Tilmeldinger - Aarhus Open Regatta 2014

Løb 100 U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x Baltic Cup Udtagelse 2000m 7 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Mads Yding (Holstebro) '97

AFMELDT Kraftcenter Odense I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Maribo) '98

AFMELDT Kraftcenter Odense II

  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99

Bagsværd Roklub I

  • 1. Emil Eigenbrod (Bagsværd) '98

Hadsund Roklub I

  • 1. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99

Lyngby Roklub I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
Løb 101 U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x Baltic Cup Udtagelse 2000m 6 tilmeldinger

Vestervig Roklub I

  • 1. Jonas Lund Madsen (Vestervig) '99
  • 2. Kasper Overgaard (Vestervig) '99

Kraftcenter Odense II

  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
  • 2. David Lønholm Shekufa (Odense) '99

Kraftcenter Odense I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Maribo) '98
  • 2. Søren Dahl Hansen (Odense) '98

Københavns Roklub I

  • 1. Aksel Dybdahl (København) '98
  • 2. Timon Strømgren (København) '99

Lyngby Roklub/Roskilde Roklub I

  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 2. Emil Lenzing (Lyngby) '98

AFMELDT Bagsværd Roklub/Lyngby Roklub I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Løb 102 U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- Baltic Cup Udtagelse 2000m 1 tilmelding

Bagsværd Roklub I

  • 1. Laurits Mathiassen (Bagsværd) '97
  • 2. Mikkel Aaslet (Bagsværd) '98
Løb 103 U19 W1X Piger U19 1X - JW1x Baltic Cup Udtagelse 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Rocenter Aarhus II

  • 1. Sarah Moslund (Odder) '98

Roskilde Roklub I

  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99

Holstebro Roklub II

  • 1. Ida Petersen (Holstebro) '98

Holstebro Roklub I

  • 1. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98

AFMELDT Rocenter Aarhus I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99

Næstved Roklub I

  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
Løb 104 U19 W2X Piger U19 2X - JW2x Baltic Cup Udtagelse 2000m 3 tilmeldinger

Kraftcenter Odense I

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Marta Kempf (Odense) '98

Roskilde Roklub I

  • 1. Mathilde Laursen (Roskilde) '98
  • 2. Freja Krüger (Roskilde) '98

Rocenter Aarhus I

  • 1. Sarah Moslund (Odder) '98
  • 2. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
Løb 105 U19 W2- Piger U19 2- - JW2- Baltic Cup Udtagelse 2000m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Ida Brehmer (Sorø) '97
  • 2. Ida Langkjær (Sorø) '97
Løb 111 W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Åben Mix 1000m 5 tilmeldinger

Holstebro Roklub II

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 2. Laura Funch Petersen (Holstebro) '95

Holstebro Roklub III

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Sofie Brorson Vetner (Holstebro) '94

Holstebro Roklub IV

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 2. Elisabeth Bjørndahl Baun (Holstebro) '95

Holstebro Roklub I

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 2. Anne Vestergaard Nielsen (Holstebro) '95

Holstebro Roklub V

  • 1. Mads Yding (Holstebro) '97
  • 2. Rikke Brouw Hyldahl (Holstebro) '95
Løb 113 U14 M1X Drenge U14 1X - C 500m 22 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00

Sorø Roklub III

  • 1. (Sorø) '00

Roklubben Ægir III

  • 1. Anders Visby (Ægir) '01

Odder Roklub I

  • 1. Johan Arentoft Kristensen (Odder) '01

Roklubben Ægir II

  • 1. Andreas Z. Andersen (Ægir) '00

Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00

Kraftcenter Odense I

  • 1. Tobias Taudal (Odense) '00

Hadsund Roklub III

  • 1. Jeppe Bach Sørensen (Hadsund) '00

Hadsund Roklub I

  • 1. Nichlas Pedersen (Hadsund) '00

Lyngby Roklub I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

Hadsund Roklub IV

  • 1. Hans Bangsø (Hadsund) '00

Holstebro Roklub I

  • 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00

Bagsværd Roklub III

  • 1. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Frederik Busk (Hadsund) '00

Holstebro Roklub III

  • 1. Ebbe Eliassen (Holstebro) '01

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00

Holstebro Roklub II

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

Bagsværd Roklub V

  • 1. William Zachariasen (Bagsværd) '00

Odder Roklub II

  • 1. Viktor Knopp Hansen (Odder) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00

Bagsværd Roklub II

  • 1. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00
Løb 114 U14 W2X Piger U14 2X - C 500m 7 tilmeldinger

