Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 11:00 100 9 6000m W/M Ergo Costal udfordring over 6000m Handicap . Afdeling
kl. 11:30 101 1 1min U11 W/M Ergo Piger/drenge 3-8 år . Afdeling
kl. 11:30 201 9 1min W/M Ergo Invictus 1min . Afdeling
kl. 11:33 102 2 2min U11 WErgo Piger junior E årg. 2010 . Afdeling
kl. 11:33 103 1 2min U11 WErgo Piger junior E årg. 2011 . Afdeling
kl. 11:33 104 3 2min U11 MErgo Drenge junior E årg. 2010 . Afdeling
kl. 11:37 106 7 2min U13 WErgo Piger junior D årg. 2008 . Afdeling
kl. 11:37 107 2 2min U13 WErgo Piger junior D årg. 2009 . Afdeling
kl. 11:40 108 4 2min U13 MErgo Drenge junior D årg. 2008 . Afdeling
kl. 11:40 109 3 2min U13 MErgo Drenge junior D årg. 2009 . Afdeling
kl. 11:45 110 12 4min U15 WErgo Piger junior C årg. 2006 . Afdeling
kl. 11:53 111 7 3min U15 WErgo Piger junior C årg. 2007 . Afdeling
kl. 11:53 113 3 3min U15 MErgo Drenge junior C årg. 2007 . Afdeling
kl. 12:00 112 11 4min U15 MErgo Drenge junior C årg. 2006 . Afdeling
kl. 12:10 114 3 1500m U17 WErgo Piger junior B årg. 2004 . Afdeling
kl. 12:10 115 7 1500m U17 WErgo Piger junior B årg. 2005 . Afdeling
kl. 12:20 116 7 1500m U17 MErgo Drenge junior B årg. 2004 . Afdeling
kl. 12:28 117 11 1500m U17 MErgo Drenge junior B årg. 2005 . Afdeling
kl. 12:35 118 1 2000m U19 WErgo Piger junior A årg. 2002 . Afdeling
kl. 12:35 119 1 2000m U19 WErgo Piger junior A årg. 2003 . Afdeling
kl. 12:35 120 1 2000m U19 MErgo Drenge junior A årg. 2002 . Afdeling
kl. 12:35 121 4 2000m U19 MErgo Drenge Junior A årg 2003 . Afdeling
kl. 12:45 122 2 2000m WErgo Dame senior B 19-22år . Afdeling
kl. 12:45 124 2 2000m WErgo Dame senior A åben . Afdeling
kl. 13:00 126 1 2000m MErgo Herre senior B 19-22 år . Afdeling
kl. 13:00 129 3 2000m LMErgo Herre senior A letvægt . Afdeling
kl. 13:00 128 7 2000m MErgo Herre senior A åben . Afdeling
kl. 13:25 130 3 1000m 30+WErgo Dame 30 - 39 år . Afdeling
kl. 13:25 132 6 1000m 40+WErgo Dame 40 - 49 år . Afdeling
kl. 13:35 134 6 1000m 50+WErgo Dame 50 - 59 år . Afdeling
kl. 13:35 136 1 1000m 60+WErgo Dame 60 - 69 år . Afdeling
kl. 13:45 140 9 1000m 30+MErgo Herre 30 -39 år . Afdeling
kl. 14:00 142 9 1000m 40+MErgo Herre 40 -49 år . Afdeling
kl. 14:07 143 2 1000m 40+LMErgo Herre 40 - 49 år letvægt . Afdeling
kl. 14:07 145 3 1000m 50+LMErgo Herre 50 -59år letvægt . Afdeling
kl. 14:15 144 13 1000m 50+MErgo Herre 50 - 59 år . Afdeling
kl. 14:30 146 4 1000m 60+MErgo Herre 60 -69 år . Afdeling
kl. 14:30 149 2 1000m 70+MErgo Herre 70+ . Afdeling
kl. 14:30 150 2 1000m 80+MErgo Herre 80+ . Afdeling
kl. 14:45 151 2 200m U11 WErgo Piger junior E 9 -10 år - sprint . Afdeling
kl. 14:45 152 9 200m U13 WErgo Piger junior D 11-12 år - sprint . Afdeling
kl. 14:50 153 9 200m U15 WErgo Piger junior C 13-14 år - sprint . Afdeling
kl. 14:52 153 8 200m U15 WErgo Piger junior C 13-14 år - sprint . Afdeling
kl. 14:55 154 9 200m U17 WErgo Piger junior B 15 -16 år - sprint . Afdeling
kl. 14:57 155 4 200m U19 WErgo Piger junior A 17 -18 år - sprint . Afdeling
kl. 15:00 156 1 200m U11 MErgo Drenge junior E 9 -10 år - sprint . Afdeling
kl. 15:00 157 6 200m U13 MErgo Drenge junior D 11 -12 år -sprint . Afdeling
kl. 15:05 158 11 200m U15 MErgo Drenge junior C 13-14 år - sprint . Afdeling
kl. 15:10 159 12 200m U17 MErgo Drenge junior B 15 - 16 år - sprint . Afdeling
kl. 15:15 160 6 200m U19 MErgo Drenge junior A 17 -18 år -sprint . Afdeling
kl. 15:20 161 1 200m WErgo Dame senior B 19 -22 år sprint . Afdeling
kl. 15:20 163 1 200m WErgo Dame senior A - sprint . Afdeling
kl. 15:20 165 2 200m MErgo Herre Senior B 19 -22år - sprint . Afdeling
kl. 15:20 168 5 200m LMErgo Herre Senior A letvægt - sprint . Afdeling
kl. 15:28 167 7 200m MErgo Herre Senior A - sprint . Afdeling
kl. 15:45 169 14 2000m W/M 4-Stafet 4x500 m stafet for klubhold ungdom junior E - B . Afdeling
kl. 15:45 171 2 2000m W/M 4-Stafet 4x 500m stafet for firmahold . Afdeling
kl. 16:05 170 21 2000m W/M 4-Stafet 4x500 m stafet for klubhold . Afdeling