1. Morten Sjørslev (Roskilde) '77

Aalborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89

Aalborg II

MANGLER BETALING
  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
Løb 140 WErgo Kvinder Ergo 500m 5 tilmeldinger

Randers I

MANGLER BETALING
  • 1. Anna Maja Lund Bentsen (Randers) '02

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

Aarhus II

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Aarhus III

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Aalborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97