Løbsliste - Haderslev Regatta 2019

Information til overnatning: http://srgf.dk

Løbsliste - Haderslev Regatta 2019
Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
1 8. jun kl.:00:00 3000m U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c)
2 8. jun kl.:00:00 3000m U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c)
3 8. jun kl.:00:00 3000m U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c)
4 8. jun kl.:00:00 3000m U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c)
5 8. jun kl.:00:00 3000m U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c)
6 8. jun kl.:00:00 3000m U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c)
7 8. jun kl.:00:00 3000m U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 (VI c)
8 8. jun kl.:00:00 3000m U15 LM2X Drenge 2x 13 og 14 let (VI c)
9 8. jun kl.:00:00 3000m U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 (VI c)
10 8. jun kl.:00:00 3000m U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let (VI c)
11 8. jun kl.:00:00 3000m U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c)
12 8. jun kl.:00:00 3000m U15 LW2X Piger 2x 13 og 14 let (VI c)
13 8. jun kl.:00:00 3000m U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c)
14 8. jun kl.:00:00 3000m U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let (VI c)
15 8. jun kl.:00:00 3000m U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c)
16 8. jun kl.:00:00 3000m U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c)
17 8. jun kl.:00:00 3000m U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c)
18 8. jun kl.:00:00 3000m U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c)
19 8. jun kl.:00:00 3000m U15 W1X Piger 1x 14 (VI c)
20 8. jun kl.:00:00 3000m U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c)
21 8. jun kl.:00:00 3000m U14 W1X Piger 1x 13 (VI c)
22 8. jun kl.:00:00 3000m U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c)
23 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
24 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W1X JW1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
25 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
26 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M1X JM1X B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
27 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W2X JW2X B
28 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M2X JM2X B
29 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
30 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LM1X JM1x B let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
31 8. jun kl.:00:00 1000m Master M1X MM1x Masters A-K (VI d)
32 8. jun kl.:00:00 1000m Master W1X MW1x Masters A-K (VI d)
33 8. jun kl.:00:00 1000m W1X W1x
34 8. jun kl.:00:00 1000m M2X M2x
35 8. jun kl.:00:00 350m U12 M1X Drenge 1x 11
36 8. jun kl.:00:00 350m U12 M1X Drenge 1x 11, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
37 8. jun kl.:00:00 350m U12 W1X Piger 1x 11
38 8. jun kl.:00:00 350m U13 LM1X Drenge 1x 12 let
39 8. jun kl.:00:00 350m U14 LM1X Drenge 1x 13 let
40 8. jun kl.:00:00 350m U14 LW1X Piger 1x 13 let
41 8. jun kl.:00:00 350m U14 M2X Drenge 2x 12 og 13
42 8. jun kl.:00:00 350m U14 W2X Piger 2x 12 og 13
43 8. jun kl.:00:00 350m U15 M1X Drenge 1x 14
44 8. jun kl.:00:00 350m U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
45 8. jun kl.:00:00 350m U15 W1X Piger 1x 14
46 8. jun kl.:00:00 350m U15 W1X Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
47 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LM4X+ JM4X+ B let
48 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W1X JW1x B
49 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M1X JM1x B
50 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LW2X JW2x B let
51 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LM2X JM2x B let
52 8. jun kl.:00:00 1000m U19 LW1X JW1x A let
53 8. jun kl.:00:00 1000m U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
54 8. jun kl.:00:00 1000m U19 LM1X JM1x A let
55 8. jun kl.:00:00 1000m U19 M4X JM4x A
56 8. jun kl.:00:00 1000m U23 LW1X W1x B let.
57 8. jun kl.:00:00 1000m U23 LM1X M1x B let.
