Startliste - Færøske Mesterskaber 2018

Løb 1
U13 MErgo JMErgo - MErgo Dreingir - 12 ár og yngri (2 min) - 2min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:00

1

Kappró?rarfelagi? Tindur I
  • Bjarni Skorastein ()
Løb 2
U13 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur - 12 ár og yngri (2 min) - 2min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:00

2

Havnar róðrarfelag I
  • AstaSoffía F. Hansen (HAV)

3

Havnar róðrarfelag III
  • Birita Skarphéðinsdóttir (HAV)

4

Havnar róðrarfelag II
  • Ann Eir Reinert (HAV)

5

Skála Róðrarfelag I
  • Kristina Steingrund ()
Løb 3
U15 MErgo JMErgo - MErgo - Dreingir C2 - 13 ár (3 min) - 3min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:10

1

Kappró?rarfelagi? Tindur II
  • Rói Gøte ()

2

Kappró?rarfelagi? Tindur V
  • Torbjørn Niclasen ()

3

Klaksvíkar Róðrarfelag I
  • Finnur Kjølbro ()

4

Kappró?rarfelagi? Tindur I
  • Meinhard Mortansson ()

5

Havnar róðrarfelag I
  • Petur Fróðason (HAV)

6

Kappró?rarfelagi? Tindur III
  • Jákup Akselsson ()

7

Kappró?rarfelagi? Tindur IV
  • Jon Rói Johnsson ()
Løb 4
U15 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur C2 - 13 ár (3 min) - 3min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:20

1

Skála Róðrarfelag II
  • Ingibjørg Jógvansdóttir ()

2

Havnar róðrarfelag I
  • Tanja Dam (HAV)

3

Skála Róðrarfelag I
  • Dania Carlsson ()

4

Kappró?rarfelagi? Tindur III
  • Anne Greta Hansen ()

5

Skála Róðrarfelag IV
  • Petra Nysted ()

6

Kappró?rarfelagi? Tindur II
  • Sunniva Lamhauge Leo ()

7

Kappró?rarfelagi? Tindur I
  • Helena við Misá ()

8

Havnar róðrarfelag II
  • Silja Ákadóttir Hellisdal (HAV)
Løb 5
U15 MErgo JMErgo - MErgo - Dreingir C - 14 ár (4 min) - 4min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:45

1

Kappróðrarfelagið NSÍ II
  • Jósef Lamhauge ()

2

Hósvíkar Róðrarfelag IV
  • Mattias Durhuus ()

3

Hósvíkar Róðrarfelag III
  • Fríði Signarsson Djurhuus ()

4

Hósvíkar Róðrarfelag II
  • Jónas Busk ()

5

Kappróðrarfelagið NSÍ I
  • Helgi Olsen ()

6

Kappróðrarfelagið NSÍ III
  • Signar Hansen ()

7

Hósvíkar Róðrarfelag I
  • Dánjal Olsen ()

9

Havnar róðrarfelag I
  • Andreas Flügge (HAV)
Løb 6
U15 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur C - 14 ár (4 min) - 4min
1. Afdeling 10. mar kl.:10:45

10

Kappró?rarfelagi? Tindur I
  • Emma Langgaard Nagurset ()
Løb 7
U17 MErgo JMErgo - MErgo - Dreingir B2- 15 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:10:55

1

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Líggjas Heðinsson (ÍFK)

2

ÍF KAPPRÓÐUR IV
  • Jákup Tórseinsson (ÍFK)

3

FSR I
  • Jannik Dalfoss (FOE)

4

Róðrarfelagið Knørrur II
  • Markus Helgi Fossádal (Knørr.)

5

ÍF KAPPRÓÐUR II
  • Elias Hansen (ÍFK)

6

SÍF Sandavágs Ítróttarfelag I
  • Símun Tórur Joen Jacobsen ()

7

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR V
  • Salomon Gregersen (ÍFK)

8

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Jens Petur Gaard Magnussen (Knørr.)