Odder Roklub I

  • 1. Sofie Miller (Odder) '00
  • 2. Marie Poulsen (Odder) '00

Roklubben Ægir I

  • 1. Laura Futtrup (Ægir) '00
  • 2. Mie Mellerup (Ægir) '00

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '01

Sorø Roklub I

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00
  • 2. Astrid Brehmer (Sorø) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

Hadsund Roklub I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Liane Vestergaard (Hadsund) '00

Sorø Roklub III

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. Freja Liv Holmark (Sorø) '00
Løb 115 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - B 1500m 6 tilmeldinger

Lyngby Roklub I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99

Holstebro Roklub I

  • 1. Jakob Mortensen (Holstebro) '99

Hadsund Roklub I

  • 1. Max Jensen (Hadsund) '99

Hadsund Roklub II

  • 1. Mikkel Jensen (Hadsund) '99

Kraftcenter Odense I

  • 1. Laust Zwisler (Odense) '99

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99
Løb 116 U17 W2X Piger U17 2X - B 1500m 2 tilmeldinger

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00
  • 2. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99

Rocenter Aarhus I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
  • 2. Sarah Moslund (Odder) '98
Løb 118 U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X - D 500m 3 tilmeldinger

Roklubben Stevns I

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02
  • 2. Katrine Højgaard (Stevns) '02

Odder Roklub I

  • 1. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03
  • 2. Trine Leitzke (Odder) '03

Holstebro Roklub I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02
Løb 120 U13 M1X-Edon Drenge U13 1X-Edon - EDON Junior D 250m 3 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03

AFMELDT Holstebro Roklub III

  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03

AFMELDT Holstebro Roklub II

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
Løb 121 U13 W1X-Edon Piger U13 1X-Edon - EDON Junior D 250m 2 tilmeldinger

Rocenter Aarhus I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Roklubben Ægir I

  • 1. Signe Flarup Johansen (Ægir) '03
Løb 122 U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon - EDON Junior C 250m 4 tilmeldinger

Holstebro Roklub II

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

Holstebro Roklub I

  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00

Odder Roklub I

  • 1. Kristian Alrøe (Odder) '01

Roklubben Ægir I

  • 1. Andreas Z. Andersen (Ægir) '00
Løb 123 U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon - EDON Junior C 250m 2 tilmeldinger

Roklubben Ægir I

  • 1. Mie Mellerup (Ægir) '00

Vestervig Roklub I

  • 1. Molly Frederiksen (Vestervig) '02
Løb 124 M4X/4X+/4-/4+ Mænd 4X/4X+/4-/4+ - 4GP (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 4 tilmeldinger

Aalborg Roklub II

  • 1. Szymon Gréz (Aalborg) '90
  • 2. Anders Boutrup Petersen (Aalborg) '89
  • 3. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 4. Jakob Andersen Molbech (Aalborg) '90

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 2. Niels Geertsen (Holstebro) '86
  • 3. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 4. Thomas Kildahl Lauritsen (Holstebro) '96

Aarhus Roklub/Lemvig Roklub I

  • 1. Jeppe Meinert (Aarhus) '53
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53
  • 3. Jacob Christian Lindegaard (Aarhus) '59
  • 4. Christian Nielsen (Aarhus) '74

Aalborg Roklub I

  • 1. Mads Gadeberg (Aalborg) '90
  • 2. Nicolaj Winther (Aalborg) '91
  • 3. (Aalborg) '90
  • 4. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
Løb 125 U19 M1X Drenge U19 1X - A 1500m 1 tilmelding

Ribe Roklub I

  • 1. Sebastian Adelhardt - (Ribe) '96
Løb 126 U19 W1X Piger U19 1X - A 1500m 1 tilmelding

Ribe Roklub I

  • 1. Kirstine Bruun Viuff (Ribe) '97
Løb 127 U17 M4X Drenge U17 4X - B 1500m 4 tilmeldinger

Kraftcenter Odense II

  • 1. Anders Salling (Odense) '99
  • 2. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99
  • 3. Tobias Taudal (Odense) '00
  • 4. Laust Zwisler (Odense) '99

Kraftcenter Odense I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Maribo) '98
  • 2. Søren Dahl Hansen (Odense) '98
  • 3. David Lønholm Shekufa (Odense) '99
  • 4. Malte Rusbjerg (Odense) '98

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99
  • 2. (Sorø) '00
  • 3. (Sorø) '00
  • 4. (Sorø) '00

AFMELDT Danske Studenters Roklub/Hellerup Roklub I

  • 1. Esben Søvndahl (DSR) '99
  • 2. Jakob Grænge (Hellerup) '98
  • 3. Mathias Daniel Ven (DSR) '98
  • 4. Nikolaj Leth Bernsen (DSR) '98
Løb 128 U17 W1X Piger U17 1X - B 1500m 6 tilmeldinger