58 8. jun kl.:00:00 1000m W4X W4x
59 8. jun kl.:00:00 350m U13 M2X Drenge 2x 11 og 12
60 8. jun kl.:00:00 350m U13 M1X Drenge 1x 12
61 8. jun kl.:00:00 350m U13 M1X Drenge 1x 12, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
62 8. jun kl.:00:00 350m U13 W1X Piger 1x 12
63 8. jun kl.:00:00 350m U14 M1X Drenge 1x 13
64 8. jun kl.:00:00 350m U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
65 8. jun kl.:00:00 350m U14 W1X Piger 1x 13
66 8. jun kl.:00:00 350m U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
67 8. jun kl.:00:00 350m U15 LM1X Drenge 1x 14 let
68 8. jun kl.:00:00 350m U15 LW1X Piger 1x 14 let
69 8. jun kl.:00:00 350m U15 M2X Drenge 2x 13 og 14
70 8. jun kl.:00:00 350m U15 W2X Piger 2x 13 og 14
71 8. jun kl.:00:00 350m W/M 8+ 8+ open Sprintcup (VI h)
72 8. jun kl.:00:00 1000m M4X M4x A
73 8. jun kl.:00:00 1000m Master M4X MM4x Masters A-K (VI d)
74 8. jun kl.:00:00 1000m Master W4X/4- MW4x Masters A-K (VI d)
75 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejre
76 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W2X JW2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
77 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
78 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M2X JM2x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
79 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LW1X JW1x B let
80 8. jun kl.:00:00 1000m U17 LM1X JM1x B let.
81 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W4X+ JW4x+ B (VI g)
82 8. jun kl.:00:00 1000m U17 W4X JW4x B (VI g)
83 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M4X+ JM4x+ B (VI g)
84 8. jun kl.:00:00 1000m U17 M4X JM4x B (VI g)
85 8. jun kl.:00:00 1000m U19 W2X JW2x A
86 8. jun kl.:00:00 1000m U19 M2X JM2x A
87 8. jun kl.:00:00 1000m U19 LM1X JM1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
88 8. jun kl.:00:00 1000m U23 W2X W2x B
89 8. jun kl.:00:00 1000m U23 M2X M2x B
90 8. jun kl.:00:00 1000m M1X M1x
91 8. jun kl.:00:00 1000m Master M2X/2- MM 2x Masters A - K (VI d)
92 8. jun kl.:00:00 1000m Master W2X/2- MW 2x Masters A - K (VI d)
93 8. jun kl.:00:00 1000m Master W/M 2-/2X MM/MW 2x Masters A - K Mix (VI d)
94 8. jun kl.:00:00 250m U17 M1X-Edon JM 1X B i Edon (VI f)
95 8. jun kl.:00:00 250m U17 W1X-Edon JW 1X B i Edon (VI f)
96 8. jun kl.:00:00 250m U15 M1X-Edon Drenge 1x 13 og 14 (VI f)
97 8. jun kl.:00:00 250m U15 W1X-Edon Piger 1x 13 og 14 (VI f)
98 8. jun kl.:00:00 250m U13 M1X-Edon Drenge 1x 11 og 12 (VI f)
99 8. jun kl.:00:00 250m U13 W1X-Edon Piger 1x 11 og 12 (VI f)
100 9. jun kl.:00:00 1000m U14 W1X Piger 1x 13 (VI c)
101 9. jun kl.:00:00 1000m U15 M1X Drenge 1x 14 (VI c)
102 9. jun kl.:00:00 1000m U15 M1X Drenge 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
103 9. jun kl.:00:00 1000m U14 M1X Drenge 1x 13 (VI c)
104 9. jun kl.:00:00 1000m U14 M1X Drenge 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
105 9. jun kl.:00:00 1000m U14 W1X Piger 1x 13, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
106 9. jun kl.:00:00 1000m U17 W1X JW1x B (VI c)
107 9. jun kl.:00:00 1000m U17 M1X JM1x B (VI c)
108 9. jun kl.:00:00 1000m U17 LW2X JW2x B let (VI c)
109 9. jun kl.:00:00 1000m U17 LM2X JM2x B let (VI c)
110 9. jun kl.:00:00 1000m U19 LW1X JW1x A let (VI c)
111 9. jun kl.:00:00 1000m U13 M2X Drenge 2x 11 og 12
112 9. jun kl.:00:00 1000m U13 W2X Piger 2x 11 og 12
113 9. jun kl.:00:00 1000m U15 LM1X Drenge 1x 14 let (VI c)
114 9. jun kl.:00:00 1000m U15 LM1X Drenge 1x 14 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
115 9. jun kl.:00:00 1000m U14 LM1X Drenge 1x 13 let (VI c)
116 9. jun kl.:00:00 1000m U14 LM1X Drenge 1x 13 let, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
117 9. jun kl.:00:00 1000m U14 LW1X Piger 1x 13 let (VI c)
118 9. jun kl.:00:00 1000m U15 W4X+ Piger 4x+ 13 og 14 (VI c)
119 9. jun kl.:00:00 1000m U15 M4X+ Drenge 4x+ 13 og 14 (VI c)
120 9. jun kl.:00:00 1000m U19 LM1X JM1x A let (VI c)
121 9. jun kl.:00:00 1000m U19 M1X JM1x A, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
122 9. jun kl.:00:00 1000m U23 LM1X M1x B let.