9

ÍF KAPPRÓÐUR III
  • Jákup Antoniussen (ÍFK)

10

AFMELDTSÍF Sandavágs Ítróttarfelag II
  • Høgni á Plógv ()
Løb 8
U17 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur B2- 15 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:11:10

1

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Bodil Á boðanesi (ÍFK)

2

ÍF KAPPRÓÐUR II
  • Rosana Gelig Joensen (ÍFK)

3

Havnar róðrarfelag II
  • Elin D. Súnadóttir (HAV)

4

ÍF KAPPRÓÐUR VII
  • Katrina Vang (ÍFK)

5

ÍF KAPPRÓÐUR VI
  • Gunnvá Vang (ÍFK)

7

ÍF KAPPRÓÐUR V
  • Gunnvá Simonsen (ÍFK)

9

Havnar róðrarfelag I
  • Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV)

10

ÍF KAPPRÓÐUR IV
  • Selma Lív Berg (ÍFK)

11

ÍF KAPPRÓÐUR III
  • Teresa Jansdóttir Abrahamsen (ÍFK)
Løb 9
U17 MErgo JMErgo - MErgo - Dreingir B - 16 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:11:35

1

SÍF Sandavágs Ítróttarfelag I
  • Hákun Stenberg ()
Løb 10
U17 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur B - 16 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:11:35

2

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Nikoba í Gong (Knørr.)

3

Róðrarfelagið Knørrur II
  • Silja Poulsen (Knørr.)

4

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Torbjørg J. Grekersen (ÍFK)
Løb 11
U19 MErgo JMErgo - MErgo - Dreingir A2 - 17 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:11:50

1

Róðrarfelagið Knørrur II
  • Jan Arge (Knørr.)

2

Klaksvíkar Róðrarfelag II
  • Hermann Samuelsen ()

3

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Vernar Restorff olsen (Knørr.)

4

Róðrarfelagið Knørrur III
  • Bogi Arge (Knørr.)

5

Klaksvíkar Róðrarfelag I
  • Brandur Kjølbro ()

6

Róðrarfelagið Knørrur IV
  • Dánial Lava Jacobsen (Knørr.)
Løb 12
U19 WErgo JWErgo - WErgo - Gentur A2 - 17 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:11:50

7

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Lena Elisdóttir (ÍFK)

8

KÍF II
  • Zoe Elizabeth Dickson (FOE)

9

ÍF KAPPRÓÐUR II
  • Asta Sofía Reynatrøð (ÍFK)

10

Argja róðrarfelag I
  • Sølvá Patursson (ARGJA )

12

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Hildur Magnussen (Knørr.)
Løb 16
U23 LW1X LW1X - LWErgo Kvinnur lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejningkl. 10:15
1. Afdeling 10. mar kl.:12:15

1

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR II
  • SUNNLEYG ELIASSEN (ÍFK)

2

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR IV
  • Jóhanna Egholm (ÍFK)

3

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR I
  • Turið Christiansen (ÍFK)
Løb 17
U23 MErgo MErgo - MErgo Menn (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:12:15

4

AFMELDTKlaksvíkar Róðrarfelag I
  • Kristian Linklett Mortansson ()

5

AFMELDTArgja róðrarfelag I
  • Árni Jóhannesson (ARGJA )
Løb 18
U23 WErgo WErgo - WErgo Kvinnur (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:12:15

6

AFMELDTKnørrur I
  • Linda R. Klein (FOE)

7

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR I
  • Ann Várlíð Jacobsen (ÍFK)
Løb 19
LWErgo LWErgo - LWErgo Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejningkl. 10:15
1. Afdeling 10. mar kl.:12:15

8

AFMELDTHavnar róðrarfelag I
  • Sarita K. Hansen (HAV)
Løb 21
LMErgo LMErgo - LMErgo - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejningkl. 10:40
1. Afdeling 10. mar kl.:12:40

2

AFMELDTArgja Róðrarfelag Føroya I
  • Bogi Syderbø ()

3

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Magni Johanson Hansen (ÍFK)

4

Havnar róðrarfelag I
  • Bergur Robert Dam Jensen (HAV)
Løb 22
MErgo MErgo - MErgo Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:13:05

1

AR I
  • Ragnar Mikkelsen (FOE)

2

Klaksvíkar Róðrarfelag I
  • Heri Klein Olsen ()

3

Havnar róðrarfelag III
  • ARNBJØRN ISFELD (FOE)

4

AR II
  • Jógvan Jacobsen (FOE)

5

HR I
  • Toni Dam (FOE)

6

Havnar róðrarfelag IV
  • Svein Patursson (HAV)

7

Havnar róðrarfelag I
  • Róar Dalsgaard (HAV)

8

Hósvíkar Róðrarfelag I
  • Sunnleif Olsen ()

9

AFMELDTArgja Róðrarfelag Føroya I
  • Bogi Syderbø ()

