Tilmeldinger - Danske Mesterskaber 2018

Løb 100 30+WErgo Kvinder 30+ Ergo - Dame Vet. 30+ (30-39år) 2000m 2 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84

AFMELDT Roklubben ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78
Løb 101 30+LWErgo Kvinder 30+ letvægt Ergo - Dame Vet. 30+ Letvægt (30-39år) 2000m 2 tilmeldinger

Odense Roklub I

  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87

Róðrarsamband Føroya

  • 1. Sarita Kristina Hansen (Føroya) '88
Løb 104 40+WErgo Kvinder 40+ Ergo - Dame Vet. 40+ (40-49år) 2000m 8 tilmeldinger

Roforeningen KVIK II

  • 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76

Roskilde Roklub I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77

Fredericia Roklub I

  • 1. Lise Mortensen (Fr.cia) '74

Roforeningen KVIK I

  • 1. Astrid Haastrup Jespersen (KVIK) '74

Næstved Roklub I

  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75

AFMELDT Sorø Roklub I

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69

Ringsted Roklub I

  • 1. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76

Helmsvej I

  • 1. Christina Rindom (DEN '73
Løb 105 40+LWErgo Kvinder 40+ letvægt Ergo - Dame Vet. 40+ Letvægt (40-49år) 2000m 3 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69

Nyborg Roklub I

  • 1. Dóra Remenyik (Nyborg) '75

Køge Roklub I

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
Løb 108 50+WErgo Kvinder 50+ Ergo - Dame Vet. 50+ (50-59år) 2000m 3 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67

Roklubben Furesø I

  • 1. Jane Hagan (Furesø) '67

Nyborg Roklub I

  • 1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68
Løb 109 50+LWErgo Kvinder 50+ letvægt Ergo - Dame Vet. 50+ Letvægt (50-59år) 2000m 1 tilmelding

Roforeningen KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 112 60+WErgo Kvinder 60+ Ergo - Dame Vet. 60+ (60-69år) 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Kerteminde Roklub I

  • 1. Hanne Christiansen (Kertem.) '56
Løb 113 60+LWErgo Kvinder 60+ letvægt Ergo - Dame Vet. 60+ Letvægt (60-69år) 2000m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
Løb 116 70+WErgo Kvinder 70+ Ergo - Dame Vet. 70+ (70-79år) 2000m 1 tilmelding

Fredensborg Roklub I

  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
Løb 117 70+LWErgo Kvinder 70+ letvægt Ergo - Dame Vet. 70+ Letvægt (70-79år) 2000m 1 tilmelding

Sorø Roklub I

  • 1. Ingrid Petersen (Sorø) '44
Løb 150 30+MErgo Mænd 30+ Ergo - Herre Vet. 30+ (30-39år) 2000m 8 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Jens Olav Dahlgaard (Bagsværd) '86

Tissø Roklub II

  • 1. Bjarke Christensen Bang (Tissø) '86

Odense Roklub I

  • 1. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85

Team Kabul I

  • 1. Lasse Breitensein (DEN '87

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Allan Maagaard (DSR) '67

Tissø Roklub I

  • 1. Mads Olsen (Tissø) '85

Roforeningen KVIK I

  • 1. Mark van Herk (KVIK) '78

Hærens Officersskols Idrætsforening I

  • 1. Christian Fisker (DEN '87
Løb 151 30+LMErgo Mænd 30+ letvægt Ergo - Herre Vet. 30+ Letvægt (30-39år) 2000m 2 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Bergur Robert Dam Jensen (Føroya) '87
Løb 154 40+MErgo Mænd 40+ Ergo - Herre Vet. 40+ (40-49år) 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Kalundborg Roklub I

  • 1. Kåre Mattesen (Kalundb) '71

Axel Hansen I

  • 1. Lars Poulsen (Axel Hansen) '73

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Asger Lenzing (Lyngby) '71

AFMELDT Næstved Roklub I

  • 1. Morten Thorving (Næstv.) '77

Holte Roklub I

  • 1. Christian Bergmann (Holte) '69

NSÍ I

  • 1. Jón Nónklett (FOE '78
Løb 158 50+MErgo Mænd 50+ Ergo - Herre Vet. 50+ (50-59år) 2000m 11 tilmeldinger

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Thomas Jensen (DEN '67

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Stefanos Volianitis (DSR) '66

Nyborg Roklub I

  • 1. Brian Sørensen (Nyborg) '68

Roklubben Viking I

  • 1. Rene Hansen (Viking) '63

365 Design I

  • 1. Ole Vindfeldt (DEN '66

Roklubben Furesø III

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Vejle Roklub I

  • 1. Michael Magill (Vejle) '66

Roklubben Furesø I

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62

Copenhagen Creators I

  • 1. Leif Kvalvik (DEN '61

Roklubben Furesø II

  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Toni Dam (Føroya) '67
Løb 159 50+LMErgo Mænd 50+ letvægt Ergo - Herre Vet. 50+ Letvægt (50-59år) 2000m 5 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Jacob Thesander (DSR) '66

Nyborg Roklub II

  • 1. Michael Hainz Christensen (Nyborg) '60

Nyborg Roklub I

  • 1. Peter Rasmussen (Nyborg) '60

Bagsværd Roklub I

  • 1. Hellmuth Christian Stuven (Bagsværd) '67

Roskilde Roklub I

  • 1. Jens Stubbe (Roskilde) '60
Løb 162 60+MErgo Mænd 60+ Ergo - Herre Vet. 60+ (60-69år) 2000m 5 tilmeldinger

Odder Roklub I

  • 1. Per Amby (Odder) '54

Aarhus Roklub I

  • 1. Niels Iversen (Aarhus) '55

Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Werner Güttel (Nordslesvig) '58

Maribo Roklub I

  • 1. John Winther (Maribo) '56

Roklubben Skjold I

  • 1. Henrik koczulab (Skjold) '57
Løb 163 60+LMErgo Mænd 60+ letvægt Ergo - Herre Vet. 60+ Letvægt (60-69år) 2000m 1 tilmelding

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57
Løb 166 70+MErgo Mænd 70+ Ergo - Herre Vet. 70+ (70-79år) 2000m 4 tilmeldinger