Rocenter Aarhus II

  • 1. Sarah Moslund (Odder) '98

Holstebro Roklub II

  • 1. Ida Petersen (Holstebro) '98

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99

Holstebro Roklub I

  • 1. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98

Rocenter Aarhus I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99

Ribe Roklub I

  • 1. Line Viuf (Ribe) '99
Løb 129 U15 W Piger U15 - C 500m 2 tilmeldinger

Hadsund Roklub

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
  • 3. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01
  • 4. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
  • Cox. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

Sorø Roklub

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '00
  • 3. Freja Liv Holmark (Sorø) '00
  • 4. Astrid Brehmer (Sorø) '00
  • Cox. (Sorø) '00
Løb 130 U14 M2X Drenge U14 2X - C 500m 13 tilmeldinger

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '01

Odder Roklub III

  • 1. Tobias Andersen (Odder) '01
  • 2. Anders Kreutzfeldt Rasmussen (Odder) '00

Bagsværd Roklub II

  • 1. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00
  • 2. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Tobias Grøn (Hadsund) '00
  • 2. Thomas Knudsen (Hadsund) '00

Roklubben Ægir

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00
  • 2. Anders Visby (Ægir) '01

Holstebro Roklub

  • 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

Hadsund Roklub I

  • 1. Nichlas Pedersen (Hadsund) '00
  • 2. Frederik Busk (Hadsund) '00

Bagsværd Roklub/Lyngby Roklub I

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
  • 2. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

Odder Roklub I

  • 1. Kristian Alrøe (Odder) '01
  • 2. Viktor Knopp Hansen (Odder) '01

Odder Roklub II

  • 1. Johan Arentoft Kristensen (Odder) '01
  • 2. Jonathan Martin Lara (Odder) '01

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '00

Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. William Zachariasen (Bagsværd) '00

Holstebro Roklub II

  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Løb 131 U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X - D 500m 6 tilmeldinger

Roklubben Stevns I

  • 1. Katrine Højgaard (Stevns) '02

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02

Holstebro Roklub III

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03

Holstebro Roklub II

  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02

Roklubben Ægir I

  • 1. Signe Flarup Johansen (Ægir) '03

Holstebro Roklub I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
Løb 132 M2X/2- Mænd 2X/2- - 4GP (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

Aarhus Roklub/Lemvig Roklub I

  • 1. Christian Nielsen (Aarhus) '74
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

Aalborg Roklub II

  • 1. Morten Yde (Aalborg) '90
  • 2. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87

Holstebro Roklub II

  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 2. Thomas Kildahl Lauritsen (Holstebro) '96

Holstebro Roklub I

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 2. Niels Geertsen (Holstebro) '86

Aalborg Roklub III

  • 1. Szymon Gréz (Aalborg) '90
  • 2. Anders Boutrup Petersen (Aalborg) '89
Løb 134 W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W 4inr ÅÅM 1000m 2 tilmeldinger

Aarhus Studenter Roklub I

  • 1. Rune Skov (ASR) '88
  • 2. Rasmus Kvisgaard Sørensen (ASR) '88
  • 3. Jens Bay Madsen (ASR) '88
  • 4. Kasper Thomsen (ASR) '88
  • Cox. Benedikte Skaarup (ASR) '78

Aalborg Roklub

  • 1. Mads Gadeberg (Aalborg) '90
  • 2. Nicolaj Winther (Aalborg) '91
  • 3. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 4. Jakob Andersen Molbech (Aalborg) '90
  • Cox. Anders Boutrup Petersen (Aalborg) '89
Løb 139 M2X/2- Mænd 2X/2- - 4GP (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Morten Frank (Bagsværd) '88
  • 2. Alexander S. Sørensen (Bagsværd) '91

Bagsværd Roklub

  • 1. Alexander S. Sørensen (Bagsværd) '91
  • 2. Morten Frank (Bagsværd) '88

Aalborg Roklub II

  • 1. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 2. Jakob Andersen Molbech (Aalborg) '90

Aarhus Roklub I

  • 1. Jacob Christian Lindegaard (Aarhus) '59
  • 2. Jeppe Meinert (Aarhus) '53

Aalborg Roklub III

  • 1. Mads Gadeberg (Aalborg) '90
  • 2. Nicolaj Winther (Aalborg) '91
Løb 141 U19 W2X Piger U19 2X - A 1500m 2 tilmeldinger

AFMELDT Kraftcenter Odense I

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Marta Kempf (Odense) '98

Holstebro Roklub I

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 2. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96
Løb 143 U17 M2X Drenge U17 2X - B 1500m 5 tilmeldinger