10

NSÍ I
  • John Hansen (FOE)

11

Havnar róðrarfelag II
  • Hans Petur Brekkstein (HAV)
Løb 23
30+LMErgo LMMErgo - LMErgo - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejningkl. 11:20
1. Afdeling 10. mar kl.:13:20

1

Havnar róðrarfelag I
  • Bergur Robert Dam Jensen (HAV)
Løb 24
30+LWErgo LMWErgo - LWErgo - Kvinnur 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejningkl. 11:20
1. Afdeling 10. mar kl.:13:20

2

Havnar róðrarfelag I
  • Sarita K. Hansen (HAV)
Løb 25
30+MErgo MMErgo - MErgo - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:13:20

4

Argja róðrarfelag II
  • Johannes Olsen (ARGJA )
Løb 26
30+WErgo MWErgo - WErgo - Kvinnur 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:13:20

5

Róðrarsamband Føroya I
  • Elsa Magnussen (FOE)

6

Havnar róðrarfelag I
  • Elisabeth Knudsen (HAV)
Løb 33
50+MErgo MMErgo - MErgo - Menn 50+ ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 10. mar kl.:13:20

7

HR I
  • Olaf Vesturgarð (FOE)

8

AFMELDTHR II
  • Toni Dam (FOE)
Løb 37
U17 W/M 6-Stafet JW/JM6-Stafet - Liðkapping - Dreingir og Gentur (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 10. mar kl.:14:10

5

SÍF
  • 1. Hans Eli Myllá ()
  • 2. Hákun Stenberg ()
  • 3. Høgni á Plógv ()
  • 4. Símun Tórur Joen Jacobsen ()
  • 5. Rógvi Mouritsen (Miðvágs )
  • 6. Jannik Dalfoss (FOE)

6

Sílagentur 2018
  • 1. Lea T. Johansen (HAV)
  • 2. Brynhild E. Joensen (HAV)
  • 3. Elin D. Súnadóttir (HAV)
  • 4. Eydna E. Hansen (HAV)
  • 5. Unnur W. Á Tórgarði (HAV)
  • 6. Rannvá Tórgarð (HAV)

1

Blikur Gentur
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA )
  • 2. rakul Jansdottir (ARGJA )
  • 3. Sølvá Patursson (ARGJA )
  • 4. urd reginsdóttir á lofti (ARGJA )
  • 5. Vár G. Hansen (ARGJA )
  • 6. Eva Hammer (ARGJA )

7

Knúkur - Barnaróður gentur
  • 1. Anne Greta Hansen ()
  • 2. Birita við Gil ()
  • 3. Elsa í Skoruni ()
  • 4. Emma Langgaard Nagurset ()
  • 5. Helena við Misá ()
  • 6. Sunniva Lamhauge Leo ()

2

HR BR Gentir
  • 1. Tanja Dam (HAV)
  • 2. AstaSoffía F. Hansen (HAV)
  • 3. Andreas Flügge (HAV)
  • 4. Silja Ákadóttir Hellisdal (HAV)
  • 5. Birita Skarphéðinsdóttir (HAV)
  • 6. Kristianna Skarphedinsdóttir (FOE)

8

Fenja dreingir
  • 1. Elias Hansen (ÍFK)
  • 2. Jákup Antoniussen (ÍFK)
  • 3. Jákup Tórseinsson (ÍFK)
  • 4. Líggjas Heðinsson (ÍFK)
  • 5. Ísakur Eyðunsson Olsen (FOE)
  • 6. Pauli Á Horni (ÍFK)

3

Knúkur - Barnaróður dreingir
  • 1. Bjarni Skorastein ()
  • 2. Jákup Akselsson ()
  • 3. Jon Rói Johnsson ()
  • 4. Meinhard Mortansson ()
  • 5. Rói Gøte ()
  • 6. Torbjørn Niclasen ()

4

Silja Gentir
  • 1. Bodil Á boðanesi (ÍFK)
  • 2. Gunnvá Simonsen (ÍFK)
  • 3. Sofía Toftegaard (ÍFK)
  • 4. Rosana Gelig Joensen (ÍFK)
  • 5. Selma Lív Berg (ÍFK)
  • 6. Teresa Jansdóttir Abrahamsen (ÍFK)
Løb 35
W6-Stafet W6-Stafet - Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 10. mar kl.:14:20

1

Tambar
TidshandicapB : 0:00
  • 1. Hildur Magnussen (Knørr.)
  • 2. Nikoba í Gong (Knørr.)
  • 3. Silja Poulsen (Knørr.)
  • 4. Tórunn Mohr (Knørr.)
  • 5. Mildrid Vinjardsdottir Guttesen (Knørr.)
  • 6. Selmá Árting (Knørr.)