Middelfart Roklub I

  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43

Fredericia Roklub I

  • 1. Ole Haaning Thomsen (Fr.cia) '40

Vejle Roklub I

  • 1. Torben Clausen-Hansen (Vejle) '47

Hadsund Roklub I

  • 1. Niels Bommer (Hadsund) '48
Løb 167 70+LMErgo Mænd 70+ letvægt Ergo - Herre Vet. 70+ Letvægt (70-79år) 2000m 2 tilmeldinger

Lyngby Roklub I

  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45

Nordslesvigsk Roklub I

  • 1. Gerd Larsen (Nordslesvig) '42
Løb 170 80+MErgo Mænd 80+ Ergo - Herre Vet. 80+ (80-89år) 2000m 4 tilmeldinger

Roklubben Skjold I

  • 1. Flemming Bay (Skjold) '37

Helsingør Roklub I

  • 1. Erik Schønnemann (Helsingør) '35

Strib Ro- og Kajakklub I

  • 1. Peter Hvenegaard (Strib) '37

Sorø Roklub I

  • 1. Jørgen Bay Simonsen (Sorø) '38
Løb 206 U11 WErgo Piger U11 Ergo - Junior E piger 10 år eller yngre 2min 2 tilmeldinger

Roklubben Stevns I

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

Roklubben Stevns II

  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08
Løb 208 U11 MErgo Drenge U11 Ergo - Junior E drenge 10 år eller yngre 2min 4 tilmeldinger

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Rødvig Roklub I

  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08

Tissø Roklub I

  • 1. Nicky Alex Olsen (Tissø) '09

Nyborg Roklub I

  • 1. Bertil Remenyik Høier (Nyborg) '08
Løb 210 U13 WErgo Piger U13 Ergo - Junior DII piger 11 år 2min 2 tilmeldinger

Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Silkeborg Roklub I

  • 1. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07
Løb 212 U13 MErgo Drenge U13 Ergo - Junior DII drenge 11 år 2min 1 tilmelding

Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07
Løb 214 U13 WErgo Piger U13 Ergo - Junior D piger 12 år 2min 6 tilmeldinger

Roskilde Roklub I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06

Roklubben Stevns II

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Hadsund Roklub II

  • 1. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06

Hadsund Roklub I

  • 1. Amalie Hvid Rasmussen (Hadsund) '06

Roklubben Stevns III

  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. Sofie Kristiansen (Stevns) '06
Løb 216 U13 MErgo Drenge U13 Ergo - Junior D drenge 12 år 2min 12 tilmeldinger

AFMELDT Helsingør Roklub I

  • 1. Bertram Penter (Helsingør) '06

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Kjartan Munch Haraldsson (DEN '06

Hadsund Roklub IV

  • 1. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06

Rødvig Roklub I

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06

Hadsund Roklub II

  • 1. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06

Hadsund Roklub I

  • 1. Elias Roth (Hadsund) '06

Hadsund Roklub III

  • 1. Mikkel Dybkær Sand (Hadsund) '06

Dragør Roklub II

  • 1. Victor Emil Andreas Hillerup (Dragør) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Hvidovre Roklub I

  • 1. Philip Hai Nguyen (Hvidovre) '06

Dragør Roklub I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Roklubben Stevns II

  • 1. Kasper B Nielsen (Stevns) '06
Løb 218 U15 WErgo Piger U15 Ergo - Junior CII piger 13 år 3min 19 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO XV

  • 1. Pil Klinkby (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO VIII

  • 1. Cecillie Mølby (Holstebro) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO V

  • 1. Ida Sejrskilde Schmidt (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO X

  • 1. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO XIV

  • 1. Johanne Thiesen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO VII

  • 1. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO XII

  • 1. Laura Væring (Holstebro) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO XI

  • 1. Maja Conradsen (Holstebro) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO XVI

  • 1. Sandra G Christensen (Holstebro) '05

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

Hvidovre Roklub I

  • 1. Solveig Mølle Lindelof (Hvidovre) '05

Holstebro Roklub/KCHO VI

  • 1. Ida Mølgaard (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Sofie Carlsen (Holstebro) '05

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05

Holstebro Roklub/KCHO IX

  • 1. Liva Krabbe (Holstebro) '05

Hadsund Roklub I

  • 1. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Matilde Lægsgaard (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
Løb 220 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Junior CII drenge 13 år 3min 20 tilmeldinger

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Anders Konradsen Vistisen (Holstebro) '05

Roklubben Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Laust Aaskov (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO IX

  • 1. Christoffer Jensen (Holstebro) '05

Hadsund Roklub III

  • 1. Alexander Krogh Nielsen (Hadsund) '05

Holstebro Roklub/KCHO V

  • 1. Oliver Juul Boelsmand (Holstebro) '05

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO VI

  • 1. Rasmus Søndergaard Døssing (Holstebro) '05

Rødvig Roklub II

  • 1. Max Alexander Aliti (Rødvig) '05

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Magnus Bjerrum Nielsen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO XI

  • 1. Lasse Tang Vesterlykke (Holstebro) '05

Rødvig Roklub I

  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05

Roklubben Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Hadsund Roklub IV

  • 1. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05

Holstebro Roklub/KCHO VII

  • 1. Tobias Wullum (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/KCHO X

  • 1. Victor Bach (Holstebro) '05

Hadsund Roklub I

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Hadsund Roklub II

  • 1. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO VIII

  • 1. Mikkel Borreskov (Holstebro) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Nikolai Leander Poulsgaard (Holstebro) '05
Løb 222 U15 WErgo Piger U15 Ergo - Junior C piger 14 år 4min 10 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Pi Goslar (Odder) '04

Roklubben Skjold I

  • 1. Johanne Schousboe (Skjold) '04

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04

Róðrarsamband Føroya II

  • 1. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Horia Mahko (Holstebro) '04

Københavns Roklub I

  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
Løb 224 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Junior C drenge 14 år 4min 26 tilmeldinger

Kolding Roklub I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Holstebro Roklub/KCHO VII

