Tilmeldinger - Åbne Fynske Mesterskaber 2023

Løb 100 W/M Ergo Kvinder/mænd Ergo - Åben 6000m 20 tilmeldinger

Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08

Bagsværd II

  • 1. Jesper Fink Petersen (Bagsværd) '74

Kertem. II

  • 1. Kasper Aagaard (Kertem.) '75

Lemvig I

  • 1. Jesper Jensen (Lemvig) '82

Kertem. III

  • 1. Stig Nielsen (Kertem.) '71

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57

ASR II

  • 1. Christian Petersen (ASR) '73

Kolding D I

  • 1. Bertha Flensborg (Kolding D) '81

Kertem. I

  • 1. Claus Hinding (Kertem.) '81

Køge R I

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60

Bagsværd I

  • 1. Christina Rindom (Bagsværd) '73

AFMELDT Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68

ASR III

  • 1. Jesper Hoffmann (ASR) '81

ASR I

  • 1. Eske Christiansen (ASR) '75

AFMELDT Middelfart I

  • 1. Diana Korsgaard (Middelfart) '64

Kertem. IV

  • 1. Tobias Kempf (Kertem.) '93

KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62

Risskov I

  • 1. Michael Lind (Risskov) '67

Skullerud II

  • 1. Benita Clausen (Skullerud) '71

Skullerud I

  • 1. Kent Lennart Pettersson (Skullerud) '65
Løb 102 U11 WErgo Piger U11 Ergo - Piger 10år 2min 1 tilmelding

AFMELDT DSR I

  • 1. Siff Larsen (DSR) '13
Løb 103 U10 MErgo Drenge U10 Ergo - Drenge 9år 2min 1 tilmelding

Ran I

  • 1. Birk Haaning (DEN) '13
Løb 105 U12 WErgo Piger U12 Ergo - Piger 11år 2min 3 tilmeldinger

Valby I

  • 1. Selma Friis (Valby) '12

Stevns I

  • 1. Julie Beck Nielsen (Stevns) '12

SSV Planeta Radebeul I

  • 1. Danu Heilsberg (GER) '12
Løb 106 U13 WErgo Piger U13 Ergo - Piger 12år 2min 1 tilmelding

Rødvig I

  • 1. Nicoline Walgren Vedel (Rødvig) '11
Løb 107 U12 MErgo Drenge U12 Ergo - Drenge 11år 2min 4 tilmeldinger

Odder III

  • 1. Vilhelm Mazanti (Odder) '10

Odder II

  • 1. Laust Birk Termansen (Odder) '10

Lyngby I

  • 1. Oliver Brinkløv (Lyngby) '12

Odder I

  • 1. Valdemar Rühl Juul (Odder) '18
Løb 111 U14 WErgo Piger U14 Ergo - Piger 13år 3min 2 tilmeldinger

Lyngby II

  • 1. Sofie Thea Kornbeck (Lyngby) '10

Lyngby I

  • 1. Marie Lie Schmidt (Lyngby) '10
Løb 112 U14 MErgo Drenge U14 Ergo - Drenge 13år 3min 6 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Simon Frellesen (Sønderborg) '10

Odder I

  • 1. Kristoffer lukasz Dudziak (Odder) '10

Aarhus I

  • 1. Folmer Egestrand Rohde (Aarhus) '10

AFMELDT Holstebro I

MANGLER BETALING
  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Randers I

  • 1. Karl Klindt Thomassen (Randers) '10

Holstebro I

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
Løb 113 U15 WErgo Piger U15 Ergo - Piger 14år 4min 11 tilmeldinger

Aarhus I

  • 1. Marie Højklint Nielsen (Aarhus) '09

Sorø I

  • 1. Ida Vilhelmsen (Sorø) '09

Jels I

  • 1. Dicte Fyhn (Jels) '09

Odense/KCO II

  • 1. Lea Eilenberg Bundgaard (Odense) '09

Sønderborg I

  • 1. Signe Mose Termansen (Sønderborg) '09

Lyngby I

  • 1. Andrea Bork Terkelsen (Lyngby) '09

Odense/KCO I

  • 1. Louise klingenberg Hausmann (Odense) '09

Jels II

  • 1. Andrea Nicolaisen Jensen (Jels) '09

AFMELDT Stevns II

  • 1. Alma Karlshøj-Andersen (Stevns) '09

Stevns I

  • 1. Smilla Sabri (Stevns) '09

Lyngby II

  • 1. Karen Reimer (Lyngby) '09
Løb 114 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Drenge 14år 4min 12 tilmeldinger