Vestervig Roklub I

  • 1. Jonas Lund Madsen (Vestervig) '99
  • 2. Kasper Overgaard (Vestervig) '99

Kraftcenter Odense I

  • 1. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99
  • 2. Anders Salling (Odense) '99

Hadsund Roklub I

  • 1. Max Jensen (Hadsund) '99
  • 2. Jesper Molin (Hadsund) '99

Holstebro Roklub I

  • 1. Joachim Frausing (Holstebro) '99
  • 2. Glenn Nicolaisen (Holstebro) '99

Holstebro Roklub II

  • 1. Jonas G. Lund (Holstebro) '99
  • 2. Jakob Mortensen (Holstebro) '99
Løb 144 U17 W4X Piger U17 4X - B (mod 148) 1500m 1 tilmelding

Rocenter Aarhus

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
  • 2. Maja Bonnerup (Horsens) '99
  • 3. Mette Rix Bløcher (Horsens) '99
  • 4. Ida Bøgild (Horsens) '99
Løb 145 U14 W1X Piger U14 1X - C 500m 16 tilmeldinger

Hadsund Roklub IV

  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

Sorø Roklub II

  • 1. Astrid Brehmer (Sorø) '00

Roklubben Ægir II

  • 1. Laura Futtrup (Ægir) '00

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01

Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00

Hadsund Roklub III

  • 1. Liane Vestergaard (Hadsund) '00

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00

Sorø Roklub V

  • 1. (Sorø) '01

Odder Roklub I

  • 1. Marie Poulsen (Odder) '00

Fredensborg Roklub I

  • 1. (Fredensborg) '00

Roklubben Ægir I

  • 1. Mie Mellerup (Ægir) '00

Hadsund Roklub V

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00

Odder Roklub II

  • 1. Sofie Miller (Odder) '00

Sorø Roklub IV

  • 1. (Sorø) '00

Sorø Roklub III

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00
Løb 146 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - C 500m 4 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00
  • 2. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 3. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00
  • 4. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
  • Cox. William Zachariasen (Bagsværd) '00

Sorø Roklub

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '00
  • 3. (Sorø) '00
  • 4. (Sorø) '01
  • Cox. (Sorø) '99

Hadsund Roklub I

  • 1. Nichlas Pedersen (Hadsund) '00
  • 2. Jeppe Bach Sørensen (Hadsund) '00
  • 3. Tobias Grøn (Hadsund) '00
  • 4. Thomas Knudsen (Hadsund) '00
  • Cox. Frederik Busk (Hadsund) '00

Holstebro Roklub

  • 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 3. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 4. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
Løb 147 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ 1000m 2 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 2. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 3. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 4. Thomas Kildahl Lauritsen (Holstebro) '96
  • 5. Niels Geertsen (Holstebro) '86
  • 6. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 7. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 8. Mads Yding (Holstebro) '97
  • Cox. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03

Aalborg Roklub

  • 1. (Aalborg) '90
  • 2. Nicolaj Winther (Aalborg) '91
  • 3. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 4. Szymon Gréz (Aalborg) '90
  • 5. Nedim Cokljat (Aalborg) '91
  • 6. Anders Boutrup Petersen (Aalborg) '89
  • 7. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 8. Jakob Andersen Molbech (Aalborg) '90
  • Cox. (Aalborg) '00
Løb 148 U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- (mod 144) 1500m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Jakob Lillelund (Sorø) '98
  • 2. Jens Albert Graudal (Sorø) '97
Løb 206 U19 M4- Drenge U19 4- - JM4- Baltic Cup Udtagelse 2000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Jonas G. Lund (Holstebro) '99
  • 2. Christian Carlsen (Holstebro) '99
  • 3. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 4. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

Bagsværd Roklub/Københavns Roklub/Lyngby Roklub I

  • 1. Sebastian Sølve (København) '97
  • 2. Sebastian Bache (København) '97
  • 3. Marcus Johansen (Bagsværd) '97
  • 4. Mathias Martin Nielsen (Lyngby) '97
Løb 207 U19 W4- Piger U19 4- - JW4- Baltic Cup Udtagelse 2000m 1 tilmelding

Bagsværd Roklub/Hadsund Roklub/Ribe Roklub I

  • 1. Kirstine Bruun Viuff (Ribe) '97
  • 2. Mathilde Skovgaard (Bagsværd) '98
  • 3. Astrid Filtenborg (Hadsund) '98
  • 4. Sofie Matiesen (Hadsund) '98
Løb 208 U19 M4X Drenge U19 4X - JM4x Baltic Cup Udtagelse 2000m 5 tilmeldinger