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

Holstebro Roklub/KCHO V

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

Lyngby Roklub/KKL II

  • 1. Oliver Hyldedahl (Lyngby) '04

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Roklubben Skjold I

  • 1. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO VI

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04

Hadsund Roklub I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04

Københavns Roklub I

  • 1. Albert Wendelboe Hindsgaul (København) '04

Bagsværd Roklub III

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Bjarke Dommer Christensen (Holstebro) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Carl Bjerg (Holstebro) '04

Odder Roklub I

  • 1. Noah Mikkelsen (Odder) '04

Tissø Roklub II

  • 1. Magnus Jepsen (Tissø) '04

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Helgi Olsen (Føroya) '04

Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Kasper Sørensen (Holstebro) '04

Bagsværd Roklub II

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

Hvidovre Roklub I

  • 1. Kasper Lindemose (Hvidovre) '04

Tissø Roklub I

  • 1. Marcus Kobæk Larsen (Tissø) '04

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

AFMELDT Helsingør Roklub I

  • 1. Emil B Penter (Helsingør) '04

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO VIII

  • 1. Marcus Kjeldsen (Holstebro) '04
Løb 226 U16 WErgo Piger U16 Ergo - Junior BII piger 15 år 2000m 10 tilmeldinger

Silkeborg Roklub I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03

Silkeborg Roklub II

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

Hadsund Roklub I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

Aarhus Roklub I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Róðrarsamband Føroya II

  • 1. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03

Bagsværd Roklub I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Laura Plæhn Poulsen (Roskilde) '03

Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Løb 228 U16 MErgo Drenge U16 Ergo - Junior BII drenge 15 år 2000m 22 tilmeldinger

Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Oscar Burvil (Holstebro) '03

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Roklubben Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03

Odder Roklub I

  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03

Roklubben Skjold I

  • 1. Bjarke Ramnefjell Schousboe (Skjold) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03

Københavns Roklub IV

  • 1. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03

Næstved Roklub I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

AFMELDT Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03

Roklubben Viking II

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

Københavns Roklub VIII

  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03

Odense Roklub I

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

AFMELDT Hadsund Roklub I

  • 1. Sebastian Dybkær Sand (Hadsund) '03

Roskilde Roklub II

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

AFMELDT Roklubben Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

Københavns Roklub V

  • 1. Nikolaj Juul Damkjer (København) '03
Løb 230 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Junior B piger 16 år 2000m 19 tilmeldinger

Odense Roklub I

  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02

Hadsund Roklub I

  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Roskilde Roklub I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Nikoba i Gong (Føroya) '02

Roklubben Furesø I

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

Roklubben Ægir I

  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Karoline Husted (Holstebro) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02

AFMELDT Odense Roklub II

  • 1. Erantis Fodgaard Sørensen (Odense) '02

Bagsværd Roklub III

  • 1. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02

Tissø Roklub I

  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02

Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02

Roskilde Roklub II

  • 1. Anna Plæhn Poulsen (Roskilde) '02

Odense Roklub III

  • 1. Louise Christensen (Odense) '02

Roklubben Stevns I

  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02

Roklubben Skjold I

  • 1. Mathilde Koczulab (Skjold) '02
Løb 232 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Junior B drenge 16 år 2000m 23 tilmeldinger

Aarhus Roklub I

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02

Roklubben Stevns I

  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02

Roskilde Roklub II

  • 1. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02

Bagsværd Roklub I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Roforeningen KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

Roskilde Roklub I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02

Københavns Roklub II

  • 1. Dines Nedergaard (København) '02

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Markkus Drejer (Holstebro) '02

Københavns Roklub II

  • 1. Frederik Bahne Jessen (København) '02

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02

Hvidovre Roklub I

  • 1. Alexander Høgedal (Hvidovre) '02

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02

Saxkjøbing Roklub I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02

Københavns Roklub III

  • 1. Carl Jensenius (København) '02

Københavns Roklub VI

  • 1. Tobias Theglev (København) '02

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02

Københavns Roklub VII

  • 1. Charlie McDonald** (København) '02

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Peter Vestereng Larsen (DSR) '02
Løb 234 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Junior AII piger 17 år 2000m 11 tilmeldinger

Københavns Roklub I

  • 1. Cecilie Brunnich Sørensen (København) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01

Roklubben Ægir I

  • 1. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

Hadsund Roklub I

  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01

AFMELDT Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Møller (Furesø) '01

Lyngby Dameroklub/KKL I

  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01

Aarhus Roklub I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Roforeningen KVIK I

  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01

Fredericia Roklub/KCHO I

  • 1. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01
Løb 236 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Junior AII drenge 17 år 2000m 21 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

Hvidovre Roklub I

  • 1. Thomas Jensen (Hvidovre) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

Roforeningen KVIK I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Sorø Roklub I

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

Aalborg Roklub I

  • 1. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Roskilde Roklub I

  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01

Silkeborg Roklub I

  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01

AFMELDT Roskilde Roklub II

  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01

Hadsund Roklub II

  • 1. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01

Roskilde Roklub III

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01

AFMELDT Sorø Roklub II

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

Humlebæk Roklub I

  • 1. Johan Runge Poulsen (Humlebæk) '01

Hadsund Roklub III

  • 1. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01

AFMELDT Hvidovre Roklub II

  • 1. Kasper Enemærke Becker (Hvidovre) '01

Roskilde Roklub IV

  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01

Københavns Roklub I

  • 1. August Brogren (København) '01

Hadsund Roklub I

  • 1. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
Løb 238 U19 WErgo Piger U19 Ergo - Junior A piger 18 år 2000m 9 tilmeldinger

Hadsund Roklub I

  • 1. Liane Vestergaard (Hadsund) '00

Roklubben Ægir I

  • 1. Mie Mellerup (Ægir) '00

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00

Bagsværd Roklub I

  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Astrid Bardram Starup (Bagsværd) '00

Roskilde Roklub I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Københavns Roklub I

  • 1. Mia Rina Nielsen (København) '00

AFMELDT Hadsund Roklub II

  • 1. Thea Bach Stegger (Hadsund) '00

Fredericia Roklub I

  • 1. Amalie Kjær (Fr.cia) '00
Løb 240 U19 MErgo Drenge U19 Ergo - Junior A drenge 18 år 2000m 16 tilmeldinger

Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00

Roforeningen KVIK II

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00

Ringsted Roklub I

  • 1. Sigurd Hutnik (Ringsted) '00

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00

Roforeningen KVIK I

  • 1. Nicolai Krogsgaard (KVIK) '00

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00

Roskilde Roklub I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

Hvidovre Roklub/KCHO I

  • 1. Marcus Villiam Lyngesen (Hvidovre) '00

Korsør Roklub I

  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00

Bagsværd Roklub I

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

Københavns Roklub I

  • 1. Anders Grønlund Samuelsen (København) '00

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Stig Skovbo Olsen (DEN '00
Løb 401 U23 LWErgo Kvinder U23 letvægt Ergo - Dame Sen. B Letvægt (19-22år) 2000m 10 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Nanna Bo Christensen (Holstebro) '96

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Stine Mathiasen (DSR) '98

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99

Odense Roklub I

  • 1. Line Katrine Olsen (Odense) '97

Bagsværd Roklub III

  • 1. Marie Mørch (Bagsværd) '97

Bagsværd Roklub II

  • 1. Marie Louise Ladegaard Petersen (Bagsværd) '98

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Ida Langkjær (Bagsværd) '97

Næstved Roklub I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97

Tissø Roklub I

  • 1. Janni Nissen (Tissø) '99
Løb 402 U23 WErgo Kvinder U23 Ergo - Dame Sen. B (19-22år) 2000m 15 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96

Odense Roklub I

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98

Aarhus Roklub I

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99

Roskilde Roklub II

  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99

Roskilde Roklub I

  • 1. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96

Odense Roklub II

  • 1. Marta Kempf (Odense) '98

Bagsværd Roklub II

  • 1. Emilie Jersild (Bagsværd) '98

Tissø Roklub I

  • 1. Mette Nissen (Tissø) '99

Odense Roklub IV

  • 1. Julie Gaumitz Storm (Odense) '96

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

Aarhus Roklub III

  • 1. Kirstine Stampe (Aarhus) '98

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Helena Grace Jensen (DSR) '99

Odense Roklub III

  • 1. Mia Sofie Rützou (Odense) '99

Bagsværd Roklub III

  • 1. Sofie Odgaard Herr (Bagsværd) '99
Løb 403 U23 LMErgo Mænd U23 letvægt Ergo - Herre Sen. B Letvægt (19-22år) 2000m 7 tilmeldinger

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96

Roklubben Furesø I

  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99

Roklubben Ægir I

  • 1. Cody Anderson (Ægir) '96

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Jens Graudal (Bagsværd) '97

Bagsværd Roklub I

  • 1. Malthe Puro (Bagsværd) '96

Odense Roklub I

  • 1. Andreas Finne Skovbakke (Odense) '99

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
Løb 404 U23 MErgo Mænd U23 Ergo - Herre Sen. B (19-22år) 2000m 18 tilmeldinger

Roskilde Roklub I

  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Jonathan Nielsen (Holstebro) '96

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Emil Lenzing (Lyngby) '98

Odense Roklub I

  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

Odense Roklub II

  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Jakob Søe Lillelund (Bagsværd) '98

Bagsværd Roklub I

  • 1. Niels Frederiksen (Bagsværd) '98

Roskilde Roklub II

  • 1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98

Københavns Roklub II

  • 1. Sebastian Bache (København) '97

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Esben Søvndahl (DSR) '99

N.S. Roklub I

  • 1. Jonas Kristensen (N.S.) '99

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Frederik Wulf Munk (Aarhus) '96

Københavns Roklub I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

Næstved Roklub I

  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

AFMELDT Lyngby Roklub/KKL II

  • 1. Mathias Ærendahl Heldbo (Lyngby) '99
Løb 405 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Dame åben Letvægt 2000m 5 tilmeldinger

Odder Roklub I

  • 1. Juliane Elander (Odder) '79

Roskilde Roklub I

  • 1. Aja Runge Holmegaard (Roskilde) '90

Hadsund Roklub I

  • 1. Trine Toft Andersen (Hadsund) '94

Bagsværd Roklub I

  • 1. Iben Østergaard (Bagsværd) '94

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
Løb 406 WErgo Kvinder Ergo - Dame åben 2000m 9 tilmeldinger

Roforeningen KVIK I

  • 1. Fie Udby Erichsen (KVIK) '85

AFMELDT Danske Studenters Roklub III

  • 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Christina Juhl Johansen (DSR) '92

Danske Studenters Roklub IV

  • 1. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89

Odense Roklub I

  • 1. Luise Lund Hansen (Odense) '95

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Kate Petersen (DSR) '90

Aarhus Roklub II

  • 1. Maria L.N Hansen (Aarhus) '91

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95

AFMELDT Roforeningen KVIK II

  • 1. Tanja Spring Ehlers (KVIK) '81
Løb 407 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Herre åben Letvægt 2000m 13 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub III

  • 1. Emil Espensen (DSR) '91

Bagsværd Roklub I

  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92

Odense Roklub I

  • 1. Jesper Fredsted (Odense) '93

Lyngby Roklub/KKL I

  • 1. Alexander Modest (Lyngby) '95

AFMELDT Odense Roklub II

  • 1. Sebastian Terp (Odense) '95

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Timothy Antonie Hansen (DSR) '94

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Mads Petersen (Bagsværd) '95

Roforeningen KVIK I

  • 1. Kelvin Yeung (KVIK) '93

Danske Studenters Roklub V

  • 1. Christoffer Hansen (DSR) '88

Aarhus Roklub I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

AFMELDT Danske Studenters Roklub II

  • 1. Mads Fischer (DSR) '94

Roforeningen KVIK II

  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93

Danske Studenters Roklub IV

  • 1. Tais Bjerregaard (DSR) '90
Løb 408 MErgo Mænd Ergo - Herre åben 2000m 19 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub VII