Jels I

  • 1. Malte Schøler (Jels) '09

Sorø I

  • 1. Karl Bergreen Høj (Sorø) '09

Randers I

  • 1. Thorbjørn Christensen (Randers) '10

Odder I

  • 1. Frederik Amby Jensen (Odder) '09

Odder II

  • 1. Aksel Mikkelsen (Odder) '09

Holstebro I

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Holstebro II

  • 1. Malthe Baltser (Holstebro) '10

Rødvig I

  • 1. Thomas Andersen (Rødvig) '09

Odder III

  • 1. Gabriel Roer Paysen Rosenskjold (Odder) '09

Odense/KCO II

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Holstebro III

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Odense/KCO I

  • 1. Thorleif Østergaard Martensen (Odense) '09
Løb 115 U16 WErgo Piger U16 Ergo - Piger 15år 2000m 9 tilmeldinger

Lyngby I

  • 1. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08

Odense/KCO I

  • 1. Freja Junkuhn Dehli (Odense) '08

Jels III

  • 1. Rikke Jeckel (Jels) '08

Odder I

  • 1. Clara Mikkelsen (Odder) '08

Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08

Jels II

  • 1. Thea Marie Noe (Jels) '08

Næstv. I

  • 1. Malou Pedersen (Næstv.) '08

Jels I

  • 1. Celine Nielsen (Jels) '08

AFMELDT Stevns I

  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08
Løb 116 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Piger 16år 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Sorø I

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Holstebro/KCHO II

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07

Holstebro/KCHO III

  • 1. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Kramer Bosnes (Holstebro) '07

Jels I

  • 1. Anna Thomsen (Jels) '07
Løb 117 U18 WErgo Piger U18 Ergo - Piger 17år 2000m 1 tilmelding

Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
Løb 118 U19 WErgo Piger U19 Ergo - Piger 18år 2000m 3 tilmeldinger

Silkeborg I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05

KVIK I

  • 1. Caroline Quass Størup (KVIK) '05

KVIK II

  • 1. Silke Traberg-Andersen (KVIK) '05
Løb 119 U16 MErgo Drenge U16 Ergo - Drenge 15år 2000m 6 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Lyngby II

  • 1. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '08

Holstebro II

  • 1. Oliver Ottow (Holstebro) '08

Lyngby I

  • 1. Johan Beck Grønskov (Lyngby) '08

Sønderborg I

  • 1. Adam Jepsen (Sønderborg) '08

Holstebro I

  • 1. Oliver Pedersen (Holstebro) '08
Løb 120 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Drenge 16år 2000m 5 tilmeldinger

Odense/KCO II

  • 1. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07

Silkeborg I

  • 1. Aske T. Jensen (Silkeborg) '07

Odense/KCO I

  • 1. Sebastian Holt Poulsen (Odense) '07

Odder I

  • 1. Frey Sørensen (Odder) '07

Aarhus I

  • 1. Christian Lund Hansen (Aarhus) '07
Løb 121 U18 MErgo Drenge U18 Ergo - Drenge 17år 2000m 4 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Hjalte Larsen (DSR) '06

Sorø II

  • 1. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

AFMELDT Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06

Sorø III

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06
Løb 122 U19 MErgo Drenge U19 Ergo - Drenge 18år 2000m 8 tilmeldinger

AFMELDT KVIK I

  • 1. Caroline Quass Størup (KVIK) '05

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

AFMELDT Sorø II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Jels I

  • 1. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

Jels II

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05

AFMELDT KVIK I

  • 1. Caroline Quass Størup (KVIK) '05

Furesø I

  • 1. Jude Graham Pedersen (Furesø) '05
Løb 123 U23 WErgo Kvinder U23 Ergo - Kvinder Sen B 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Aarhus I

  • 1. Vár Guriardóttir Hansen (Aarhus) '01

Aarhus II

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Sønderborg I

  • 1. Anna Nyegaard Jensen (Sønderborg) '04

Aarhus I

  • 1. Amalie Bønløkke Rasmussen (Aarhus) '03
Løb 124 U23 LWErgo Kvinder U23 letvægt Ergo - Kvinder Sen B Let 2000m 2000m 1 tilmelding

