Løbsliste - Aarhus Open Regatta 2020 2020

Løbsliste - Aarhus Open Regatta 2020 2020
Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
106 22. august 2020 2000m U19 M4- JM4- Baltic Cup Udtagelse
107 22. august 2020 2000m U19 W4- JW4- Baltic Cup Udtagelse
108 22. august 2020 2000m U19 M4X JM4x Baltic Cup Udtagelse
109 22. august 2020 2000m U19 W4X JW4x Baltic Cup Udtagelse
110 22. august 2020 Master 1000m Master W/M 1X Master
111 22. august 2020 1000m W/M 2X Åben Mix
112 22. august 2020 1000m M2X M2X
113 22. august 2020 TU-cup 500m U14 M1X C
114 22. august 2020 TU-cup 500m U14 W2X C
115 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 M1X B
116 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 W2X B
117 22. august 2020 500m U13 W/M 2X D
118 22. august 2020 1000m W4X Motion CUP - (1000+250)
118 22. august 2020 1000m W4+ Motion CUP - (1000+250)
119 22. august 2020 Motion 500m W/M 4+inr M/W Kanin
123 22. august 2020 250m U15 W1X-Edon EDON Junior C
124 22. august 2020 1000m M2-/2X Motion CUP - (1000+250)
125 22. august 2020 1500m U19 M1X A
126 22. august 2020 1500m U19 W1X A
127 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 M4X B
128 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 W1X B
129 22. august 2020 TU-cup 500m U15 W4X/4X+ C
130 22. august 2020 TU-cup 500m U14 M2X C
131 22. august 2020 500m U13 W/M 1X D
132 22. august 2020 1000m M4X/4-/4X+/4+ Motion CUP - (1000+250)
134 22. august 2020 1000m W/M 4+inr M/W 4inr ÅÅM
139 22. august 2020 1000m W2X/2- Motion CUP - (1000+250)
141 22. august 2020 1500m U19 W2X A
142 22. august 2020 1500m U19 M2X A
143 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 M2X B
144 22. august 2020 TU-cup 1500m U17 W4X B
145 22. august 2020 TU-cup 500m U14 W1X C
146 22. august 2020 TU-cup 500m U15 M4X/4X+ C
147 22. august 2020 1000m W/M 8+ 8+
148 22. august 2020 TU-cup 1500m U19 M2- JM2-
149 22. august 2020 2000m U19 M1X U19 M1X Baltic Cup udtagelse
150 22. august 2020 2000m U19 M2X U19M2X Baltic cup udtagelse
151 22. august 2020 2000m U19 M2- U19M2- baltic cup udtagelse
152 22. august 2020 2000m U19 W1X U19W1X Baltic Cup udtagelse
153 22. august 2020 2000m U19 W2X U19W2X Baltic Cup udtagelse
154 22. august 2020 2000m U19 W2- U19W2- Baltic cup udtagelse
200 23. august 2020 2000m U19 M1X JM1x Baltic Cup Udtagelse
201 23. august 2020 2000m U19 M2X JM2x Baltic Cup Udtagelse
203 23. august 2020 2000m U19 W1X JW1x Baltic Cup Udtagelse
204 23. august 2020 2000m U19 W2X JW2x Baltic Cup Udtagelse
205 23. august 2020 2000m U19 W2- JW2- Baltic Cup Udtagelse
210 23. august 2020 1000m W/M 2X Åben Mix
211 23. august 2020 500m U13 W/M 2X D
212 23. august 2020 TU-cup 500m U14 M1X C
213 23. august 2020 TU-cup 500m U14 W2X C
214 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 M1X B
215 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 W2X B
216 23. august 2020 1500m U19 M1X A
217 23. august 2020 1500m U19 W1X A
218 23. august 2020 Master 500m Master W/M 4+inr 60+ ÅÅM (med handicap)
219 23. august 2020 Sprint 500m W1X JW/W1x Motion-Sprint
220 23. august 2020 Sprint 500m M1X JM/M1x Motion-Sprint
221 23. august 2020 Motion 500m W/M 4+inr M/W4inr Kanin
222 23. august 2020 250m U13 M1X-Edon EDON Drenge Junior D
223 23. august 2020 250m U13 W1X-Edon EDON Piger Junior D
224 23. august 2020 250m U15 M1X-Edon EDON Drenge Junior C
225 23. august 2020 250m U15 W1X-Edon EDON Piger Junior C
226 23. august 2020 Master 1000m Master W/M 2-/2X Master
227 23. august 2020 1000m W4+inr Inr
228 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 M4X B
229 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 W1X B
230 23. august 2020 TU-cup 500m U15 W4X/4X+ C
231 23. august 2020 TU-cup 500m U14 M2X C
232 23. august 2020 500m U13 W/M 1X D
233 23. august 2020 1000m M4X/4-/4X+/4+ Motion CUP - (1000+250)
234 23. august 2020 1000m W4X+/4-/4+/4X Motion CUP - (1000+250)
235 23. august 2020 250m U17 M1X-Edon EDON Drenge Junior B
236 23. august 2020 250m U17 W1X-Edon EDON Piger Junior B
237 23. august 2020 250m U19 M1X-Edon EDON Drenge Junior A
238 23. august 2020 250m U19 W1X-Edon EDON Piger Junior A
239 23. august 2020 1000m Master W/M 1X Master
240 23. august 2020 1000m M4+inr Inr
241 23. august 2020 1500m U19 W2X A
242 23. august 2020 1500m U19 M2- A
243 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 M2X B
244 23. august 2020 TU-cup 1500m U17 W4X B
245 23. august 2020 TU-cup 500m U14 W1X C
246 23. august 2020 TU-cup 500m U15 M4X/4X+ C
247 23. august 2020 Sprint 500m M2X JM2x/M2x Motion-Sprint
248 23. august 2020 Sprint 500m W2X JW2x/W2x Motion-Sprint
250 23. august 2020 Master 1000m Master W/M 4X+/4X/4+/4- Master
251 23. august 2020 1000m W/M 8+ 8+