  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93

AFMELDT Odense Roklub I

  • 1. Nick H. Larsen (Odense) '95

Danske Studenters Roklub VIII

  • 1. Frank Steffensen (DSR) '88

Danske Studenters Roklub V

  • 1. Tøger Berg Rasmussen (DSR) '91

Danske Studenters Roklub III

  • 1. Lars Fjord Garvey (DSR) '93

Odder Roklub I

  • 1. Steffen Bonde (Odder) '89

Danske Studenters Roklub IV

  • 1. Christoffer Kruse (DSR) '94

Roforeningen KVIK I

  • 1. Loui Lam (KVIK) '90

Hadsund Roklub I

  • 1. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95

Bagsværd Roklub I

  • 1. Christian Michaelsen (Bagsværd) '91

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Daniel Stentoft Mogensen (Holstebro) '95

AFMELDT Aalborg Roklub III

  • 1. Jonas Svane (Aalborg) '91

Lyngby Roklub/KKL II

  • 1. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95

Aalborg Roklub II

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89

Næstved Roklub I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90

Aalborg Roklub IV

  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87

Danske Studenters Roklub VI

  • 1. Tobias Kempf (DSR) '93

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Oliver Rying Thomsen (DSR) '95

Danske Studenters Roklub IX

  • 1. Sebastian Peterlin (DSR) '88
Løb 409 MErgo Mænd Ergo - Herre Universitetsløb 2000m 12 tilmeldinger

AFMELDT Aalborg Universitet I

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93

Aalborg Universitet V

  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95

Aalborg Universitet IV

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89

Aalborg Universitet VII

  • 1. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93

Aalborg Universitet XI

  • 1. Mikkel Paetau (Aalborg) '93

Aalborg Universitet VI

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97

AFMELDT Syddansk Universitet IV

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90

Syddansk Universitet I

  • 1. Michael Moerner (Odense) '92

AFMELDT Aalborg Universitet X

  • 1. Esben Okholm Larsen (Aalborg) '94

Aalborg Universitet IX

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94

Syddansk Universitet III

  • 1. Mathias Hesselholt Munck (Odense) '83

Syddansk Universitet II

  • 1. Rasmus Nykjær Brejnrod (Odense) '91
Løb 410 WErgo Kvinder Ergo - Dame Universitetsløb 2000m 4 tilmeldinger

Syddansk Universitet I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94

Aalborg Universitet II

  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97

Aalborg Universitet III

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97

Aalborg Universitet I

  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
Løb 501 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - Firmastafet 4x500m 2000m 15 tilmeldinger

Bagsværd Roklub/Microsoft I

  • 1. Ayrton Massey (DEN '94
  • 2. Marc Hansen (DEN '70
  • 3. Jamie Magee (Bagsværd) '91
  • 4. Kat Nunn (Bagsværd) '93

AFMELDT Team Kraftværk I

  • 1. Anders Juul Rasmussen (DEN '97
  • 2. Emil Nellemann Andreassen (DEN '86
  • 3. Kamilla Klausen (DEN '89
  • 4. Martin Møller Palmberg (DEN '81

365 Design I

  • 1. Charlotte Buchwaldt (DEN '68
  • 2. Peter Rasmussen (DEN '60
  • 3. Brian Sørensen (DEN '68
  • 4. Ole Vindfeldt (DEN '66

PenSam I

  • 1. Tom Winther (DEN '70
  • 2. Steen Brandt-Olsen (DEN '58
  • 3. Christian Thomassen (DEN '86
  • 4. Mikkel Schlüter Friis (DEN '73

PenSam II

  • 1. Rasmus Lau Henningsen (DEN '79
  • 2. Jesper Ingholt (DEN '65
  • 3. Emil Heinrichsen (DEN '85
  • 4. Michael Witthoff (DEN '75

AFMELDT Zest to Life I

  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87
  • 2. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 3. Jonas Svane (Aalborg) '91
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Bodycoach.dk I

  • 1. Michael Skjoldan (Bodycoach) '67
  • 2. Klaus Markussen (Bodycoach) '72
  • 3. Thomas Christensen (Bodycoach) '71
  • 4. Flemming Pristed (Bodycoach) '75

Bodycoach.dk II

  • 1. Anne-Marie Pyndt Lindberg (Bodycoach) '67
  • 2. Anne-Marie Langhans (Bodycoach) '59
  • 3. Trine Dam (Bodycoach) '73
  • 4. Vibeke Søndergaard (Bodycoach) '76

Bodycoach.dk III

  • 1. Lene Ejerskov (Bodycoach) '71
  • 2. Mariana Fernanda Hansen (Bodycoach) '76
  • 3. Meshkat Javadi (Bodycoach) '81
  • 4. Emma Carlsen (Bodycoach) '78

Concept2 Dk I

  • 1. Bettina Modest Bruni (DEN '72
  • 2. Marcus Modest Bruni (DEN '04
  • 3. Mikael Modest (DEN '73
  • 4. Steen Modest Bruni (DEN '71

Rützou&Co I

  • 1. Mia Sofie Rützou (DEN '99
  • 2. Birgit Rützou (DEN '71
  • 3. Claus Rützou (DEN '69
  • 4. Bent Bøgh Pedersen (DEN '43

Bruun & Hjejle I

  • 1. Jakob Echwald Sevel (BH) '77
  • 2. Elsie Yiu (BH) '00
  • 3. Caroline Frydenberg (BH) '78
  • 4. Ulrik Lindow Sørensen (BH) '74

Bruun & Hjejle II

  • 1. Morten Stakroge (BH) '84
  • 2. Helle Lehmann Staun (BH) '70
  • 3. Majken Hauge Johansen (BH) '69
  • 4. Morten Permin (BH) '74

Bruun & Hjejle III

  • 1. Kim Nielsen (BH) '83
  • 2. Katrien Beuls (BH) '68
  • 3. Julian Ritter (DSR) '94
  • 4. Lars Olsen (BH) '70

AFMELDT Bruun & Hjejle IV

  • 1. No Name (BH) '00
  • 2. No Name (BH) '00
  • 3. No Name (BH) '00
  • 4. No Name (BH) '00
Løb 502 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - Skole- og gymnasiumstafet 2000m 17 tilmeldinger