Aarhus I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Løb 125 WErgo Kvinder Ergo - Kvinder Sen A 2000m 2000m 5 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. Emmy Wandrup (Saxkjøbing) '00

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

DSR III

  • 1. Natasha Frandsen (DSR) '93

DSR I

  • 1. Samantha Don Robbins (DSR) '90

DSR II

  • 1. Elisabeth Solbjerg Kaalund Keller (DSR) '94
Løb 126 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Kvinder Sen A Let 2000m 2000m 1 tilmelding

Næstv. I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 127 U23 MErgo Mænd U23 Ergo - Mænd, Sen B 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Aarhus II

  • 1. Eli Hansen (Aarhus) '01

Aarhus I

  • 1. David Wandrup (Aarhus) '02

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

AFMELDT Næstv. I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Løb 128 U23 LMErgo Mænd U23 letvægt Ergo - Mænd, Sen B let 2000m 2000m 1 tilmelding

Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
Løb 129 MErgo Mænd Ergo - Mænd Sen A 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Næstv. I

  • 1. Magnus Stagil (Næstv.) '96

DSR I

  • 1. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91

AFMELDT DSR II

  • 1. Erik Sandberg Schiess (DSR) '97

Odense/KCO I

  • 1. Niels Reinholdt (Odense) '95
Løb 130 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Mænd Sen A Let 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Aarhus II

  • 1. Christian Nielsen (Aarhus) '74

DSR I

  • 1. Leif Førland Schill (DSR) '95

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89
Løb 131 30+WErgo Kvinder 30+ Ergo - Kvinder, 30-39 år, 1000m 1000m 1 tilmelding

DSR I

  • 1. Tuuli Kasso (DSR) '90
Løb 133 40+WErgo Kvinder 40+ Ergo - Kvinder, 40-49 år, 1000 m 1000m 5 tilmeldinger

Køge R I

  • 1. Louise Birk Hansen (Køge R) '82

Horsens I

  • 1. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens) '80

Næstv. I

  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75

Bagsværd I

  • 1. Christina Rindom (Bagsværd) '73

N/A

  • 1. Mette Kielsholm Fife (DEN) '75
Løb 134 40+LWErgo Kvinder 40+ letvægt Ergo - Kvinder, 40-49 år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

Keravan Urheilijat I

  • 1. Piia Autonen-Laakso (FIN) '78
Løb 135 50+WErgo Kvinder 50+ Ergo - Kvinder, 50-59 år, 1000 m 1000m 12 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. Mai Wandrup (Saxkjøbing) '65

AFMELDT Middelfart II

  • 1. Birgit Rützou (Middelfart) '71

Esbjerg II

  • 1. Tina Flindt Jensen (Esbjerg) '64

Esbjerg I

  • 1. Karen Egebjerg (Esbjerg) '69

Horsens I

  • 1. Trine Krogh Jeppesen (Horsens) '72

Risskov I

  • 1. Susanne Vestergård Andersen (Risskov) '67

DSR I

  • 1. Katrine Jørgensen (DSR) '71

Middelfart I

  • 1. Susanne Grønnehave Mogensen (Middelfart) '65

Svendb. I

  • 1. birgitte boisen (Svendb.) '68

DSR II

  • 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67

Køge R I

  • 1. Trine Teglers (Køge R) '71

Nyborg I

  • 1. Lena Stolzenbach (Nyborg) '71
Løb 136 50+LWErgo Kvinder 50+ letvægt Ergo - Kvinder, 50-59 år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Middelfart I

  • 1. Diana Korsgaard (Middelfart) '64
Løb 137 60+WErgo Kvinder 60+ Ergo - Kvinder, 60-69 år, 1000 m 1000m 3 tilmeldinger

Køge R I

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60

Esbjerg I

  • 1. Birgit Skov (Esbjerg) '58

Nordslesvig I

  • 1. Eva Weitling (Nordslesvig) '60
Løb 138 60+LWErgo Kvinder 60+ letvægt Ergo - Kvinder, 60-69 år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 139 70+LWErgo Kvinder 70+ letvægt Ergo - Kvinder, 70-79 år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