Lyngby Roklub/Roforeningen KVIK/Roklubben Furesø I

  • 1. Søren Baastrup (Lyngby) '97
  • 2. Jonas Lund (Furesø) '99
  • 3. Oliver Kviat Antonsen (KVIK) '99
  • 4. Peter Torp Eklund (Furesø) '97

Hadsund Roklub/Sorø Roklub I

  • 1. Jens Albert Graudal (Sorø) '97
  • 2. Jakob Lillelund (Sorø) '98
  • 3. Mathias Danmark (Hadsund) '97
  • 4. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

Kraftcenter Odense I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Maribo) '98
  • 2. Søren Dahl Hansen (Odense) '98
  • 3. David Lønholm Shekufa (Odense) '99
  • 4. Malte Rusbjerg (Odense) '98

AFMELDT Københavns Roklub/Lyngby Roklub/Roskilde Roklub I

  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 2. Emil Lenzing (Lyngby) '98
  • 3. Aksel Dybdahl (København) '98
  • 4. Timon Strømgren (København) '99

AFMELDT Danske Studenters Roklub/Hellerup Roklub I

  • 1. Esben Søvndahl (DSR) '99
  • 2. Jakob Grænge (Hellerup) '98
  • 3. Mathias Daniel Ven (DSR) '98
  • 4. Nikolaj Leth Bernsen (DSR) '98
Løb 209 U19 W4X Piger U19 4X - JW4x Baltic Cup Udtagelse 2000m 3 tilmeldinger

Næstved Roklub/Ribe Roklub/Roskilde Roklub

  • 1. Mathilde Laursen (Roskilde) '98
  • 2. Freja Krüger (Roskilde) '98
  • 3. Line Viuf (Ribe) '99
  • 4. Anna Frimann (Næstv.) '99

Bagsværd Roklub I

  • 1. Emma Hammer (Bagsværd) '98
  • 2. Stine Mathiasen (Bagsværd) '98
  • 3. Marie Mørch (Bagsværd) '97
  • 4. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98

Bagsværd Roklub/Københavns Roklub I

  • 1. Ida Bruun Øemig (Bagsværd) '97
  • 2. Maria Kregler Gotil (København) '98
  • 3. Emilie Jersild (Bagsværd) '98
  • 4. Regitze Bay (Bagsværd) '99
Løb 210 W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Åben Mix 1000m 6 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Sofie Brorson Vetner (Holstebro) '94

Holstebro Roklub III

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 2. Laura Funch Petersen (Holstebro) '95

Vejle Roklub I

  • 1. Marie Louise Veigert (Vejle) '95
  • 2. Mads Bremmerstent (Vejle) '94

Holstebro Roklub IV

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 2. Elisabeth Bjørndahl Baun (Holstebro) '95

Holstebro Roklub V

  • 1. Mads Yding (Holstebro) '97
  • 2. Rikke Brouw Hyldahl (Holstebro) '95

Holstebro Roklub II

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 2. Anne Vestergaard Nielsen (Holstebro) '95
Løb 211 U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X - D 500m 3 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Emil Ulnits (Holstebro) '02

Odder Roklub I

  • 1. Cecilie Illum Madsen (Odder) '03
  • 2. Trine Leitzke (Odder) '03

Roklubben Stevns I

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02
  • 2. Katrine Højgaard (Stevns) '02
Løb 212 U14 M1X Drenge U14 1X - C 500m 20 tilmeldinger

Sorø Roklub III

  • 1. (Sorø) '00

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00

Lyngby Roklub I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Nichlas Pedersen (Hadsund) '00

Holstebro Roklub II

  • 1. Andreas Kristensen (Holstebro) '01

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Holstebro Roklub I

  • 1. Christoffer Kvist Nielsen (Holstebro) '00

Kraftcenter Odense I

  • 1. Tobias Taudal (Odense) '00

Bagsværd Roklub III

  • 1. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00

Bagsværd Roklub

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00

Bagsværd Roklub II

  • 1. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Mathias Laustsen (Hadsund) '00

Bagsværd Roklub V

  • 1. William Zachariasen (Bagsværd) '00

Hadsund Roklub III

  • 1. Frederik Busk (Hadsund) '00

Odder Roklub I

  • 1. Johan Arentoft Kristensen (Odder) '01

Odder Roklub II

  • 1. Viktor Knopp Hansen (Odder) '01

Hadsund Roklub IV

  • 1. Hans Bangsø (Hadsund) '00

Holstebro Roklub III

  • 1. Ebbe Eliassen (Holstebro) '01
Løb 213 U14 W2X Piger U14 2X - C 500m 6 tilmeldinger

Sorø Roklub III

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. Freja Liv Holmark (Sorø) '00

Odder Roklub I

  • 1. Christine Meinert Cardel (Odder) '01
  • 2. Marie Poulsen (Odder) '00

Hadsund Roklub I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Liane Vestergaard (Hadsund) '00