Vemmedrupskolen I

  • 1. Adam Holmgaard Clausen (DEN '04
  • 2. Kasper Stub Bruselius (DEN '02
  • 3. Oscar Skovbo Steinmüller (DEN '02
  • 4. Ulrikka Kilsholm Petersen (DEN '04

Frederiksberg skole Sorø I

  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 3. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 4. Frederikke Algreen Nielsen (Sorø) '05

Vemmedrupskolen II

  • 1. Zia Sofie Flenskov (DEN '04
  • 2. Lukas Rosted Kristiansen (DEN '03
  • 3. Alexander Livoni (DEN '04
  • 4. Martin Andersen (DEN '03

Mariagerfjord Gymnasium I

  • 1. Agnete Munk (Hadsund) '00
  • 2. Liane Vestergaard (Hadsund) '00
  • 3. Rasmus Søndergaard Konnerup (Hadsund) '01
  • 4. Mie Mellerup (Ægir) '00

Hadsund Skole 9.c

  • 1. Zenia Hvid ** (Hadsund) '01
  • 2. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
  • 3. Haris Alagic (Hadsund) '02
  • 4. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03

Hadsund Skole 8. årg.

  • 1. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
  • 2. Malthe Dybdahl Malling (Hadsund) '01
  • 3. Søren Harbo Christiansen (Hadsund) '01
  • 4. Sebastian Dybkær Sand (Hadsund) '03

Hadsund Skole 6. årg.

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
  • 2. Gustav Overgaard Hamann (Hadsund) '05
  • 3. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
  • 4. Oskar Emil Holmriis (Hadsund) '05

Hadsund Skole 5. årg. I

  • 1. Alexander Krogh Nielsen (Hadsund) '05
  • 2. Oliver Enggaard Kristensen (Hadsund) '06
  • 3. Sebastian Marcus Christensen (Hadsund) '06
  • 4. Elias Roth (Hadsund) '06

Hadsund Skole 5. årg. II

  • 1. Mikkel Dybkær Sand (Hadsund) '06
  • 2. Amalie Krogh Nielsen (Hadsund) '05
  • 3. Andrea Guldbæk Christensen (Hadsund) '06
  • 4. Kira Sørensen (Hadsund) '06

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
  • 2. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 3. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05
  • 4. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Halgaard II

  • 1. Matilde Lægsgaard (Holstebro) '05
  • 2. Ida Mølgaard (Holstebro) '05
  • 3. Cecillie Mølby (Holstebro) '05
  • 4. Liva Krabbe (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Halgaard III

  • 1. Anders Konradsen Vistisen (Holstebro) '05
  • 2. Oliver Juul Boelsmand (Holstebro) '05
  • 3. Magnus Bjerrum Nielsen (Holstebro) '05
  • 4. Laust Aaskov (Holstebro) '05

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Ida Mølgaard (Holstebro) '05
  • 2. Laust Aaskov (Holstebro) '05
  • 3. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05
  • 4. Tobias Wullum (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Rolf Krake II

  • 1. Laura Væring (Holstebro) '05
  • 2. Lærke Engelbrecht Sørensen (Holstebro) '05
  • 3. Sarah Kold (Holstebro) '03
  • 4. Johanne Thiesen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Rolf Krake I

  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
  • 2. Bjarke Dommer Christensen (Holstebro) '04
  • 3. Stine Bech Søndergård (Holstebro) '03
  • 4. Christoffer Jensen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Halgaard I

  • 1. Pil Lind Lousdal (Holstebro) '05
  • 2. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 3. Bine Ravn Pedersen (Holstebro) '05
  • 4. Sille Højris Jensen (Holstebro) '05

Holstebro Roklub/Mejrup I

  • 1. Lasse Tang Vesterlykke (Holstebro) '05
  • 2. Victor Bach (Holstebro) '05
  • 3. Kasper Sørensen (Holstebro) '04
  • 4. Tobias Wullum (Holstebro) '05
Løb 601 U13 WErgo Sprint Piger U13 Ergo - Junior E/D SPRINT piger 12 år eller yngre 100m 6 tilmeldinger

Roklubben Stevns IV

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Roklubben Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Silkeborg Roklub I

  • 1. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07

Roklubben Stevns II

  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08

Roklubben Stevns V

  • 1. Sofie Kristiansen (Stevns) '06

Roklubben Stevns III

  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06
Løb 602 U13 MErgo Sprint Drenge U13 Ergo - Junior E/D SPRINT drenge 12 år eller yngre 100m 4 tilmeldinger

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Kjartan Munch Haraldsson (DEN '06

Roklubben Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

AFMELDT Helsingør Roklub I

  • 1. Bertram Penter (Helsingør) '06

Rødvig Roklub I

  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Løb 603 U15 WErgo Sprint Piger U15 Ergo - Junior C SPRINT piger 13-14 år 200m 9 tilmeldinger

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05

Róðrarsamband Føroya III

  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Pi Goslar (Odder) '04

Roklubben Skjold I

  • 1. Johanne Schousboe (Skjold) '04

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04

Róðrarsamband Føroya II

  • 1. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04

Sorø Roklub I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Bagsværd Roklub II

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04
Løb 604 U15 MErgo Sprint Drenge U15 Ergo - Junior C SPRINT drenge 13-14 år 200m 17 tilmeldinger

Odder Roklub I

  • 1. Noah Mikkelsen (Odder) '04

Bagsværd Roklub II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Holstebro Roklub/KCHO IV

  • 1. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

Roklubben Skjold I

  • 1. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04

Rødvig Roklub I

  • 1. Kevin Joensen, (Rødvig) '05

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04

Roklubben Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Roklubben Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

Roklubben Furesø I

  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04

Bagsværd Roklub I

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04

AFMELDT Helsingør Roklub I

  • 1. Emil B Penter (Helsingør) '04

Bagsværd Roklub III

  • 1. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Helgi Olsen (Føroya) '04

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

Roklubben Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Løb 605 U17 WErgo Sprint Piger U17 Ergo - Junior B SPRINT piger 15-16 år 200m 20 tilmeldinger