Sorø I

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
Løb 141 80+LWErgo Kvinder 80+ letvægt Ergo - Kvinder, 80- år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

Furesø I

  • 1. Bente Johannesen (Furesø) '42
Løb 143 30+MErgo Mænd 30+ Ergo - Mænd, 30-39 år, 1000m 1000m 5 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Troels Ilsøe Mahneke (KVIK) '87

DSR I

  • 1. Rune Glerup (DSR) '84

Esbjerg I

  • 1. Simon Eskildsen (Esbjerg) '91

Nyborg I

  • 1. Casper Sørensen (Nyborg) '91

Skullerud I

  • 1. Stian Eide (Skullerud) '86
Løb 144 30+LMErgo Mænd 30+ letvægt Ergo - Mænd, 30-39 år, letvægt 1000m 1000m 1 tilmelding

DSR I

  • 1. Gid Van Der Ven (DSR) '92
Løb 145 40+MErgo Mænd 40+ Ergo - Mænd, 40-49 år, 1000 m 1000m 13 tilmeldinger

AFMELDT Køge R I

  • 1. Henrik Borch (Køge R) '74

AFMELDT Køge R III

  • 1. Lasse Pedersen (Køge R) '80

Odense I

  • 1. Frank Klingenberg Hausmann (Odense) '74

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Svendb. I

  • 1. Peter Kristensen (Svendb.) '74

Køge R IV

  • 1. Martin Birk Hansen (Køge R) '81

Esbjerg I

  • 1. Flemming Madsen (Esbjerg) '79

Ran I

  • 1. Jonas Haaning (DEN) '80

Bagsværd I

  • 1. Jesper Fink Petersen (Bagsværd) '74

DSR I

  • 1. Jack Ekman (DSR) '73

Nyborg I

  • 1. Kasper Mathiasen (Nyborg) '82

Køge R II

  • 1. Jan Roager Olsen (Køge R) '78

Odder I

  • 1. Dennis Thomsen (Odder) '74
Løb 147 50+LMErgo Mænd 50+ letvægt Ergo - Mænd, 50-59 år, letvægt 1000 m 1000m 2 tilmeldinger

Jels I

  • 1. Anders Jørgensen (Jels) '66

Risskov I

  • 1. Michael Lind (Risskov) '67
Løb 148 50+MErgo Mænd 50+ Ergo - Mænd, 50-59 år, 1000 m 1000m 19 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Henrik Hansen (Sønderborg) '66

AFMELDT Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

AFMELDT Næstv. III

  • 1. Steen Kjærgaard (Næstv.) '69

KVIK II

  • 1. Jan Skovø (KVIK) '71

Middelfart II

  • 1. Claus Rützou (Middelfart) '69

Kertem. I

  • 1. Stig Nielsen (Kertem.) '71

Svendb. I

  • 1. Søren Andersen (Svendb.) '65

Næstv. I

  • 1. Michael Hallgren (Næstv.) '65

Ishøj II

  • 1. Jens Mundeli-Jensen (Ishøj) '67

Sønderborg II

  • 1. Preben Ingildsen (Sønderborg) '73

Køge R II

  • 1. Kim Gutfeld (Køge R) '69

Rainmaker I

  • 1. Lars Olsen (DEN) '66

Køge R III

  • 1. Kristian Egekær (Køge R) '72

Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68

KVIK I

  • 1. Peter Weile (KVIK) '73

Køge R I

  • 1. Henrik Lerdorf (Køge R) '64

Middelfart I

  • 1. Niels Henrik Rauer Hansen (Middelfart) '65

Næstv. II

  • 1. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68

Ishøj I

  • 1. Kim Roch (Ishøj) '67
Løb 149 60+MErgo Mænd 60+ Ergo - Mænd, 60-69 år, 1000 m 1000m 19 tilmeldinger