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '01

Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00
  • 2. Astrid Brehmer (Sorø) '00
Løb 214 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - B 1500m 8 tilmeldinger

Kraftcenter Odense I

  • 1. Laust Zwisler (Odense) '99

Holstebro Roklub I

  • 1. Jakob Mortensen (Holstebro) '99

Lyngby Roklub I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99

Odder Roklub I

  • 1. Emil Grønlund (Odder) '99

Holstebro Roklub II

  • 1. Jonas G. Lund (Holstebro) '99

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Mikkel Jensen (Hadsund) '99

Hadsund Roklub III

  • 1. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99
Løb 215 U17 W2X Piger U17 2X - B 1500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Amalie Riff Brems (DSR) '00
  • 2. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99

Kraftcenter Odense I

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Marta Kempf (Odense) '98

Rocenter Aarhus I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
  • 2. Sarah Moslund (Odder) '98
Løb 216 U19 M1X Drenge U19 1X - A 1500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Emil Eigenbrod (Bagsværd) '98

Holstebro Roklub I

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96

Ribe Roklub I

  • 1. Sebastian Adelhardt - (Ribe) '96
Løb 217 U19 W1X Piger U19 1X - A 1500m 3 tilmeldinger

Roskilde Roklub I

  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99

Ribe Roklub I

  • 1. Kirstine Bruun Viuff (Ribe) '97

Holstebro Roklub I

  • 1. Ida Petersen (Holstebro) '98
Løb 218 Masters W/M 4+inr Kvinder/mænd Masters 4+inr - 60+ ÅÅM (med handicap) (Handicap beregningsmetode: Master) 500m 2 tilmeldinger

Roklubben ARA I

  • 1. Per Strand (ARA) '36
  • 2. Bjørn Veng (ARA) '45
  • 3. Bjarne Opstrup (ARA) '45
  • 4. Erik Barslev (ARA) '49
  • Cox. Frede Hansen (ARA) '48

Aarhus Roklub/Aarhus Studenter Roklub I

  • 1. Svend Hagen Madsen (ASR) '49
  • 2. Jan Møller (ASR) '45
  • 3. Svend Erik Husted (Aarhus) '42
  • 4. Poul Bastrup Kræmer (Aarhus) '46
  • Cox. Jens Vedel (ASR) '47
Løb 220 M1X Mænd 1X - JM/M1x Motion-Sprint 500m 1 tilmelding

Lyngby Roklub I

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
Løb 221 W/M 4+inr Kvinder/mænd 4+inr - M/W4inr Kanin 500m 2 tilmeldinger

Roklubben Ægir

  • 1. Andrea Løvmærke (Ægir) '93
  • 2. Catharina Holland (Ægir) '90
  • 3. Maj Holm (Ægir) '94
  • 4. Christina Donstrup (Ægir) '89
  • Cox. Simona Christensen (Ægir) '91

Aarhus Studenter Roklub

  • 1. Maria Svendsen (ASR) '83
  • 2. Rikke Bay Jensen (ASR) '86
  • 3. Michelle Fredenslund (ASR) '86
  • 4. Rikke Østerkjærhus (ASR) '83
  • Cox. Benedikte Skaarup (ASR) '78
Løb 222 U13 M1X-Edon Drenge U13 1X-Edon - EDON Drenge Junior D 250m 2 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub II

  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03

Holstebro Roklub I

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
Løb 224 U15 M1X-Edon Drenge U15 1X-Edon - EDON Drenge Junior C 250m 3 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01

Holstebro Roklub II

  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00

Odder Roklub I

  • 1. Kristian Alrøe (Odder) '01
Løb 225 U15 W1X-Edon Piger U15 1X-Edon - EDON Piger Junior C 250m 2 tilmeldinger

Odder Roklub I

  • 1. Julie Knopp Hansen (Odder) '01

Vestervig Roklub I

  • 1. Molly Frederiksen (Vestervig) '02
Løb 226 Masters W/M 2X/2- Kvinder/mænd Masters 2X/2- - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 4 tilmeldinger

Roskilde Roklub I

  • 1. Peter Skafte (Roskilde) '65
  • 2. Astrid Krüger (Roskilde) '71

Aarhus Roklub/Aarhus Studenter Roklub I

  • 1. Svend Hagen Madsen (ASR) '49
  • 2. Poul Bastrup Kræmer (Aarhus) '46

Aarhus Roklub II

  • 1. Jeppe Meinert (Aarhus) '53
  • 2. Jacob Christian Lindegaard (Aarhus) '59

Fredericia Roklub I

  • 1. Aage Pedersen (Fr.cia) '44
  • 2. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40
Løb 228 U17 M4X Drenge U17 4X - B 1500m 5 tilmeldinger