Rødvig Roklub I

  • 1. Julie Munch (Rødvig) '03

Bagsværd Roklub V

  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02

Róðrarsamband Føroya III

  • 1. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03

Roklubben Furesø II

  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Karoline Husted (Holstebro) '02

Roklubben Skjold I

  • 1. Mathilde Koczulab (Skjold) '02

Silkeborg Roklub II

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

Bagsværd Roklub II

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

Bagsværd Roklub I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Nikoba i Gong (Føroya) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Roklubben Furesø I

  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03

Aarhus Roklub I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Roklubben Ægir I

  • 1. Rebekkah Nordskjold (Ægir) '02

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Nicoline Bluhme (Sorø) '02

Róðrarsamband Føroya II

  • 1. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03

Odense Roklub I

  • 1. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
Løb 606 U17 MErgo Sprint Drenge U17 Ergo - Junior B SPRINT drenge 15-16 år 200m 23 tilmeldinger

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Peter Vestereng Larsen (DSR) '02

Aarhus Roklub I

  • 1. Simon Dissing (Aarhus) '02

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Oscar Burvil (Holstebro) '03

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Emil Ulnits (Holstebro) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub III

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03

Roklubben Skjold I

  • 1. Bjarke Ramnefjell Schousboe (Skjold) '03

Danske Studenters Roklub III

  • 1. Thomas Vestereng Larsen (DSR) '02

Sorø Roklub I

  • 1. Malte Arensbach (Sorø) '02

AFMELDT Roforeningen KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

Roklubben Ægir I

  • 1. Benjamin Johnsen (Ægir) '03

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Viktor Edlefsen (Aarhus) '02

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03

Silkeborg Roklub I

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Hakon Munch Haraldsson (DEN '03

Bagsværd Roklub II

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Kano- og Kajakklubben Nord II

  • 1. Lucas Scharff-Poulsen (DEN '02

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03

Roklubben Stevns I

  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02

Odder Roklub I

  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03

Rødvig Roklub I

  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Villads Jørgensen (Bagsværd) '03
Løb 607 U19 WErgo Sprint Piger U19 Ergo - Junior A SPRINT piger 17-18 år 200m 9 tilmeldinger

Roklubben Ægir I

  • 1. Stefanie Brun Pedersen (Ægir) '01

Odder Roklub I

  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01

Bagsværd Roklub IV

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00

Aarhus Roklub I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00

Bagsværd Roklub III

  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub II

  • 1. Astrid Bardram Starup (Bagsværd) '00

Fredericia Roklub I

  • 1. Amalie Kjær (Fr.cia) '00
Løb 608 U19 MErgo Sprint Drenge U19 Ergo - Junior A SPRINT drenge 17-18 år 200m 22 tilmeldinger

Bagsværd Roklub I

  • 1. Niels Østergaard (Bagsværd) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub IV

  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01

Roforeningen KVIK III

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01

Bagsværd Roklub VI

  • 1. Lasse Maigaard (Bagsværd) '00

Korsør Roklub I

  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00

Bagsværd Roklub III

  • 1. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00

Roskilde Roklub I

  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01

Roforeningen KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Kano- og Kajakklubben Nord II

  • 1. Mikkel Toft Enderslev (DEN '01

AFMELDT Roskilde Roklub III

  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01

Kano- og Kajakklubben Nord III

  • 1. Stig Skovbo Olsen (DEN '00

Roskilde Roklub II

  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Mathias Holst Andersen (DEN '00

Aalborg Roklub I

  • 1. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

AFMELDT Bagsværd Roklub V

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00

Roklubben Ægir I

  • 1. Adrian Flarup Johansen (Ægir) '00

Roforeningen KVIK II

  • 1. Nicolai Krogsgaard (KVIK) '00

Silkeborg Roklub I

  • 1. Magnus Kleist (Silkeborg) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Magnus Valbirk (Holstebro) '00
Løb 609 WErgo Sprint Kvinder Ergo - Senior åben SPRINT Kvinde 200m 10 tilmeldinger

Aarhus Roklub V

  • 1. Kirstine Stampe (Aarhus) '98

Aarhus Roklub III

  • 1. Maria L.N Hansen (Aarhus) '91

AFMELDT Aarhus Roklub II

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

AFMELDT Danske Studenters Roklub I

  • 1. Helena Grace Jensen (DSR) '99

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96

Odense Roklub II

  • 1. Nadine Heidi Brueckmann (Odense) '87

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Amelia Løvstrup Adby (Aarhus) '95

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Sarita Kristina Hansen (Føroya) '88

Odense Roklub I

  • 1. Mia Sofie Rützou (Odense) '99

AFMELDT Aarhus Roklub IV

  • 1. Mette Køchs Nielsen (Aarhus) '99
Løb 610 MErgo Sprint Mænd Ergo - Senior åben SPRINT Herre 200m 16 tilmeldinger

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99

Aalborg Roklub III

  • 1. Christian Hauge (Aalborg) '89

Roklubben Furesø I

  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Bergur Robert Dam Jensen (Føroya) '87

Rødvig Roklub I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78

AFMELDT Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Aske Petersen (Holstebro) '96

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Thomas Jensen (DEN '67

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Asbjørn Lolk-Hansen (DEN '99

Aalborg Roklub V

  • 1. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87

AFMELDT Bagsværd Roklub I

  • 1. Peter Søgaard (Bagsværd) '85

AFMELDT Aarhus Roklub I

  • 1. Frederik Wulf Munk (Aarhus) '96

Odense Roklub I

  • 1. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85

Aalborg Roklub I

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93

Rødvig Roklub II

  • 1. Tommy Knudsen (Rødvig) '51

AFMELDT Aalborg Roklub IV

  • 1. Jonas Svane (Aalborg) '91

Odense Roklub II

  • 1. Malte Rusbjerg (Odense) '98
Løb 611 MErgo Sprint Mænd Ergo - Universitetsløb SPRINT Herre 200m 11 tilmeldinger