Køge R I

  • 1. Torben Pilehøj (Køge R) '58

Esbjerg I

  • 1. Bent Bruunsgaard Andersen (Esbjerg) '63

Svendb. I

  • 1. Brian Christensen (Svendb.) '62

AFMELDT NRC II

  • 1. Ali Kela (NRC) '56

NRC III

  • 1. Tero Mononen (NRC) '62

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57

Furesø I

  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62

Amelias Fars Sport and Fitness Club I

  • 1. Martin Mario Jelani (DEN) '61

Team Aerobic Junkies I

  • 1. Jussi Koponen (FIN) '63

Middelfart I

  • 1. Leif Bilde (Middelfart) '61

Odder I

  • 1. Per Amby (Odder) '54

Nyborg II

  • 1. Peter Rasmussen (Nyborg) '60

KVIK I

  • 1. Niel Goldsworthy (KVIK) '63

Risskov I

  • 1. Benny Weibel (Risskov) '59

Aarhus I

  • 1. Niels Iversen (Aarhus) '55

Sorø I

  • 1. Peter Carstens (Sorø) '60

NRC I

  • 1. Ali Kela (NRC) '56

Nyborg I

  • 1. Bo Thillemann Jensen (Nyborg) '61

Næstv. I

  • 1. Thomas Hultmann (Næstv.) '59
Løb 150 60+LMErgo Mænd 60+ letvægt Ergo - Mænd, 60-69 år, letvægt, 1000 m 1000m 3 tilmeldinger

Furesø I

  • 1. Andreas Borg (Furesø) '59

Nyborg I

  • 1. Michael Hainz Christensen (Nyborg) '60

Lemvig I

  • 1. Jørgen Kielsholm (Lemvig) '63
Løb 151 70+MErgo Mænd 70+ Ergo - Mænd, 70-79 år, 1000 m 1000m 5 tilmeldinger

Lemvig I

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

Jels I

  • 1. Fleming Mathiesen (Jels) '46

Middelfart I

  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43

Esbjerg I

  • 1. Lars Kruse Hansen (Esbjerg) '47

Lappajärven Veikot I

  • 1. Matti Etelämäki (FIN) '50
Løb 152 70+LMErgo Mænd 70+ letvægt Ergo - Mænd, 70-79 år, letvægt, 1000 m 1000m 1 tilmelding

Sorø I

  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
Løb 154 80+MErgo Mænd 80+ Ergo - Mænd, 80- år, 1000 m 1000m 1 tilmelding

Evijärven Urheilijat I

  • 1. Aimo Järvelä (FIN) '41
Løb 155 WErgo Kvinder Ergo - UNI 1000m 11 tilmeldinger

Odense II

  • 1. Sara Safari Jensen (Odense) '00

Aalborg I

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96

Odense V

  • 1. Sissel í Nesinum Sandholm (Odense) '96

Odense IV

  • 1. Petrea Krag Burba (Odense) '90

Aalborg II

  • 1. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93

DSR I

  • 1. Theresa Gadilhe (DSR) '98

DSR II

  • 1. Nina Oehlckers (DSR) '96

Aalborg III

  • 1. Sina Brandt (Aalborg) '99

Aalborg IV

  • 1. Stine Elizabeth Winge Pearson (Aalborg) '97

Odense I

  • 1. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98

Odense III

  • 1. Katharina Kaiser (Odense) '95
Løb 156 MErgo Mænd Ergo - UNI 1000m 19 tilmeldinger

Odense III

  • 1. Carsten Vikkelsøe (Odense) '71

Aalborg V

  • 1. Frederik Luft (Aalborg) '95

Odense II

  • 1. Henrik Akre Thorup (Odense) '96

DSR V

  • 1. Niklas Kastberg Frydensberg-Billing (DSR) '04

Odense VI

  • 1. Kristian Baastrup Søberg (Odense) '00

Aalborg IV

  • 1. Saif Ahmed (Aalborg) '95

DSR III

  • 1. Oskar Høgel (DSR) '00

Aalborg II

  • 1. Tobias Emil Buch Nielsen (Aalborg) '93

Odense VIII

  • 1. Tobias Taudal (Odense) '00

Odense IV

  • 1. Jonatan Kluge (Odense) '97

DSR I

  • 1. Tor Kristian Høyer Rasmussen (DSR) '95

Aalborg I

  • 1. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89

Odense V

  • 1. Aleksandar Kolev (Odense) '95

DSR IV

  • 1. Victor Feveile Holck (DSR) '06

Aalborg III

  • 1. Steven Teglman (Aalborg) '91

Odense I

  • 1. Niels Trubbach (Odense) '96

DSR II

  • 1. Lukas Obel (DSR) '02

DSR VII

  • 1. Mikkel Nymand Gjaldbæk (DSR) '04

Odense VII

  • 1. Brestir Bjarnastein Restorff (Odense) '00
Løb 157 W/M 2-Slide Kvinder/mænd 2-Slide - Toer - IKKE SLIDE 1000m 4 tilmeldinger