123 9. jun kl.:00:00 1000m W4X W4x (VI c)
124 9. jun kl.:00:00 1000m M4X M4x (VI c)
125 9. jun kl.:00:00 1000m Master M1X MM1x Masters A-K (VI d)
126 9. jun kl.:00:00 1000m Master W1X MW1x Masters A-K (VI d)
127 9. jun kl.:00:00 1000m U17 LW1X JW1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
128 9. jun kl.:00:00 350m U12 M1X Drenge 1x 11
129 9. jun kl.:00:00 350m U12 W1X Piger 1x 11
130 9. jun kl.:00:00 350m U13 M1X Drenge 1x 12
131 9. jun kl.:00:00 350m U13 LM1X Drenge 1x 12 let
132 9. jun kl.:00:00 350m U13 W1X Piger 1x 12
133 9. jun kl.:00:00 1000m U15 LW1X Piger 1x 14 let (VI c)
134 9. jun kl.:00:00 1000m U14 W4X+ Piger 4x+ 12 og 13 (VI c)
135 9. jun kl.:00:00 1000m U14 M4X+ Drenge 4x+ 12 og 13 (VI c)
136 9. jun kl.:00:00 1000m U15 M2X Drenge 2x 13 og 14 (VI c)
137 9. jun kl.:00:00 1000m U15 W2X Piger 2x 13 og 14 (VI c)
138 9. jun kl.:00:00 1000m U17 LM1X JM1x B let. kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
139 9. jun kl.:00:00 1000m U17 W2X JW2x B (VI c)
140 9. jun kl.:00:00 1000m U17 M2X JM2x B (VI c)
141 9. jun kl.:00:00 1000m U17 LM4X+ JM4x+ B let, (VI c)
142 9. jun kl.:00:00 1000m U19 W1X JW1x A (VI c)
143 9. jun kl.:00:00 1000m U19 M1X JM1x A (VI c)
144 9. jun kl.:00:00 1000m U19 M2- JM2- A (VI c)
145 9. jun kl.:00:00 1000m W1X W1x (VI c)
146 9. jun kl.:00:00 1000m M1X M1x (VI c)
147 9. jun kl.:01:00 350m U19 W1X JW1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
148 9. jun kl.:01:00 350m U19 M1X JM 1x A Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
149 9. jun kl.:01:00 350m U17 M1X JM 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
150 9. jun kl.:01:00 350m U17 W1X JW1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
151 9. jun kl.:01:00 350m U19 LM1X JM 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
152 9. jun kl.:01:00 350m U19 LW1X JW 1x A let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
153 9. jun kl.:01:00 350m U17 LM1X JM 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
154 9. jun kl.:01:00 350m U17 LW1X JW 1x B let Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
155 9. jun kl.:01:00 350m U23 W1X W 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
156 9. jun kl.:01:00 350m U23 M1X M 1x B Sprintcup (VI b), Når der er mere end 6 deltagere er kvalifikation på lørdag aften
157 9. jun kl.:01:00 1000m U15 W1X Piger 1x 14 (VI c)