Aalborg Universitet V

  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95

Aalborg Universitet VI

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97

AFMELDT Syddansk Universitet I

  • 1. Martin Rønn Sørensen (Odense) '90

Syddansk Universitet III

  • 1. Rasmus Nykjær Brejnrod (Odense) '91

AFMELDT Aalborg Universitet X

  • 1. Esben Okholm Larsen (Aalborg) '94

Aalborg Universitet IX

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94

Syddansk Universitet II

  • 1. Mathias Hesselholt Munck (Odense) '83

Aalborg Universitet IV

  • 1. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89

Aalborg Universitet I

  • 1. Mikkel Paetau (Aalborg) '93

Syddansk Universitet IV

  • 1. Michael Moerner (Odense) '92

Aalborg Universitet VII

  • 1. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
Løb 612 WErgo Sprint Kvinder Ergo - Universitetsløb SPRINT Kvinde 200m 4 tilmeldinger

Aalborg Universitet II

  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97

Syddansk Universitet I

  • 1. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94

Aalborg Universitet I

  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89

Aalborg Universitet III

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
Løb 701 U17 W/M 4-Stafet Piger/drenge U17 4-Stafet - Klubholdstafet, junior 10-16 år 4x500m 2000m 12 tilmeldinger

Silkeborg Roklub I

  • 1. Maja Klitgaard (Silkeborg) '03
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
  • 3. Julie Valentin Hæk (Silkeborg) '07
  • 4. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

Roskilde Roklub I

  • 1. Laura Plæhn Poulsen (Roskilde) '03
  • 2. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 3. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 4. Anna Plæhn Poulsen (Roskilde) '02

Roklubben Viking/Roskilde Roklub I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 2. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 3. Sofie Carlsen (Holstebro) '05
  • 4. Aske Storm (Viking) '03

Róðrarsamband Føroya I

  • 1. Sunneva Lamhugo Leo (Føroya) '05
  • 2. Unnur Wenningsted á Tórgardi (Føroya) '04
  • 3. Kristianna Skarphedinsdóttir (Føroya) '03
  • 4. Jannik Kambskared Dalfoss (Føroya) '03

Róðrarsamband Føroya II

  • 1. Emma Landgaard Nagurset (Føroya) '04
  • 2. Helgi Olsen (Føroya) '04
  • 3. Elin Døgg Súnadóttir (Føroya) '03
  • 4. Nikoba i Gong (Føroya) '02

Bagsværd Roklub I

  • 1. Julie Johansen (Bagsværd) '02
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 3. Casper Girke Christensen (Bagsværd) '03
  • 4. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Bagsværd Roklub II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 3. Emma Vestergaard Lybech (Bagsværd) '02
  • 4. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd Roklub III

  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 2. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 3. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 4. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Holstebro Roklub/KCHO I

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Mathias Elgaard Jensen (Holstebro) '03
  • 3. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 4. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 2. Stine Bech Søndergård (Holstebro) '03
  • 3. Sarah Kold (Holstebro) '03
  • 4. Karoline Husted (Holstebro) '02

Holstebro Roklub/KCHO III

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 3. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 4. Filip Blaaberg-Greve (Holstebro) '03

Rødvig Roklub I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
  • 2. Julie Munch (Rødvig) '03
  • 3. Kevin Joensen, (Rødvig) '05
  • 4. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Løb 702 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - Klubholdstafet, junior 17-18 år,senior, master 4x1000m 4000m 12 tilmeldinger

Sorø Roklub I

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 3. Ingrid Petersen (Sorø) '44
  • 4. Peter Lindblom (Sorø) '63

Roskilde Roklub I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
  • 2. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 3. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
  • 4. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01

Roskilde Roklub II

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
  • 2. Aja Runge Holmegaard (Roskilde) '90
  • 3. Silja Konoy Davidsen (Roskilde) '96
  • 4. Simone Sørensen (Roskilde) '99

Kano- og Kajakklubben Nord I

  • 1. Asbjørn Lolk-Hansen (DEN '99
  • 2. Mathias Holst Andersen (DEN '00
  • 3. Stig Skovbo Olsen (DEN '00
  • 4. Mikkel Toft Enderslev (DEN '01

Bagsværd Roklub I

  • 1. Agnete Jersild (Bagsværd) '00
  • 2. Iben Østergaard (Bagsværd) '94
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Niels Østergaard (Bagsværd) '01

Bagsværd Roklub II

  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 3. Mathilde Persson (Bagsværd) '96
  • 4. Sofie Odgaard Herr (Bagsværd) '99

AFMELDT Odder Roklub I

  • 1. Amalie Holst Jensen (Odder) '01
  • 2. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
  • 3. Noah Mikkelsen (Odder) '04
  • 4. Pi Goslar (Odder) '04

Odder Roklub II

  • 1. Christina Pultz (Odder) '88
  • 2. Juliane Elander (Odder) '79
  • 3. Per Amby (Odder) '54
  • 4. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03

Roklubben Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 2. Jane Hagan (Furesø) '67
  • 3. Lars Wallin (Furesø) '62
  • 4. Bo Hartz (Furesø) '62

Holstebro Roklub/KCHO II

  • 1. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 2. Nichlas Ulnits (Holstebro) '00
  • 3. Magnus Zier Quist Rathenborg (Holstebro) '99
  • 4. Magnus Valbirk (Holstebro) '00

Danske Studenters Roklub I

  • 1. Frederik Fabricius Clausen (DSR) '86
  • 2. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
  • 3. Jacob Jespersen (DSR) '72
  • 4. Kasper Jørgensen (DSR) '85

Danske Studenters Roklub II

  • 1. Karen Leth Jensen (DSR) '72
  • 2. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
  • 3. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • 4. Peter Stenby (DSR) '86
Løb 703 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - Universitetsløb 4x500m Mix handicap Køn 2000m 3 tilmeldinger

Aalborg Universitet III

  • 1. Bjørt Winningsted (Aalborg) '97
  • 2. Christian Hauge (Aalborg) '89
  • 3. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Aalborg Universitet II

  • 1. Asger Laursen (Aalborg) '95
  • 2. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 3. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
  • 4. Mikkel Paetau (Aalborg) '93

Aalborg Universitet I

  • 1. Christina Donstrup (Aalborg) '89
  • 2. Jesper Quist Jensen (Aalborg) '93
  • 3. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 4. Dan Dodensig Kristensen (Aalborg) '87