Køge R

  • 1. Jan Roager Olsen (Køge R) '78
  • 2. Kim Gutfeld (Køge R) '69

Køge R III

  • 1. Kristian Egekær (Køge R) '72
  • 2. Henrik Lerdorf (Køge R) '64

Ringsted/Sorø

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79

Køge R II

  • 1. Louise Birk Hansen (Køge R) '82
  • 2. Martin Birk Hansen (Køge R) '81
Løb 160 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - 4 Stafet holdløb - 4x500 m 1 erg 2000m 6 tilmeldinger

Jels II

  • 1. Anders Jørgensen (Jels) '66
  • 2. Jane Marie Noe (Jels) '79
  • 3. Anders Tøstesen (Jels) '70
  • 4. Bjarke Fyhn (Jels) '78

Middelfart I

  • 1. Birgit Rützou (Middelfart) '71
  • 2. Niels Henrik Rauer Hansen (Middelfart) '65
  • 3. Leif Bilde (Middelfart) '61
  • 4. Susanne Grønnehave Mogensen (Middelfart) '65

DSR I

  • 1. David O'brien-Møller (DSR) '00
  • 2. Florian Franzen (DSR) '95
  • 3. Theresa Gadilhe (DSR) '98
  • 4. Lukas Obel (DSR) '02

Jels/Stevns I

  • 1. Dicte Fyhn (Jels) '09
  • 2. Malte Schøler (Jels) '09
  • 3. Jan Noe (Jels) '76
  • 4. Kristina B Nielsen (Stevns) '08

DSR/Roskilde I

  • 1. Nina Oehlckers (DSR) '96
  • 2. Zoe Elizabeth Dickson (DSR) '01
  • 3. Sofie Odgaard Herr (DSR) '99
  • 4. Helen Pabst (Roskilde) '96

Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
  • 3. Anna Thomsen (Jels) '07
  • 4. Fleming Mathiesen (Jels) '46
Løb 173 W/M 4-Slide Kvinder/mænd 4-Slide - Holdløb - Ikke slide 3min 1 tilmelding

Aarhus/Horsens/Middelfart

  • 1. Claus Rützou (Middelfart) '69
  • 2. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens) '80
  • 3. Niels Iversen (Aarhus) '55
  • 4. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43
Løb 174 W/M 4-Slide Kvinder/mænd 4-Slide - UNI Holdløb - Ikke slide 3min 5 tilmeldinger

Odense I

  • 1. Sara Safari Jensen (Odense) '00
  • 2. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • 3. Sissel í Nesinum Sandholm (Odense) '96
  • 4. Katharina Kaiser (Odense) '95

Aalborg I

  • 1. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 2. Sina Brandt (Aalborg) '99
  • 3. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 4. Tobias Emil Buch Nielsen (Aalborg) '93

Odense

  • 1. Amalie Kiær (Odense) '00
  • 2. Signe Jensen (Odense) '00
  • 3. Kristian Baastrup Søberg (Odense) '00
  • 4. Petrea Krag Burba (Odense) '90

Aalborg II

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Stine Elizabeth Winge Pearson (Aalborg) '97
  • 3. Steven Teglman (Aalborg) '91
  • 4. Saif Ahmed (Aalborg) '95

Odense

  • 1. Aleksandar Kolev (Odense) '95
  • 2. Carsten Vikkelsøe (Odense) '71
  • 3. Henrik Akre Thorup (Odense) '96
  • 4. Niels Trubbach (Odense) '96
Løb 181 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Nybegynder 5min 2 tilmeldinger

Stevns II

  • 1. Amalie Lau Nielsen (Stevns) '07

Stevns I

  • 1. Sandra Nørskov (Stevns) '08
Løb 182 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Nybegynder 5min 3 tilmeldinger

Odder I

  • 1. Simon Sabro Sørensen (Odder) '07

Stevns I

  • 1. Carl Hjortkær (Stevns) '07

Randers I

  • 1. Anton Klindt Thomassen (Randers) '07
Løb 183 U19 WErgo Piger U19 Ergo - Nybegynder 6min 1 tilmelding

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05