158 9. jun kl.:01:00 1000m U15 W1X Piger 1x 14, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
159 9. jun kl.:01:00 1000m U14 M2X Drenge 2x 12 og 13 (VI c)
160 9. jun kl.:01:00 1000m U14 W2X Piger 2x 12 og 13 (VI c)
161 9. jun kl.:01:00 1000m U14 LM2X Drenge 2x 12 og 13 let. (VI c)
162 9. jun kl.:01:00 1000m U14 LW2X Piger 2x 12 og 13 let. (VI c)
163 9. jun kl.:01:00 1000m M2- M2- (VI c)
164 9. jun kl.:01:00 1000m U17 W1X JW1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
165 9. jun kl.:01:00 1000m U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
166 9. jun kl.:01:00 1000m U17 M1X JM1x B, kun roer med i indeværende og forrige år uden sejr
167 9. jun kl.:01:00 1000m U17 LW1X JW1x B let (VI c)
168 9. jun kl.:01:00 1000m U17 LM1X JM1x B let (VI c)
169 9. jun kl.:01:00 1000m U19 W2X JW2x A (VI c)
170 9. jun kl.:01:00 1000m U19 M2X JM2x A (VI c)
171 9. jun kl.:01:00 1000m U23 M2X M2x B
172 9. jun kl.:01:00 1000m LW1X W1x let (VI c)
173 9. jun kl.:01:00 1000m LM1X M1x let (VI c)
174 9. jun kl.:01:00 1000m M8+ M8+ (VI c)
175 9. jun kl.:01:00 1000m Master M2-/2X MM 2x Masters A - K (VI d)
176 9. jun kl.:01:00 1000m Master W2-/2X MW 2x Masters A - K (VI d)
177 9. jun kl.:01:00 1000m Master W/M 2X MM/MW 2x Masters A - K MIX (VI d)
178 9. jun kl.:01:00 1000m U19 M4X JM4x A (VI c)
179 9. jun kl.:01:00 1000m U15 W/M 4X+ Mix 4x+ 13 og 14 (VI c)
180 9. jun kl.:01:00 1000m U14 W/M 4X+ Mix 4x+ 12 og 13 (VI c)
181 9. jun kl.:01:00 1000m U17 M4X+ JM4x+ B (VI c)
182 9. jun kl.:01:00 1000m U17 W4X+ JW4x+ B (VI c)
183 9. jun kl.:01:00 1000m U17 LM2X JM2x B let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
184 9. jun kl.:01:00 1000m U19 LW1X JW1x A let, kun roer med i indeværende og forrige år op til 4 sejr
185 9. jun kl.:01:00 1000m U19 LM2X JM2x A let (VI c)
186 9. jun kl.:01:00 1000m U23 W1X W1x B
187 9. jun kl.:01:00 1000m U23 M1X M1x B
188 9. jun kl.:01:00 1000m W2X W2x (VI c)
189 9. jun kl.:01:00 1000m M2X M2x (VI c)
190 9. jun kl.:01:00 1000m M4- M4- (VI c)
191 9. jun kl.:01:00 1000m Master M4X MM4x Masters 1000m A-K (VI d)
192 9. jun kl.:01:00 1000m Master W4-/4X MW4x Masters 1000m A-K (VI d)
193 9. jun kl.:01:00 1000m U19 M8+ JM8+ A (VI c)
194 9. jun kl.:01:00 1000m Master M8+ MM8+ Masters 1000m A-K (VI d)
195 9. jun kl.:01:00 1000m Master W8+ MW8+ Masters 1000m A-K (VI d)
196 9. jun kl.:01:00 1000m Master W/M 8+ MM/MW8+ Masters 1000m A-K MIX (VI d)