Kraftcenter Odense I

  • 1. Anders Salling (Odense) '99
  • 2. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99
  • 3. Laust Zwisler (Odense) '99
  • 4. Tobias Taudal (Odense) '00

Holstebro Roklub/Vestervig Roklub I

  • 1. Jakob Mortensen (Holstebro) '99
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 3. Jonas Lund Madsen (Vestervig) '99
  • 4. Kasper Overgaard (Vestervig) '99

AFMELDT Danske Studenters Roklub/Hellerup Roklub I

  • 1. Esben Søvndahl (DSR) '99
  • 2. Jakob Grænge (Hellerup) '98
  • 3. Mathias Daniel Ven (DSR) '98
  • 4. Nikolaj Leth Bernsen (DSR) '98

Hadsund Roklub I

  • 1. Mikkel Jensen (Hadsund) '99
  • 2. Max Jensen (Hadsund) '99
  • 3. Jesper Molin (Hadsund) '99
  • 4. Mikkel Knudsen (Hadsund) '99

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '99
  • 3. (Sorø) '00
  • 4. (Sorø) '00
Løb 229 U17 W1X Piger U17 1X - B 1500m 5 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Gry Nikolajsen (Holstebro) '98

AFMELDT Rocenter Aarhus I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99

Rocenter Aarhus II

  • 1. Sarah Moslund (Odder) '98

AFMELDT Ribe Roklub I

  • 1. Line Viuf (Ribe) '99

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '99
Løb 230 U15 W Piger U15 - C 500m 2 tilmeldinger

Sorø Roklub

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '01
  • 3. Freja Liv Holmark (Sorø) '00
  • 4. Astrid Brehmer (Sorø) '00
  • Cox. (Sorø) '00

Hadsund Roklub

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00
  • 3. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01
  • 4. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
  • Cox. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
Løb 231 U14 M2X Drenge U14 2X - C 500m 13 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. William Zachariasen (Bagsværd) '00

Sorø Roklub II

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '01

Bagsværd Roklub/Lyngby Roklub I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Hadsund Roklub III

  • 1. Tobias Grøn (Hadsund) '00
  • 2. Thomas Knudsen (Hadsund) '00

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Nichlas Pedersen (Hadsund) '00
  • 2. Frederik Busk (Hadsund) '00

Holstebro Roklub II

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00
  • 2. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00

Holstebro Roklub I

  • 1. Andreas Kristensen (Holstebro) '01
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00

Odder Roklub III

  • 1. Anders Kreutzfeldt Rasmussen (Odder) '00
  • 2. Mathias Moslund (Odder) '00

Odder Roklub II

  • 1. Kristian Alrøe (Odder) '01
  • 2. Viktor Knopp Hansen (Odder) '01

Odder Roklub I

  • 1. Johan Arentoft Kristensen (Odder) '01
  • 2. Jonathan Martin Lara (Odder) '01

Hadsund Roklub I

  • 1. Mathias Laustsen (Hadsund) '00
  • 2. Jeppe Bach Sørensen (Hadsund) '00
Løb 232 U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X - D 500m 5 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02

Roklubben Stevns I

  • 1. Katrine Højgaard (Stevns) '02

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02

Holstebro Roklub II

  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02

Holstebro Roklub III

  • 1. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03
Løb 233 M4X Mænd 4X - Motion CUP - (1000+500+250) 1000m 1 tilmelding

Holstebro Roklub I

  • 1. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 2. Niels Geertsen (Holstebro) '86
  • 3. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 4. Thomas Kildahl Lauritsen (Holstebro) '96
Løb 234 W4X Kvinder 4X - Motion CUP - (1000+500+250) 1000m 1 tilmelding

Holstebro Roklub I

  • 1. Sofie Brorson Vetner (Holstebro) '94
  • 2. Anne Vestergaard Nielsen (Holstebro) '95
  • 3. Laura Funch Petersen (Holstebro) '95
  • 4. Elisabeth Bjørndahl Baun (Holstebro) '95
Løb 241 U19 W2X Piger U19 2X - A 1500m 2 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 2. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96

Sorø Roklub I

  • 1. Ida Brehmer (Sorø) '97
  • 2. Ida Langkjær (Sorø) '97
Løb 242 U19 M2- Drenge U19 2- - A 1500m 2 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Mikkel Aaslet (Bagsværd) '98
  • 2. Laurits Mathiassen (Bagsværd) '97

Sorø Roklub I

  • 1. Jens Albert Graudal (Sorø) '97
  • 2. Jakob Lillelund (Sorø) '98
Løb 243 U17 M2X Drenge U17 2X - B 1500m 6 tilmeldinger

