Tilmeldinger - Humlebæk Coastal Regatta 2019

Løb 101 W2x coastal Kvinder åben C2X - 6000m 4 tilmeldinger
KVIK I
  • 1. Dorte Lassen (KVIK) '71
  • 2. Bie Andersen (KVIK) '71
DSR I
  • 1. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • 2. Simone Krog Christensen (DSR) '89
DSR II
  • 1. Tanja Igland (DSR) '74
  • 2. Samantha Don Robbins (DSR) '90
DSR III
  • 1. Irene Kjærskov Pedersen (DSR) '95
  • 2. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
Løb 103 M1x coastal Mænd åben C1X - 6000m 5 tilmeldinger
Helsingborg I
  • 1. Peter Berg (Helsingborg) '82
Helsingborg II
  • 1. Jonathan Wright (Helsingborg) '67
KVIK I
  • 1. Jacob Sørensen (KVIK) '68
DSR I
  • 1. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95
Bagsværd I MANGLER BETALING
  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
Løb 105 W/M 4x+ coastal Mix åben C4X+ - 6000m 2 tilmeldinger
DSR I
  • 1. Irene Kjærskov Pedersen (DSR) '95
  • 2. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
  • 3. Christoffer Hansen (DSR) '88
  • 4. Andreas Bech Mikkelsen (DSR) '83
  • Cox. N N (DSR) '90
Humlebæk I MANGLER BETALING
  • 1. Malene Kristensen (Humlebæk) '71
  • 2. Pia Rasmussen (Humlebæk) '64
  • 3. Christian Stephensen (Humlebæk) '52
  • 4. Torben Møller Klausen (Humlebæk) '53
  • Cox. Karoline Kristensen (Humlebæk) '00
Løb 107 M2x coastal Mænd åben C2X - 6000m 3 tilmeldinger
Helsingborg I
  • 1. Jonathan Wright (Helsingborg) '67
  • 2. Peter Berg (Helsingborg) '82
DSR I
  • 1. Joen Petur Jacobsen (DSR) '89
  • 2. Christoffer Hansen (DSR) '88
DSR II
  • 1. Gid Van Der Ven (DSR) '92
  • 2. Andreas Bech Mikkelsen (DSR) '83
Løb 108 50+M2x coastal Mænd 50+ C2X - 6000m 2 tilmeldinger
Helsingborg I
  • 1. Erik Sebelius (Helsingborg) '66
  • 2. Thomas Olsson (Helsingborg) '58
Humlebæk I MANGLER BETALING
  • 1. Claus Jensen (Humlebæk) '65
  • 2. Keld Strudahl (Humlebæk) '59
Løb 109 W1x coastal Kvinder åben C1X - 6000m 2 tilmeldinger
Helsingborg I
  • 1. Maria Pelvén (Helsingborg) '83
DSR I
  • 1. Kate Petersen (DSR) '90
Løb 110 W4x+ coastal Kvinder åben C4X+ - 6000m 2 tilmeldinger
KVIK I
  • 1. Tine Aabye (KVIK) '63
  • 2. Dorte Lassen (KVIK) '71
  • 3. Ulla Jakobsen (KVIK) '65
  • 4. Torill Lindebjerg (KVIK) '77
  • Cox. Bie Andersen (KVIK) '71
DSR I
  • 1. Tanja Igland (DSR) '74
  • 2. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77
  • 3. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 4. Simone Krog Christensen (DSR) '89
  • Cox. N N (DSR) '99
Løb 112 M4x+ coastal Mænd åben C4X+ - 6000m 1 tilmelding
DSR I
  • 1. Andreas Bech Mikkelsen (DSR) '83
  • 2. Gid Van Der Ven (DSR) '92
  • 3. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95
  • 4. Joen Petur Jacobsen (DSR) '89
  • Cox. N N (DSR) '90
Løb 113 W/M 2x coastal Mix åben C2X - 6000m 8 tilmeldinger
KVIK I
  • 1. Torill Lindebjerg (KVIK) '77
  • 2. Peter Weile (KVIK) '73
DSR I
  • 1. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
  • 2. Christoffer Hansen (DSR) '88
DSR II
  • 1. Martin Schjerning (DSR) '80
  • 2. Kate Petersen (DSR) '90
DSR III
  • 1. Simone Krog Christensen (DSR) '89
  • 2. Joen Petur Jacobsen (DSR) '89
Humlebæk I MANGLER BETALING
  • 1. Magnus Moos (Humlebæk) '01
  • 2. Karoline Kristensen (Humlebæk) '00
Humlebæk II MANGLER BETALING
  • 1. Torben Møller Klausen (Humlebæk) '53
  • 2. Tilde Wonsild (Humlebæk) '77
Humlebæk III MANGLER BETALING
  • 1. Mette Porsmose (Humlebæk) '64
  • 2. Christian Probst (Humlebæk) '60
Helsingborg I
  • 1. Daniel Böcker (Helsingborg) '78
  • 2. Maria Pelvén (Helsingborg) '83