Resultater - Mesterskabsturneringen 2020
Løb nr | Starttid - | ↓

150
70+LM Mænd 70+ Letvægt - Mænd, 70- år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Svend Aage Nielsen (1)
149
70+M Masters Mænd 70+ - Mænd, 70- år, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 14:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Middelfart I
Bent Bøgh Pedersen (1)
145
50+LM Masters Mænd 50+ Letvægt - Mænd, 50-59 år, letvægt 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 14:25
Ingen anmeldt, løbet udgår
144
40+LM Masters Mænd 40+ Letvægt - Mænd, 40-49 år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 14:20
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Christian Mølvig (1)
142
30+LM Masters Mænd 30+ Letvægt - Mænd, 30-39 år, letvægt 1000m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 14:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Furesø I
Max Emde (1)
140
70+W Masters Kvinder 70+ - Kvinder, 70- år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 14:00
Ingen anmeldt, løbet udgår
139
70+LW Masters Kvinder 70+ Letvægt - Kvinder, 70- år, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 13:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Merete Boldt (1)
138
60+LW Masters Kvinder 60+ Letvægt - Kvinder, 60-69 år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 13:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sorø I
Birgit Juel-Hansen (1)
134
40+LW Masters Kvinder 40+ Letvægt - Kvinder, 40-49 år, letvægt, 1000 m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 13:20
Ingen anmeldt, løbet udgår
132
30+LW Masters Kvinder 30+ Letvægt - Kvinder, 30-39 år, let 1000m 1000m 1. Afdeling
2020-11-29 13:10
Ingen anmeldt, løbet udgår
126
LW Kvinder Letvægt - Kvinder Sen A Let 2000m 2000m 1. Afdeling
2020-11-29 12:35
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Aalborg I
Line Thomsen (1)
110
U19 M Mænd U19 - Drenge Nye roere 3min 1. Afdeling
2020-11-29 11:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Magnus Ladegaard (1)
109
U19 W Piger U19 - Piger Nye roere 3min 1. Afdeling
2020-11-29 11:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Silkeborg I
Marie Nørgaard (1)
106
U13 W Piger U13 - Piger 12år 2min 1. Afdeling
2020-11-29 10:55
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Sønderborg I
Signe Mose Termansen (1)
105
U12 W Piger U12 - Piger 11år 2min 1. Afdeling
2020-11-29 10:50
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Holstebro/KCHO I
Katarina Kirkegaard (1)
104
U11 M Mænd U11 - Drenge 10år 2min 1. Afdeling
2020-11-29 10:45
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Felix Birk Hansen (1)
102
U11 W Piger U11 - Piger 10år 2min 1. Afdeling
2020-11-29 10:35
Ingen anmeldt, løbet udgår
101
U10 W Piger U10 - Piger 9år 2min 1. Afdeling
2020-11-29 10:30
Ingen anmeldt, løbet udgår