AFMELDT Kraftcenter Odense I

  • 1. Anders Salling (Odense) '99
  • 2. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99

Vestervig Roklub I

  • 1. Jonas Lund Madsen (Vestervig) '99
  • 2. Kasper Overgaard (Vestervig) '99

Holstebro Roklub I

  • 1. Joachim Frausing (Holstebro) '99
  • 2. Glenn Nicolaisen (Holstebro) '99

Kraftcenter Odense II

  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
  • 2. David Lønholm Shekufa (Odense) '99

Hadsund Roklub I

  • 1. Max Jensen (Hadsund) '99
  • 2. Jesper Molin (Hadsund) '99

Kraftcenter Odense III

  • 1. Christian Thor Hagemann (Maribo) '98
  • 2. Søren Dahl Hansen (Odense) '98
Løb 245 U14 W1X Piger U14 1X - C 500m 16 tilmeldinger

Sorø Roklub III

  • 1. Klara Christensen (Sorø) '00

Hadsund Roklub II

  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

Fredensborg Roklub I

  • 1. (Fredensborg) '00

Hadsund Roklub V

  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01

Sorø Roklub II

  • 1. Astrid Brehmer (Sorø) '00

Hadsund Roklub III

  • 1. Liane Vestergaard (Hadsund) '00

Hadsund Roklub I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00

Odder Roklub II

  • 1. Marie Poulsen (Odder) '00

Sorø Roklub I

  • 1. (Sorø) '00

Hadsund Roklub IV

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00

Sorø Roklub IV

  • 1. (Sorø) '00

Odder Roklub III

  • 1. Sofie Miller (Odder) '00

Odder Roklub IV

  • 1. Sofie Mosegaard (Odder) '01

Sorø Roklub V

  • 1. (Sorø) '01

Odder Roklub I

  • 1. Christine Meinert Cardel (Odder) '01

Fredericia Roklub I

  • 1. Amalie Kiær (Fr.cia) '00
Løb 246 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - C 500m 4 tilmeldinger

Holstebro Roklub I

  • 1. Andreas Kristensen (Holstebro) '01
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 3. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 4. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

Sorø Roklub

  • 1. (Sorø) '00
  • 2. (Sorø) '00
  • 3. (Sorø) '00
  • 4. (Sorø) '01
  • Cox. (Sorø) '99

Hadsund Roklub I

  • 1. Mathias Laustsen (Hadsund) '00
  • 2. Jeppe Bach Sørensen (Hadsund) '00
  • 3. Tobias Grøn (Hadsund) '00
  • 4. Thomas Knudsen (Hadsund) '00
  • Cox. Frederik Busk (Hadsund) '00

Bagsværd Roklub I

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
  • 3. Jakob Rud Bernhardt (Bagsværd) '00
  • 4. William Zachariasen (Bagsværd) '00
  • Cox. Anders Granskov Hansen (Bagsværd) '00
Løb 250 Masters W/M 4X/4X+/4-/4+ Kvinder/mænd Masters 4X/4X+/4-/4+ - Master (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 2 tilmeldinger

Aarhus Roklub/Aarhus Studenter Roklub I

  • 1. Svend Hagen Madsen (ASR) '49
  • 2. Jan Møller (ASR) '45
  • 3. Poul Bastrup Kræmer (Aarhus) '46
  • 4. Svend Erik Husted (Aarhus) '42

Aarhus Roklub/Fredericia Roklub I

  • 1. Jeppe Meinert (Aarhus) '53
  • 2. Jacob Christian Lindegaard (Aarhus) '59
  • 3. Aage Pedersen (Fr.cia) '44
  • 4. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40
Løb 251 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ 1000m 2 tilmeldinger

Aalborg Roklub

  • 1. Mads Gadeberg (Aalborg) '90
  • 2. Nicolaj Winther (Aalborg) '91
  • 3. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 4. Anders Boutrup Petersen (Aalborg) '89
  • 5. Nedim Cokljat (Aalborg) '91
  • 6. Szymon Gréz (Aalborg) '90
  • 7. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 8. Jakob Andersen Molbech (Aalborg) '90
  • Cox. Jeppe Jægerslund (Aalborg) '91

Holstebro Roklub I

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96
  • 2. Aske Petersen (Holstebro) '96
  • 3. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95
  • 4. Eskil Bech-Pedersen (Holstebro) '94
  • 5. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 6. Thomas Kildahl Lauritsen (Holstebro) '96
  • 7. Niels Geertsen (Holstebro) '86
  • 8. Mads Yding (Holstebro) '97
  • Cox. Rasmus Mortensen (Holstebro) '03