3

Kollur
TidshandicapB : 0:10
  • 1. Anna Margit Arabo (FOE)
  • 2. Herit Johannesen (FOE)
  • 3. Julia Jóhansdóttir Fagraklett (FOE)
  • 4. Katrin Vanzon Joensen (FOE)
  • 5. Sólrun Við Neyst (FOE)
  • 6. Zoe Elizabeth Dickson (FOE)

4

Erla Kongsdóttir kvinnur
TidshandicapB : 0:22
  • 1. Kirstin Toftegaard (ÍFK)
  • 2. Asta Sofía Reynatrøð (ÍFK)
  • 3. Erika S. Christiansen (ÍFK)
  • 4. Jóhanna Egholm (ÍFK)
  • 5. Turið Christiansen (ÍFK)
  • 6. SUNNLEYG ELIASSEN (ÍFK)

2

Sílið
TidshandicapB : 0:28
  • 1. Maibrit R. Petersen (HAV)
  • 2. Sarita K. Hansen (HAV)
  • 3. Torgerð Ranadóttir (HAV)
  • 4. Eva Lauritsen (HAV)
  • 5. Sólbjørg S. Juliansdóttir (HAV)
  • 6. Helga K. Kragesteen (HAV)
Løb 36
M6-Stafet M6-Stafet - Liðkapping - Menn (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 10. mar kl.:14:40

1

Páll Fangi
TidshandicapB : 0:00
  • 1. Finnur Kjølbro ()
  • 2. Brandur Kjølbro ()
  • 3. Hermann R. Samuelsen ()
  • 4. Ísakur Viðoy Staksá ()
  • 5. Benjamin E. Sigurðsson ()
  • 6. Martin Joensen ()

8

Jallaguns
TidshandicapB : 0:02
  • 1. Vernar Restorff olsen (Knørr.)
  • 2. Markus Helgi Fossádal (Knørr.)
  • 3. Jens Petur Gaard Magnussen (Knørr.)
  • 4. Jan Arge (Knørr.)
  • 5. Dánial Lava Jacobsen (Knørr.)
  • 6. Bogi Arge (Knørr.)

6

Lómur
TidshandicapB : 0:24
  • 1. Bogi Húsgarð (ARGJA )
  • 2. Bogi Syderbø (ARGJA )
  • 3. Hannis Aabak (ARGJA )
  • 4. Róar B. Johansen (ARGJA )
  • 5. Rógvi P. Hansen (ARGJA )
  • 6. Torkil S. Jógvansson (ARGJA )

3

HR
TidshandicapB : 0:31
  • 1. Jens Kristian Dam (FOE)
  • 2. Bergur Robert Dam Jensen (FOE)
  • 3. Magni Brøðraberg (FOE)
  • 4. Olaf Vesturgarð (FOE)
  • 5. Steinar á Tórgarði (HAV)
  • 6. Pætur Johansen (FOE)

5

Pip AR
TidshandicapB : 0:42
  • 1. Árni Jóhannesson (ARGJA )
  • 2. Jógvan Jacobsen (ARGJA )
  • 3. Julian Lava (ARGJA )
  • 4. Ragnar S. Mikkelsen (ARGJA )
  • 5. Sverri Tórstún (ARGJA )
  • 6. MEINHARD AKRABERG HANSEN (ARGJA )

4

Havnarbáturin
TidshandicapB : 0:52
  • 1. Thorvald Joensen (VÁGS )
  • 2. KARSTIN KJÆRBO (FOE)
  • 3. Hjalgrím Davidsen (FOE)
  • 4. Tórur Andreas Hansen (HAV)
  • 5. Ari Johannesen (FOE)
  • 6. Bárður Johannesen (HAV)

7

Klaksvíkingur
TidshandicapB : 0:55
  • 1. Kristian Linklett Mortansson ()
  • 2. Jógvan Højgaard ()
  • 3. Heri Klein Olsen ()
  • 4. Sigmund Klein Olsen ()
  • 5. Rúni Klode ()
  • 6. Kristian Petersen ()